Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Za co kochacie Beast Mastery?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 16 czerwiec 2015 - 08:54

Beast Master = multitool

 

Słabo uzbrojony,korek lichy,omotki czasem klikaja.ale bolka 80 pod same nogi podciagnie w koło się wygnie, pajka ciężko spiąć nawet jach bardzo chcesz,hol siłowy jak najbardziej,do kija z linka 10 lb zakładasz szpulę z linka 30 lb i możesz łowić na "siłę" tym samym kijem bez obawy o blank.cena atrakcujna.

 

reklama może być najwspanialsza,ale i tak wędkarze to zweryfikują,a jako że kasa za kija mała,to dużo ludzi mogło przetestować te patyki.

i co że taśma papierowa tu i tam,jak takie rzeczy nawet rodbuilderzy robią w customach.

 

BM to (niespecjalistyczne) uniwersalne urządzenie,nie wyrafinowany sprzęt do konkretnej przynety o wadze 5/16 oz i łowienia w poprzek nurtu na jeden rodzaj wabika ryb do 52,3 cm ;)

 

Mam Kilka BM tyle że sam sobie je przezbroiłem(na casta),nie opisane zachwycić potrafią fachowca,a jak fachowiec usłyszy jaki to blank to już inaczej patrzy więc chyba jednak reklama/marka jest najwazniejsza   :lol:  :lol:  :lol: .a tu klops shimano za 200zł tyle że ubrany w fuji sic :lol:  :D

 

Trzeba kilka ryb złowić na BM by mieć jakies pojęcie o co kaman,ja je cenię(blanki)za "gniotsaniełamiotsa" na wystepy zagraniczne zazwyczaj biorę właśnie te kije, a mam też wszelkiej maści  Croix-y ,CD,i Lamiglasy,więc jakieś tam porównanie mam,



#62 OFFLINE   gregox

gregox

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 13:59

Sławek uwielbiam Cię.

Jak śpisz.. ;)


  • Riqelme lubi to

#63 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:26

Tak sobie dumam pomiedzy przelotkami,ze skoro BMy maja takie uznanie to powinno sie ono przekladac na kolejny krok czyli Crankbait a jednak wiekszosc szuka fast a nawet extra fast...hmmm :)

#64 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:39

Tak sobie dumam pomiedzy przelotkami,ze skoro BMy maja takie uznanie to powinno sie ono przekladac na kolejny krok czyli Crankbait a jednak wiekszosc szuka fast a nawet extra fast...hmmm :)

 

Trzeba utrzymywac tradycje polskiej szkoly spiningu czyli swister/ripper plus iles tam cali gumy i opad, agresywny, podbijajaco-cos tam robiacy, ba mamy nawet specjalne wedki OEM travel na Polske swietnie trzymajace owe parametry co by za eksport sie wziac i pokazac innym. 

 

A jak sie jakis trafi co mieszka gdzie ryb duzo to zbesztac i doradzac znad komputera nawet jak lowi od czorta bo przeciez wiemy lepiej, nasza mysl przewodnia niech bedzie. Co sie bedzie wymadrzal, niech przyjedzie na krajowe lowiska i pokaze na co go stac bo w ojropie to kazdy glupi potrafi, to jest tak oczywiste, ze nie trzeba tam jechac, wiedza wystarcza, wiedza teoretyczna, 10 lat jerkbaita swoje robi. 

 

Rodbuilding zostal wielu wcisniety troche na przymus, bo kazdy ma, kazdy zachwala, bede mial i ja, nawet jak jestem na wedkarskim poziomie Mikado czy Jaxona ( wiem po sobie, okoniowka Mikado cos tam cos tam za 160 zl to dla mnie narzedzie az za dobre na glupie i wszystko i zawsze biorace ryby z jukeju, jak nie biora to pogoda zla albo ksiezyc albo cos tam jeszcze co sie wymysli). Na lepsza chocby byl to feniks w tytanach z esseksowym szczytem i tak nie zlowie wiecej ryb.


  • godski lubi to

#65 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 16 czerwiec 2015 - 18:20

Ależ nie unoście się tak bardzo :) To nic a nic waszej sytuacji nie zmienia . Niejeden sprzętowy kit oraz ulubioną umysłową padakę wam jeszcze ożenią idole - bo to podstawa ich bytu .. i znów klaskać będziecie .. i piszczeć w zachwycie . A ja oczywiście , będę przeciw :)

Nara , reklamożercy .. i uwiedzeni autoreklamą tyż :)

Nachalna próba wmówienia swoim oponentom i obserwatorom dyskusji, umysłowego zniewolenia przez redaktorów WŚ jest niczym innym jak tyle kulawą co bezczelną próbą manipulacji. Sławku ciągle tworzysz iluzję na potrzeby kreowania własnej postaci w świadomości użytkowników JB. Żyj we własnym, specyficznym świecie, jak to mówi obecnie młodzież - Twój cyrk i Twoje małpy. Nie zmuszaj innych do uczestnictwa w tych groteskowych przedstawieniach... Jestem przeciw  :) Pewnie znajdą się chętni na farsę rodem z cyrku - życzę dobrej zabawy  :)


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Dagon, krzychun i 1 inna osoba lubią to

#66 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 16 czerwiec 2015 - 20:08

Nie mam i nie będe miał tych wędek panie oSOBliwy. Jeśli myślisz że ktoś mną manipuluje albo próbuje (chyba tylko ty chcesz) to się grubo mylisz. Umysłową padakę pokazałeś już nie jeden raz. Jeden kolega co tu na Jerkbait.pl był a już zrezygnował określił cię jako dziwaka. I muszę mu przyznać rację. Nie mam żadnych idoli jedynie takich ludzi szanuję co dają dobre rady z których udalo mi się sporo skorzystać. Od ciebie nic!!!takiego nie wyszło. Absolutnie nic. Nic przydatnego nie wniosłeś na tym forum. Tylko potrafisz się czepiać wszystkiego i wszystkich nawet w dziale o MŚ twoje wpisy były czepialstwem. A wystarczy pilot i gasisz tv albo zmieniasz kanał. Nie czytałem twojej rady na temat połowów, sprzętu czy np jak coś naprawić. Tylko to że nie kupuj tych wędek bo redaktor gazety je chwali np. Ludwiku Dornie i SOB-o nie idzcie tą drogą...
  • Tomas81 lubi to

#67 OFFLINE   albercik86

albercik86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • Imię:Norbert

Napisano 18 czerwiec 2015 - 22:53

Czepiacie się :D każdy Beast tak ma czy to może taki rodzynek się trafił? :rolleyes:

 

Ten kijek wygląda jakby ze 2 lata na dnie jeziora spędził po tym jak go szczupak zabrał :ph34r:

 

Ja posiadam 4 beast mastery i sobię cenię :)

 

Yglo poproszę o więcej takich cukierków to ceny na giełdzie spadną :rolleyes: (trzeba mi jeszcze jednego, haha).

 

Pozdr

M

 

To dogadaj się z kolegą YGLO on napisze że to model .......... ten akurat którego szukasz :)

 

Wyrwiesz go za cenę banalnie małą :)


  • gregox i Sebalos lubią to

#68 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 czerwiec 2015 - 11:01

Jednoznaczna dpowiedź na tytułowe pytanie nie istnieje.  Tak jak różne są rodzaje miłości. ;)  :P  :rolleyes:

Tak różne są modele Beast Mastera (pierwszego od AXa, i BXa dzieli przepaść. CX wręcz w niczym

nie przypomina protoplastów). Rozsądek nakazuje doprecyzowanie pytania. Mam nadzieję,że intencją

zakładającego wątek nie było wkładanie kijka w mrowisko.  :ph34r:



#69 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:03

Gotowy...Załączony plik  20150714_181720-1.jpg   70,1 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  20150714_181858.jpg   63,24 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  20150714_181753.jpg   55,67 KB   13 Ilość pobrańZałączony plik  20150714_181806-1.jpg   50,93 KB   14 Ilość pobrańZałączony plik  20150714_181939.jpg   47,66 KB   13 Ilość pobrańZałączony plik  20150714_181724.jpg   52,38 KB   14 Ilość pobrań

#70 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:07

Fajnie wyszedl :)



#71 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 14 lipiec 2015 - 20:47

Ale nadal ciezki jak cholera :)Załączony plik  20150714_182000-1.jpg   38,22 KB   14 Ilość pobrań

Użytkownik yglo edytował ten post 14 lipiec 2015 - 20:52

  • popper i Kamil Z. lubią to

#72 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 lipiec 2015 - 21:27

Melek, nie szkoda Ci będzie poobdzierać takiego ładnego korka w uchwycie do trollingu? :)



#73 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 18 lipiec 2015 - 02:42

Szperam sobie po forum i co widze? Od 4 dni mój kijek sobie tutaj siedzi a ja oczywiście widzę zdjęcia jako ostatni? :ph34r: heh

 

Pumba nie będzie szkoda, kij ma łowić a nie się świecić jak psu jajca :rolleyes:

 

Pozdr

M


  • Kamil Z. i Józef Lesniak lubią to

#74 OFFLINE   deejaybialy

deejaybialy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • Lokalizacjachelm/ den bosch nl
  • Imię:Adam

Napisano 22 sierpień 2015 - 23:00

Panowie a co to za bm? Warto zainwestować w niego te 50? Z przeznaczeniem na szczuplego

http://link.marktplaats.nl/m958501547

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Użytkownik deejaybialy edytował ten post 22 sierpień 2015 - 23:01


#75 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 02:00

SBM pierwsza najlepsza seria ;)

Moim zdaniem warto;)

#76 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4397 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 23 sierpień 2015 - 10:11

Panowie a co to za bm? Warto zainwestować w niego te 50? Z przeznaczeniem na szczuplego

http://link.marktplaats.nl/m958501547

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Bierz i się nawet nie zastanawiaj!

Tak jak pisze Żbiku, pierwsza seria, choć opisany że do 60 g a w rzeczywistości jest to  SBM240MH 2.40m 15-40g



#77 OFFLINE   deejaybialy

deejaybialy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • Lokalizacjachelm/ den bosch nl
  • Imię:Adam

Napisano 23 sierpień 2015 - 12:37

Dzieki :-)

Sent from my AT-AS50Q using Tapatalk

#78 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 23 sierpień 2015 - 18:49

Nierowne sklady (calosc 240cm), w dolnik wklejona szklana rura dl 10cm, uchwyt na kolejnej takiej samej szklanej, waga dolnika z uchwytem na fot, a co pod nim to za chwile :)attachicon.gif20150612_161413-1.jpgattachicon.gif20150612_161358-1.jpgattachicon.gif20150612_161353-1.jpgattachicon.gif20150612_161631-1.jpg

Pod uchwytem i waga dolnika bez uchwytu:
attachicon.gif20150612_165439-1-1.jpgattachicon.gif20150612_165506-1.jpg
I pod rurka...
attachicon.gif20150612_170921-1.jpg

 

Przerabiałem  swojego BM z serii BX 2.40  20-50 gram i wiem co tam jest.

Panie @ yglo z materiałoznawstwem coś słabo u Pana.

Szklana "rura" na końcu dolnika wcale nie jest szklaną. Jest to wklejony 10 cm kawałek kompozytowej rurki z gwintem na końcu do montażu obciążenia wyważającego. Taka koncepcja Shimano.

Uchwyt kołowrotka nie jest też wklejony na szklanej rurce,tylko na węglowej. Faktycznie jest ta rurka wklejona na zwój tektury,ale przy zastosowaniu przez producenta uchwytu typu VIBRA SPOT należało zredukować średnicę. Wiadomo że jest to kij nisko budżetowy,więc raczej cudów nie należy się spodziewać. Waga tego kija bierze się też z racji bardzo grubych ścianek. Bardzo grubych. Nie wiem czy markowym super wystrojonym blankiem podniesie Pan zgrzewkę 6 butelek wody po 1,5 litra każda. Nie jest to kij subtelny,a głównie służy do specjalnych zadań przy zastosowaniu adekwatnych przynęt i połowach naprawdę okazowych drapieżników bez specjalnego ceremoniału w holowaniu,co liczy się gdy rybę chcemy uwolnić.  Bez obawy mogę go odrzucić na kamienie lub w kąt łodzi celem podebrania ryby. I za to kocham te patyki.

Ps.

I nie potrzebnie Pan oskrobał blank, nic to nie da dla tego kijka,ale teraz taka głupia moda na skrobanie blanków  ;) .


Użytkownik Józef Lesniak edytował ten post 23 sierpień 2015 - 20:27

  • martek lubi to

#79 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 23 sierpień 2015 - 18:52

 

 Opisany wyzej patyk zlowil wiecej duzych ryb niz pewnie wielu z tu obecnych w zyciu zlowi. 

 

Osobiscie nie jestem fanem wydawania kosmicznych pieniedzy na jakiejs najwyzszej klasy sprzety, bo to nie sprzet lowi ryby. Zauwazylem ze tu na forum jest wiele osob co 3 razy do roku na ryby jedzie a weekendy zamiast lowic spedzaja na polerowaniu sprzetu. Oczywiscie w tej kwestii maja duzo do powiedzenia, tylko szkoda ze te gornopolkowce nie przekladaja sie na ilosc zlowionych ryb ;)

 

Pozdr

M

 

Melek, bardzo trafna uwaga. Osobiście znam takich co to więcej poleruj jak łowią,a wyniki maja marne. Drżą aby się krzywda nie stała i wędzisko i kołowrotek nie nabył żadnej ryski.

 

Pozdrawiam

JLK


Użytkownik Józef Lesniak edytował ten post 23 sierpień 2015 - 19:01


#80 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 23 sierpień 2015 - 19:47

reklama może być najwspanialsza,ale i tak wędkarze to zweryfikują,a jako że kasa za kija mała,to dużo ludzi mogło przetestować te patyki.

i co że taśma papierowa tu i tam,jak takie rzeczy nawet rodbuilderzy robią w customach.

 

BM to (niespecjalistyczne) uniwersalne urządzenie,nie wyrafinowany sprzęt do konkretnej przynety o wadze 5/16 oz i łowienia w poprzek nurtu na jeden rodzaj wabika ryb do 52,3 cm ;)

 

Mam Kilka BM tyle że sam sobie je przezbroiłem(na casta),nie opisane zachwycić potrafią fachowca,a jak fachowiec usłyszy jaki to blank to już inaczej patrzy więc chyba jednak reklama/marka jest najwazniejsza   :lol:  :lol:  :lol: .a tu klops shimano za 200zł tyle że ubrany w fuji sic :lol:  :D

 

Trzeba kilka ryb złowić na BM by mieć jakies pojęcie o co kaman,ja je cenię(blanki)za "gniotsaniełamiotsa" na wystepy zagraniczne zazwyczaj biorę właśnie te kije, a mam też wszelkiej maści  Croix-y ,CD,i Lamiglasy,więc jakieś tam porównanie mam,

----------------------------

Zaczerpnięte z postu # 61 by hasior


Użytkownik Józef Lesniak edytował ten post 23 sierpień 2015 - 19:56

  • yglo lubi to