Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Bug


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7463 odpowiedzi w tym temacie

#1161 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 04 wrzesień 2011 - 11:32

Kurde Trag to zes mnie zaskoczył z tym trolem Embarassed byłem pewny ze wolno bo co jestem na rybach to zawsze widze kilka łodzi trolujacych :wacko: Teraz o rybach wiec ostatnio troche sytuacja sie ruszyła przynajmniej u mniem, bolek 80cm i sandacz 84cm i troche drapiezników około wymiarowych i takich do 70cm. Co do zdjec to mam zdjecia rapy i zdjecie tego sandała wstawie jak tylko dostane je od kumpla ktory pstrykał. Tylko sandał nie miał szczescia bo trafił na stół imieninowy u mojej mamy, tak wszystko pływa dalej w Bugu

#1162 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 07 wrzesień 2011 - 06:38

@sowos, gdzie te foty :unsure: , nie trzymaj dłużej w napięciu :D , takie wymiary ryb na Bugu nie zdarzają się co dzień <_< .

#1163 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 08 wrzesień 2011 - 05:29

Mam zdjecia, ale nie sa najlepszej jakosc :( Myslałem ze wyjda lepiej, ale niestety zdjecia nijak nie odzwierciedlaja tych rybek na zywo :( Trudno ale wstawie... Sorki ze tak długo ale jestem swiezo po urlopie i musiałem sie troche obgonic z nawałem pracy, który powstał z powodu mojego urlopu :wacko:

http://img819.imageshack.us/img819/7255/27082011132.jpg


http://img4.imageshack.us/img4/5176/27082011129.jpg

Zgodnie z regulaminem, publikowane mogą być tylko zdjęcia ryb które wróciły do wody

Co do sprzetu jakim wyjełem te dwie ślicznotki to:
wedka Shimano speedmaster 270cm do 30g
krecioł Shimano Twin Power H 4000
plecionka Power pro 0,15

Takim sprzetem ostatnio wojowałem za wszystkimi rybami :D
(bez suma oczywiscie)

#1164 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 08 wrzesień 2011 - 11:17

Gratuluje, taki boleń 80cm często się nie zdarza. Kołowrotek Shimano Twin Power 4000H typowo boleniowy B). Ten boleń gdzie ci pobił, na rafie, główka, czy wysoka burta, a może na leniwie płynącej wodzie :unsure: . Zdradzał swoją obecność :unsure: . Jakiej przynęty użyłeś, że się oszukał :unsure:

#1165 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 08 wrzesień 2011 - 15:14

Dzieki :D Niedopisałem reszty bo wychodziłem do pracy :wacko:
Wiec co do miejsca to mam swoja tajemna rynne która ciagnie sie przy burcie dobry kilometr, jest w niej mnóstwo pniaków i innych rozmaitosci. Świetne miejsce na wszystkie drapiezniki, 70% ryb złapanych przezemnie w tym sezonie pochodzi z tego miejsca. Bolek jak i sandał nie zdradzał tego dnia swojej obecnosci, lecz wiedziałem ze gdzies tam siedza bo widziałem je kilka dni wczesniej B) Fartowna przynetom był wobek Siek-a głeboko chodzacy w przypaku bolka, a sandał połakomił sie na białego predatora. Ale te miejsce jest wrecz idealne na
ukleje RH i to na nia miałem wiekszosc ryb z tej rynny :D
W sobote bede tam napewno poniewaz wiem ze siedzia tam duzo wieksze skubańce:) A kreciołek jest naprawde zawodowy B)
(Przepraszam za zdjecie tego sandała)

#1166 OFFLINE   adamek

adamek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaTo tu, To tam
  • Imię:Adam

Napisano 09 wrzesień 2011 - 10:05

Gratuluje pięknych ryb i dobrej mety. Takie miejsce na duzej rzece to skarb. czy ta twoja burta nie jest oblegana przez wedkarzy ?? W miejscach gdzie łowie na Bugu zawsze jest pełno wedkarzy, trudno znależć ciche spokojne i rybne miejsce. Mogłbyś zrobić jakąś fotke tej twojej burty ?? Oczywiscie taka ktora by jej nie zradziła. Miał bym jakiś obraz i wiedział bym czym siękierować szukajać dobrego miejsca. Pozdrawiam

#1167 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 11 wrzesień 2011 - 14:15

Dzieki :D Akurat ta burta znajduje sie na duzej wyspie która jest odcieta starorzeczami, i mozna sie tam dostac tylko pływadłem :D Ktos nieraz tam dopłynie na nocke lub grunt ale przewaznie wybiera inne stanowisko, bo te miejsce nie wyróznia sie niczym szczególnym na pierwszy rzut oka, a cała tajemnica jest ukryta pod woda :mellow: Byłem tam wczoraj rano, złapałem dwa krótkie sandałki i prawdopodobnie spiełem dwa razy tego samego szczupaka który stał pod samym brzegiem i walił w wypływajaca przynete, ale tez niebył wielkim potworem :D Myslałem tez nad zrobieniem zdjecia ale była straszna mgła do 10.00 a ja dłuzej nie zostaje na rybach bo przwaznie do tej godzinny tylko biora a puzniej jest przerwa :D

