Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#1101 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:57

frezowany 150zl ,ok będzie półmat zreszta teraz 90% idzie w półmacie



#1102 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 11:37

To czekam na info i jakąś fotkę jak będą i finalizujemy.



#1103 OFFLINE   pawelgrim

pawelgrim

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPruchna
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Grim

Napisano 15 grudzień 2014 - 14:55

Na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum.

Jest to mój pierwszy post i to niestety w dość ważnej, oraz przykrej dla mnie sprawie.

Opiszę zwięźle mój przypadek :

20.10 zamówiłem w pracowni Pana Piotra wykonanie 2 szt wędek z przeznaczeniem na wyjazd, którego termin jest dla mnie bardzo istotny.

Zaliczka, zamówienie - wszystko jak powinno wyglądać, w umówionym terminie (około 2 tygodni), po kontakcie wpłaciłem resztę kwoty, i z niecierpliwością oczekiwałem na nadejście paczki.

Niestety od tego momenty zaczęły się problemy : z kontaktem, z wywiązaniem się z jakiejkolwiek obietnicy itp.

Całość znacznie odbiega w moim przekonaniu od tego jakie obietnice usłyszałem, oraz jak powinien przebiegać proces od zamówienia do realizacji.

Z racji iż termin mojego wyjazdu ma być za kilka dni, oraz po wielu bezskutecznych próbach kontaktu poprzez tel , sms , mail postanowiłem (w desperacji) na tym szanownym forum prosić Pana Piotra o kontakt, oraz wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum Paweł 


  • krzychun, Riqelme i gondor lubią to

#1104 OFFLINE   Kilobear

Kilobear

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, bardziu, b.wesolopl, pwizer

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:50

Współczuje. Dziwię się że przy takim podejściu do klienta, takich terminach, ta pracownia jeszcze istnieje. Pewnie za chwile obejrzymy kolejny film na TV Trwam opowiadający o tym jakie cudowne wędki tam są wykonywane. Kolejna nauczka na przyszłość. Kto ma parcie na szkło ten klienta ma w 4 literach.



#1105 OFFLINE   bardziu

bardziu

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:58

Byłem dziś w BRC i przy okazji luźnej rozmowy o TV TRWAM dowiedziałem że pan Matusiak z ekipą TV wędkuje na Chorwacji. Więc pewnie tam internetu nie ma i telefon drogi. Zapewne dlatego nie ma z nim kontaktu.



#1106 OFFLINE   gondor

gondor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:09

Mój kolega też czeka, termin wykonania minął kilka miesięcy temu... i chyba się osobiście wybierze   :angry:


  • Kilobear lubi to

#1107 OFFLINE   Kilobear

Kilobear

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, bardziu, b.wesolopl, pwizer

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:19

Zastanawiające jest, że pomimo tylu negatywnych opinii i problemów, ludzie nadal tam zamawiają i czekają jak baranki. Bardzo ciekawe zjawisko. :doh: :blink:


Użytkownik Kilobear edytował ten post 15 grudzień 2014 - 22:19


#1108 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:57

Piotra do 17.12. nie ma w Polsce, wyjechał 05.12. kręcić film na Chorwacji.

Użytkownik Żbiku edytował ten post 15 grudzień 2014 - 22:58


#1109 OFFLINE   michal00kn

michal00kn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 202 postów
  • Lokalizacjawlkp/kp
  • Imię:Michał

Napisano 15 grudzień 2014 - 23:43

Na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum.

Jest to mój pierwszy post i to niestety w dość ważnej, oraz przykrej dla mnie sprawie.

Opiszę zwięźle mój przypadek :

20.10 zamówiłem w pracowni Pana Piotra wykonanie 2 szt wędek z przeznaczeniem na wyjazd, którego termin jest dla mnie bardzo istotny.

Zaliczka, zamówienie - wszystko jak powinno wyglądać, w umówionym terminie (około 2 tygodni), po kontakcie wpłaciłem resztę kwoty, i z niecierpliwością oczekiwałem na nadejście paczki.

Niestety od tego momenty zaczęły się problemy : z kontaktem, z wywiązaniem się z jakiejkolwiek obietnicy itp.

Całość znacznie odbiega w moim przekonaniu od tego jakie obietnice usłyszałem, oraz jak powinien przebiegać proces od zamówienia do realizacji.

Z racji iż termin mojego wyjazdu ma być za kilka dni, oraz po wielu bezskutecznych próbach kontaktu poprzez tel , sms , mail postanowiłem (w desperacji) na tym szanownym forum prosić Pana Piotra o kontakt, oraz wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum Paweł 

witam p. Pawle

Jest tyle wędek w sklepach różnych różnistych...kolorowych i czarnych, lekkich, długich, krótkich z pianą bez piany w korku, z samym uchwytem, szklanych czy z węgla im6, im7,8 a i im9 i z nanotechnologią, szybki i jeszcze szybszych i wolnych ale szybszych od p.Matusiaka co się okazuje; amerykańskie chińskie japońskie, można machać w sklepie uginać wyginać i co tylko, a Ty Drogi Pawle nic nie znalazłeś dla siebie i tu Pan Piotrek miał się wykazać i ukręcić "super szpadę" z frezowaną amboiną, a tu taki KLOPS.

Ale jaja :lol: :lol: :lol:

PS Tak poważnie to współczuje Pawle, żeby po forach szukać zleceniobiorcy ale tak to już jest z gwiazdami telewizyjnymi ;). Pewnie Ci ukręci i będziesz zadowolony.



#1110 OFFLINE   Kornel1992

Kornel1992

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Kornel
  • Nazwisko:Słaby

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:49

Witam w temacie, znam Piotrka i stwierdzenia "parcie na szkło", "gwiazdy telewizji" są średnio na miejscu, będąc w pracowni sam widziałem ile tam jest pracy, ile wedek jest przygotowywanych, tymbardziej teraz ten wypad do Chorwacji, też zabrał Piotrkowi duzo czasu, Piotrek działa sam, zamówień dużo i nie ma się co dziwić ręce tylko dwie, doba tylko ma 24 godziny, ale kolego pawelgrim, nie wiem czy masz kijki od Piotrka już jakieś, ale jak tylko je weźmiesz w ręke powiesz ze było warto czekać, a Pracownia, to nie tylko wędki ale także woblery a przy nich także schodzi masa czasu. Pozdrawiam.



#1111 OFFLINE   Kilobear

Kilobear

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, bardziu, b.wesolopl, pwizer

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:01

Witam w temacie, znam Piotrka i stwierdzenia "parcie na szkło", "gwiazdy telewizji" są średnio na miejscu, będąc w pracowni sam widziałem ile tam jest pracy, ile wedek jest przygotowywanych, tymbardziej teraz ten wypad do Chorwacji, też zabrał Piotrkowi duzo czasu, Piotrek działa sam, zamówień dużo i nie ma się co dziwić ręce tylko dwie, doba tylko ma 24 godziny, ale kolego pawelgrim, nie wiem czy masz kijki od Piotrka już jakieś, ale jak tylko je weźmiesz w ręke powiesz ze było warto czekać, a Pracownia, to nie tylko wędki ale także woblery a przy nich także schodzi masa czasu. Pozdrawiam.

A co ma ilość pracy do dotrzymania danego słowa? Jak się nie wyrabiam to nie obiecuje. Proste. Kolega chyba nie rozumie że to są pieniądze i jak ktoś sie czegoś podjął (zwłaszcza firma) to powinien tego dotrzymać. Chyba że ktoś akceptuje taki stan rzeczy że zamówiony produkt będzie kiedyś tam, w przyszłości, bez określenia daty. Wtedy to narzekanie o kant tyłka rozbić.


  • Robson2, slawito i Riqelme lubią to

#1112 OFFLINE   neo72

neo72

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:04

Witam w temacie, znam Piotrka i stwierdzenia "parcie na szkło", "gwiazdy telewizji" są średnio na miejscu, będąc w pracowni sam widziałem ile tam jest pracy, ile wedek jest przygotowywanych, tymbardziej teraz ten wypad do Chorwacji, też zabrał Piotrkowi duzo czasu, Piotrek działa sam, zamówień dużo i nie ma się co dziwić ręce tylko dwie, doba tylko ma 24 godziny, ale kolego pawelgrim, nie wiem czy masz kijki od Piotrka już jakieś, ale jak tylko je weźmiesz w ręke powiesz ze było warto czekać, a Pracownia, to nie tylko wędki ale także woblery a przy nich także schodzi masa czasu. Pozdrawiam.

Kolego w takim razie trzeba mierzyć siły na zamiary, skoro się nie wyrabiam nie przyjmuję kolejnych zleceń, miałem okazję być u Pana Matusiaka w Kielcach, moje wrażenie w rzeczonej pracowni było takie że bez wahania  zamówiłem kij w innej pracowni. Pozdrawiam,


  • andrklim, Riqelme i Kilobear lubią to

#1113 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:13

Kolego w takim razie trzeba mierzyć siły na zamiary, skoro się nie wyrabiam nie przyjmuję kolejnych zleceń, miałem okazję być u Pana Matusiaka w Kielcach, moje wrażenie w rzeczonej pracowni było takie że bez wahania zamówiłem kij w innej pracowni. Pozdrawiam,


To git, mogłeś też w kiosku kupić albo beastmastera po taniosci bo był ostatnio w dziale sprzedam, ludzie skończcie bawić się w adwokatów bo pieprzycie bzdury a później tysiąc osób biega i powtarza jak małe dzieci.Czasem mam wrażenie że większość osób tylko czycha na potknięcie żeby komuś doje... a prawdziwa pleśń się szerzy po forum robiąc prawdziwe wałki. Golicie się ? Sikacie na stojąco ? To przyswojcie sobie że facet z facetem sztywniutko może się dogadać i później nie ma żadnych problemów i niedomówień a takie obrabianie dupyi dwuznaczne sugestie to wizytówka gimbazy i dzieci neostrady.

Użytkownik Qowax001 edytował ten post 16 grudzień 2014 - 16:14

  • kondzio 77, malinabar i Niedzielny lubią to

#1114 OFFLINE   StCroix

StCroix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:Klag

Napisano 16 grudzień 2014 - 17:20

no przecież dogadał się facet z facetem, przy czym ten drugi okazał się  nie być facetem z jajami. padły terminy, padły kwoty - wpłacone w terminie, a kija w terminie nie ma. kto się bawi w adwokata - ludzie wieszający psy na (nie)facecie, czy Ty twierdzący, że to dzieci neostrady? cycki więdną.

albo robię robotę za którą wziąłem kasę, albo powodzi mi się tak dobrze, że jadę na wakacje (za swoje) i gdzieś mam zamówienia. tak?


Użytkownik StCroix edytował ten post 16 grudzień 2014 - 17:28


#1115 OFFLINE   pawelgrim

pawelgrim

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPruchna
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Grim

Napisano 16 grudzień 2014 - 17:50

Witam.

Niestety mija kolejny dzień na bezowocnych próbach kontaktu.

Może wyjazd , może inna kolejna bajka, nie wiem - interesuje mnie to iż pomimo wielu obietnic, zapewnień, wymówek na kuriera (który łamie wędki itp - taka była jedna z wymówek, prosiłem o potwierdzenie nadania, ksero protokołu szkody - cokolwiek co pozwoliło by mi sądzić iż Pan Piotr jest osobą prawdomówną ...) niestety jak pisałem wcześniej, od wpłaty zaczęły się tylko problemy :(

W żadnym wypadku nie chcę działać na czyjąkolwiek szkodę, piszę jaka sytuacja zaistniała, i z czym niestety przyszło mi się borykać.

Jak wiadomo pieniądze nie leżą na ulicach (przynajmniej u mnie w okolicy) więc wizja straty kilku tys. nie jest dla mnie zbyt ciekawa.

Opisanie sytuacji na publicznym forum uważam jako ostateczność, lecz przed oddaniem sprawy w ręce sądu chciałem ostatni raz spróbować rozwiązać sprawę w sposób koleżeński.

Dziękuję za zainteresowanie 

Pozdrawiam wszystkich Paweł


Użytkownik pawelgrim edytował ten post 16 grudzień 2014 - 17:58

  • maciek17_mi i Riqelme lubią to

#1116 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:16

Witaj
Przeciez pisał ktoś parę postow wyżej ze Piotrka nie ma bo jest za gracica.
A ty znów piszesz ze nie ma z nim kontaktu.Piszesz ze nie chcesz działać na czyjąś niekorzyść.A piszesz drugi post o identycznej treści.
Poczekaj na Piotrka jestem pewien że jak wróci to na pewno się z tobą skontaktuje.
Pisząc o stracie pieniędzy i sądach hmmm to brzmi jak serial telewizyjny.
Powiem Ci tak nie mowie ze zachowanie Piotrka jest dobre czy w porządku.Bo na pewno nie powinno tak się traktować klienta.
Ale chciałeś narobić smrodu i to Ci wyszło.Przyznaj,bo czytając twoje posty tylko tak można je odebrać.

Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 16 grudzień 2014 - 18:19


#1117 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:22

Koledzy niektóre wpisy są nie na miejscu.
Poczekajmy na Piotrka.

#1118 OFFLINE   StCroix

StCroix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 402 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Irek
  • Nazwisko:Klag

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:25

na co czekać? przyjął zamówienie, zobowiązał się - termin, po czym pojechał kręcić film. to nie jaja, to kpina i brak poszanowania dla zleceniodawcy. nie pierwszy raz. co Wy bierzecie, że tego nie widzicie?

 

gdyby jeszcze nie przyjął wpłaty, może patrzyłbym na to inaczej. w opisanej sytuacji to cyrk na kółkach. finansujecie Koledzy wakacje jakiemuś celebrycie.


Użytkownik StCroix edytował ten post 16 grudzień 2014 - 18:27

  • Riqelme i shavt lubią to

#1119 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:41

Dla mnie sprawa jest prosta

Skoro rodbuldier bierze kasiore za kije na ktore trzeba miesiacami czekać to po jaka cholere robic przelewy.
Przecież istnieja wysylki za pobraniem.
Przychodzi kurier z np.z wedka place i odbieram.A nie po przelewie zastanawiam sie gdzie kasa sie podziewa za towar ktorego miesiacami nie ma.

#1120 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:52

Nie spinaj się kolego sympatyczny, Nikt noża w plecy nie wbija koledze Matusiakowi. Ale bronienie faceta co robi ewidentnie klientów w  w ch...  jest żenujące.



Nikogo nie bronie Kolego, wyrażam jedynie swoją opinie o ludzikach którzy wpadają w temat ze śmietnika a na codzień przemykaja cichaczem z głowami spuszczonymi w dół , ale jak jest okazja bezkarnie komuś nawrzucac to oczywiście nie mogą się oprzeć. Niestety niektórzy zapomnieli już że życie nie jest dodatkiem do forum...





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia