Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędka do nimfy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 11 luty 2014 - 20:57

Gapiłem się wczoraj na stronie Flyhouse na tego "Clearwatera", kiedyś nawet rozważałem go jako wędkę uniwersalną 9' #5 ale trochę zbiło mnie z tropu, że oni akcji nie podają. Ale jak mówisz, że kijek szybki to muszę o nim pomyśleć. Chyba faktycznie wstrzymam się do Festiwalu nad Bobrem to na miejscu coś pooglądam, pomacam i może kupię, a póki co Accesem będę próbował. Dzięki serdeczne. 

Robercie.Myślę, że będziesz miał okazję wcześniej obejrzeć na żywo wędki ze stajni flyhouse bo 6 kwietnia podczas Spotkania Lubelskich Pstrągarzy w Prawiednikach Piotr Talma przyjedzie z pokazem rzutów i sprzętu wymienionej firmy. Zapraszamy.


Użytkownik Zielony edytował ten post 11 luty 2014 - 21:03


#62 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 12 luty 2014 - 09:08

Robercie.Myślę, że będziesz miał okazję wcześniej obejrzeć na żywo wędki ze stajni flyhouse bo 6 kwietnia podczas Spotkania Lubelskich Pstrągarzy w Prawiednikach Piotr Talma przyjedzie z pokazem rzutów i sprzętu wymienionej firmy. Zapraszamy.

 

Jakże mogłem zapomnieć o spotkaniu w Prawiednikach ? Dzięki bardzo za przypomnienie - będę, już doczekać się nie mogę. Cieszę się bardzo, że ekipa Flyhouse się zapowiedziała - teraz to już z pewnością czekam z wyborem "nimfówki" do 6 kwietnia. Mam nadzieję, że będzie też okazja poznać się osobiście.

 

Serdeczności. Robert.   



#63 OFFLINE   glowata

glowata

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjazakopane
  • Imię:karol
  • Nazwisko:gasienica-bryjak

Napisano 06 wrzesień 2014 - 12:29

Hardy Zenith 10' #4 lub #3, wspomniany sage XP 4100 - faktycznie kultowy kij do nimfy, posiadam, zbrojny w pracowni, mogę sprzedać za 850PLN jeśli ktoś chce, to dołożę drugie tyle i kupię sobie tego Zenitha :). Ale bez ciśnienia ten XP naprawdę ciągle daje radę (blank jest lżejszy niż CTS Affinity X o tych samych parametrach). Zresztą nie pamiętam kiedy ostatni raz łowiłem na krótką..
 
Sage 99 to wedka do nimfy, ale nie takiej o jakiej w większości koledzy myślą. Został stworzony do nimfy w amerkańskim stylu tzn dalekiej, ciężkiej i z solidnym indykatorem, który robi za spławik. Myślę, że do naszej "krótkiej" nadaje sie bardzo średnio. Chłopaki z Saga też to wiedzą i dlatego stworzyli model ESN (european style nymph), któy podobno jest zjebisty ale... nie jest na wyprzedaży.



#64 OFFLINE   Grubas

Grubas

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:30

Cześć
Sprawa wygląda następująco..myślałem nad kupnem gotowego produktu ale kolega mi wybił z głowy twierdząc że zbuduje ktoś o wiele lepszy kijek
I teraz proszę o pomoc jakie blanki przelotki rękojeść ...namiary na kogoś najlepiej małopolska 😉??
Dane przybliżone
* Medium fast action
* 11' lub 10' w klasie 4#
* Ładna paraboliczna akcja
Kijek na San i Dunajec
Ogólnie to chciałbym kogoś kto się zna na rzeczy wiadomo doświadczenie jest niezastąpione 😁



Budżet to tysiąc złotych

Użytkownik Grubas edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 15:44


#65 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 04 wrzesień 2017 - 19:20

Sam jestem ciekaw jakie dostaniesz propozycje. Osobiscie zakupilem Jaxona Monolith XT Nymph do przerobki.

A pytales w Fishing Art w Krakowie?



#66 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 05 wrzesień 2017 - 05:28

Popatrz na ventusy od Krzyśka Zielińskiego - Fishing Art. Z tym, że może wyjść nieco drożej. 

Możesz też zapolować na używkę.