Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Za co kochacie Beast Mastery?


  • This topic is locked This topic is locked
261 replies to this topic

#21 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,190 posts
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Posted 13 June 2015 - 12:41

No niestety nie trafiają się tak często jak np. Phenixy ;)
Czego oczekujecie ? Kije szło swego czasu kupić po 200 zł z haczykiem , nie do zajechania a jak już się coś uczepi to na 95% nie spadnie.Na szczupaki niektóre są bdb.Wady jakie mają każdy wie.
A czy o kwiatkach "mistrzów polskiego rodbuildingu" też będzie temat ?

Nie będzie, bo każdy się boi, że jeżeli coś w takim temacie wysmędzi to później nie sprzeda. Generalnie - to przy pracownianych - czym większa chęć sprzedania tym lepiej trzeba pisać. Dlatego Feniksy są tak zajebiste (a giełda potwierdza wspomnianą zależność). Sam się tak "naciąłem" :)

 

Będą przedstawiane wyłącznie "wpadki" "koncerniaków" wyłapane przez "wędkoskładaczy".


Edited by krzychun, 13 June 2015 - 13:09.

  • piotrrd, gregox and Maciej1979 like this

#22 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1,645 posts
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Posted 13 June 2015 - 13:31

Rozbrajałem do gołego i składałem na nowo...  raz, dwa, trzy, cztery, pięć naszych PRACOWNI...  ale zawsze z powodów upodobań nowych właścicieli wędek, Nie ma KWIATKÓW, choć  bywały....   ludzkie kwiatuszki, nieistotne w sumie :)



#23 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,121 posts

Posted 13 June 2015 - 13:51

Mam 4 czy 5 z pierwszej serii

Bestia 2,7 100g trójskład - Wyjmuje sumy spod pontonu, do powierzchni jednym mocnym, wręcz na chama ruchem. Mało spadów z tego, można deptać, przeciążać. Lubię go

Bestia 2,7 10-30 taka witka lelum polelum strasznie wiotki ale męczy ryby dzielnie. Lubię tym za bolkiem z żyłką rzucać.

Bestia 2,4 do 40g, Do lekkiego trololo, do dżerków,

Bestia 3m do 40 albo 50 g, taka trociówa galanta, piekielnie mocna, nocnego sumaka obleci nie za dużego, a i Dolnikiem można kogoś zdzielić na disko.

Podsumowując kije nie dla fanatyków wstawek z nanowłókna,  władcy pierścieni i omotek z jedwabiu. Taki passat B3 z lat 90tych :-)  Można wozić w bagażniku, przyrzucone oponą i łopatą, można taplać w piachu i nie trzeba czyścić ściereczkami do kokpitu. Fajne


  • Kamil Z., Pumba, Negra and 2 others like this

#24 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 13 June 2015 - 14:46

Wiadomo przecież , że święty szpadel polskiej szkoły spinningu jest święty .. jak kiedyś Germina i wklejanki :)  Apostoł czyni cuda  :) ACC w PSS ... normalnie dogmat ..



#25 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,190 posts
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Posted 13 June 2015 - 14:58

Co to jest ACC w PSS?



#26 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 posts
  • Imię:Tomek

Posted 13 June 2015 - 15:32

Bzdura, bzdura, bzdura. 

Ja tam mam BM i nie zamienię. 

Co z tego, że można mieć coś innego, jak nie zawsze to coś, spełnia swoje wymagania. 

Patrząc na giełdę ilość sprzedawanych BM ( a przecież robili to w tysiącach szt. ) jest wielokrotnie niższa niż kijów spod ręki fachowców. 

Ciekawe czemu. 

Opcje są dwie: 

1 - ktoś się wstydzi sprzedać taki chłam

2 - albo po prostu chodzi nad wodę, łowi ryby, jest zadowolony i nie potrzebuje się ścigać w zajebistości kijków wyższej klasy, gdzie jak wiadomo jest to uzależniające

 

O ilości złamanych na rybach Cd-ów, Talonów itd. było chyba wiele. Szukanie potem a to dolnika, a to górnego składu. 

Czy takie cuda zdarzają się przy wątkowym chłamie ? 

Nie sądzę. 

 

Tak więc pany - niech każdy łowi na to, na co go stać, czym dobrze mu się macha, co daje bezpieczeństwo w łowieniu bez srania w pory, że coś strzeli a wtedy ciężko zarobione bądź wyproszone pieniądze od żony pryskają niczym bańka mydlana. 

 

Też czekam na więcej takich opinii jadących po BM-ach - będzie można ten chrust wyrwać w cenie Jaxona :D - się nakupi dla wnuczków. 


  • Jozi, Melanzyk, mdziam_78 and 7 others like this

#27 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 13 June 2015 - 15:36

Apostoł Czyni Cuda  w Polskiej Szkole Spinningu .. krzychunie

No i świat znów się nie poznał na wielkości/doskonałości/uniwersalności  - wielbiąc Batsony , Lamiglasy , Loomisy i Xzogi - podobnie zresztą jak reklamowy guru . Co i tak z oczarowania wiernych byle czym nie wytrąci :)



#28 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 posts
  • LokalizacjaNidzica

Posted 13 June 2015 - 18:47

Apostoł Czyni Cuda  w Polskiej Szkole Spinningu .. krzychunie

No i świat znów się nie poznał na wielkości/doskonałości/uniwersalności  - wielbiąc Batsony , Lamiglasy , Loomisy i Xzogi - podobnie zresztą jak reklamowy guru . Co i tak z oczarowania wiernych byle czym nie wytrąci :)

 Oj, Sławku jaki Ty jesteś groteskowy i nudny  w tej swojej walce. Smutne to...


  • michał34, godski, gregox and 1 other like this

#29 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,121 posts

Posted 13 June 2015 - 21:50

Za cenę.


Edited by rózgaś, 13 June 2015 - 21:54.

  • snoekje90 likes this

#30 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,730 posts

Posted 13 June 2015 - 22:10

Przerabianie  starych seryjnych kiji wydaje mi się że można porównać do przerabiania starych kultowych samochodów. Jeden powie że to złom i nie warto inwestować w niego pieniędzy, a drugi będzie chciał go odrestaurować ponieważ w zupełności mu wystarcza tylko chce go przystosować do dzisiejszych warunków.


  • Riqelme and Brambor like this

#31 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,064 posts
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Posted 13 June 2015 - 23:49

Też czekam na więcej takich opinii jadących po BM-ach - będzie można ten chrust wyrwać w cenie Jaxona :D - się nakupi dla wnuczków. 

 

Teeee, tymon spadaj :D ja bylem pierwszy hehe  :ph34r:

 

Wracajac do watku, kij wyladowal u Ygla bo na to zaslugiwal. Lubie (zeby nie mowic uwielbiam) BM bo wedlug mnie jest to najlepsze co mozna dostac w tej nizszej polce cenowej. Opisany wyzej patyk zlowil wiecej duzych ryb niz pewnie wielu z tu obecnych w zyciu zlowi. Pozniej szczupak go zabral "do szczupakowego nieba" a po 2 latach kijek zmartwychwstal. Zostal wylowiony przez znajomego i wrocil do mnie :ph34r: Po powrocie z zaswiatow byl lekko przybrudzony i troszke (nie strasznie) popekal mu korek ale dalej lowil ryby. Pomyslalem sobie ze kij z taka historia powinien dostac nowe zycie. Taniej by mi bylo kupic nowego sklepowego ale co tam. Nowy bylby tylko kolejnym kijem a tych z podobnym ciezarem wyrzutu u mnie sporo.

 

Osobiscie nie jestem fanem wydawania kosmicznych pieniedzy na jakiejs najwyzszej klasy sprzety, bo to nie sprzet lowi ryby. Zauwazylem ze tu na forum jest wiele osob co 3 razy do roku na ryby jedzie a weekendy zamiast lowic spedzaja na polerowaniu sprzetu. Oczywiscie w tej kwestii maja duzo do powiedzenia, tylko szkoda ze te gornopolkowce nie przekladaja sie na ilosc zlowionych ryb ;)

 

Pozdr

M


  • @slider@, Maraky, tymon and 13 others like this

#32 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,395 posts
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Posted 14 June 2015 - 09:52

Pewnie dlatego gielda je tak kocha :D


Za te materiały które zostają po przeróbce. :D ;)

#33 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 14 June 2015 - 10:35

Reklama dźwignią handlu . Któż by się sam domyślił , co dobre , kultowe jest , pożądane .. a do tego tanie . Musi być wskazanie .. :)



#34 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,507 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 14 June 2015 - 11:44

No i nie 😧stanieją

#35 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 14 June 2015 - 12:34

Nikt Ci nie uwierzy .. i wrednym obrazoburcą zostaniesz . Redaktoro locuta , causa finita :whistling: 



#36 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 posts
  • LokalizacjaNidzica

Posted 14 June 2015 - 14:38

Tak, tak Sławku już był w naszej najnowszej historii pewien pan (niech mu ziemia lekką będzie), co powtarzał jak mantrę pewne słowa...

Teraz mamy na JB można by rzec tego parafrazę: Kolendowicz musi odejść!!!!!!... 


  • rózgaś likes this

#37 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 14 June 2015 - 17:09

O właśnie Lars - długo dochodziłeś do sensu .. Ów mówca Katonem Starszym zwany - akurat nie był z nowożytnej historii - ale faktycznie występował uparcie przeciw szkodliwym wpływom . U nas to są akurat redakcyjne farmazony , bezkrytycznie łykane . No  jak tu nie być przeciwnym medialnie narzucanym głupotom ?

Lubię być przeciw , muszę być przeciw .. i jestem przeciw .. :)


  • Friko and popper like this

#38 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,121 posts

Posted 14 June 2015 - 21:36

Sławek powiedz, że chciałbyś być sławny jak Koledowicz, a nie ciągłe podteksty buahhahha... :-)


  • gregox likes this

#39 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,536 posts
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Posted 14 June 2015 - 21:43

Ja pie.dolę, tutaj też?

 

W temacie:

 

Beast Mastery do wędki do łowienia ryb, nie do kochania. Jeśli jedziesz na wyprawę:

 

- mając ograniczone możliwości zabrania tuzina wędek,

- będziesz musiał łowić przynętami o ogromnej rozpiętości wagowej,

- spodziewasz się znacznej ilości dużych ryb,

- nie będziesz miał czasu na wypolerowanie kija po skończonym łowieniu i nasmarowanie blanku maścią grafitową co by moduł czasem nie spadł,

 

to bierzesz ze sobą Beast Mastera. Proste.


Edited by Pumba, 14 June 2015 - 21:45.

  • Kuba Standera, @slider@, godski and 4 others like this

#40 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,912 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 15 June 2015 - 05:27

Sławek powiedz, że chciałbyś być sławny jak Koledowicz, a nie ciągłe podteksty buahhahha... :-)

No to mi prawie przybluzgałeś - rózgasiu :)

Ogromny wkład we wszechstronną dewastację polskiego wędkarstwa , jego umysłowa pauperyzację , nieustanne munchhausenostwo , pseudoekologiczne hucpy , oraz niepohamowany populizm - byłyby więc dla mnie przyczyną popularności ? :D

Niesłychane .. ale i niepowtarzalne w całej znanej mi prasie wędkarskiej :)

A tu podważany , żałosny fenomen Beastmastera zakuł wychowankom vicek rednacza , najsłynniejszy tuz reklamowy , dzięki którego wieloletnim wysiłkom powstała fantazyjna , silnie prowincjonalna piramida sprzętowa Dosia - Dragoń na szczytach . Jestem przeciw .. :)

Choć to dla ciebie bolesne , twój to przecież protektor ! 


  • rózgaś likes this