Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Roman Pietrzak - www.specjalista.konin.pl

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 21 październik 2008 - 21:18

Dzięki Remku za fotki.

To co Remek wkleił to tylko wycinek z tego co Romek robi. Są to inserty do muchówek, ale z tych drewienek możliwe są inne wykonania vide wędka Bartka. Myślę że ograniczeniami są tu tylko wyobraznia,noi może jeszcze prawa fizyki.



#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 21 październik 2008 - 21:41

Witam,

Bartek- moze i mialem cos napisac ale odwleklo sie to w czasie jako ze glosy krytyki pojawily sie zanim jeszcze Roman wzial sie za zmontowanie wedki. Mi takie przepychanki nie sa potrzebne. Wole lowic ryby........ i zlapalem ich duzo na wspomnianego Batsona. Blank produkowany w Chinach, co w opini wielu od razu go dyskredytuje, w dodatku z mieszanki RX7 i RX8 czyli sam material teoretycznie nie przedstawia zadnego kosmosu, ot taki sredniak niby :D
Okazal sie super bronia do dalekiej nimfy, mokra musze polowic wiecej zeby cos napisac. Niewyobrazalne czucie nawet delikatnych bran lipieni na 10-15 metrach!!! Sage Z-Axis sie przy nim chowa. Thomas&Thomas takze ( obie wedki podobnej dlugosci i klasy). Mialem podobno ciekawa mine po pierwszej godzince na wodzie i kilkunastu grubych lipieniach. Kiedys moze napisze wiecej a uzbieralo sie tego troche :D

Pozdrawiam,

Bujo



#23 OFFLINE   ziober

ziober

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów

Napisano 22 listopad 2008 - 20:43

Nie wiem jak u Was ale ja mam problemy ze stroną specjalista.konin.pl. Albo jest troche zapomniana przez autora, albo ja nie mogę otworzyć i zobaczyć pełnej oferty.
Czy ktoś robił ostatnio jakieś spinningi u Pana Pietrzaka? Może macie jakieś nowe zdjęcia lub wrażenia. Ktoś się pochwali?
Sam się zastanawiam nad zrobieniem wędziska pod sandacza u Pana Romana.

Pozdrawiam

#24 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 23 listopad 2008 - 09:52

Co do strony to myślę że Roman sam się wypowie.
Spiningi - tak, ja robiłem (koleiny czeka na jedną część jeszcze) BartekP właśnie odebrał, Bujo ma kilka (kilkanaście ?? :lol: ).Jeszcze kilka osób z pewnością też. Fotki, hmmm ja mogę swojego sfotografować, jak Bartek będzie chciał się ze swoim rozstać, to też mogę. Jeśli będziesz na następnym spotkaniu w Tawernie, to mogę zabrać.

#25 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 23 listopad 2008 - 09:56

Nie wiem jak u Was ale ja mam problemy ze stroną specjalista.konin.pl. Albo jest troche zapomniana przez autora, albo ja nie mogę otworzyć i zobaczyć pełnej oferty.
Czy ktoś robił ostatnio jakieś spinningi u Pana Pietrzaka? Może macie jakieś nowe zdjęcia lub wrażenia. Ktoś się pochwali?
Sam się zastanawiam nad zrobieniem wędziska pod sandacza u Pana Romana.

Pozdrawiam

Chyba troszkę zapomniana.
Nie tak dawno pytałem, poprzez stronę, o blank pod pstrągówkę. Odzewu nie było :( .


#26 OFFLINE   Roman Pietrzak

Roman Pietrzak

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 23 listopad 2008 - 11:20

@ziober,

niestety, od pewnego czasu mam narastające problemy ze stabilnością strony. Zaczyna to wyglądać na zabawę w naciskanie czerwonych przycisków na czas. Niestety, najprawdopodobniej mój lokalny serwer, na którym mam posadzoną witrynę nie nadaje się do tego typu zadań. Podobne problemy mam również z pocztą, którą obsługuje ten sam serwer. Jedne dochodzą, inne nie. Ponieważ taka loteria jest niedopuszczalna, w ciągu paru dni podejmę radykalne decyzje, by tego typu sytuacje bezpowrotnie wyeliminować. Póki co, dla bezpieczeństwa, proszę kierować maile na romanpietrzak@neostrada.pl .

Waldku,
wysłałem Ci odpowiedż, myślę, że wyczerpującą. Powody, które spowodowały jej brak u Ciebie są chyba takie same. Wobec powyższego, pozwól, że uczynię to jeszcze raz, ale z innego adresu.
Przepraszam za wszelkie niedogodności.
Pozdrawiam.
Roman Pietrzak.



#27 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 23 listopad 2008 - 11:38

A, to zmienia postać rzeczy.
Przepraszam :D
Szkoda tylko, że już podjąłem inne działania.

#28 OFFLINE   Roman Pietrzak

Roman Pietrzak

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 23 listopad 2008 - 12:02

A, to zmienia postać rzeczy.
Przepraszam :D
Szkoda tylko, że już podjąłem inne działania.


Waldku,
nie masz za co przepraszać. Winę za taki stan rzeczy biorę na siebie.
Pozdrawiam.
Roman.

#29 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 30 listopad 2008 - 09:16

Mam nadzieję, że do końca roku i ja będę mógł pochwalić się pstrągowym kijkiem uzbrojonym w pracowni pana Romana Pietrzaka.
Rozważałem jeszcze pracownie znaną tu na portalu(nie dostałem odpowiedzi), i inną o której tu się nie pisze. Ale gdy zadzwoniłem do Konina i zamieniłem z panem Romanem kilka zdań, decyzja zapadła. Widziałem wędki przez niego zbrojone, miałem okazję połowić. Ogromne wrażenie zrobił na mnie Bartka Lamiglas, mimo że kompletnie nie podobają mi się te dzielone rękojeści. Wiem, że z wędki, którą zamówiłem będę zadowolony :D
Współpraca ze mną chyba nie należy do najłatwiejszych :mellow: Ale pan Roman to bardzo otwarty, ciepły i cierpliwy facet. Miałem przyjemność poznać osobiście :mellow:

#30 OFFLINE   falgmar

falgmar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 30 listopad 2008 - 19:46

Mam nadzieję, że do końca roku i ja będę mógł pochwalić się pstrągowym kijkiem uzbrojonym w pracowni pana Romana Pietrzaka.
Rozważałem jeszcze pracownie znaną tu na portalu(nie dostałem odpowiedzi), i inną o której tu się nie pisze. Ale gdy zadzwoniłem do Konina i zamieniłem z panem Romanem kilka zdań, decyzja zapadła. Widziałem wędki przez niego zbrojone, miałem okazję połowić. Ogromne wrażenie zrobił na mnie Bartka Lamiglas, mimo że kompletnie nie podobają mi się te dzielone rękojeści. Wiem, że z wędki, którą zamówiłem będę zadowolony :D
Współpraca ze mną chyba nie należy do najłatwiejszych :mellow: Ale pan Roman to bardzo otwarty, ciepły i cierpliwy facet. Miałem przyjemność poznać osobiście :mellow:


I ja czekam na następny kijek od Romana - trociówkę na blanku Batsona, taką na mocno zimowe warunki, z nawisami.....
Wiem, że będzie OK :D

#31 OFFLINE   steryd

steryd

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • Lokalizacjałódż

Napisano 03 grudzień 2008 - 10:11

witam
nie ma obawy Roman pieknie zbroi klasyczne rekojesci
dla pokazania kunsztu rowniez przelotki szczytowe
mam trzy kijki z jego reki ,wszystkie i dealne

Załączone pliki



#32 OFFLINE   steryd

steryd

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • Lokalizacjałódż

Napisano 03 grudzień 2008 - 10:13

i nastepne

Załączone pliki



#33 OFFLINE   steryd

steryd

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • Lokalizacjałódż

Napisano 03 grudzień 2008 - 10:16

to juz ostatnie

Załączone pliki



#34 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 27 październik 2009 - 13:10

Witam,

Zdjatka nowej muchowki. Cos dla odmiany od ''perelek''.

Wnikliwe oczyska zlotowiczow chyba nic nie znalazly- @Mifek- te zgrubienia to tylko klej, ktory od razu zostal zlikwidowany :D :D :D




Pozdrowionka,

Bujo

Załączone pliki



#35 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 październik 2009 - 13:41

Michał, fajniutka. Jak troszkę połowisz napisz kilka zdań, bo się powoli za coś w ten deseń zbieram. Zastanawiam się między tym ICT a IF1088-4 Batsona. Jest też fajny Loomis ale w 2 kawałkach tylko. Więc pewnie pozostanę przy wyżej wymienionych.

#36 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 27 październik 2009 - 13:50

Witam,

@pablom- jak dla mnie to tylko ICT. Rzucalem nim troche ale linki nie byly optymalne. Zalezy do czego ci jest potrzebna wedka. ICT jak dla mnie maja najwazniejsza zalete- przy ograniczonej mozliwosci rozwiniecia sznure pozwalaja w jednym wymachu na krotkiej lince dodac ponad 10 metrow :D A to czesto jest mi potrzebne stojac przy pionowej scianie czy majac drzewa za soba na przyklad.

Pozdrawiam,

Bujo

P.S. Wkleil bym tu chetnie cos jeszcze z castingow ale bym zostal zasztyletowany przez Romka :D

#37 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 październik 2009 - 14:04

@Bujo, wiem że ITC nieźle wymiata, na razie czekam na nową linkę do swojej #5, ale i tym badziewiem co mam potrafię rzucić 10-14m.

Wklejaj zdjęcia, Roman ma daleko do Ciebie, więc zanim przyjedzie to mu przejdzie :lol:

#38 OFFLINE   Roman Pietrzak

Roman Pietrzak

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 27 październik 2009 - 14:05

Witam,

@pablom- jak dla mnie to tylko ICT. Rzucalem nim troche ale linki nie byly optymalne. Zalezy do czego ci jest potrzebna wedka. ICT jak dla mnie maja najwazniejsza zalete- przy ograniczonej mozliwosci rozwiniecia sznure pozwalaja w jednym wymachu na krotkiej lince dodac ponad 10 metrow :D A to czesto jest mi potrzebne stojac przy pionowej scianie czy majac drzewa za soba na przyklad.

Pozdrawiam,

Bujo

P.S. Wkleil bym tu chetnie cos jeszcze z castingow ale bym zostal zasztyletowany przez Romka :D

Bujo

widzę, że ICT działa. To dobrze, choć pod optymalną linką będzie pewnie jeszcze lepiej.
A te casty- nawet nie myśl.Ale się rozbujałeś :D
Pozdrawiam.
Roman.

#39 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 27 październik 2009 - 15:29

Chciałem wykonać 3 muchówki u Pana Romana. Byłem umówiony miałem przyjechać do Konina i obgadać wykonanie razem z kolegami którzy równiez coś tam chcieli budować. Niestety zostaliśmy wystawieni do wiatru. Dlatego wybrałem inna pracownię i nie załuję. Podobną sytuację miał mój kolega przed tegorocznym wyjazdem do Rosji. Były obiecanki i w końcu do budowy nie doszło. Dobrze, że się dowiedział kilka tygodni przed wyjazdem, że nie będzie miał kija a nie kilka dni przed. On wybrał gotowca i jest szczęsliwym posiadaczem Sage-a z-axisa.

#40 OFFLINE   Roman Pietrzak

Roman Pietrzak

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 27 październik 2009 - 15:40

Chciałem wykonać 3 muchówki u Pana Romana. Byłem umówiony miałem przyjechać do Konina i obgadać wykonanie razem z kolegami którzy równiez coś tam chcieli budować. Niestety zostaliśmy wystawieni do wiatru. Dlatego wybrałem inna pracownię i nie załuję. Podobną sytuację miał mój kolega przed tegorocznym wyjazdem do Rosji. Były obiecanki i w końcu do budowy nie doszło. Dobrze, że się dowiedział kilka tygodni przed wyjazdem, że nie będzie miał kija a nie kilka dni przed. On wybrał gotowca i jest szczęsliwym posiadaczem Sage-a z-axisa.



Witam,
z tego co pamiętam, sprawa dotyczyła blanków, które zmieniały swoje miejsce produkcji . W związku z przenosinami dostawy blanków w wyższych klasach były parokrotnie przekładane, na co niestety, nie miałem absolutnie żadnego wpływu. Mam nadzieję, że ten galimatias się skończył.
Pozdrawiam.
Roman Pietrzak.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych