Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Graphiteleader


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1161 odpowiedzi w tym temacie

#841 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1182 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:03

Producent nie jest właścicielem wątku. Wątek jest publiczny a kraj wolny tak samo jak słowo...


Oczywiście masz rację. Wbrew temu co niektórzy twierdzą mamy w kraju demokracje i w świetle obowiązujacego prawa można się publicznie ośmieszać i wypisywać brednie do woli.

#842 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:05

A to niby co jest? Przy dobrym ubiorze zjadają uniwersalnością oba te GL. Ja napisałem na śnidanie, u Ciebie może być na kolację.

A wątek czytam od początku Twoich wypocin.

I co w tym widzisz zdrożnego, czy jakąś nieprawdę?

Post odnosił się  do konkretnych przykładów. Z własnego doświadczenia i obcowania  napisałem, że akurat w porównaniu w tym konkretnym zestawieniu uniwersalnością to Matagi zdecydowanie bryluje.

Czucie brań dla mnie jest na porównywalnym poziomie stąd pozwoliłem sobie na sarkazm o variatorze...

 

Możesz nazywać to wypocinami jak tam sobie chcesz... nie jest moim celem bycie wieszczem. Kto chce to może wyściubi nos poza GL i sprawdzi inne opcje :)



#843 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4918 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:14

Piszemy o wędkach a ludzie czują się ośmieszani... Gdzie sens i logika? Jak można utożsamiać się z kawałkiem pustej rurki z przelotkami?

Oczywiście masz rację. Wbrew temu co niektórzy twierdzą mamy w kraju demokracje i w świetle obowiązujacego prawa można się publicznie ośmieszać i wypisywać brednie do woli.


Gdzie Ty widzisz brednie? i kto tu stara się kogo ośmieszać?

#844 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1963 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:16

Ja tu nie widzę nic zdrożnego. Tylko najgorzej jak ktoś chce pokazać swoją i tylko swoją prawdę. A inna prawda już się nie liczy.

W Nowym Roku życzę Ci jak największych okoni na Matagi, bo na GL-a to nie będzie brań.


  • bho70 i Pescador de caña lubią to

#845 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:23

Ja tu nie widzę nic zdrożnego. Tylko najgorzej jak ktoś chce pokazać swoją i tylko swoją prawdę. A inna prawda już się nie liczy.

W Nowym Roku życzę Ci jak największych okoni na Matagi, bo na GL-a to nie będzie brań.

To mam wrażenie, że chyba rozminąłeś się z sensem tego co cały czas próbowałem przekazać...

 

Idąc w tonie Twoich życzeń.

Trudno abym miał na GL brania jak tych kijów dawno nie mam...

Matagi to też jedno z wielu narzędzi, które z powodzeniem używam do uganiania się za pasiakami, żaden patyk nie narzeka na brak urodzaju :)

 

A wszystkim właścicielom GL życzę może nie połamania (bo o to z GL nietrudno), ale samych okazów wszelkiej maści w nowym roku...



#846 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4918 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:36

Czemu na Matagi? Ja akurat od lat nie lubuje się w łowieniu okoni, łowię je tylko jak nie mam możliwości łowić innych ryb. Mam tylko 3 wędki z logo Matagi i wybrałem tylko te kije z całej oferty, reszta mi nie leży. Mam szereg wędzisk na blankach wielu różnych producentów i w żaden sposób nie jestem związany z jakąkolwiek marką...Napisałem swoją opinię na temat GL nie dlatego aby lansować, innego konkretnego producenta wędek czy blanków albo jakąkolwiek własną wędkę. Nie interesuje mnie robienie komuś na złość. Lata mi też zupełnie kto jakim kijem majta. Ktoś mnie zapytał czemu nie lubię GL, ja odpowiedziałem i poleciały kule z błotem... co najmniej jakbym kogoś opluł. Pisałem o wędkach a wygląda to jakbym pisał o użytkownikach tych wędek, czego ani razu nie zrobiłem...

Dodam tylko, że specjalnie nie dziwi mnie reakcja, potwierdza to tylko moją teorię na temat przywiązywania się ludzi do przedmiotów...
  • thug lubi to

#847 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 886 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 02 styczeń 2021 - 20:44

domawiam popcorn



#848 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 02 styczeń 2021 - 21:50

domawiam popcorn


a ja czekam na kłódkę od moderatora :)

#849 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9497 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 02 styczeń 2021 - 21:53

a ja czekam na kłódkę od moderatora :)

Oj tam. O StC znacznie dłuższa lista stron jest  ;)



#850 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 02 styczeń 2021 - 21:59

A wszystkim właścicielom GL życzę może nie połamania (bo o to z GL nietrudno), ale samych okazów wszelkiej maści w nowym roku...

Następnym razem jak Ci znowu pęknie wysokomodułowa qualia to napisz do Chińczyków że brakuje tam gmaps (o ile wiesz co to jest bo na razie wrzucasz wszystkie GL wciąż uparcie do jednego wora). Może kiedyś dołożą to do swoich blanków by zrównać je z grafitami, ale wtedy GL finezzy super nuovo esagonale 2052 już będą łowić ryby na Marsie.

ten temat czytają i piszą w nim entuzjaści posiadacze GL i ludzie którzy potrafią chłodnym okiem ocenić jakość sprzętu. A Wasze opinie już znamy - blanki suche, pękające, za drogie, za brzydkie i nie leżą (mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem). Zatem nie dziwcie się że nie cieszą się w tym wątku aprobatą posiadaczy :)
Znamy je już dość dobrze. I wcale nie demotywuję, ba! Nawet zachęcam byście szerzej opowiadali o tym ale w wątkach typu wędki pod okonia, sandacza, szczupaka, ciernika... będę wdzięczny. Na pewno nieco osłabi to tą toczącą się śnieżną kulę. Jeszcze kilka firm z Japonii produkujących gotowe wędki za jakiś czas będziecie musieli znowu "rzeczowo" recenzować, do czego również usilnie zachęcam bo jest trochę tego. Nie lada wyzwanie przed Wami

Załączony plik  IMG_20210102_215036.jpg   44,93 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_20210102_214951.jpg   42,62 KB   21 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_20210102_214928.jpg   46,92 KB   19 Ilość pobrań

Użytkownik Pescador de caña edytował ten post 02 styczeń 2021 - 22:03


#851 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 03 styczeń 2021 - 00:34

Suchy chrust o słabej sprężystości, nie ma nic wspólnego z klasowym sprzętem, podczas holu wyraźna granica końca amortyzacji. Nie będę się rozwodził nad wykonaniem ale chyba posiadają wszystkie mankamenty omotkowania jakie potrafię wymienić...

Tak sobie pomyślałem, że może miałeś jakąś podróbę wędki GL, teraz wszystko podrabiają, a jak ceny takich wędek bardzo wysokie to ich podrabianie jest opłacalne   :D


Użytkownik Mariusz1000 edytował ten post 03 styczeń 2021 - 00:34


#852 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4918 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 03 styczeń 2021 - 00:46

Załączony plik  81440240_2604273909801088_729387890420744192_n.jpg   32,21 KB   20 Ilość pobrań

#853 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1012 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:11

Uuuu.. skończyło sie... :(


  • popper lubi to

#854 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:46

Gucio chodzi o ten nadmiar lakieru na szczytowych? W Tiro jest elegancko muszę przyznać.

#855 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4918 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:56

Zdjęcie ze strony producenta, skoro trafnie i bez sugerowania zauważyłeś, to jest chyba obiektywnie...

Każdy wyraził swoją opinię, na tym polega wymiana doświadczeń. Ja nie chcę i nie lubię się kłócić. Na merytoryczną dyspytę już nie liczę, po tym co czytałem wyżej. Niech, faktycznie wątek zostanie w rękach entuzjastów marki, mnie nic do tego.
  • nyny i Voiteh lubią to

#856 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:51

Suchy chrust o słabej sprężystości, nie ma nic wspólnego z klasowym sprzętem, podczas holu wyraźna granica końca amortyzacji. Nie będę się rozwodził nad wykonaniem ale chyba posiadają wszystkie mankamenty omotkowania jakie potrafię wymienić...

Tak sobie pomyślałem, że może miałeś jakąś podróbę wędki GL, teraz wszystko podrabiają, a jak ceny takich wędek bardzo wysokie to ich podrabianie jest opłacalne   :D

 

Moja styczność z GL była krótka ale jakbym miał krótko opisać swoje wrażenia to @gucio już to zrobił za mnie. A była to wędka prosto z Japonii :D


  • guciolucky lubi to

#857 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 04 styczeń 2021 - 18:54

Tak porównałem do kijków z kilku pracowni, i bidy nie ma na Tiro
Załączony plik  EA848B7A-623F-4F90-9A37-4147DA8D8515.jpeg   16,7 KB   42 Ilość pobrańZałączony plik  E6C8CCCA-2875-4B5F-97E0-A6F317B5707D.jpeg   14,23 KB   39 Ilość pobrańZałączony plik  76D3EC2C-B1E0-4F8F-B50C-7D9B07ECF186.jpeg   12,05 KB   34 Ilość pobrań
  • popper i piotr2002 lubią to

#858 OFFLINE   marekD

marekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 19:01

Moja styczność z GL była krótka ale jakbym miał krótko opisać swoje wrażenia to @gucio już to zrobił za mnie. A była to wędka prosto z Japonii :D


Jeżeli, to nie tajemnica o jakim modelu piszesz? I jakie wady miał?

#859 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 04 styczeń 2021 - 19:23

.

Użytkownik Pescador de caña edytował ten post 04 styczeń 2021 - 19:25


#860 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 19:25

Corto GORTS-732L-T