Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bolenie 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1616 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 maj 2009 - 09:31

Dziś dostałem potwierdzone info o złowieniu bolenia 96cm ...niestety trafił na polującego na szczupaki miejscowego aborygena i skończył swój długi żywot :( :angry:...

#262 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 11 maj 2009 - 09:43

P.S. fotki robione telefonem więc kiepska jakość.



Gratuluję rybek, a te zdjęcia warto pokazać wszystkim tym, którzy usprawiedliwiają się komórką. Widać i z telefonu można coś fajnego wycisnąć. Oczywiście ciężko porównywaćjakość do lustrzanki, może nieco ostrości im brakuje, ale ujęcia całkiem fajne. Czyli można....

#263 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2009 - 09:46

To chyba był telefon bez aparatu :lol: Może raczej aparat z telefonem. Ja mam taki stary telefon którym NIKT nie zrobi dobrego zdjęcia.

#264 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2009 - 09:51

Patu, Winston Churchill mawiał, wierzę tylko w zdementowane informacje :D

#265 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 maj 2009 - 10:12

Paweł,

Po co szukać drugiej miejscówki, jak masz namierzoną miejscówkę z boleniami i porę ich żerowania. I do tego nie trzeba wstawać o 4.00 żeby je połowić.

Teraz trzeba miejscówkę rozpracować, tzn. sprawdzić na jakie przynęty i ich prowadzenie ryby reagują.

Jeśli zagrały Ci na nosie to domyślam się, że były tam niezłe sztuki. Nie zrażaj się. Pamiętaj, że ten szajs, który teraz płynie w wodzie nie ułatwia nam zadania.

A jedna dobra ryba wynagrodzi za cierpliwość.



Dobrze, żeś to napisał, bo po 5 wypadzie na bolki mam ochotę założyć paprocha i szukać ulubionych moich okonków, albo kleni. Ale miejscówki już mi się klarują nad Odrą, godziny aktywności 20.15 - 21.00 mniej więcej się zgadzają, ruszam w bój. Tylko trochę przynęt muszę jeszcze domówić. Zaliczę bolenia 2009 powyżej 65cm to ochłonę :D:D Póki co mam zszargane nerwy, za dużo piję, palę, krzyczę niezrozumiałe słowa sam do siebie, moczę się w nocy i w ogóle jest ze mną bardzo, bardzo źle :mellow:

A te cholery machają do mnie płetwami z odległości 10 metrów...

#266 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 maj 2009 - 10:33

Patu, Winston Churchill mawiał, wierzę tylko w zdementowane informacje :D


Robert to przykre, ale info jak najbardziej prawdziwe... świadkiem tego zdarzenia był mój znajomy...

#267 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 11 maj 2009 - 10:34

załatw jakas fote

#268 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3773 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2009 - 11:15

A to przyczyna nieprzewidywalności boleni w ostatnich dniach. To się nazywa szalejące ciśnienie :D

.


A co do bolka to jeśli facet miał miarkę to znaczy, że wielkość ma dla niego znaczenie. Za tym logicznie powinna iść fotka, nawet na tle meblościanki. Poczekamy, może się gdzieś pokaże. Jak nie to mamy kolejnego pata, (nie mylić z patu) <_<

Załączone pliki

  • Załączony plik  cisn7.gif   5,21 KB   1613 Ilość pobrań


#269 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 maj 2009 - 11:28

załatw jakas fote


... Grzesiek, znajomi nie fotografują zwłok ...
Nadmienię jeszcze, że to nie pierwszy taki boleń z tego miejsca ( dwa lata temu złowiono 7-kę - długości nie znam), i nie pierwszy który dostał czapę od etycznego inaczej

Koniec OT, wrócmy do wątku...

#270 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2140 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 maj 2009 - 15:02

@MGOR posłałem kolegę w miejsce w którym ostatnio byłeś i na białe kopyto z opadu trafił bolka 77cm :D fota cienka ale zapodam...tylko bez publicznego linczu proszę :lol:

Załączone pliki



#271 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 11 maj 2009 - 16:33

Dzisiaj u mnie znowu duecik. Tym razem oba młodziki coś ok. 50 cm i 45 cm (nie mierzyłem bo oba odpiąłem w wodzie). 50-ka jeszcze fajnie powalczyła ale ten drugi 1 zryw i tyle walki. Nowość jest taka, że zaczęły walić, ale na moje oko i ucho żaden chlupot nie pochodził od bolka większego niż 55 cm. Podejrzewam, że na > 60-ki trzeba by się się wybrać albo rankiem albo wieczorkiem.

#272 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 11 maj 2009 - 17:29

[quote]


P.S. fotki robione telefonem więc kiepska jakość.


[/quote]

Gratuluję rybek, a te zdjęcia warto pokazać wszystkim tym, którzy usprawiedliwiają się komórką. Widać i z telefonu można coś fajnego wycisnąć. Oczywiście ciężko porównywaćjakość do lustrzanki, może nieco ostrości im brakuje, ale ujęcia całkiem fajne. Czyli można....
[/quote]

To wstawie jeszcze rybkę kolegi z wczoraj myśle że się nie pogniewa że wstawiłem ,to też zrobione telefonem i do tego fajny poranny klimat z nad Narwi

.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Bolek.jpg   33,76 KB   1288 Ilość pobrań


#273 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 11 maj 2009 - 18:14

Swietny klimat uchwyciłes. Niepowtarzalna fotka - gratuluje takze Narwianskich rapek. Przeciwnik to niechetny do ,, współpracy ,, :D

#274 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 11 maj 2009 - 19:11

@MGOR posłałem kolegę w miejsce w którym ostatnio byłeś i na białe kopyto z opadu trafił bolka 77cm :D fota cienka ale zapodam...tylko bez publicznego linczu proszę :lol:


Złowiona pod drugim brzegiem? Fajnie, że komuś się udało B) Pływa mam nadzieję, bo tam jeszcze wrócę :D

#275 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 maj 2009 - 19:57

@milupa, Twoje zdjęcie może służyć za wzór dla focących telefonem. Bardzo fajna fotka. Gratki!

#276 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 11 maj 2009 - 20:06

W dniu dzisiejszym pięknie bolki chodziły, ale olewały wszystko co było im podane z wierzchu. To samo było gdy nadciągała burza wszystko totalna olewka.Na RH12 jedno branie jednak bolek spudłował :angry: Dopiero RH10 okazało się strzałem w przysłowiową 10 :o 3 ryby (ok 60cm)w padającym deszczu gdy już dawałem sobie coraz mniejsze szanse na złowienie czegokolwiek. Wszystkie branie w półwody. Wyjazd zaliczony na plus, choć dotarcie do domu podczas ulewnego deszczu masy krzaków i pontonu na karku zrobiło ze mnie starsznego ... :unsure: Widok mamy po takiej przeprawie bezcenny B)

#277 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 11 maj 2009 - 20:40

Wielkie gratulacje dla tych kktorzy złowili te piekne i waleczne rybki wielki szacunek. NIe stety mi jeszcze nie było pisane złąpac tej pieknej i walecznej rybki. Choć pare razy jak bylem na wakacjach i wyjazdach na pare dni na wisłę próbowalem lecz okazałem sie wielka dupa ktora nie umie ich złowic:( Myśle ze kiedys mi sie uda a raczje musi ;) Nie stety w moich okolicach to trudnobolenia złowić na rabie nie sytety rzadko spotyka sie bolenie :(:( Wielkie gratulacje panowie i tak szczerze to bardzo wam zazdroszcze:<

#278 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 maj 2009 - 20:54

Kolejny dzień bez fotogenicznego bolenia. Spudłowane branie, jakiś klenik, kilka powierzchniowych ataków w warkoczu. Łowiłem na wyspie Opatowickiej na męczonych od 3 wieczorów dwóch rybnych główkach. Jednak null.

#279 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2140 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 maj 2009 - 21:46

[quote]
@MGOR posłałem kolegę w miejsce w którym ostatnio byłeś i na białe kopyto z opadu trafił bolka 77cm :D fota cienka ale zapodam...tylko bez publicznego linczu proszę :lol:
[/quote]

Złowiona pod drugim brzegiem? Fajnie, że komuś się udało B) Pływa mam nadzieję, bo tam jeszcze wrócę :D
[/quote]
Tak rybka pływa nadal, jednak napotkany przez kolegę wędkarz spieprzył tą fotke strasznie, złość kolegi tym większa że to jedyna fotka jego życiowego bolenia ,więc pamiątka nie zbyt udana :angry: natomiast złowiona z brzegu na którym i ty łowiłeś więc ten z mojej strony czeka na twoje kolejne łowy na warcie :D

#280 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 13 maj 2009 - 06:42

Popołudniowa ryba...









Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych