Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PRACOWNIA MATUSIAK

rodbuilding pracownia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1321 odpowiedzi w tym temacie

#1241 OFFLINE   Bartas93

Bartas93

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Bartuś
  • Nazwisko:https://bartekwedkuje.blogspot.com

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:17

Wydaję mi się, że może usunąć swoje konto tutaj ale wpisy i tak pozostaną.



#1242 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1608 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:18

Kamil, celna uwaga. Niech zostanie.



#1243 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:18

a ja zupełnie nie widzę potrzeby usuwania czegokolwiek :)



#1244 OFFLINE   MIKUL

MIKUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:18

Moim zdaniem ten wątek nie jest własnoscią Piotrka Matusiaka. Jest tylko o jego pracowni. Zawiera wiele mniej, lub bardziej merytorycznych wypowiedzi i został utworzony przez forumowiczów. Można powiedziec, ze ten wątek jest użytkowników - jest dziełem wspólnym. Zamykanie , czy usuwanie na życzenie trąci chęcią wymazania grzechów.  Zawsze P.M. może usunąc swoje konto - jak ma dosc zawisłych , niezadowolonych klientów itp. itd.



#1245 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:26

hanssolo możesz odpowiedzieć na pytanie za iloma wedkami czekasz od Matusiaka? Ewentualnie ile razy byłeś zrobiony przez niego w bambuko?

proste pytanie...


Ja obstawiam że 0.Tylko kolega kolegi,znajomego brata.....

Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 29 styczeń 2015 - 22:28

  • Jeziorm 1 lubi to

#1246 OFFLINE   "Paweł"

"Paweł"

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1598 postów
  • LokalizacjaTam gdzie nie biorą :)
  • Imię:Pawel
  • Nazwisko:S

Napisano 30 styczeń 2015 - 00:18

a ja zupełnie nie widzę potrzeby usuwania czegokolwiek :)

Oczywiście ,ja również ,ale jeśli Pan Piotr byl by tym zainteresowany to zapewne dało by się wpisy usunąć ...Bo reklamy za dobrej tu nie ma :(

 

Pzdr



#1247 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 30 styczeń 2015 - 00:20

Ja napiszę tylko że będzie z rok temu jak znalazłem na tym że forum wyżej wymienioną pracownie napisałem do nich emalia z zapytaniem o wędkę a konkretnie o wykonanie wędki i wycenę potem drugiego na żadnego nie dostałem  odpowiedzi :( wędkę kupiłem w końcu w sklepową.Telefonów też nie odbierali. A szkoda bo wędki robi fajne.


Użytkownik Maciek1 edytował ten post 30 styczeń 2015 - 00:21


#1248 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 styczeń 2015 - 06:41

Ja napiszę tylko że będzie z rok temu jak znalazłem na tym że forum wyżej wymienioną pracownie napisałem do nich emalia z zapytaniem o wędkę a konkretnie o wykonanie wędki i wycenę potem drugiego na żadnego nie dostałem  odpowiedzi :( wędkę kupiłem w końcu w sklepową.Telefonów też nie odbierali. A szkoda bo wędki robi fajne.

No, buissnesowe podejście do klienta :D .


  • Maciek1 lubi to

#1249 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 07:32

kondzio77 nic do Ciebie nie mam nawewt więcej powiem podobają mi sie filmy z Twoim udziałem .Bratem ani ciotką tez nie jestem ale klientem bylem tylko kasy nie wpłaciłem dlatego wiem w czym rzecz.Nie lubicie takich co od razu nie płacą a takich co zapłacą to mozna z nimi zabawić sie krecić czyli muszą być posluszni i czekać aż jaśnie pan zadecyduje robić czy nie robić .Moze w rosyjską ruletkę gracie na kogo wypadnie to wysyłamy.Myśle że więcej osób tu się odezwie na ten temat.


Bazyloss jestem z Tobą nie ma potrzeby usuwania niech w końcu wszyscy wiedzą jak naprawdę jest.


Jozi z tyloma postami też wie o co chodzi .


fish28 i jeziorm1 chyba dostaliście odpowiedzi co .Czy coś nie jasne jest dla Was.

#1250 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:07

A nie dało by się tak zrobić?

Niedługo same kropki będziesz w nowych postach wstawiał.

kondzio77  nic do Ciebie  nie mam nawewt więcej powiem podobają mi sie filmy z Twoim udziałem .Bratem ani ciotką tez nie jestem  ale klientem bylem tylko kasy nie wpłaciłem  dlatego wiem w czym rzecz.Nie lubicie takich co od razu nie płacą  a takich co zapłacą  to  mozna z nimi zabawić sie  krecić  czyli muszą być posluszni i czekać aż jaśnie pan zadecyduje  robić czy nie robić .Moze w rosyjską ruletkę gracie na kogo wypadnie to wysyłamy.Myśle że więcej osób tu się odezwie na ten temat.

 

ps.Bazyloss jestem z Tobą nie ma potrzeby usuwania niech w końcu wszyscy wiedzą jak naprawdę jest.

 

ps2.Jozi  z tyloma postami też wie o co chodzi .

 

ps3.fish28 i jeziorm1 chyba dostaliście odpowiedzi co .Czy coś nie jasne jest dla Was


Użytkownik krystiano1981r edytował ten post 30 styczeń 2015 - 08:08


#1251 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:10

Początki to moze były dobre w wykonaniu Pana Matusiaka ale jak został aktorem to już wiecie sami.Aktorstwo jest krótkie ,zawsze może zastąpić go drugi aktor.


krystiano1981 idź spać .


Krystiano1981 Ty już wypadłeś bo się przyznałeś.Nawet nie wiedziałeś inteligencja Twoja jest po drugiej stronie szukaj jej i napisz.Nie odzywaj się przemyśl a potem coś napisz..

#1252 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:20

Chyba że na kijaszka czekasz całą noc   od Pana Piotrka to sorry.



#1253 OFFLINE   Wookash

Wookash

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:23

Ja pitolę chłopy idźcie na ryby.

#1254 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:28

Dla mnie najbardziej na tym forum zabłysnął Tomy Zocha dupcocha.Mam rodzinę w Toruniu i myślę że nawiążemy konktakt bo szykuje mi sę wesele w Toruniu.Dasz na Siebie namiary.


Ja bym poszedł na ryby tylko lodu nie ma .A ci co maja a sprzet zamówili to siedzą w domu.Bo czym tu łowić.


Jeżeli nie jesteście tchórzami to napiszcie jak sprawy się mają w realizacji waszego sprzetu.To wasze pieniądze.Nie bujcie się komuny nie ma.


Wookash jak bedziesz do ikry to z Tobą pogadam ale idz spać bo glupol jesteś .Nie podejmuj wątku


Chwastem jestes z Kielc nie odzywaj Sę.

#1255 OFFLINE   Wookash

Wookash

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:34

Dla chcącego nic trudnego bałałajkę w zamian można kupić i od biedy połowić. Siejesz zamęt zrobiłeś się już nudny i monotematyczny. EOT.



#1256 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:42

Krystiano1981 Ty już wypadłeś bo się przyznałeś.Nawet nie wiedziałeś inteligencja Twoja jest po drugiej stronie szukaj jej i napisz.Nie odzywaj się przemyśl a potem coś napisz..

Chłopie nie widzisz że twoja bezsensowna pisanina zaczyna,co niektórych nudzić?Konkurujesz do miana "pierwszego trolla" forum?

W dupie mam to czy Matusiak skrzywdził cię w seminarium,nie zrobił zamówionego kija czy może w jakiś inny sposób spowodował wylewanie przez ciebie jadu w jego kierunku.W dupie mam,także to co myślisz o mojej inteligencji.

Zachowujesz się jak pies zerwany z łańcucha,twoje pierdolamento jest "płytkie" jak ty sam.

Bez odbioru.



#1257 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:43

Ty hamsolo, coś czuje że dzisiaj bana zarobisz, pajacu.


  • kondzio 77, Tomasz eS i krystiano1981r lubią to

#1258 OFFLINE   hanssolo

hanssolo

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:50

Wookash nie zacieraj bo w lipcu będę i powiesz co innego .Proszę następnego .

#1259 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:56

:D mi tu zazdrością wieje i to bezapelacyjnie, zaplatal się Piotrek i może nie do końca fair zagrał kilka razy nie da się ukryć ale widać że niektórzy zatrzymali się w rozwoju na poziomie średniowiecza i chętnie by go ukamienowali i zlinczowali wykorzystując sytuację, oczywiście standardowo osoby z tematem niezwiązane i nie mające z tematem nic wspólnego, no i najważniejsze osoby anonimowe ale co tu dużo wymagać jak się z tatą w jednej wannie kompalo do 16ego roku życia to później moc i odwaga jest tylko przed monitorem jako anonim.
  • fish28 i krystiano1981r lubią to

#1260 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 styczeń 2015 - 09:03

kondzio77  nic do Ciebie  nie mam nawewt więcej powiem podobają mi sie filmy z Twoim udziałem .Bratem ani ciotką tez nie jestem  ale klientem bylem tylko kasy nie wpłaciłem  dlatego wiem w czym rzecz.Nie lubicie takich co od razu nie płacą  a takich co zapłacą  to  mozna z nimi zabawić sie  krecić  czyli muszą być posluszni i czekać aż jaśnie pan zadecyduje  robić czy nie robić .Moze w rosyjską ruletkę gracie na kogo wypadnie to wysyłamy.Myśle że więcej osób tu się odezwie na ten temat.

Klientem byłeś, tylko kasy nie wpłaciłeś, no ciekawe.

A tu kilka dni temu pisałeś coś innego, więc dlaczego kłamiesz? :angry:

Prawdziwe wejscie smoka.Kiedys chcialem zamowic u pana matusiaka wedki podlodowe jak i kiwoki wedki mowil ze zrobi ale kiwokow nie .Wiec odpuscilem .Widze ze dobrze postapilem bo bym mial problem jak pani krysi maz.Ale czytajac tu kolegow wpisy i wypowiedzi to mysle ze Pan Matusiak zrechabilituje sie i maz bedzie zadowolony jak i tez Pani Krysia.


  • krystiano1981r lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia