Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wątek wydzielony z tematu o pracowni SPINROD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
244 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Łukasz Masiak

Łukasz Masiak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 listopad 2013 - 20:06

Jozi

 

Zależy nam na klientach ale nie za wszelką cenę i po trupach  :)

Nam na szczęście ostatnio dużo fajnych klientów przybywa , ludzi świadomych dobrego sprzętu z klasą i dobrym poczuciem humoru -fajnie się robi wędki dla takich wędkarzy i daje to napęd potrzebyny do tworzenia nowych projektów .

 

Odnośnie tego co pokazał Robert  jest  to jeden przypadek na tysiące blanków i cały czas podkreślam ,że blank nie wyszedł od nas tylko został gdzieś tam kupiony . Pomyłka mogła równie dobrze zajść u dystrybutora USA u którego kupował Robert  -mogła zajść u Phenixa tego nie wiemy . Podobnie jest z tą reklamacją znam narazie wersję Spinroda z którym jestem w kontakcie - znam częściowo wersję poszkodowanego klienta ale tylko z forum -i obie się trochę różnią- ale myślę ,że koniec końców da się ten problem rozwiązać.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz


Użytkownik Łukasz Masiak edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:09

  • Friko i Apioo lubią to

#202 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 18 listopad 2013 - 20:06

Zamiast tu marudzić to poklikalibyście w reklamy. Może jakieś artykuły by z tego było i co poczytać przy okazji.


  • Friko lubi to

#203 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 20:10

Pitt, jaką mamy mieć pewność, że kolejny Phenix nie będzie przypominał ostruganej gałęzi wierzby mandżurskiej?

 

nadal nie mamy odpowiedzi na pytanie:

 

mam pytanie: ten wybrakowany blank to zdarzyl sie na ile dobrych i niewybrakowanych?

 

wiec jak na razie generujemy przyrost ;)



#204 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 18 listopad 2013 - 20:11

Jozi

 

Zależy nam na klientach ale nie za wszelką cenę i po trupach  :)

Nam na szczęście ostatnio dużo fajnych klientów przybywa , ludzi świadomych dobrego sprzętu z klasą i dobrym poczuciem humoru -fajnie się robi wędki dla takich wędkarzy i daje to napęd potrzebyny do tworzenia nowych projektów .

 

O wy niedobrzy, nieświadomi i nudni wędkarze którzy nie lubicie feniksów.


  • Łukasz Masiak i Dienekes lubią to

#205 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 18 listopad 2013 - 20:12

Piotrze, to było pytanie retoryczne ;)

Użytkownik Dienekes edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:13


#206 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 20:14

moje jest, jak na razie, tez retoryczne ... i przy odrobinie pecha takim pozostanie :lol:



#207 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 18 listopad 2013 - 20:18

Jozi

 

Zależy nam na klientach ale nie za wszelką cenę i po trupach  :)

Nam na szczęście ostatnio dużo fajnych klientów przybywa , ludzi świadomych dobrego sprzętu z klasą i dobrym poczuciem humoru -fajnie się robi wędki dla takich wędkarzy i daje to napęd potrzebyny do tworzenia nowych projektów .

 

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Nie ulega wątpliwości, że to bardzo dobre blanki.Jak dla mnie FX 862-2 jest niezastąpiony na lekkie paprochowanie z brzegu.Miałem jeszcze w rękach inne i też byłem pod wrażeniem.

Ale tu o coś innego chodzi w tym wątku,  poszanowanie klienta, może czasem marudnego ale upominającego się o swoje ciężko zarobione złotówki.

Często walczy z wiatrakami.


Użytkownik Jozi edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:18

  • Łukasz Masiak i Dienekes lubią to

#208 OFFLINE   Łukasz Masiak

Łukasz Masiak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 listopad 2013 - 20:19

 Krzychun  jak ktoś nie lubi Phenixów to jest nam strasznie smutno z tego powodu i ciekawą ofertą będzimy starali się to zmienić  - a nudziarzy , marud i skarżypyt nikt nie lubi :)  fujka   .

 

 

Jozi masz rację ale narazie tak naprawdę nic niewiadomo i nie ma co się denerwować. A fx862 bardzo fajny kijek ciekawe jak będzie chodził ten blank na nowych tytanowych minimach .

 

Pozdrawiam

 

Łukasz


Użytkownik Łukasz Masiak edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:22


#209 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 20:25

Ale tu o coś innego chodzi w tym wątku,  poszanowanie klienta, może czasem marudnego ale upominającego się o swoje ciężko zarobione złotówki.

 

ale chyba nie tak calkiem do konca, bynajmniej nie w tym watku ;)



#210 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 18 listopad 2013 - 20:31

ale chyba nie tak calkiem do konca, bynajmniej nie w tym watku ;)

A tutaj to już nikt nie wie o co chodzi. Myślę, że mało kto wie jaki ten temat ma tytuł. I jest to bardzo niepokojące.


  • pitt i Dagon lubią to

#211 ONLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 18 listopad 2013 - 20:37

Być może w tym wątku niektórzy upominają się nie o swoje ciężko zarobione złotówki, o nieswoje ciężko zarobione złotówki, a w zasadzie w ogóle nie o swoje złotówki ;)



#212 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 18 listopad 2013 - 20:40

Jozi

 

Klienta szanujemy , ale też nie mamy ciśnienia aby każdy musiał  mieć Phenixa .  Twoje zdanie jest zmienne jak wędki , które posiadasz -więc myślę ,że jak zobaczysz parę nowości Phenixa to może ono znowu ulec zmianie ;)  

 

Robercie

  O co Tobie chodzi nie mam pojęcia .  Raz chcesz być dystrbutorem Phenixa  potem Phenix jest fuj i  nie ma kontroli  jakości :) - jeszcze chwila i będę Ciebie nazywał  Roberta . W Twoim regionie nie mamy przedstawiciela -a robisz dużo fajnych rzeczy  - za to  cenny czas i energię marnujesz na pierdoły  -będziesz zainteresowany naszą ofertą , czy nawet blankami robionymi specjalnie dla Ciebie zapraszam do rozmów -formu moim zdaniem do tego nie służy .

 

 

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Nie wiem dlaczego chce mnie osobiście zdyskredytować? Wszak nic do Ciebie nie mam. Mam za to dużą rezerwę do firmy Phenix. Która ma dokładnie takie samo podejście jak Twoje w tym całym bałaganie. czyli: po co kupujecie blanki Phenixa? Wszak nie musicie tego robić.  I masz rację. Jednak skoro juz ktoś kupił to należy mu się towar normalnej jakości i normalne traktowanie jako klienta.

 

Twoja próba odwrócenia kota ogonem jet co najmniej żałosna jak próby zaoszczędzenia rzeczonej firmy na drogiej wysyłce do Polski.

 

 

Rozumiem że mam blank odesłać do Ciebie a ty jako przedstawiciel zaoszczędzisz mi czasu i pieniędzy odsyłając nowy blank jakościowo bez zarzutu?



#213 OFFLINE   olek520

olek520

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 18 listopad 2013 - 20:49

@robbox4 mam pytanie

Jak bym nabył na rynku wtórnym złamany kij zmontowany w BRC jak zostałbym obsłużony i ile by kosztowało ?



#214 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 18 listopad 2013 - 20:55

@robbox4 mam pytanie

Jak bym nabył na rynku wtórnym złamany kij zmontowany w BRC jak zostałbym obsłużony i ile by kosztowało ?

Nie do końca rozumiem pytanie.

Zapewne tak samo jak byś nabył na rynku wtórnym rozbitego Fiata lub inny samochód.

 

Czyli zaoferowano by ci naprawę w możliwie najtańszy i akceptowalny przez Ciebie sposób.


Użytkownik robbox4 edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:56

  • mdziam_78 lubi to

#215 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 18 listopad 2013 - 21:48

Do mojej poprzedniej wyliczanki, o czym jest wątek o tytule "...Pracownia Spinrod... "doszły kolejne, luźne, ale daleko posunięte rozważania i domysły oraz wątki motoryzacyjne. To jeszcze cycki i można anulować subskrypcję . B)


  • robbox4 lubi to

#216 ONLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 19 listopad 2013 - 09:05

No to ja anuluję, na cycki mi to ;) :)


  • Maynard lubi to

#217 OFFLINE   ignackow

ignackow

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 09:53

Witam.

Przypominam że jestem pierwszym właścicielem połamanego kija.  Piszę ponieważ chciałem wyjaśnic tą absurdalną sytuację. Po złamaniu wędki zostałem poinformowany przez właściciela firmy SPINROD Ziemowita Jaciubka o zasadach jak i kosztach reklamacji (o czym Pan Ziemowit już pisał). Postanowiłem jednak kija nie reklamowac (jak już wcześniej pisałem). Pojawiła się oferta odkupienia – skorzystałem .

 

Okazuje się jednak że osoba, która odkupiła wędkę a później zniknęła z forum kasując swoje posty bez wyjaśnień w ogóle nie rozmawiała z Ziemowitem Jaciubkiem, który dał gwarancję na kij!!! Rozmawiał jednak z Panem Irkiem, ale wyszło na to że się nie zrozumieli. Dowiedziałem się także że Said usunął posty ponieważ po tym jak się okazało o co tak naprawdę chodzi nie chciał działac na szkodę pracowni.

 

Podsumowując wyszło nieporozumienie. Dodam że piszę to po rozmowie z Panem Ziemowitem jak i Saidem.

 

Apeluję o zakończenie tego tematu, który wyniknął z nieporozumienia stron.

 

Ignacy


Użytkownik ignackow edytował ten post 20 listopad 2013 - 09:42

  • robbox4 lubi to

#218 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 19 listopad 2013 - 10:03

ręce opadają - 12 stron !!!



#219 ONLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6187 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 19 listopad 2013 - 10:05

Być może w tym wątku niektórzy upominają się nie o swoje ciężko zarobione złotówki, o nieswoje ciężko zarobione złotówki, a w zasadzie w ogóle nie o swoje złotówki ;)

 

Pitt, jakże trafni oceniłeś sytuację, którą ja prześmiewczo podsumowałem ;)

 

12? Eeee, no z jedna była na temat :)


Użytkownik krzysiek edytował ten post 19 listopad 2013 - 10:06


#220 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 19 listopad 2013 - 10:37


...Okazuje się jednak że osoba, która odkupiła wędkę i narobiła tyle szumu i bałaganu (a później zniknęła z forum kasując swoje posty bez wyjaśnień) w ogóle nie rozmawiała z Ziemowitem Jaciubkiem, który dał gwarancję na kij!!!

 

Podsumowując firma SPINROD została bezpodstawnie, niesłusznie oskarżona przez nowego właściciela wędki o odmówienie przyjęcia reklamacji. Dlaczego – nie mam pojęcia.

 

Apeluję o zakończenie tego tematu, który wyniknął z niezrozumiałego i chyba nieprzemyślanego działania kolegi Saida

 

Heh no nareszcie wyszło to co wielu podejrzewało i pisało!!

 

ignacykow: czy w ogóle osoba o nicku Said to faktycznie podpisywała się swoimi danymi ...Bąk ???