Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#1161 OFFLINE   krysianawiady

krysianawiady

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaNawiady

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:27

O widze ze Pan Kamil Z. napisal odnosnie lodu .Powiem Panu tak na lod nie chodze tylko wiosna i latem troche z mezem wedkuje odnosnie lodu u nas lod byl przez prawie dwa tygodnie jak i teraz jest tylko ze slaby  ,Maz byl kilka okonkow zlapal glownie chodzi na okonie smaczna ryba nie ma co ukrywac wedke pozyczal od kolegi  tak mu wyszlo ze ani wedki ani kolowrotkow nie ma ktore raczkuja u pana matusiaka.



#1162 OFFLINE   Korczas

Korczas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSlaskie

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:37

Witam!!! I znowu to samo rok temu tak było w moim przypadku i widac dalej sie nic niezmieniło pomio wielu postow o ogarnieciu tematu itp!!! Mysle ze chyba czas powiadomic samego Ojca Tadeusza co gwiazda telewizji Trwam wyprawia z jego owieczkami!!!Ciekawe kto panu Piotrowi daje rozgrzeszenie???


Użytkownik Korczas edytował ten post 24 styczeń 2015 - 00:44

  • Maciek Rożniata, Framuga i Obdarty lubią to

#1163 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:39

O widze ze Pan Kamil Z. napisal odnosnie lodu .Powiem Panu tak na lod nie chodze tylko wiosna i latem troche z mezem wedkuje odnosnie lodu u nas lod byl przez prawie dwa tygodnie jak i teraz jest tylko ze slaby ,Maz byl kilka okonkow zlapal glownie chodzi na okonie smaczna ryba nie ma co ukrywac wedke pozyczal od kolegi tak mu wyszlo ze ani wedki ani kolowrotkow nie ma ktore raczkuja u pana matusiaka.

Oczywiście napisałem to z przymrużeniem oka, choć sytuacja rzeczywiście jest poważna. Sam cierpię, bo zakupiłem nowe wędzisko podlodowe, (śliczne takie, hamerykańskie ;) ) a lodu nie ma i raczej nie będzie.

Odnośnie całej sprawy, to życzę pozytywnego rozwiązania.

P.S.
Na "Pana" trzeba mieć wygląd i pieniądze ;) a ja kasy, to nie za wiele ;) poza tym na forum zwracamy się do siebie bezpośrednio, bez "panowania" ;)

#1164 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:40

Witam!!! I znowu to samo rok temu tak było w moim przypadku i widac dalej sie nic niezmieniło pomio wielu postow o ogarnieciu tematu itp!!! Mysle ze chyba czas powiadomic samego Ojca Tadeusza co gwiazda telewizji Tram wyprawia z jego owieczkami!!!Ciekawe kto panu Piotrowi daje rozgrzeszenie???

Ten z maybacha. ;)


Użytkownik Tomy edytował ten post 23 styczeń 2015 - 21:40

  • wobler129 lubi to

#1165 OFFLINE   Korczas

Korczas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSlaskie

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:49

Ten z maybacha. ;)

Tomy mysle żeby sobie nato niepozwolił!!!Raczej jest to "ministran" Piotr!!! ;)



#1166 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:54

Mi Pan Piotr zwrocil uwage ze nie pil ze mna piwa i ze nie Jestesmy na Ty, wiecie jakie mam zdanie o terminach i wykretach P.Matusiaka ALE NIE O TYM CHCIALEM NAPISAC,mianowicie ogladalem program Tv Trwam z Chorwacji, i powiem ,ze sie mi podobalo P.Piotr pelna profeska a co do tych wedek podlodowych Krystynko po tych wpisach wedki w ekspresowym tepie dotra :)


Użytkownik marius13 edytował ten post 23 styczeń 2015 - 21:57


#1167 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:55

Panie Matusiak wziął się w końcu za robotę i wysłał Mu jak i też Pani Krysi ten sprzent



#1168 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:12

Panie Matusiak wziął się w końcu za robotę i wysłał Mu jak i też Pani Krysi ten sprzent

Litości chłopaku... :blink: 

Zanim naciśniesz "wyślij" przeczytaj proszę ze dwa,trzy razy to coś stworzył.



#1169 OFFLINE   krysianawiady

krysianawiady

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaNawiady

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:30

No Panowie dzieki Wielkie jutro kolejne wpisy z mojej strony bo do pracy trzeba wstac jutro.Dobranoc.Krysia Łabuć

#1170 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:38

Krystiano1981r No tak strzelilem z przymrozeniem oka a ty juz gotowy .Widze ze Pani Krysia ma problem z panem matusiakiem.Dlatego apeluje zeby wzial sie do pracy i w koncu zrobil ten sprzet podlodowy dla jej meza bo facet wpadnie w depresje i wtedy nic go nie powstrzyma tym bardziej ze przyja od nich kase

#1171 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:04

przecież Pan Piotr wielokrotnie w tym wątku napisał, że na ilość roboty nie narzeka i ...., więc o co Wam wszystkim chodzi ;)



#1172 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:33

Krystyna nie popuści :PTo se Pan Piotr marke i renome wyrabia............



#1173 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 24 styczeń 2015 - 00:10

Zawsze staram się być wyrozumiały i bezstronny ale to już przesada. Domyślam się że jest słabo z terminowością w ww. pracowni lecz jak już kobiety zaczynają opisywać swoje "przygody"...to musi być dużo gorzej :angry:

 

W sumie to nie wiem dlaczego ów pan ma jeszcze tyle zamówień. Magia telewizji?



#1174 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 24 styczeń 2015 - 09:48

P.Piotr ma zlota reke, i nieziemski talent ,trzeba byc obiektywnym i sprawiedliwym ,a te jego terminy,nie docierajacy kurierzy itp. to chyba przejdzie do historii ;) Jeszcze raz fajny film na Tv Trwam , szkoda ze woda tak podniesiona byla bo pewnie rybek byloby wiecej.


Użytkownik marius13 edytował ten post 24 styczeń 2015 - 09:49


#1175 Guest_Piokowal_*

Guest_Piokowal_*
  • Guests

Napisano 24 styczeń 2015 - 12:50

Zawsze staram się być wyrozumiały i bezstronny ale to już przesada. Domyślam się że jest słabo z terminowością w ww. pracowni lecz jak już kobiety zaczynają opisywać swoje "przygody"...to musi być dużo gorzej :angry:

 

W sumie to nie wiem dlaczego ów pan ma jeszcze tyle zamówień. Magia telewizji?

Dokładnie. Z drugiej strony jest pewna grupa adoratorów,naganiaczy,którzy za parę procent zniżki dali by się pokroić żywcem. Dla mnie osobiście taki człowiek jest skończony. Widocznie naszym,niektórym biznesmenom zupełnie nie zależy na kliencie. Ja w każdym bądź razie na pewno nie zrobię zakupów w Kielcach czy Rzeszowie choć do wczoraj co do tego drugiego miasta miałem jeszcze jakiekolwiek złudzenia... :angry:



#1176 OFFLINE   Kilobear

Kilobear

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 207 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, bardziu, b.wesolopl, pwizer

Napisano 24 styczeń 2015 - 13:38

Dokładnie. Z drugiej strony jest pewna grupa adoratorów,naganiaczy,którzy za parę procent zniżki dali by się pokroić żywcem. Dla mnie osobiście taki człowiek jest skończony. Widocznie naszym,niektórym biznesmenom zupełnie nie zależy na kliencie. Ja w każdym bądź razie na pewno nie zrobię zakupów w Kielcach czy Rzeszowie choć do wczoraj co do tego drugiego miasta miałem jeszcze jakiekolwiek złudzenia... :angry:

To najlepszy przykład jak forum robi wodę z mózgu dla czytających co drugi post.


  • Jeziorm 1 lubi to

#1177 OFFLINE   JPSt

JPSt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 styczeń 2015 - 18:51

Przykre. Niestety osoby nowo-podejmujące temat pracowni pana Matusiaka nie zasięgają opinii, być może nie mają okazji, do przestudiowania skrajnie złego doświadczenia innych, w tym momencie już kilkudziesięciu! klientów. Chyba jeszcze nie kilkuset. Moje złe doświadczenie, szczęśliwie zakończone i znacznie mniej dotkliwie (zapoznawszy się z historiami innych osóB), wyrób knoba prawie rok temu... 

 

Aktualnie jestem na etapie projektowania dwóch wędek w jednej z pracowni w PL. Wiem, że pan Matusiak ma komponenty, na których chcę zbudować instrumenty jak i rzemiosło. Tak więc dumam & rozczytuję gdzie... dalej dumam ale wiem, że na pewno nie tu.

 

Pracownia pana Matusiaka jest u mnie blacklisted. Może nie na całe życie ale na jakąś najbliższą dekadę.

Historie niedopuszczalne. Nigdy więcej.

 

Pozdrawiam,

Jarosław


Użytkownik JPSt edytował ten post 24 styczeń 2015 - 18:53


#1178 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 19:57

A mnie ciekawi czy nasz celebryta odezwał się do Pani Krysi jaką nową bajką zwiódł - Putin zamówił u niego 1000 podlodówek i nie ma czasu bo na Ukraine jedzie.

Dochodzę do wniosku że są ludzie i podlodówki.

Pozdrawiam



#1179 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 24 styczeń 2015 - 19:58

No Panowie dzieki Wielkie jutro kolejne wpisy z mojej strony bo do pracy trzeba wstac jutro.Dobranoc.Krysia Łabuć

Witam niech sie tajemnuicza Pani Krysia z mezem skonsultuje ,co i jak to wtedy moze pani napisze albo prosze nr tel do pani to przedstawie sytuacje



#1180 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 20:30

Ojcowskie sumienie pana ruszyło, chłopa w konia robić. Mi wydaje się, że wszystko jest jasne, zapłacone ma być zrobione. Tak działa handel. Jedno daje mi do myślenia, nie zna Pan numeru telefonu, maila ? Skąd to znamy ( zły kurier, nie ten adres, nie ten telefon głowa boli). Żeby kobieta Pana ganiała, myślę że to nie jest dobre i reklamy nie robi.

Pozdrawiam 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia