Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jak przekonac do C&R?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
530 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 maj 2016 - 08:16

Nie to nie mój film. I nie znam tego gościa. Ale z większością się zgadzam więc pokazałem. 

A to, że jesteś z Siedlec i jak piszą masz jeden z nielicznych okręgów PZW w których można jeszcze coś złapać o niczym nie świadczy. 

Przyjedź nad ZZ, Narew, Bug w woj. mazowieckim to pogadamy czy żenująca jest twoja gadka czy jego. 



#382 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 26 maj 2016 - 21:41

Kolejny raz ............... Po co ten atak na mnie?

Wody Okręgu Mazowieckiego omijam szerokim łukiem ze względu na moją, prywatną, ocenę działań tego zarządu. 

A gadka jest żenująca, pomijając stan faktyczny tych wód.



#383 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2016 - 21:08

Ale oddaje mniej więcej sytuacje i nastroje wśród wędkarzy.  Nie każdy umie przekazać co myśli czy czuje w sposób który może się każdemu podobać. Znam nawet ludzi którzy nie zawracają sobie tym głowy. Używają jej jako tarana ;) 



#384 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 30 maj 2016 - 07:15

Nastroje.. Ich Troje.. emocje.. A  gdzie rozum ?

 

Przekonywanie do cr jak i samo wypuszczanie złowionych ryb jest niewątpliwie pożyteczne, acz bardzo mało w sumie efektywne - jest to raczej modny pojęciowy slogan mający zastąpić wyjątkowo niską umiejętność gospodarowania powierzoną wodą jaką od lat prezentujemy, a także zdumiewająco niski poziom wędkarskiej kultury - czego żenującym potwierdzeniem jest stan wędkarskich stowarzyszeń. Chlipen schlochen też jest niezłe.. C&s.. :)  


  • PLECIONA lubi to

#385 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 01 czerwiec 2016 - 15:26

Nastroje.. Ich Troje.. emocje.. A  gdzie rozum ?

 

Przekonywanie do cr jak i samo wypuszczanie złowionych ryb jest niewątpliwie pożyteczne, acz bardzo mało w sumie efektywne - jest to raczej modny pojęciowy slogan mający zastąpić wyjątkowo niską umiejętność gospodarowania powierzoną wodą jaką od lat prezentujemy, a także zdumiewająco niski poziom wędkarskiej kultury - czego żenującym potwierdzeniem jest stan wędkarskich stowarzyszeń. Chlipen schlochen też jest niezłe.. C&s.. :)

Po twoich wypowiedziach stwierdzam jednoznacznie ,mocno rozwinięta depresja z prostatą .



#386 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:18

Jak chcecie przekonywać do C&R kiedy Prezes PZW jeszcze w 2011 roku mówił "Wędkarze, to rzesza emerytów i rencistów którzy złowionymi własnoręcznie rybami utrzymują całe rodziny. Zwłaszcza na Śląsku"



#387 OFFLINE   riversider

riversider

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 07 lipiec 2016 - 15:59

nie wiedzialem ze cos talkiego jak C&R w ogole istnieje.

Bo to istnieje w mentalnosci i rozumieniu pewnych mechanizmow, Ludziu :)



#388 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:12

Bo to istnieje w mentalnosci i rozumieniu pewnych mechanizmow, Ludziu :)

 

Que? :D 

Odniesienie sie tylko do wycinka calej wypowiedzi, zmienia sens calego postu.



#389 OFFLINE   riversider

riversider

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:35

Widze ze nie zatrybil Kolega...
Nic to ;)



#390 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:40

Widze ze nie zatrybil Kolega...
Nic to ;)

 

Mozna pare teorii wysnuc z tego poprzedniego wpisu, napewno nie to o co dokladnie Tobie chodzilo  ;)



#391 OFFLINE   riversider

riversider

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:19

No to wyjasnie ;)
Cyt:"nie wiedzialem ze cos talkiego jak C&R w ogole istnieje"..
Po prostu wydało mi sie zabawne ze kiedys nie wiedziales ze rybe mozna zlapac i wypuscic...  :D



#392 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:59

Jednym z fudnamentów tego forum jest C&R. Wystarczy jednak żeby administrator pokazał statystyki wejść na ten wątek i podobne i szybko okaże się jakie jest zainteresowanie :)



#393 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 07 lipiec 2016 - 18:33

No to wyjasnie ;)
Cyt:"nie wiedzialem ze cos talkiego jak C&R w ogole istnieje"..
Po prostu wydało mi sie zabawne ze kiedys nie wiedziales ze rybe mozna zlapac i wypuscic...  :D

 

No i widzisz, wycioles kawalek z calego postu i calkowicie go nie zrozumiales  :doh:  :doh:  :doh:

 

Dla przypomnienia moj post:

...A zaczolem wypuszczac wszystko gdzies jak mialem 14 lat, na poczatku lat 90, gdzie jeszcze nawet nie wiedzialem ze cos talkiego jak C&R w ogole istnieje...

 

Tak owszem, jak wypuszczalem ryby to nie dlatego ze slyszalem cos o C&R, poprostu wypuszczalem i tyle, zanim cala ta tematyka zrobila sie modna itd 

 

Polecam czytac calosc postow a nie wyrywek, a pozniej tworzyc jakies smieszne teorie  <_<



#394 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 07 lipiec 2016 - 18:36

Jednym z fudnamentów tego forum jest C&R. Wystarczy jednak żeby administrator pokazał statystyki wejść na ten wątek i podobne i szybko okaże się jakie jest zainteresowanie :)

 

Nie ma prawie zadnego zainteresowania. Co wiecej na tym forum ludzi praktykujacych C&R jest garstka. Poznalem na tym forum kilka osob i tylko jedna z nich stosuje C&R na 100%. 


Użytkownik Kwinto edytował ten post 07 lipiec 2016 - 18:36

  • Jan76 lubi to

#395 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:24

Nie ma prawie zadnego zainteresowania. Co wiecej na tym forum ludzi praktykujacych C&R jest garstka. Poznalem na tym forum kilka osob i tylko jedna z nich stosuje C&R na 100%. 

 

A wiesz co jest śmieszne? Piszę od klku tygodni różne pomysły. Mnie lub bardziej udane trudno mi to ocenić bo konstuktywnej krytyki tyle co kot napłakał. Wiesz o co ludzie pytają i czym się martwią? Pytają czy stosuje C&R i czy aby mój pomysł z zakazem echosndy nie znajdzie poparcia. Jest to jedna z wielu koncepcji lepszej ochrony ryb. Ale ludzie boją się, że im ktoś zabroni zabawki używać. 

Natomiast gęba pełna frazesów o C&R który tak naprawdę stosuje jak piszesz garstka ludzi i nie ma to kompletnie żadnego wpływu na rybostan. Do tego jest w tym dowolność i dziś mogę sobie pisać na forum , że tak i owszem a jutro smażyć 5 kg sandacza.



#396 OFFLINE   theYard

theYard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:K.

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:44

Moim skromnym zdaniem osoby starsze raczej nie są reformowalne i już swoich nawyków nie zmienią i co by nie robić to jak grochem o ścianę, w młodych nadzieja !!!

#397 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:55

Moim skromnym zdaniem osoby starsze raczej nie są reformowalne i już swoich nawyków nie zmienią i co by nie robić to jak grochem o ścianę, w młodych nadzieja !!!

 

Tylko, że z tego forum pewnie korzystają głównie młodzi. Ilu udziela się w kwestii C&R? Zakaz echosondy też nie dotyczłby dziadków ;) 

To pewien papierek lakmusowy - na ile mogę zrezygnować ze swojego? Koledzy będa przekonywali do C&R bo nic na tym nie tracą ;) 

Albo i tak wypuszczają ryby bo ich nie lubią jeść albo wypuszczają głównie na forum j.pl 



#398 OFFLINE   theYard

theYard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:K.

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:12

Tylko, że z tego forum pewnie korzystają głównie młodzi. Ilu udziela się w kwestii C&R? Zakaz echosondy też nie dotyczłby dziadków ;)
To pewien papierek lakmusowy - na ile mogę zrezygnować ze swojego? Koledzy będa przekonywali do C&R bo nic na tym nie tracą ;)
Albo i tak wypuszczają ryby bo ich nie lubią jeść albo wypuszczają głównie na forum j.pl

Co to znaczy młody ? Wg mnie to taki który ledwo trzyma wędkę w ręku a nie 30-latek Każdy musi wiedzieć co to znaczy słowo UMIAR !!! Przy tak dużej presji wędkarskiej, rybackiej, nigdy nie będzie dobrze. Nasze forum i tak w skali kraju jest wyjątkowe i oby rosło w siłę!!! Kolejne zakazy i tak nic nie dadzą ...

#399 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:29

Przy tak dużej presji wędkarskiej, rybackiej, nigdy nie będzie dobrze. 

 

Poczytaj moje posty w innych wątkach - głównie o OM.  To co napisałeś to brak realizaji zadań ustawowych i statutowych przez PZW. 



#400 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 21:05

Nie ma prawie zadnego zainteresowania. Co wiecej na tym forum ludzi praktykujacych C&R jest garstka. Poznalem na tym forum kilka osob i tylko jedna z nich stosuje C&R na 100%. 

Ja poznałem osobiście pewnie kilkadziesiąt osób z forum i wszyscy C&r. Fart? Trzeba wybierać z kim się na ryby jeździ.


  • olo86 lubi to