Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7461 odpowiedzi w tym temacie

#2201 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:01

A ja wolę nie wierzyć, a potem się "miło rozczarować" :lol: .



#2202 OFFLINE   rogaty666

rogaty666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaWyszków

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:20

Dzisiejsza rybka jedna z trzech ta na zdjęciu miała 36cm były jeszcze 28 i 32, niestety rapek ani widu ani słychu.

Nieregulaminowa ta fotka

#2203 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:33

u nas nad Bugiem wczoraj i dziś rewelacja, szczupaki żerowały jak oszalałe, co prawda wszystkie do 75 ale zabawy co niemiara


  • Zanderix lubi to

#2204 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1335 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 02 sierpień 2013 - 19:02

Dzisiejsza rybka jedna z trzech ta na zdjęciu miała 36cm były jeszcze 28 i 32, niestety rapek ani widu ani słychu.


attachicon.gifDSC_0094b.jpg

 Czym oklejasz stopkę kręciołką przed porysowaniem?



#2205 OFFLINE   rogaty666

rogaty666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaWyszków

Napisano 02 sierpień 2013 - 19:22

Izolacją. Daj 2 warstwy max jak dasz więcej bedzie się marszczyć i zsuwać ze stopki.


Użytkownik rogaty666 edytował ten post 02 sierpień 2013 - 19:24


#2206 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 20:44

Jak sytuacja nad kochanym Bugiem?
Odpoczywam chwilowo nad morzem w Jastrzębiej Górze :)
Forum śledzę non stop ;)

hehehe zagorzały wielbiciel jerkbait, też mam podobnie

nieważne gdzie jestem ciągnie mnie na jerkbaita a zwłaszcza na "Rzeka Bug" :)

Panowie co jest grane? jest wiele w Polsce rzek ale rzeka BUG na jerkbait ma swoje miejsce w postaci nieporównywalnego do innych rzek tematu"Rzeka BUG"

Kocham Ją  :) i jutro się właśnie na Nią wybieram :ph34r:


 


Użytkownik lokoko83 edytował ten post 02 sierpień 2013 - 20:49


#2207 OFFLINE   pajo

pajo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSiechnice/ Wrocław
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:P.

Napisano 02 sierpień 2013 - 21:25

Witam,

Kilka dni będę w Wajkowie i Bug będzie sobie płynął praktycznie za oknem:) Niestety nie znam kompletnie tej wody- wiem że w samej miejscowości rzeka jest dość płytka. Prosiłbym o info na priv lub tu czy szukać ryb tam czy bardziej w głąb kraju?Metoda najchętniej ciężka guma ale sprzęt na boleniowanie też posiadam.



#2208 OFFLINE   Parf

Parf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Paweł

Napisano 02 sierpień 2013 - 22:13

Na ciężko to spróbuj w górę rzeki (Sutno, Niemirów), boleniowo, to w zasadzie wszędzie można pomacać. 



#2209 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 03 sierpień 2013 - 00:05

@Pajo, raczej niezależnie od miejsca w którym będziesz wojował przygotuj się na całą masę zaczepów, to nieodłączny element obstukiwania tej rzeki :)



#2210 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 03 sierpień 2013 - 06:59

@Pajo, raczej niezależnie od miejsca w którym będziesz wojował przygotuj się na całą masę zaczepów, to nieodłączny element obstukiwania tej rzeki :)

Prawdę kolega Panek pisze, trzeba się przygotować sprzętowo, mój rekord zerwanych przynęt jednego dnia 16 :wacko:. Pięć, sześć strat to raczej norma u mnie.



#2211 OFFLINE   pajo

pajo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSiechnice/ Wrocław
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:P.

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:26

Dzięki- zobaczymy czy coś się uda. Postaram się nie pobić rekordu:)



#2212 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:25

wyjazd nie udany
Nie wspominając o południu, świt i zmierzch bez kontaktu wzrokowego z żerującymi rybami

Od ostatniego wyjazdu 2 tyg. temu woda spadła jakieś 30 cm i z klarownej przebarwiła się na kolor sraki, do tego stopnia że przemieszczając się żyłka po przelotkach wydawała skrzeczące dźwięki

wyprawę uratował okoń ok 35 cm, wyjęty ze starorzecza
pozdrawiam

Użytkownik lokoko83 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 11:57


#2213 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 04 sierpień 2013 - 16:31

A u mnie małe eldorado :lol:  6 sztuk wyjętych, 4 wymiarowe największy 60 cm, kilka spadów, łącznie miałem na wędce jakieś może 11 sztuk, jeden szczupak po polskiej stronie, reszta złowiona z ukraińskiej strony, 3 sztuki z jednego miejsca w przeciągu może 40 minut :lol: , znalazłem niezłą szczupaczą stołówkę, żerowały tam jak oszalałe, jedna piędziesiątka miała spotkanie z mamusią :blink:  dwie dość duże rany koło ogona. Predator 3 i demon te dwie przynęty dzisiaj dawały najlepsze efekty, obie jasne z czarnym grzbietem. Jutro replay. Mam nadzieję, że mamusia też tam jutro będzie i da się skusić na coś.



#2214 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 04 sierpień 2013 - 17:01

dobry znak, zatem jutro wracam na pole bitwy, 3:20 wyjazd i zobaczymy, podzielę się wrażeniami jak tylko wrócę



#2215 OFFLINE   deejaybialy

deejaybialy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • Lokalizacjachelm/ den bosch nl
  • Imię:Adam

Napisano 04 sierpień 2013 - 22:02

A u mnie małe eldorado :lol:  6 sztuk wyjętych, 4 wymiarowe największy 60 cm, kilka spadów, łącznie miałem na wędce jakieś może 11 sztuk, jeden szczupak po polskiej stronie, reszta złowiona z ukraińskiej strony, 3 sztuki z jednego miejsca w przeciągu może 40 minut :lol: , znalazłem niezłą szczupaczą stołówkę, żerowały tam jak oszalałe, jedna piędziesiątka miała spotkanie z mamusią :blink:  dwie dość duże rany koło ogona. Predator 3 i demon te dwie przynęty dzisiaj dawały najlepsze efekty, obie jasne z czarnym grzbietem. Jutro replay. Mam nadzieję, że mamusia też tam jutro będzie i da się skusić na coś.

 

Skorzystałeś z mojej rady co do miejscówki?

 

ps gratki u mnie dzisiaj marnie - ani puknięcia.



#2216 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:27

kolejny trafiony dzień, ryby były ale brań już trochę mniej, zdecydowanie mniej też niestety przyjemności z łowienia, miejscowi troglodyci o to zadbali ładując na moich oczach w beret wszystko co z wody wyjęte i zostawiając po sobie na stanowisku tylko kopiczki łusek, widać było doskonale że w ten weekend Bug przeżywał szturm a dzisiaj chyba dopychanie zamrażarek



#2217 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 06 sierpień 2013 - 07:50

Skorzystałeś z mojej rady co do miejscówki?

 

ps gratki u mnie dzisiaj marnie - ani puknięcia.

Niestety nie byłem w miejscu na które dałeś namiar . Byłem za Wolą Uhruską. Wczoraj powrót w "małe eldorado" i powtórka z rozrywki, szczupaki brały jak ukleje :lol: , Złowiliśmy we dwóch 8 sztuk, dwa 54, reszta krótkie, do tego kilka spadów, Niestety to był chyba ostatni dzień tej miejscówki, bo Ukraińcy już się kręcili w pobliżu a co roku stawiają tam siatki, na razie może jeszcze nie mają dostępu, mam nadzieję, że stan wody wzrośnie na tyle żeby ta miejscówka była dalej niedostępna z tamtej strony.



#2218 OFFLINE   andrzej1977

andrzej1977

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Karpinski

Napisano 06 sierpień 2013 - 19:16

W niedzielę kolega zabrał mnie na swoje miejscówki w okolicach Broku. Ryby niespecjalnie chciały współpracować. Kolega złowił szczupaczka 60 cm, a ja bolenia ok. 45cm. Podczas łowienia wyciągnąłem 3 rzutki, na każdej wisiały po 2 karasie na hakach sumowych. Oczywiście pociąłem je. Pod koniec łowienia trafiliśmy na kontrolę PSR-u, w rozmowie z nimi dowiedziałem się, że na tym odcinku Bugu takie rzutki to nie jest rzadkość.



#2219 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 21:01

W niedzielę kolega zabrał mnie na swoje miejscówki w okolicach Broku. Ryby niespecjalnie chciały współpracować. Kolega złowił szczupaczka 60 cm, a ja bolenia ok. 45cm. Podczas łowienia wyciągnąłem 3 rzutki, na każdej wisiały po 2 karasie na hakach sumowych. Oczywiście pociąłem je. Pod koniec łowienia trafiliśmy na kontrolę PSR-u, w rozmowie z nimi dowiedziałem się, że na tym odcinku Bugu takie rzutki to nie jest rzadkość.

Brawo za odwagę



#2220 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 09 sierpień 2013 - 20:58

No i " dzień dziecka trwa" w moim małym eldorado, wczoraj 8 sztuk z czego 6 wymiarowych z bardziej szłusznych 60 i 70 cm, a co najlepsze to 5 sztuk złowionych z jednego miejsca w przeciągu 30 minut :lol: w tym te największe. Dzisiaj trochę gorzej tylko 4 sztuki 2 wymiarowe, brania słabsze i mniej ich, chyba z powodu nadchodzącej zmiany pogody. Teraz trzeba będzie dać rybkom spokuj na parę dni, i powrót w miejscówkę.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych