Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sklepy Rodbuildingowe - info / promocje / gdzie kupic

sklepy rodbuilding

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
631 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 27 wrzesień 2012 - 14:46

Zalezy kto szuka :D
ale powaznie, dumałem nad tymi cenami i zreszta bylo juz o tym na forum :D

Jak sie sprzedaje duze ilosci, i sie nie ma ZUSu nad głową i polskiego opodatkowania pracy....

#102 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 wrzesień 2012 - 14:48

Brawo Piotrek :lol: ja też uwazam centusistwo za zarazę naszych czasów i tępie ją jak się tylko da!!! Dawno temu śmialismy się z niemców że za 1 DM taniej jadą na drugi koniec miasta na zakupu,- teraz sami to robimy :lol: :lol: :lol: i to się zrobiła narodowa sprawa obrotności :huh:

Ale co by było sprawiedliwie,- jest parę rzeczy tańszych niż u nas ale jak sie doliczy przesyłkę to już nie koniecznie, wszystko zależy od skali zakupów...

#103 OFFLINE   osiak

osiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kuba

Napisano 27 wrzesień 2012 - 14:50

Przejrzałem kilka rzeczy na szybko i wcale nie wychodzi taniej a drożej nici po 20zł w Polsce 15zł
uchwyty po 34zł w Polsce 28 zł
korek w plastrach 4,20 w Polsce 3,80
wiec gdzie te 30% taniej bo nie widzę :unsure:

nici Pro Wrap 100y 11.60zł- u nas w Polsce 20zł
uchwyt DPS18 - 20zł u nas w Polsce 28zł
Tak na szybko :D


#104 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 27 wrzesień 2012 - 15:05

[quote]
Przejrzałem kilka rzeczy na szybko i wcale nie wychodzi taniej a drożej nici po 20zł w Polsce 15zł
uchwyty po 34zł w Polsce 28 zł
korek w plastrach 4,20 w Polsce 3,80
wiec gdzie te 30% taniej bo nie widzę :unsure:
[/quote]
nici Pro Wrap 100y 11.60zł- u nas w Polsce 20zł
uchwyt DPS18 - 20zł u nas w Polsce 28zł
Tak na szybko :D

[/quote]
Pro Warp 15zł w Polsce nie 20
uchwyt źle spojrzałem a to spora różnica cenowa, szkoda ze z korkiem nie jest lepiej bo idzie go sporo

#105 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 27 wrzesień 2012 - 15:55

Piotrze , uchwyt fuji gun smoke u nas 60 a tam masz go za 35 zł

Nici pro warp u nich 11 zł u nas 16 zł

Komplet fuji alconite 10 szt. u nas około 160-170 a tam 105 !!!

Korek w formie gotowych rękojeści też sporo tańszy

Wysyłka do niemiec 2 euro czyli jak ma się znajomego tam to komponenty są bardzoo tanie :D

PS.Liczyłem po aktualnym kursie euro 4,2 zł

#106 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 27 wrzesień 2012 - 16:04

I z czego to wynika pewnie cło i wat ,bo różnice cenowe sa spore,co do gotowych korków to wcale ich nie używam wole plastry przynajmniej wiem co kleje :mellow: a co dobre to na duże zakupy mozna nawet pojechać i pertraktować na miejscu

#107 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:11

A wie ktoś jak zrobić przelew do niemiec ? Normalnie z konta prywatnego można przelać ? Czy przec poczte itp ?

#108 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:27

A czy ten sklep ma na stanie wszystko co na stronie? Żeby nie było tak że mi podpiszą że nie ma połowy rzeczy z koszyka. Jak macie inne adresy sklepów w de linkujcie.

Ma wszystko co jest w ofercie jak czegoś nie ma to nie ma tego w ofercie więc spokojnie możesz klikać i co w koszyku to dostaniesz .Wiem bo kupuję często i pytałem telefonicznie bo chciałem zamówić coś co mieli w katalogu a czego nie było w ofercie i zadzwoniłem więc pani wyjaśniła że co na stronie to jest czego nie ma tego nie ma. Raz tylko zamówiłem czarny korek i przyszedł mail że niestety jest tylko jedna paczka a ie dwie. Zawsze przychodzi mailem potwierdzenie ze szczegółową listą więc trzeba sprawdzić zapłacić i czekać.
Pozdrawiam


#109 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:36

Super Panowie, brac ile wlezie. Moje pytanie: czy Helmut Wam posklada rekojesc, poklei plastry, nawinie omotki itd za 150 zl czyli 35-37 euro?

Punkt widzenia zalezy jak widac od punktu siedzenia. Jasne ze wszyscy rod builderzy moga obnizyc ceny ale za uzbrojenie wtedy wezma 350-400 zl i cena wedki taka sama. A jak ktos sobie sklada to niech kupuje gdzie mu sie podoba, w Chinach najtaniej :D

#110 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:39

[quote title=Manniek66 napisał(a) dnia czw, 27 wrzesień 2012 02:21
Die Hhe von Nachnahmegebhren richtet sich nach den jeweiligen Tarifen der
Deutsche Post z.Zeit 2.00 Euro Zahlkartengebhr der Post
Czy to oznacza że za wysyłkę do Niemiec opłata wynosi 2 ojro ? Szprecha ktoś tu po niemiecku ;D ? [/quote]
Znaczy to tyle że wysokość kwoty przesyłka pobraniowa jest uzależniona od wysokości taryfy ustalonej przez Niemiecką Pocztę (Deutsche Post) w tym czasie wysokość płatniczych kart poczty wynosi 2 euro
Muszę cię zmartwić przesyłka pobraniowa realizowana jest tylko na terenie Niemiec .W innym wypadku zamówienia realizuje się na zasadzie vorkasse a więc płacisz a oni wysyłają towar jak pieniążki wpłyną na konto .Nie ma żadnych obaw , zawsze płacę vorkasse bo taniej :D i nigdy nie było jakiś dziwnych sensacji :D
pozdrawiam

#111 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 18:49

I z czego to wynika pewnie cło i wat ,bo różnice cenowe sa spore,co do gotowych korków to wcale ich nie używam wole plastry przynajmniej wiem co kleje :mellow: a co dobre to na duże zakupy mozna nawet pojechać i pertraktować na miejscu

Pomogę w negocjacjach Piotrze tylko inserty mi wyślij :D
Co do Watu i Cła na te rzeczy w Niemczech jest symboliczny lub nawt 0 % ale nie sprawdzałem ,jak zamówię coś w Jameryce to napiszę ile i za co.

#112 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:00

Jak już jesteśmy przy niemieckich sklepach to zapraszam do: http://www.tackle24.de/ ,może oferta niezbyt bogata ale szybkość realizacji zamówień porażająca ,jak ktoś lubi troszeczkę dłużej poczekać to jest też http://www.house-of-brunner.de/shop z trochę bogatszą ofertą ale bardziej ociężały sklep
  • Greg66 lubi to

#113 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:20

Jako że dostałem na priv zapytanie o koszty wysyłki ze sklepu CMW dla zainteresowanych zamieszczam info
Ab 130.- Euro: bei Vorkasse porto- und verpackungsfrei

bei Nachnahme 4.00 Euro plus 2.00 Zahlkartengebhr der Post

Unter 130.- Euro: bei Vorkasse 5.50 Euro

bei Nachnahme 9.50 Euro plus 2.00 Zahlkartengebhr der Post

Sperrgutzuschlag ab 1.20m Paketlnge unabhngig vom Bestellwert

generell 7.00 Euro

Zuschlag fr Futterbestellungen: ab 5kg, pro kg 0.50 Euro Zuschlag unabhngig vom Bestellwert.

Auslandsversand EU Lnder: 10.00 Euro, Sperrgutzuschlag ab 1.20m Paketlnge unabhngig vom Bestellwert generell 7.00 Euro

Wir empfehlen die Ware an eine Kontaktadresse in Deutschland senden zu lassen, dann gelten die normalen Versandkosten. Warenverkehrsbescheinigungen erstellen wir nicht.

Więc od 130 euro zamówienia na terenie Niemiec przesyłka zapłacono z góry bez kosztów wysyłki, jednak przy przesyłce pobraniowej to dodatkowo 4 euro + 2 euro karta poczty.
Poniżej 130 euro przy zapłacie z góry 5 euro za przesyłkę a przy przesyłce pobraniowej to 9.50 + 2,00 karta poczty
Przesyłka nietypowa ponad 1,20 długości zależy od ceny zamówienia generalnie 7 euro
Dodatkowo dopłata 50 centów ponad każdy kilogram ponad 5 kilo (przeważnie zanęty )jednak w zależności od kwoty zamówienia (patrz od 130 euro) koszty będą mniejsze
Wysyłka do kraju UE 10 euro i dopłata na nietypową przesyłkę od 1.20 generalnie 7 euro .
Wychodzi na to że za przesyłkę do 5 kilo do Polski trzeba zapłacić 10 euro a za blanki ponad 1.20 dopłacić 7 euro chyba że kwota zamówienia jest równa lub większa niż 130,00 euro
Wspomniana opłata karty pocztowej w kwocie 2 euro jest dodatkiem przy przesyłkach pobraniowych i najprawdopodobniej wiąże się z wynagrodzeniem dla doręczyciela ponieważ poczta nie zatrudnia doręczycieli ale wynajmuje firmy zewnętrzne.
Chcę dodać że nie mam żadnego interesu aby reklamować niemieckie sklepy wysyłkowe :D


#114 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:24

A wie ktoś jak zrobić przelew do niemiec ? Normalnie z konta prywatnego można przelać ? Czy przec poczte itp ?



mozesz sobie zalorzyc konto paypal i przelac badz uzupelnic ze zwyklego kurs nieco wiekszy obecny wyjdzie jakies 4,32


#115 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:29

Niekoniecznie potrzebne jest konto PayPal można to zrobić w Banku jednak trzeba mieć opcje w polskim banku konto walutowe Przesyłam pieniądze zarówno z Niemiec do Polski i odwrotnie i nie jest to jakaś trudność tylko parę minutek przy kompie :D pozdrawiam

#116 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:31

korek sie sciaga od portugalczykow po nizszych cenach niz ten w pl

#117 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:35

W tym niemieckim sklepie jest tani korek w formie gotowych wytoczonych już rękojeści :D foregrip kosztuje 12 ojro a reargrip 3 ojro :D Na fotkach jest dość dobrej jakości :D

#118 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7995 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 19 październik 2012 - 15:04

http://www.rodpro.de/

Nowy sklep, ciagle powiekszaja asortyment. Mozna placic przez PayPal.

#119 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 19 październik 2012 - 22:02

Polecam rodpro juz sprawdzony i perfekcyjny :)

#120 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 20 październik 2012 - 13:38

Wychodzi na to że MHX są trochę tańsze niż w Polsce :))





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklepy, rodbuilding