Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Roman Pietrzak - www.specjalista.konin.pl

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 27 październik 2009 - 17:21

Chciałem wykonać 3 muchówki u Pana Romana. Byłem umówiony miałem przyjechać do Konina i obgadać wykonanie razem z kolegami którzy równiez coś tam chcieli budować. Niestety zostaliśmy wystawieni do wiatru. Dlatego wybrałem inna pracownię i nie załuję. Podobną sytuację miał mój kolega przed tegorocznym wyjazdem do Rosji. Były obiecanki i w końcu do budowy nie doszło. Dobrze, że się dowiedział kilka tygodni przed wyjazdem, że nie będzie miał kija a nie kilka dni przed. On wybrał gotowca i jest szczęsliwym posiadaczem Sage-a z-axisa.


Akurat tak sie sklada, ze mialem wtedy z wami jechac do Konina. Z tego co pamietam wypadl mu nagly wyjazd z gazety gdzie pracuje i dal nam znac wczesniej.

Ciesze sie bardzo, ze nie zalujesz swojego wyboru.Przeciez najwazniejsze jest zadowolenie klienta co czesto slysze.

Ja jestem pewny jednej rzeczy- wszystkie wedki wychodzace z pracowni Romana sa dopieszczone na maxa. Jak juz wplata rozne nitki to jest to zrobione jak Bog przykazal i smialo mozna robic zblizenia. Z lakierowaniem jest podobnie zas o samym uzbrojeniu nie bede wspominal bo ponoc jest to oczywiste.

Pozdrawiam,

Bujo


#42 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 31 październik 2009 - 13:48

Ja jestem pewny jednej rzeczy- wszystkie wedki wychodzace z pracowni Romana sa dopieszczone na maxa. Jak juz wplata rozne nitki to jest to zrobione jak Bog przykazal i smialo mozna robic zblizenia. Z lakierowaniem jest podobnie zas o samym uzbrojeniu nie bede wspominal bo ponoc jest to oczywiste.



To prawda, jak mawia mój Tata: Na Romka nie ma bata :lol: :lol: :lol: Każda z moich wędek jest również dopracowana i dopieszczona :D

A jeśli chodzi o ICT to faktycznie są fajne. Ja mam #4 odRomana i jestem z niej ogromnie zadowolony. Jest kilka cech ICT które sprawiają, że polubiłem tą serie m.in. mięsko :D

Załączone pliki



#43 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 07:31

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 21 styczeń 2014 - 09:43


#44 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 22 wrzesień 2011 - 09:15

Witam.
Czy w/w pracownia jeszcze istnieje ? Pytam bo od dłuższego czasu cisza w tym temacie.

Coś tam ponoć robi od czasu do czasu ale w głównej mierze poświęcił się rozmnażaniu kropków.

#45 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18584 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 wrzesień 2011 - 09:23

Myślę że należałoby przyjąć że nie istnieje. Tak będzie lepiej dla wszystkich

#46 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 23 wrzesień 2011 - 22:20

Firma chyba nie istnieje, ale zobowiązania pozostały :angry:

#47 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 24 wrzesień 2011 - 11:35

Firma chyba nie istnieje, ale zobowiązania pozostały :angry:


To powoli plaga się jakaś robi?
:unsure:

#48 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 01:18

Firma chyba nie istnieje, ale zobowiązania pozostały :angry:


Zobowiązania wobec Sage TCR jakiego złamałeś w Mongoli? Gwarancji udziela Sage, wystarczy poszukać w necie ale w związku z tym, ze to ja sprowadzałem owy blank proszę o kontakt na priva. Oczywiście będzie to załatwione wedle ich cennika. Cala wędkę trzeba będzie wysłać do dealera, od którego kupiłem blank itd....

Bujo


#49 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 13:12

[quote]
Firma chyba nie istnieje, ale zobowiązania pozostały :angry:
[/quote]

Zobowiązania wobec Sage TCR jakiego złamałeś w Mongoli? Gwarancji udziela Sage, wystarczy poszukać w necie ale w związku z tym, ze to ja sprowadzałem owy blank proszę o kontakt na priva. Oczywiście będzie to załatwione wedle ich cennika. Cala wędkę trzeba będzie wysłać do dealera, od którego kupiłem blank itd....

Bujo

[/quote]
Rzeczywiście chodzi o tego TCRa.
Doskonale wiem, jak działa gwarancja SAGE. Problem polega na tym, że nie mam złamanego elementu. Wysłałem go do Romka, dwa lata temu <_< Najpierw były obietnice, które traktowałem poważnie, w końcu znam (znałem?) go osobiście prawie 30 lat.
Teraz nie odbiera mojego telefonu i nie odpowiada na maile.
Nie odebrał też przesyłki z pozostałymi elementami wędki.
Jeżeli rzeczywiście możesz mi pomóc to proszę o jakiekolwiek potwierdzenie.

#50 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:28

Tak, oczywiście. Wyślij mi privem swój numer. Trzeba będzie skompletować wędkę i wysłać cala do US.

Bujo

#51 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 12 luty 2012 - 19:44

Chyba jestem winny forumowiczom wyjaśnienie, jak sprawa się zakończyła.
Bujo próbował wpłynąć na Romana, ale efekt był taki sam, jak mój wcześniejszy, znaczy żaden.
Napisałem zatem do serwisu SAGE opisując moją sytuację.
Wyjaśniłem, że nie mam uszkodzonej części (szczytówki), ponieważ wysłałem ją do nieuczciwego rodbuildera.
Laura odpisała, żebym przysłał następny skład mojej wędki. Tak zrobiłem. Cały czas byłem w kontakcie mailowym z serwisem, dlatego moje zdziwienie było wielkie, kiedy dostałem dorobioną szczytówkę i jeszcze ten drugi skład. Na pytanie co się stało, Laura napisała mi, że w tej drugiej części (tej mojej oryginalnej, którą mi oczywiście też odesłali)znaleźli uszkodzenie.
Odcień dorobionych elementów minimalnie różni się od oryginału. Myślę, że to tak jak z lakierami samochodowymi. Trzeba uwzględnić, że lakier blaknie z czasem.
Podsumowując straciłem prawie dwa i pół roku. Musiałem w międzyczasie kupić wędkę, która zastępowała połamaną. Czyli jestem w plecy prawie 400 $, plus koszty jakie jeszcze poniosę na uzbrojenie uszkodzonego elementu.
Piszę o tym, ponieważ wiem, że Romkowi nadal zdarza się zbroić jakieś wędki.

#52 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 luty 2012 - 20:02

Jak przypadkiem swoją złamię to nawet nie wysyłam do niego bo porażka totalna.Przy zbrojeniu traciłem nerwy, a co przy reklamacji by było to nawet nie chcę myśleć:lol:.

#53 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 12 luty 2012 - 20:08

Specjalista :lol:

Takie akcje utwierdzają mnie, że w większości sytuacji lepiej stawiać na gotowe produkty.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych