Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

w臋dka na sandacza p艂ytkie jeziora


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
101 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Arsen1986

Arsen1986

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 15 post贸w
  • Imi臋:Arsen

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:01

Nie jeste艣 kolego zbyt mi艂y, i napisa艂em to ju偶 w s膮siednim w膮tku wygl膮da na to , 偶e mamy do czynienia z pracownikiem roku firmy Dragon! Wsz臋dzie reklamujesz Dragona !!!

W 偶yciu  nie reklamuje tej firmy,bo jest warta g贸wna.Tak samo jak pytanie o samochody.Dla mnie tylko ST.Croix s膮 prawid艂owe

A por贸wnywanie mnie do jakiego艣 Tomsonaczy  kogo innego jest 艣mieszne!Co ja zrobi艂em???



#22 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 post贸w
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:04

Toznaczy jak si臋 urodzi艂em w 86 roku(bo ko艅c贸wka moja oznacza dat臋 urodzenia,tzn ,偶e jestem nim???


nie, ale tw贸j post wy偶ej znaczy 偶e jeste艣 chamem i nie potrafisz si臋 zachowa膰 w towarzystwie.
  • Negra lubi to

#23 OFFLINE   Arsen1986

Arsen1986

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 15 post贸w
  • Imi臋:Arsen

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:06

ale po co mnie cytujesz??

raczej

Ty mnie



#24 OFFLINE   Kunasz63

Kunasz63

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 post贸w
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:11

Ale co jak co, ale z Fishmakerem to akurat ma racje, 艣wietny kij pod takie zastosowanie. Ja d艂ugi czas nim 艂owi艂em naprawde du偶e ryby, a i paproszy艂o si臋 nim  bardzo dobrze. Kolega m贸j te偶 mia艂 takiego samego (i ma dalej) ale raz szczyt贸wk臋 zniszczy艂 przytrzaskuj膮c drzwiami i dragon w ramach gwarancji zrobi艂 nieodp艂atnie. Ja Polecam.

Toznaczy jak si臋 urodzi艂em w 86 roku(bo ko艅c贸wka moja oznacza dat臋 urodzenia,tzn ,偶e jestem nim???

 

raczej

Ty mnie

uzywanie cytatu i pisanie pod nim ma na celu odniesienie si臋 do konkretnego postu mnie nie interesuje kim jeste艣 i ile masz kont.



#25 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1589 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Szymon

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:11

Toznaczy jak si臋 urodzi艂em w 86 roku(bo ko艅c贸wka moja oznacza dat臋 urodzenia,tzn ,偶e jestem nim???

Zwr贸ci艂em uwag臋 na dziwne zbiegi okoliczno艣ci jak data urodzenia na ko艅cu nicka , data rejestracji po jego zbanowaniu i wiedz臋 o jego postach, kt贸re te偶 zosta艂y skasowane - to mog膮 by膰 zbiegi okoliczno艣ci mimo wszystko , ale to , 偶e piszesz posty jakie piszesz to fakt niezaprzeczalny.



#26 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 post贸w
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:15

Zwr贸ci艂em uwag臋 na dziwne zbiegi okoliczno艣ci jak data urodzenia na ko艅cu nicka , data rejestracji po jego zbanowaniu i wiedz臋 o jego postach, kt贸re te偶 zosta艂y skasowane - to mog膮 by膰 zbiegi okoliczno艣ci mimo wszystko , ale to , 偶e piszesz posty jakie piszesz to fakt niezaprzeczalny.


od miesi膮ca dzie艅 dnia takie dziwne zbiegi okoliczno艣ci si臋 zdarzaj膮 powtarzalnie, nawet w samopas biega sobie po forum ma艂y oszu艣cik kt贸remu miesi膮c temu 3 konta zbanowali , ale ju偶 szkoda si臋 odzywa膰, 艣nieg opadnie i dzieci p贸jd膮 do szko艂y po feriach to mo偶e b臋dzie spokojniej.

#27 OFFLINE   MALIN.

MALIN.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 254 post贸w
  • Lokalizacja呕yrard贸w
  • Imi臋:Mirek

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:19

Toznaczy jak si臋 urodzi艂em w 86 roku(bo ko艅c贸wka moja oznacza dat臋 urodzenia,tzn ,偶e jestem nim???

 

uzywanie cytatu i pisanie pod nim ma na celu odniesienie si臋 do konkretnego postu mnie nie interesuje kim jeste艣 i ile masz kont.

Stary! zacytowa艂 Ci臋 bo najbli偶ej by艂e艣 :P



#28 OFFLINE   Kunasz63

Kunasz63

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 post贸w
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:21

Stary! zacytowa艂 Ci臋 bo najbli偶ej by艂e艣 :P

To i tak dobrze ze mnie nic nie dolecia艂o :D



#29 OFFLINE   Arsen1986

Arsen1986

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 15 post贸w
  • Imi臋:Arsen

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:22

nie, ale tw贸j post wy偶ej znaczy 偶e jeste艣 chamem i nie potrafisz si臋 zachowa膰 w towarzystwie.

Zapewne ty umiesz czytaj膮c podobn臋?



#30 OFFLINE   艁YSY0312

艁YSY0312

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 post贸w
  • LokalizacjaRegu艂y
  • Imi臋:Kuba

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:22

Nie艣miertelny Wilk czai si臋 w krzaczorach ?
A szkoda bo temat zacny i mi podpasowa艂......

#31 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 post贸w
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:24

Zapewne ty umiesz czytaj膮c podobn臋?


wybacz ale na starcie tracisz w oczach ludzi powody do darzenia cie jakimkolwiek szacunkiem wi臋c si臋 nie dziw.

#32 OFFLINE   Arsen1986

Arsen1986

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 15 post贸w
  • Imi臋:Arsen

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:25

od miesi膮ca dzie艅 dnia takie dziwne zbiegi okoliczno艣ci si臋 zdarzaj膮 powtarzalnie, nawet w samopas biega sobie po forum ma艂y oszu艣cik kt贸remu miesi膮c temu 3 konta zbanowali , ale ju偶 szkoda si臋 odzywa膰, 艣nieg opadnie i dzieci p贸jd膮 do szko艂y po feriach to mo偶e b臋dzie spokojniej.

Musz臋  by膰 tu dawno aby stwierdzi膰 ,偶e nick r贸wnie偶 zmieni艂e艣 kombajnisti



#33 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 18:58

Skoro jeste艣 tak szcz臋艣liwym i nadzwyczaj inteligentnym cz艂owiekiem i zapewne masz pieni膮dze z innej bran偶y jak owy portal-To po co si臋 wpier.....sz skoro g贸...masz do powiedzenia.Powiem Ci jak ten zbanowany Tomek vel Thomson86 - idz lepiej pod Grunwald skoro艣 taki odwaq偶ny hahaha

 

...jak tak zaczyna przy dziesi膮tym po艣cie, to gdzie sko艅czy .... ?  Koledze Thomson1986 vel Thomson86 vel Arsen1986 - dzi臋kujemy za udzia艂 w forum



#34 OFFLINE   艁YSY0312

艁YSY0312

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 post贸w
  • LokalizacjaRegu艂y
  • Imi臋:Kuba

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 19:09

Brawo! Ale tematu szkoda! Mo偶e teraz pojawi艂y by si臋 inne merytoryczne wypowiedzi? Jestem osobi艣cie zainteresowany taki kijkiem.



#35 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 post贸w

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 21:24

A to Ci co艣 powiem, normalnie 艂owi臋 kr贸ciakami i uwa偶am, 偶e kr贸tkie kije to kije na sandacza ale p艂ytka woda i 艂owienie w niej z brzegu to chyba jednak jak najd艂u偶sza w臋dka. Jak d艂ugimi 艂owi艂em to najbardziej pod takie 艂owienie jak w temacie pasowa艂 mi Avid 9,6  do 21g. Szybki, czu艂y, z delikatn膮 szczyt贸wk膮, pozwalaj膮cy skutecznie zaci膮膰, zupe艂nie nie urazowy i do odkupienia za normalne pieni膮dze i .  :)

 

Edyta: nie ma Stc 9,9  :)


U偶ytkownik FidoAngel edytowa艂 ten post 29 grudzie艅 2014 - 20:13


#36 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Kamil

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 22:25

Ja mam z kolei inne preferencje :) 
Je艣li mam zamiar 艂owi膰 skupion膮 mas膮, czyli gum膮, kogutem lub jakim艣 bezsterem to zdecydowanie bardziej pasuje mi kij kr贸tszy 6'6" - 7' ( oczywi艣cie je艣li nie ogranicza mnie 艂owisko )  , jest du偶o skuteczniejszy w zaci臋ciu i dalej posy艂a przyn臋ty o masie skupionej, pozwala lepiej wyczu膰 co znajduje si臋 na dnie, jest wed艂ug mnie bardziej czu艂y. Natomiast do sandaczowych woblerk贸w czyt. nielot贸w lepszy jest kij, kt贸ry na艂aduje takow膮 przyn臋t臋 i my艣l臋, 偶e w tym przypadku sugestia @FidoAngel jest jak najbardziej na miejscu. 
Na p艂ytk膮 wod臋, gdzie nie spodziewamy si臋 zbyt wielu zaczep贸w i nie ogranicza nas nurt w zupe艂no艣ci wystarczy kij 10-12 lb , a do przyn臋t w gramaturze podanej przez pytaj膮cego powinny si臋 sprawdzi膰 blanki shaky head, drop shot.



#37 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 post贸w
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imi臋:Artur

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 22:37

Ja mam z kolei inne preferencje :) 
Je艣li mam zamiar 艂owi膰 skupion膮 mas膮, czyli gum膮, kogutem lub jakim艣 bezsterem to zdecydowanie bardziej pasuje mi kij kr贸tszy 6'6" - 7' ( oczywi艣cie je艣li nie ogranicza mnie 艂owisko )  , jest du偶o skuteczniejszy w zaci臋ciu i dalej posy艂a przyn臋ty o masie skupionej, pozwala lepiej wyczu膰 co znajduje si臋 na dnie, jest wed艂ug mnie bardziej czu艂y. Natomiast do sandaczowych woblerk贸w czyt. nielot贸w lepszy jest kij, kt贸ry na艂aduje takow膮 przyn臋t臋 i my艣l臋, 偶e w tym przypadku sugestia @FidoAngel jest jak najbardziej na miejscu. 
Na p艂ytk膮 wod臋, gdzie nie spodziewamy si臋 zbyt wielu zaczep贸w i nie ogranicza nas nurt w zupe艂no艣ci wystarczy kij 10-12 lb , a do przyn臋t w gramaturze podanej przez pytaj膮cego powinny si臋 sprawdzi膰 blanki shaky head, drop shot.

Czy napiszesz o konkretnych modelach?



#38 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Kamil

Napisano 28 grudzie艅 2014 - 22:59

Obawiam si臋, 偶e moja odpowied藕 nie by艂aby do ko艅ca obiektywna bo raz, 偶e co艣 tam sprzedaje :P , a dwa 偶e nie mam do艣wiadcze艅 z blankami wielu firm. Niemniej jednak jestem zwolennikiem tego co wychodzi z woodland; st croix, lamiglas, g loomis. W ka偶dym katalogu mo偶na znale藕膰 ka偶dy z takich blank贸w lub gotow膮 w臋dk臋.



#39 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 post贸w
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imi臋:Artur

Napisano 29 grudzie艅 2014 - 21:23

Pod temat, kt贸ry za艂o偶y艂em dosta艂em propozycje trzech blank贸w:
-fajny i niedrogi jest CD EXT 792ML Nano - 2,35m 5-19g 15lb
-St.Croix Tournament 4S76MLXF2 - 2.3m 4-12g 10lb - ostry blank z subteln膮 szczyt贸wk膮, bardzo fajny na takie 艂owienie
-Loomis (NFC) SP767-2 - 2,3m 5-15g 12lb - klasyk sandaczowy, bardzo zbli偶ony do starego G.Loomis IMX. Prosz臋 o jakie艣 opinie, sugestie.

#40 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 post贸w

Napisano 30 grudzie艅 2014 - 16:09

Avid 2,1 m do 19 g,b臋dzie takim uniwersa艂em :)

I b臋dziesz zadowolony, chyba 偶e przebra艂e艣 ju偶 troch臋 w臋dek i szukasz co艣 konkretnego


U偶ytkownik lokoko83 edytowa艂 ten post 30 grudzie艅 2014 - 16:11