#1168 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 11 wrzesień 2011 - 19:04

@sowos - Super miejsce, bez presji wędkarskiej, utrudniony dostęp, oby nurt rzeki, nie zmienił dna.
Ja się bawię z sandaczami na RH, na razie same tyci tyci tyciusieńkie :D.

#1169 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 316 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 12 wrzesień 2011 - 05:29

Modle sie o to, bo to naprawde moja perełka B)
Ale mam jeszcze 3 takie miejsca w których ryby żadko ogladaja człowieka, tylko sa oddalone od siebie o spory kawałek i nie ma jak obłowic je wszystkie do tej 10.00 rano :(

#1170 OFFLINE   uczeń

uczeń

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • Lokalizacja.

Napisano 14 wrzesień 2011 - 15:58

mam pytanie czy moze ktos łowi na bugu od miejscowsci mezenin w dół rzeki w strone tocznej , mam zawody okregowa , na co mozna liczyć ?

#1171 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 15 wrzesień 2011 - 11:08

Ja łowie bardzo często w tamtych okolicach. Duzo Bolenia , powiedział bym nawet ze bardzo dużo , poza tym Szczupaki przy tej wodzie bedą do zdjęcia przy jakiś Trawach , okonie też się trafiają zazwyczaj nie jest ich duzo ale jak juz sie trafią to Grube 30+. Klenie i Jazie też się trafiają. Tam za mężeninem jest taka Fajna Rafka , w tym roku bylo tam troche zawodów rozegranych w tamtych okolicach to ludzie ktorzy je wygrywali zazwyczaj własnie schodzili z tej rafy.

#1172 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 18 wrzesień 2011 - 18:20

Dzisiaj na zawodach w Męzeninie rozgrywanych na żywej rybie, padł szczupak 104 cm.Sędziowie kazali go zarznąć i zabrali do Siedlec.Gratulacje dla PZW Siedlce.Więcej takich sedziów.

#1173 OFFLINE   uczeń

uczeń

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • Lokalizacja.

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:44

musiał zginąć żeby związkowcy mogli sobie zrobić zdjęcie pod wiatą straszne

#1174 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 19 wrzesień 2011 - 15:27

To sie kur** mac w głowie nie miesci! Przecież taka piękna ryba ma tyle ikry ... Niestety to moj okręg , aż wstyd się przyznawać ze jest się z Siedlec. . . Nie można tego tak zostawić trzeba to rozgłosnic niech teraz cos z tym robią tam wyżej.

#1175 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 wrzesień 2011 - 15:30

Dzisiaj na zawodach w Męzeninie rozgrywanych na żywej rybie, padł szczupak 104 cm.Sędziowie kazali go zarznąć i zabrali do Siedlec.Gratulacje dla PZW Siedlce.Więcej takich sedziów.


Smutne. Godne potepienia postepowanie.
Gospodarz lowiska strzela sobie w kolano.

Naprawde zalosne :(



#1176 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 19 wrzesień 2011 - 16:05

Prezesik sobie rybki zażyczył. Piepszone Dziady Stare. Połowe tego zarządu bym wypierdzielił

#1177 OFFLINE   gajowy

gajowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjakońcówka Bugu
  • Imię:Adam

Napisano 19 wrzesień 2011 - 16:10

Sędziowie kazali go zarznąć

A co na to ten co go złowił???
Nie protestował???

#1178 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 17:20

Młody posłuchał się sędziów. Podobno całe Mistrzostwa okręgu Siedleckiego były rozgrywane w dziwny sposób (zmiana regulaminu w trakcie trwania zawodów,łowienie poza granicami wyznaczonego sektora.)Sprawę znam z relacji uczestników.

#1179 OFFLINE   mafijas

mafijas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 19 wrzesień 2011 - 17:49

To chyba Żadne wytłumaczenie... Z tego co Wiem chłopak ktory złowił suma 124 cm też był namawiany przez sędziów żeby dali mu tego suma ale się nie posłuchał i go wypuśćił.


#1180 OFFLINE   kmr1

kmr1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 448 postów
  • LokalizacjaBug i okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 19 wrzesień 2011 - 19:02

Wstyd, ku...wa mać, mój okręg. Gdybym tylko spotkał tego dziada to bym goła pięścią zaje...ał. Poruszę sprawę u mnie w Kole.
Obiecuję.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych