Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#941 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:35

Przynajmniej Piotrek potrafisz powiedziec co jest na rzeczy.To sie ceni.Zycze szybkiego powrotu na dobry tor.Pzdr


  • Jozi, Predatorhunter i Krystekwolf lubią to

#942 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:44

HA HA BEDZIE DOBRZE TAK SWOJA DROGA NIE MOZESZ POZWALAC LUDZIOM "KOMPONOWAC" grafiki I GAM KOLOROW W WOBKACH MOWISZ JAK WYJDZIE TAK BEDZIE pozdrawiam i bez urazy Paiotrus....

#943 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:52

A co mam kryć,w pewnym sensie rozumie ze ktoś chce mieć coś indywidualnego ale na większa skale to bardzo uciążliwe i opóźnia prace ,a i asy tez się trafiają robia zamówienie wpłacają pieniądze bez uzgodnienia i co począć ,trzeba zrobić     



#944 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 kwiecień 2014 - 18:55

Piotr lepiej zresetuj się i nakręć nowy odc.....Z wedka nad wode ....213 odcinka nie ma.....długo na necie 3 razy lukalem

#945 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:11

A zdecydowalbys sie napisac jak Ty bys sie zachowal w takiej sytuacji?

Gdyby mnie taka sytuacja spotkala, to bym sie zarejestrowal nawet na forum krawieckim aby ja wyjasnic.Nie znam Piotrka i pomimo iz robi piekne rzeczy to nieusprawiedliwia go to aby lecial z klientami w kulki.Jesli sie za cos pobiera oplate to trzeba sie wywiazac z umowy, nie wazne czy jest sie krolem, carem czy prezydentem.Ktos poswiecil swoj czas aby zdobyc pieniadze, nastepnie je wydaje na wlasne potrzeby, i na wydawaniu sie konczy.Ty piszesz, ze nie podoba Ci sie takie zachowanie, wiec zwroc temu klientowi pieniadze a zaoszczedzisz sobie nerwow.Moim zdaniem wszelkie nieprawidlowosci powinny ujrzec swiatlo dzienne, nie tylko klepanie sie po jajcach.Nastepny sie zastanowi czy warto czy nie warto.Gdyby, ktos chcial celowo oczernic kogos tez by mi sie to nie podobalo, ale ludzie, czekac na cos ponad miesiac bedac w dodatku oszukiwanym, ze poszlo, ze bedzie.Gdyby ze mna ktos tak zagral to bym go odwiedzil i wyplacil liscia.Szczerze.To jest tylko moje stanowisko do zaistnialej sytuacji, nie do osob w niej uczesticzacych.Pzdr

Zdecydowałbym się napisać.Nawet napiszę.

Piotrka także nie znam,nie mam wędki czy woblerów od niego,nic mnie z nim nie łaczy.Nie interesują mnie też jego relacje z klientami,to jego i ich sprawa.Od zwracania pieniędzy klientowi to nie ja jestem,nieco się zagalopowałeś.Nieprawidłowości tego typu powinny być załatwiane po męsku,bez głaskania po jajcach,jak to obrazowo ująłeś.Naprawdę uważasz że lepiej wejść na forum i walnąć takiego posta niż,na przykład,podnieść słuchawkę,zadzwonić do Piotra i wyjaśnić sprawę jak należy?Nie staje i nie stawałem po niczyjej ze stron,powtarzam.Ty natomiast,pisząc o opcji wizyty i  "wypłacenia liścia",de facto potwierdzasz moje zdanie.Bezpośredni kontakt i męska rozmowa to własciwa droga,rejestracja na forum i rzucanie swoich(nawet słusznych)pretensji w przestrzeń-nie.

Co do braku przywitania się także zdania nie zmieniam.To jeden z kanonów dobrego wychowania,nawet gdy nerwy ponoszą.

Idąc do jakiegokolwiek urzędu mam świadomość że miła i przyjemna wizyta to raczej nie będzie,mimo tego zaczynam ją od dzień dobry.

Pozdrawiam



#946 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:13

w planach bolki ,ale teraz siedzę nad wobkami sumowymi i nowe kolory dobieram

Załączony plik  IMAG1802.jpg   110,82 KB   17 Ilość pobrań



#947 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:37

Panowie nie ma sie co kłócić kto ma racje bo moja racja jest mojsza niż twojsza ,terminy są długie i takie będą a jeśli ktoś chce na już to przecież wobki moje są na sklepach dostępne od reki i nigdy nikogo nie namawiałem żeby brał u mnie ,wszystko robi się ręcznie a to wymaga czasu podzielenia na etapy i modele wobkow ,stelaże -obciążenia -korpusy-podklad - oklejanie-malowanie-lakierowanie-nacinanie i wklejenie sterów ktoś kto robi wobki wie o czym mowie,pewnie mozna przyspieszyć walnąć kalkomanie raz w lakier i poszło ,ale to nie  mój styl wybralem trudniejsza drogę i przy niej zostanę     


  • RUDI75 lubi to

#948 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:25

Naprawdę uważasz że lepiej wejść na forum i walnąć takiego posta niż,na przykład,podnieść słuchawkę,zadzwonić do Piotra i wyjaśnić sprawę jak należy?Nie staje i nie stawałem po niczyjej ze stron,powtarzam.Ty natomiast,pisząc o opcji wizyty i  "wypłacenia liścia",de facto potwierdzasz moje zdanie.Bezpośredni kontakt i męska rozmowa to własciwa droga,rejestracja na forum i rzucanie swoich(nawet słusznych)pretensji w przestrzeń-nie.

 

Tylko z tym sie nie zgadzam.Bezposredni kontakt i meska rozmowa...jak napisales napewno miala miejsce , skoro ktos wyslal zamowienie i przypuszczam wplacil pieniadze.Zadne meskie rozmowy badz bezposredni kontakt nie powinien miec miejsca, a powinno byc zrealizowanie zamowienia i obustronne dziekuje.Rejestracja na forum jest latwiejsza niz jazda kilka (tu mozna wpisac dziesiat badz set) kilometrow aby powiedziec "pse pana a moje wobki?".Tak czy inaczej, Piotrek sam sie potrafi bronic, napisal jak sie sprawy maja.Z tak wielkim talentem oraz bagazem doswiadczen nawet nie powinien sie zloscic na to, ze ktos pisze onim zle skoro robi zle,raczej ogarnac sie i powiedziec w duszy "jeszcze wam kur..wa pokaze :) ".Napewno zachowa sie jak prawdziwy facet, weznie na barki ten caly balagan i posprzata jak nalezy.Czego z calego serca mu zycze, bo w tym miejscu, ktorym sie znajduje nikt go nie postawil, lecz doszedl do tego sam (mam tu na mysli jego tworczosc a nie chwilowe potkniecie).

Przepraszam za zasmiecanie watku.


  • drag lubi to

#949 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:34

Może mnie wyśmiejecie ale tak na swiecie jest Ladniejszy ma lepiej Utalentowany latwiej a KTOS KTO MA TALENT I ROBI TO CZEGO INNI NIE POTRAFIA WOLNO WIECEJ HA HA 



#950 OFFLINE   kmb

kmb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Krystian

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:52

jeśli ktoś chce na już to przecież wobki moje są na sklepach dostępne od reki i nigdy nikogo nie namawiałem żeby brał u mnie

dokładnie ja od teraz będę zamawiał w sklepach bo tak długie czekanie mi nie odpowiada więc nie ma sensu psioczyć na Piotra tylko poszukać wobków Matusiaka w sklepach internetowych bo są i po temacie.



#951 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 29 kwiecień 2014 - 21:12

Ja i tak z roku na rok wypuszczam coraz więcej wobkow i caly czas mało, a to sa naprawdę spore ilości  i pewnej granicy nie przeskoczę bo łapki dwie a wszystko robie sam od projektowania wobkow po wykonanie 



#952 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 29 kwiecień 2014 - 21:53

Tylko z tym sie nie zgadzam.Bezposredni kontakt i meska rozmowa...jak napisales napewno miala miejsce , skoro ktos wyslal zamowienie i przypuszczam wplacil pieniadze.Zadne meskie rozmowy badz bezposredni kontakt nie powinien miec miejsca, a powinno byc zrealizowanie zamowienia i obustronne dziekuje.Rejestracja na forum jest latwiejsza niz jazda kilka (tu mozna wpisac dziesiat badz set) kilometrow aby powiedziec "pse pana a moje wobki?".Tak czy inaczej, Piotrek sam sie potrafi bronic, napisal jak sie sprawy maja.Z tak wielkim talentem oraz bagazem doswiadczen nawet nie powinien sie zloscic na to, ze ktos pisze onim zle skoro robi zle,raczej ogarnac sie i powiedziec w duszy "jeszcze wam kur..wa pokaze :) ".Napewno zachowa sie jak prawdziwy facet, weznie na barki ten caly balagan i posprzata jak nalezy.Czego z calego serca mu zycze, bo w tym miejscu, ktorym sie znajduje nikt go nie postawil, lecz doszedl do tego sam (mam tu na mysli jego tworczosc a nie chwilowe potkniecie).

Przepraszam za zasmiecanie watku.

Dokładnie tak,ja także przepraszam za śmiecenie,w zasadzie to nie miejsce na takie dyskusje.


  • Negra lubi to

#953 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:19

Tak to czytam i czytam.... niektórzy lubią prać brudy publicznie.

 

Ja i tak z roku na rok wypuszczam coraz więcej wobkow i caly czas mało, a to sa naprawdę spore ilości  i pewnej granicy nie przeskoczę bo łapki dwie a wszystko robie sam od projektowania wobkow po wykonanie 

Skoro popyt kształtuje podaż, to podskocz pare PLN w górę, będziesz miał takie same obroty a roboty mniej.

 

:wacko:  :wacko:   :wacko: 

Myślałem że zobacze jakieś fajne produkty a tu kolejna gówno-burza.



#954 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:25

Nie o sam zysk w tym chodzi.Im wiecej ludzi ma wobki tym lepsza reklama, co za tym idzie wiekszy obrot.Jesli ktos stawia tylko na zyski w obliczu tak wielkiej konkurencji albo straci pozycje albo bedzie musial zejsc z ceny, jak cos traci wartosc staje sie mniej atrakcyjne.Ile chlopakow dlubie bo ich nie stac?Cena powinna byc adekwatna do atrakcyjnosci produktu oraz mozliwosci "przerobu" ja przynajmniej tak to widze.



#955 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:40

Nie oriętuje się po ile Piotrek sprzedaje woblery, ale pewnie taniej niż w sklepach skoro wszyscy chcą przynęty prosto od Niego.

A czy cena jego woblerów jest "adekwatna do atrakcyjnosci produktu oraz mozliwosci "przerobu"" niesądze, produkt jest tyle wart ile klient jest w stanie za niego zapłacić. Ile dasz za wobka pewniaka, killera?

 

Ale nie zaśmiecajmy wątku, takie rozmowy to ja widzę przy piwie, wódce itp...   ale nie na forum, to nie nasza sprawa że niemożecie się dogadać



#956 OFFLINE   dnk

dnk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Damian

Napisano 07 maj 2014 - 10:15

Kijek dawno odebrany, ale jakoś nie było czasu na zrobienie fotek.

 

 

Opis_zps11713bba.png

 

Rekojesc_zps7274f6fc.png

 

Przelotka_zps2f0e80c7.png


Użytkownik Wasyl edytował ten post 07 maj 2014 - 13:36


#957 OFFLINE   Zebon

Zebon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • LokalizacjaStaszów

Napisano 09 maj 2014 - 14:54

Witam, chciałbym sobie zmienić knoba do TP HG02. Można jakąś oferte na priv otrzymać/?



#958 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 09 maj 2014 - 19:51

Polecam knob od Piotra,wykonanie i jakość pierwsza klasa!

#959 OFFLINE   zelo

zelo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaRawicz
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 maj 2014 - 15:03

Chciałbym zmontować kijek na kleniojazie na blanku muchowym Batsona RX7 tylko pytanko jakiej klasy wybrać blank?Kijek ma obsługiwać wobki max 3cm w Odrze i jej dopływach.



#960 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 13 maj 2014 - 13:31

Minimum klasa 6 bo tam jest sporo ładnych kleni i do tego możesz trafić bolka jako przyłów ,choć uważam ze blankow spiningowych jest tyle ze jest w czym wybrać,dla mnie blanki muchowe  zbyt wolno reagują jak do woblerowania za klexami 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych