Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1622 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Hamilton

Hamilton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów

Napisano 30 październik 2015 - 18:38

Niestety w moim rejonie ( naszym) rzadko widzę wypuszczane ryby . Ja wypuszczę to ktoś inny złowi i zabierze - tak to działa . Ostatnio myślałem , że jeden starszy Pan zabije ze wypuszczenie 70 cm bolenia . Niezły mialem ubaw nad wodą :D

 

 

Boleń w ogóle jest zjadliwy? Słyszałem, że okropny w smaku, zatem nie wiem co temu Panu było tak żal tego Bolka, że go wypuszczasz? Aż taka bieda, że nawet Bolka wyjadają... co za ludzie.



#222 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 30 październik 2015 - 18:53

A ja dzisiaj, jak zwykle wypuściłem, ale do zdjęcia musiałem go grzecznie położyć .... :)

Dookoła ze 30 łódek i pustka. Wszyscy tylko pływali ...ewentualnie okonki.

Załączone pliki



#223 OFFLINE   Hanibal

Hanibal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • Lokalizacjatam gdzie biorą
  • Imię:Paweł

Napisano 30 październik 2015 - 21:21

Jest tutaj ktoś, kto łowi na Narwi w okolicy Uhowo w NPN? Mam w Uhowie  dziewczynę i często tam  jestem  a rzeczka wygląda ciekawie. Może warto byłoby porzucać za kleniem albo jaziem a teraz szczupakiem?



#224 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 04 listopad 2015 - 09:59

Byłem ostatnio na naszej Narwi i pozytywnie się zaskoczyłem .Tyle brań to już dawno nie miałem , większości garbuski pod 30 pare , jeden 30 cm sandaczyk  kilka szczupaczków czterdziestaków i na deser dwa bolenie

 


Użytkownik milupa edytował ten post 04 listopad 2015 - 19:14
Brak wymiaru forum


#225 OFFLINE   tomaszGD

tomaszGD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Kot

Napisano 11 listopad 2015 - 15:45

Czy spininguje ktoś z sukcesami w okolicach Ostrołęki? Kilka razy w roku jestem tam u teściów, zaliczyłem kilka zasiadek gruntowych, ale bez rewelacji. Planuję wybrać się następnym razem ze spininigiem, ale w sumie nie wiem na co się nastawiać i czego spodziewać. Z góry dzięki za pomoc  (może być na Priv). Pozdrawiam



#226 OFFLINE   Byniek

Byniek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Zbigniew
  • Nazwisko:Kołczyk

Napisano 12 listopad 2015 - 19:54

Hamilton przyjacielu nie wiem ile przeżyłeś lat ale- niema czegoś takiego jak ,,niesmaczna ryba,, .Może być tylko kucharz do dupy. Pozdrawiam Byniek.


  • David72 lubi to

#227 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 12 listopad 2015 - 22:28

Witam . Był ktoś ostatnio na Narwi w okolicach Łomży ? Jaki stan wody po  tych deszczach oraz czy coś gryzie  jeszcze w tej wodzie ?



#228 OFFLINE   Tadeusz67

Tadeusz67

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Tadeusz
  • Nazwisko:Chojnowski

Napisano 26 listopad 2015 - 21:43

Witam . Był ktoś ostatnio na Narwi w okolicach Łomży ? Jaki stan wody po  tych deszczach oraz czy coś gryzie  jeszcze w tej wodzie ?

Nawet i komary przestały już gryzć


  • RedruM lubi to

#229 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6250 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 09 luty 2016 - 22:50

"Czy wiedzieliście, że członkiem Zarządu Grupy Rybackiej, działającej m.in. na Zalewie Zegrzyńskim, (dzierżawionym przez PZW) jest niejaki Zbigniew Bedyński? Dziwnie się składa, ale ta sama osoba jest jednocześnie Prezesem Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW, a także Wiceprezesem Zarządu Głównego PZW ds. organizacji i promocji!!! To ten człowiek, pełniąc funkcje w PZW za składki wędkarzy, wspólnie z kolesiami doprowadził do uruchomienia - i tu uwaga - SMAŻALNI RYB PZW we Wierzbicy nad Narwią, niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego. Na naszych oczach plądruje się polski rybostan!
Jako członek Zarządu tej grupy ma chyba duuużo do powiedzenia Emotikon smile
W listopadzie 2013 roku (jak Pan Bedyński został już wiceprezesem ZG PZW) powstała Analiza Funkcjonalna Zalewu Zegrzyńskiego, ongiś jednego z najrybniejszych polskich łowisk!!! Możemy ją znaleźć na stronie właśnie LGRybackiej "Zalew Zegrzyński". 
Więc ją cytujemy: ..."Utrzymanie, a zwłaszcza rozwój działalności połowowej na Jeziorze Zegrzyńskim wymaga doinwestowania rybaków dla zwiększenia ekonomicznej efektywności sektora oraz dostępności i jakości sprzedaży detalicznej. W tym celu OM PZW planuje remont i zakup łodzi oraz zakup narzędzi połowowych i silników do łodzi, które w chwili obecnej są w nienajlepszym stanie technicznym. Ponadto planuje się budowę i modernizację miejsc sprzedaży bezpośredniej poławianych ryb w taki sposób, by były zgodne z przepisami weterynaryjnymi i spełniały wymogi konsumentów, a także modernizację i budowę smażalni ryb oraz sklepów sprzedających produkty rybołówstwa"...

Teraz sobie odpowiedzmy, czy Pan Bedyński, tak jak MY, jest wędkarzem???

Ps. A Dyrektor Biura Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW jest członkiem Komitetu tej Grupy Rybackiej jako... przedstawiciel sektora rybackiego!!!!!!"

Źródło: 
http://www.lgrzz.pl/index.php…


  • karpik1977 lubi to

#230 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 09 luty 2016 - 23:35

Ciekawy temat na odmulenie wątku...jeśli to fakt to piękny układ panowie maja ;)  ...patologia



#231 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 luty 2016 - 00:38

Jak go zdjąć ze stołka? Tego rybaka. Niech zarządza PZR i siatkowców.


Użytkownik godski edytował ten post 10 luty 2016 - 01:11


#232 OFFLINE   krzysio12

krzysio12

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • Lokalizacjabiałystok
  • Imię:Krzysztof

Napisano 10 luty 2016 - 00:59

zebrac wedkarzy w większa grupe i sprobowac zlozyc jakies za zaleznie do PZW powinno sie to jakos ukrócić  



#233 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 10 luty 2016 - 03:12

Pan Zbyszek ma niewąskie plecy,a taką petycją zapewne podetrze za winklem nowej hurtownio-smażalni....



#234 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 10 luty 2016 - 03:12

...taki układ zamknięty



#235 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 10 luty 2016 - 03:48

Po pierwsze pan zby to niezły biznesmen.
Na rybach zarabia (odłów bez kontroli) inwestycjach również (wykonawcy)
Żygać się chce.
Nie miał bym nic do tego jakby nie posiadał tylu funkcji.
Ale jakby nie posiadał to by nie zarabiał.
G...no zlikwidować tylko pier...w stołki i klepią się po plecach a człowiek na xul przechodzi by mieć jakieś emocje.

A i jeszcze niech go grypa dopadnie za wyciętego suma wiem wszystko panie zby.


Proszę nie kojarzyć tego tekstu ze znanymi osobami.
To był tylko sen :-)

Użytkownik brig edytował ten post 10 luty 2016 - 04:45


#236 OFFLINE   Przemsol

Przemsol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1277 postów

Napisano 10 luty 2016 - 07:40

to teraz jasne są też te odłowy na gnojnie, co to były pomysły żeby zrobić całkowity zakaz łowienia od października do maja - bo niby zimowisko i tarlisko.....a tu proszę....odłów kontrolny i poszłooooooo.... pewnikiem dlatego był potrzebny przekop z narwi.... jak to się wszystko ładnie układa w całość.....



#237 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6250 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 10 luty 2016 - 07:44

Po dokładnym zbadaniu wszystkich relacji faktycznych i prawnych pozostaje tylko doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa działania na szkodę PZW, konfliktu interesów w związku z piastowanymi funkcjami itp. Wątpię, żeby działania wewnątrz PZW przyniosły jakikolwiek skutek, członki z tamtejszego koła PZW to prawie rodzina (fakt, patologiczna ale jednak). Ale do tego trzeba mieć szerszy obraz sytuacji niż cytat, który zamieściłem.

Nie dziwię się, że mają ciśnienie na modernizację smażalni bo jest na poziomie knajp z Ronda Starzyńskiego, a do tego żarcie tragicznie ch.jowe i bardzo drogie.



#238 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 10 luty 2016 - 08:04

Hesher - kto miałby złożyć zawiadomienie? Może jakieś stowarzyszenie, zawsze to lepsze niż pojedyncza osoba bo wówczas sprawę umorzą. Dobrze aby całość takich spraw wychodziła poza dyskusje na forach i w internecie. Może wówczas coś się zmieni.


Użytkownik luk_80 edytował ten post 10 luty 2016 - 08:05


#239 OFFLINE   michaex

michaex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 postów
  • Imię:Michał

Napisano 10 luty 2016 - 08:21

W statucie PZW jest taki zapis:

"Cele Związku realizowane są poprzez:

(...)

8) prowadzenie działalności gospodarczej z przeznaczeniem dochodów na działalność statutową
(...)
20) podejmowanie innych przedsięwzięć i pozyskiwanie środków służących do realizacji celów Związku"

 

Jeżeli sam związek mógłby na podstawie powyższych, szerokich zapisów prowadzić taką działalność, to ani prokuratura ani tym bardziej Sąd Koleżeński PZW nie dopatrzą się tu uchybień w działalności członka.

 

A fakt, że z naszej perspektywy jest to patologia, to niestety za mało.



#240 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6250 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 10 luty 2016 - 08:26

Hesher - kto miałby złożyć zawiadomienie? Może jakieś stowarzyszenie, zawsze to lepsze niż pojedyncza osoba bo wówczas sprawę umorzą. Dobrze aby całość takich spraw wychodziła poza dyskusje na forach i w internecie. Może wówczas coś się zmieni.

Właśnie węszę ;)