Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klenie 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1241 odpowiedzi w tym temacie

#821 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 22 lipiec 2015 - 00:20

Dzisiejszej nocki skusiłem dwa klenie, jednemu zabrakło centymetra do piątki z przodu  ;)

 

DSCN0862_zpsfk2gzkyn.jpg

 

DSCN0864_zpsgzztwgng.jpg

 

Obie ryby złowione na napływie przelewu, wobler własnej produkcji  ;)



#822 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 22 lipiec 2015 - 05:57

Załączone pliki



#823 OFFLINE   Raczej

Raczej

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:05

super filmik, proszę o informację co to za kamerka



#824 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 22 lipiec 2015 - 07:56

Gratuluje fajnych kleni - filmik , klimat rewelacja :)



#825 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 22 lipiec 2015 - 09:50

super filmik, proszę o informację co to za kamerka

go pro hero2 razem z samsung nx2000



#826 OFFLINE   LK_FISHING

LK_FISHING

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • Lokalizacjarzeszów
  • Imię:Lucjan

Napisano 22 lipiec 2015 - 11:46

Taki 45+
Rzeka Wisłok :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   123,04 KB   21 Ilość pobrań

Użytkownik LK_FISHING edytował ten post 22 lipiec 2015 - 11:47


#827 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2333 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 22 lipiec 2015 - 13:49

Michał , filmik znowu rewelacja  :clappinghands: . Organizacja miejsca pracy zapewniająca maksymalny komfort poławianym kleniorkom również ...

I nocny Norbert się pojawił  :D - gratulacje !


Użytkownik malinabar edytował ten post 22 lipiec 2015 - 13:53

  • Norbert 78 lubi to

#828 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1909 postów
  • Imię:Robert

Napisano 22 lipiec 2015 - 18:30

Kolejny bardzo fajny filmik.



#829 OFFLINE   marekn

marekn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 20:49

Przedwczoraj dotarła do mnie nowa partia żuczków od Łukasza, powiedzmy "version limited", starannie wykonanych i bardzo realistycznych. Jednak dopiero dziś miałem okazję je przetestować, ale tylko przez niecałe 30min. Przez ten czas wyjąłem siedem kleni (mimo, że temp. dochodziła do 30 stopni), w tym dwa 40+ smile.png :

Załączone pliki


Użytkownik marekn edytował ten post 22 lipiec 2015 - 20:55


#830 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 22 lipiec 2015 - 20:50

Dla mnie jest to wszystko bardzo dziwne.Pływać z kamerą. Brak urokliwego przebywania sam na sam ze światem przyrody i estetycznych doznań.

To jakieś teraz bardzo dziwne wędkarstwo i coraz więcej jest gwiazd filmu.  Niczemu to nie służy,bo rozpracowanie łowiska i dostosowanie się do niego to zupełnie inna kwestia i film w tym nie pomoże. Decydują własne umiejętności zdobyte latami. W wielu wypadkach płaci się frycowe,a potem następuje doskonalenie swoich umiejętności. I to jest prawidłowość w wędkarstwie. Żaden film tego nie zastąpi i nie jest w stanie przekazać wszystkich informacji płynących bezpośrednio do wędkarza.

Taka teraz moda, że zamiast chodzić na ryby i doskonalić sztukę łowiecką oparta na własnych doświadczeniach to wolą oglądać filmy z których w gruncie rzeczy nic nie wynika. Ot popływał połowił coś tam i pokazał.

 

Pozdrawiam

Józef Leśniak



#831 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:32

Panie Józku, wstać o 21.50 lewą nogą :D ;)...?? Jak komuś nie pasuje to nie ogląda...proste! :)

#832 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:42

 

Dla mnie jest to wszystko bardzo dziwne.Pływać z kamerą. Brak urokliwego przebywania sam na sam ze światem przyrody i estetycznych doznań.

To jakieś teraz bardzo dziwne wędkarstwo i coraz więcej jest gwiazd filmu.  Niczemu to nie służy,bo rozpracowanie łowiska i dostosowanie się do niego to zupełnie inna kwestia i film w tym nie pomoże. Decydują własne umiejętności zdobyte latami. W wielu wypadkach płaci się frycowe,a potem następuje doskonalenie swoich umiejętności. I to jest prawidłowość w wędkarstwie. Żaden film tego nie zastąpi i nie jest w stanie przekazać wszystkich informacji płynących bezpośrednio do wędkarza.

Taka teraz moda, że zamiast chodzić na ryby i doskonalić sztukę łowiecką oparta na własnych doświadczeniach to wolą oglądać filmy z których w gruncie rzeczy nic nie wynika. Ot popływał połowił coś tam i pokazał.

 

Pozdrawiam

Józef Leśniak

Nie każdy ma czas wyskoczyć nad wodę, a i na pewno są tacy, którym zdrowie już nie pozwala.. :ph34r:

Co im pozostaje? Właśnie takie filmiki :)

Osobiście w sezonie nie oglądam prawie nigdy, za to w zimie lubię zasiąść z wieczora i popatrzyć jak inni łowią, jakie mają rzeki itd. :)



#833 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 22 lipiec 2015 - 22:22

Nie każdy ma czas wyskoczyć nad wodę, a i na pewno są tacy, którym zdrowie już nie pozwala.. :ph34r:

Co im pozostaje? Właśnie takie filmiki :)

Osobiście w sezonie nie oglądam prawie nigdy, za to w zimie lubię zasiąść z wieczora i popatrzyć jak inni łowią, jakie mają rzeki itd. :)

 

 

Oj kto nie lubi....ale takie nakręcanie się w zimę na takie letnie łowy to masakra dla głowy i portfela....bo człowiek nie może łowić w tego typu warunkach to włącza mu się mania zakupów.... :D Przynajmniej u mnie tak to wygląda :P

 

Pozdrawiam,

malcz

 

 

P.S. filmy Tapsa miażdżą, bo mam - wydawałoby się podobną rzekę niedaleko, oczywiście inna specyfika itp...ale przejrzystość wody i ilośc ryb na pewno na tym samym poziomie, a u mnie nie ma mowy żeby tak zasysały smużaki....i nie wiem w czym rzecz, bo nawet na nie nie reagują...


