Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Za co kochacie Beast Mastery?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 24 sierpień 2015 - 15:12

Troche nie rozumiem z ta tektura. To miales uchwyt zamocowany po calosci na tasmie lub jakiejs tekturze?   :)

Przepraszam, jeśli się wyraziłem nie do końca zrozumiale.

Chodziło mi o to, aby mocować uchwyt bezpośrednio do blanku/tulejek grafitowych za pomocą żywicy i unikać wypełnień w rodzaju taśmy papierowej. Ja nie miałem uchwytu na papierze - ale i nie chciałbym mieć ;)



#102 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 8002 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 24 sierpień 2015 - 15:20

Aha :) Ja tam wiekszosc robie na graficie. Ale czasami sie nie da i trzeba zastosowac tasme.



#103 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 24 sierpień 2015 - 19:49

Chyba wszyscy tak robią. Art-rod podaje na swojej stronie, że osadza na graficie.

Art-Rod robi to rzetelnie tak jak opisuje na swojej stronie. Nie ma lipy.



#104 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:06

Jeszcze raz.. Popkultura masowa , ze szczególnym wskazaniem na marketing jest pełna taki potworków jak BM-ers . Wszyscy znamy socjologiczne konstrukty typu prawa kobiet, faggotów, dyslektyków, biegaczy czy cyklistów. Znamy też w większości  sprzedażowe hity -  z reguły pospolite shity - wylansowane przez sugestywnych reklamowszczyków na bógwico :)

Kultowe ponoć Cormorany , Diaflashe, TwinPowery, Powerloopy łącznie z tym tytułowym, tak powszechnie ukochanym, te wszystkie inne koszmarne tandety z innych legendarnych, starych serii.. to był i nadal jest najzwyklejszy erzatz :(

To są Panowie tylko i wyłącznie sentymentalne bzdury.. Zamiast, w zastępstwie, czekoladopodobnie :D W miejsce Loomisa, Lamiglasa, Fenwicka, Garbolino czy Hardy'ego - których do dziś w sklepach się nie uświadczy..

Taka właśnie jest specyfika polskiego rynku sprzętowego. W tych reklamowych rewirach się większość wychowała, takie wzory uznała za wzorcowe i siebie godne. Nie chowajmy zatem głowy w piasek urojeń, jako i ja nie chowam .. aby szczerze móc powiedzieć jak jest !!


  • Rheinangler lubi to

#105 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:12

http://jerkbait.pl/t...edka-las/page-6

 

Post # 102

 

No i widzi pan co to za markowe blanki, gniotsa i łamiotsa. To i tak szczęśliwie wybrnął pan z całej sytuacji. a stresu pewno było co niemiara.

Ale gdyby pan wtedy miał Beast Master do 100 gram to żaden wielki sum nie jest w stanie zrobić krzywdy temu wędzisku,pomimo wytkniętych przez pana niedoskonałości.   Amen.


  • CM Punk i Majo lubią to

#106 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:18

Wszyscy znamy socjologiczne konstrukty typu prawa kobiet, faggotów, dyslektyków, biegaczy czy cyklistów. Znamy też w większości  sprzedażowe hity -  z reguły pospolite shity - wylansowane przez sugestywnych reklamowszczyków na bógwico :)

Co cechuj wędkarskie pospolite shity? po czym je poznać - po ugięciu, są łamliwe, nie leci z nich po horyzont, słabe czucie, ryby z nich spadają ? Może o markę i pochodzenie chodzi, które szlachetności czy niedoścignionych właściwości fizycznych im nadaje? 


  • Negra lubi to

#107 OFFLINE   Lars

Lars

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaNidzica

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:29

Sławku z tymi dyslektykami to uważaj, bo wyjdzie nie daj Boże żeś ignorant... a może już wyszło☺. Taki mały OT z mojej strony😊.

#108 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:51

Nie na wszystko można sobie pozwolić ... nawet z Lamiglasem... gdy na końcu jest sum 240cm

dsc_3340.jpg


Użytkownik yglo edytował ten post 24 sierpień 2015 - 20:55


#109 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 24 sierpień 2015 - 21:02

Jeszcze raz.. Popkultura masowa , ze szczególnym wskazaniem na marketing jest pełna taki potworków jak BM-ers . Wszyscy znamy socjologiczne konstrukty typu prawa kobiet, faggotów, dyslektyków, biegaczy czy cyklistów. Znamy też w większości  sprzedażowe hity -  z reguły pospolite shity - wylansowane przez sugestywnych reklamowszczyków na bógwico :)

Kultowe ponoć Cormorany , Diaflashe, TwinPowery, Powerloopy łącznie z tym tytułowym, tak powszechnie ukochanym, te wszystkie inne koszmarne tandety z innych legendarnych, starych serii.. to był i nadal jest najzwyklejszy erzatz :(

To są Panowie tylko i wyłącznie sentymentalne bzdury.. Zamiast, w zastępstwie, czekoladopodobnie :D W miejsce Loomisa, Lamiglasa, Fenwicka, Garbolino czy Hardy'ego - których do dziś w sklepach się nie uświadczy..

Taka właśnie jest specyfika polskiego rynku sprzętowego. W tych reklamowych rewirach się większość wychowała, takie wzory uznała za wzorcowe i siebie godne. Nie chowajmy zatem głowy w piasek urojeń, jako i ja nie chowam .. aby szczerze móc powiedzieć jak jest !!

 Dodalbym do tej wypowiedzi sentyment do np.starych minnow salmo,mocna akcja X raczej powierzchniowa,dlaczego ten sentyment,bo kiedys byly ryby?  B)


Użytkownik salmon1977 edytował ten post 24 sierpień 2015 - 21:03


#110 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 24 sierpień 2015 - 21:04

Jeszcze raz.. Popkultura masowa , ze szczególnym wskazaniem na marketing jest pełna taki potworków jak BM-ers . Wszyscy znamy socjologiczne konstrukty typu prawa kobiet, faggotów, dyslektyków, biegaczy czy cyklistów. Znamy też w większości  sprzedażowe hity -  z reguły pospolite shity - wylansowane przez sugestywnych reklamowszczyków na bógwico :)

Kultowe ponoć Cormorany , Diaflashe, TwinPowery, Powerloopy łącznie z tym tytułowym, tak powszechnie ukochanym, te wszystkie inne koszmarne tandety z innych legendarnych, starych serii.. to był i nadal jest najzwyklejszy erzatz :(

To są Panowie tylko i wyłącznie sentymentalne bzdury.. Zamiast, w zastępstwie, czekoladopodobnie :D W miejsce Loomisa, Lamiglasa, Fenwicka, Garbolino czy Hardy'ego - których do dziś w sklepach się nie uświadczy..

Taka właśnie jest specyfika polskiego rynku sprzętowego. W tych reklamowych rewirach się większość wychowała, takie wzory uznała za wzorcowe i siebie godne. Nie chowajmy zatem głowy w piasek urojeń, jako i ja nie chowam .. aby szczerze móc powiedzieć jak jest !!

Nie wytrzymam, z uszanowaniem,po co pan takie bzdury wypisuje.

 

Realia na łowisku są takie a nie inne.  I zakochanie się w ekskluzywnym niby to markowym  sprzęcie nie przynosi nic szczególnego, poza ubytkiem kasy z portfela i własnym widzi mi się na ten temat.

Łowię ryby od lat i nigdy nie miałem wędziska z pracowni,choć macałem wiele i wcale mnie nie urzekły. To samo robią inne seryjne wędki. I mogę się założyć ze nie jeden z was nie złowił przy pomocy swoich wychuchanych markowych wędek tyle dorodnych ryb co ja za pomocą seryjnego sprzętu. I racje ma Melo @ Malenzyk,że sprzęt to tylko dodatek,bo ryby to łowi zupełnie kto inny.

Tylko u niektórych jest "szpan" i ciśnienie na posiadanie cudu,który i tak nie załatwi nic jak nie będzie podstawowej wiedzy na temat zachowania się ryb i ich zwyczajów w każdej porze roku. A niestety internet wiedzy na ten temat  nie da.

 

 Na temat Beast Master bardzo dobrze określił to @ hasior. post # 61

"Mam Kilka BM tyle że sam sobie je przezbroiłem(na casta),nie opisane zachwycić potrafią fachowca,a jak fachowiec usłyszy jaki to blank to już inaczej patrzy więc chyba jednak reklama/marka jest najwazniejsza    :lol:   :lol:   :lol: .a tu klops shimano za 200zł tyle że ubrany w fuji sic  :lol:   :D"


Użytkownik Józef Lesniak edytował ten post 24 sierpień 2015 - 21:08


#111 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 24 sierpień 2015 - 21:05

Nie wytrzymam, z uszanowaniem,po co pan takie bzdury wypisuje.

 

Realia na łowisku są takie a nie inne.  I zakochanie się w ekskluzywnym niby to markowym  sprzęcie nie przynosi nic szczególnego, poza ubytkiem kasy z portfela i własnym widzi mi się na ten temat.

Łowię ryby od lat i nigdy nie miałem wędziska z pracowni,choć macałem wiele i wcale mnie nie urzekły. To samo robią inne seryjne wędki. I mogę się założyć ze nie jeden z was nie złowił przy pomocy swoich wychuchanych markowych wędek tyle dorodnych ryb co ja za pomocą seryjnego sprzętu. I racje ma Melo @ Malenzyk,że sprzęt to tylko dodatek,bo ryby to łowi zupełnie kto inny.

Tylko u niektórych jest "szpan" i ciśnienie na posiadanie cudu,który i tak nie załatwi nic jak nie będzie podstawowej wiedzy na temat zachowania się ryb i ich zwyczajów w każdej porze roku. A niestety internet wiedzy na ten temat  nie da.

 

 Na temat Beast Master bardzo dobrze określił to @ hasior.  post # 61

"Mam Kilka BM tyle że sam sobie je przezbroiłem(na casta),nie opisane zachwycić potrafią fachowca,a jak fachowiec usłyszy jaki to blank to już inaczej patrzy więc chyba jednak reklama/marka jest najwazniejsza    :lol:   :lol:   :lol: .a tu klops shimano za 200zł tyle że ubrany w fuji sic  :lol:   :D"

 

Proszę o usuniecie tego wpisu-cytatu.


Użytkownik Józef Lesniak edytował ten post 24 sierpień 2015 - 21:09


#112 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 21:07

Jeszcze raz.. Popkultura masowa , ze szczególnym wskazaniem na marketing jest pełna taki potworków jak BM-ers . Wszyscy znamy socjologiczne konstrukty typu prawa kobiet, faggotów, dyslektyków, biegaczy czy cyklistów. Znamy też w większości  sprzedażowe hity -  z reguły pospolite shity - wylansowane przez sugestywnych reklamowszczyków na bógwico :)

Kultowe ponoć Cormorany , Diaflashe, TwinPowery, Powerloopy łącznie z tym tytułowym, tak powszechnie ukochanym, te wszystkie inne koszmarne tandety z innych legendarnych, starych serii.. to był i nadal jest najzwyklejszy erzatz :(

To są Panowie tylko i wyłącznie sentymentalne bzdury.. Zamiast, w zastępstwie, czekoladopodobnie :D W miejsce Loomisa, Lamiglasa, Fenwicka, Garbolino czy Hardy'ego - których do dziś w sklepach się nie uświadczy..

Taka właśnie jest specyfika polskiego rynku sprzętowego. W tych reklamowych rewirach się większość wychowała, takie wzory uznała za wzorcowe i siebie godne. Nie chowajmy zatem głowy w piasek urojeń, jako i ja nie chowam .. aby szczerze móc powiedzieć jak jest !!

Tak Panie hrabio Sławomirze,świat się myli,a ceny Diaflashy,TwinPowerów i Powerloopów to zmowa znajomków sprzedającego,którzy sztucznie podbijają ceny na Ebayu B) .


  • Józef Lesniak lubi to

#113 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:03

Ta BeastMasterowa zaraza całą brzydką Europę zalała , czyżby spisek pana redaktora (rednacza) ? :ph34r:

 

A tak na poważnie za co są kochane to można sobie zobaczyć + cena za jakie były do kupienia tworzą prosty rachunek , bo mówimy cały czas o prawdziwych BeastMasterach , które na BX się zakończyły :


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 24 sierpień 2015 - 22:09

  • Józef Lesniak lubi to

#114 OFFLINE   deejaybialy

deejaybialy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • Lokalizacjachelm/ den bosch nl
  • Imię:Adam

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:43

Niestety ten mój bm pooszedl za 50€ ale do kogoś innego :-( znalazłem jeszcze 3m pod multika cbmbx30h 3czesciowy cw 20-50 brać? ;-)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

#115 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:59

Niestety ten mój bm pooszedl za 50€ ale do kogoś innego :-( znalazłem jeszcze 3m pod multika cbmbx30h 3czesciowy cw 20-50 brać? ;-)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Pewnie hrabia Sławomir podkupił i dokona publicznie dzieła zniszczenia (zapewne nie będzie to łatwe),żeby się to plugastwo nie rozprzestrzeniało :D.


Użytkownik CM Punk edytował ten post 24 sierpień 2015 - 23:04

  • deejaybialy lubi to

#116 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 23:20

Pewnie hrabia Sławomir podkupił i dokona publicznie dzieła zniszczenia (zapewne nie będzie to łatwe),żeby się to plugastwo nie rozprzestrzeniało :D.


Myslisz, ze jakieś publiczne spalenie na stosie lub co nowsze cywilizacyjnie, rozjechanie walcem? ;)

#117 OFFLINE   ZeBas

ZeBas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaŚląsk częściej Francja

Napisano 25 sierpień 2015 - 00:27

panie yglo , nie przy takim postawieniu wędki..............

#118 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1645 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 25 sierpień 2015 - 01:31

Wariant postawienia można wybrać poniżej :

 

https://www.youtube....h?v=0IpWlo5gSME


  • Raffaello lubi to

#119 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 05:06

Myslisz, ze jakieś publiczne spalenie na stosie lub co nowsze cywilizacyjnie, rozjechanie walcem? ;)

Będzie pewnie gryźć blank i drapać lakier,oczywiście wszystko w koszulce Hardy wyprodukowanej w Anglii,a nie jakieś made in China :) .


Użytkownik CM Punk edytował ten post 25 sierpień 2015 - 05:07

  • Józef Lesniak lubi to

#120 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 25 sierpień 2015 - 05:33

Shit to jest dowolne byle coś,  na czym cwany kupczyk oraz jego naganiacze mają maksymalne bicie, a bezpłatnym bonusem jest omdlewająca, radośnie popiskująca od bezczelnego pałowania klientela .. :)

 

Panie Józefie - z całym szacunkiem dla Waści - świat jest pełen perfekcyjnie uwiedzionych naiwniaków. Niech Pan nie wierzy w cuda, zostaw Pan to niezliczonym stadom młodych leszczy. Oni to kupią , oni to lubią, oni łykną każdy kolejny bajer.. Wychowali się w trampkach zamiast butów, naczytali periodyków, a Biedrona jest ich domem ..

 

Jedyne Shimano z wędkarskiego puntu widzenia godne uwagi to ShimLoomis. Albo Calcutta do kręcenia...Ewentualnie jakaś deskorolka, przerzutka albo jakiś inny czajnik. W żadnym wypadku Beastmaster, bo to tani chiński humbug, który kasjerka w Tesco dokłada do bardziej wyładowanych koszyków.. Ooo.. Do mopa byłby świetny :)

 

Ogarnijcie się ludzie .. czas już najwyższy !!