Użytkownik malcz edytował ten post 22 lipiec 2015 - 22:24

  • Slavobeer, TOMI803 i Pride lubią to

#834 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 22 lipiec 2015 - 22:22

Dla mnie jest to wszystko bardzo dziwne.Pływać z kamerą. Brak urokliwego przebywania sam na sam ze światem przyrody i estetycznych doznań.

To jakieś teraz bardzo dziwne wędkarstwo i coraz więcej jest gwiazd filmu.  Niczemu to nie służy,bo rozpracowanie łowiska i dostosowanie się do niego to zupełnie inna kwestia i film w tym nie pomoże. Decydują własne umiejętności zdobyte latami. W wielu wypadkach płaci się frycowe,a potem następuje doskonalenie swoich umiejętności. I to jest prawidłowość w wędkarstwie. Żaden film tego nie zastąpi i nie jest w stanie przekazać wszystkich informacji płynących bezpośrednio do wędkarza.

Taka teraz moda, że zamiast chodzić na ryby i doskonalić sztukę łowiecką oparta na własnych doświadczeniach to wolą oglądać filmy z których w gruncie rzeczy nic nie wynika. Ot popływał połowił coś tam i pokazał.

 

Pozdrawiam

Józef Leśniak

O reklamie Pan nie słyszał? Kolega produkuje woblery (nie hobbystycznie). Jak znam życie to dla przyjemności (bez kamer) tez sobie wędkuje.



#835 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 22 lipiec 2015 - 23:00

Tylko jedno branie dzisiaj 51cm:-) Pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   85,77 KB   18 Ilość pobrań


#836 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 22 lipiec 2015 - 23:09

O reklamie Pan nie słyszał? Kolega produkuje woblery (nie hobbystycznie). Jak znam życie to dla przyjemności (bez kamer) tez sobie wędkuje.

Oczywiście,że tak.

Zajmuję się produkcją woblerów,bo tak rozwinęła się moja pasja,a filmy robię z kilku powodów.By przedstawić swoje produkty,bo lubię dokumentować swoje wędkowanie(fotki nikogo nie dziwią),bo lubię montować filmy...Nawet nie wiedziałem,że to tak wciągająca pasja. 

Na moim koncie YT jest także kilka filmów nie związanych z moją pracą(mucha,zarybianie,burze i kilka filmów prywatnych niedostępnych dla ogółu). Co do filmów i ich oglądania.Niby wszystko jest jak na tacy,ale tak nie jest.Jak by było to by nie było tylu osób z pytaniami.Sam oglądam filmy,fakt że raczej w sezonie kiedy wieczory są dłuższe i wpływają pozytywnie na moje wędkarstwo.Pozytywnie,czyli się rozwijam, szukam nowych technik,łowisk itp  



#837 ONLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5159 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 22 lipiec 2015 - 23:22

Filmiki z wędkowania są OK jest to i dobra reklama i miła odskocznia od codzienności. Gdybym miał przyznać oskara w tej "kategorii" to na pewno Oleixowi, jakość techniczna może nie jest najwyższa ale Michał ma ten flow, który lubię, porywa wręcz swoim entuzjazmem, oglądam te filmiki wielokrotnie... Co do samodoskonalenia to z przykrością stwierdzam, że nie zawsze idzie ono w parze z latami spędzanymi nad wodą, często obserwuję zupełnie odwrotna tendencję...


  • Slavobeer lubi to

#838 OFFLINE   bartek19176

bartek19176

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów
  • LokalizacjaZielin
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Piecuch

Napisano 23 lipiec 2015 - 06:01

Stary Odrzański kluch (prawdopodobnie nowe pb)
Iry lucku305
Lovec rapy16
1,5 cm od Gajosika
Warkocz mojej ulubionej główki

Załączone pliki


Użytkownik bartek19176 edytował ten post 23 lipiec 2015 - 06:34


#839 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:49

Panie Józku, wstać o 21.50 lewą nogą :D ;)...?? Jak komuś nie pasuje to nie ogląda...proste! :)

Panie Patryku wstał Pan też lewą nogą :)  trochę pózniej jak ja i nie zrozumiał tak do końca meritum mojej wypowiedzi.


  • patu lubi to

#840 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 535 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:33

Nie jestem specjalistą od połowu kleni ale tak się zdarzyło, że lubią siąść kiedy łowię na gumę. Zawsze są to ładne ryby w okolicach 50 cm.

 

Załączony plik  P5040046+ (Kopiowanie).jpg   56,75 KB   13 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P7160130+ (Kopiowanie).jpg   45,4 KB   13 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P4270175 (Kopiowanie).jpg   100,37 KB   13 Ilość pobrań






Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych