Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wątek wydzielony z tematu o pracowni SPINROD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
244 odpowiedzi w tym temacie

#181 ONLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 18 listopad 2013 - 17:42

Fajnie się ten wątek czyta.

Zwroty akcji, wyczuwalne napięcie.

Prawie jak kryminał :ph34r:



#182 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 18 listopad 2013 - 17:44

Komedia kryminalna z wątkiem science fiction. Elementy horroru też obecne. Nie ma zmian w regulaminie, płyniemy więc po falach offtopu. Bezkarnie. Arrrgh! :D

Użytkownik Dienekes edytował ten post 18 listopad 2013 - 17:45

  • Maynard lubi to

#183 OFFLINE   Rapa87

Rapa87

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaRadomsko
  • Imię:Jędrek
  • Nazwisko:Jędrasik

Napisano 18 listopad 2013 - 18:19

Witam z tego co mi wiadomo blankiem zajmuje się juz pewna pracownia tak, żę niebawem kij trafi do pana Łukasza więc dokona oględzin i jeśli będzie miał ochote wypowie sie na ten temat na forum. A co do Pracowni SPINROD nikt nie chciał jej oczerniać czy na nią smarować tylko podzielić się niedogodnościami jakie spotkały obydwu ,że tak powiem nabywców z próbą reklamacji i nietaktownym podejściem do klienta oraz stwierdzeniem, że wędka strzeliła z winy nabywcy a tak nie było, może takowe podejście wynikło z faktu , żę wędka była wygrana a nie kupiona nie wiem mogę tylko gdybać . Jeśli chodzi o to co spowodowało złamanie myślę, że stwierdzi Pan Łukasz ze swojej str chciałbym tylko zaznaczyć, że strzeliła podczas zacięcia .

 

Dziękuje,pozdrawiam.



#184 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 18 listopad 2013 - 18:25

A ja mam zagadkę:

 

Co to jest za blank?

Ten produkt nie powinien ujrzeć światła dziennego z naklejką pheniks.Jeżeli wypłynął z fabryki to porażka totalna dla marki.

Łukasz nie obrażaj się ale jak dla mnie kontrolę jakości w 99% szlag trafił na dzień dobry :D .

Ja już swoje zdanie w temacie mam ^_^ .

Kolega Robbox w tym momencie to nie jest jakiś tam seryjny sfrustrowany wędkarz, króry chce dokopać pheniksowi.

Jeżeli klienta się nie szanuje, to prędzej czy później sytuacja się zemści :D .


Użytkownik Jozi edytował ten post 18 listopad 2013 - 18:29


#185 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 18 listopad 2013 - 18:34

kontrola jakości to taka jak wszędzie, raz na miesiąc lub dwa jak Rezydent się zapałęta, a normalnie, to jak ktoś już pisał : "Klient" przejeżdża, Chińczyk mówi bierz Pan wszystko bez oglądania za 40%, "klient" myśli, że nawet jak połowę będzie musiał wywalić , to i tak się opłaca i bierze ;)


  • Jozi i pepso lubią to

#186 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 18 listopad 2013 - 18:35

kontrola jakości to taka jak wszędzie, raz na miesiąc lub dwa jak Rezydent się zapałęta, a normalnie, to jak ktoś już pisał : "Klient" przejeżdża, Chińczyk mówi bierz Pan wszystko bez oglądania za 40%, "klient" myśli, że nawet jak połowę będzie musiał wywalić , to i tak się opłaca i bierze ;)

:lol:  :lol: :lol:  :lol:  :lol:  



#187 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 listopad 2013 - 19:01

A ja mam zagadkę:

 

Co to jest za blank?

A jak dla mnie (choć znawcą nie jestem) te dwie części blanku są od zupełni innych modeli a może i producentów (jest to moje subiektywne zdanie jak patrzę na te fotki) mam wrażenie,że faktura dolnego segmentu jest inna niż tego górnego...Nie wiem jak dla Was ale dla mnie one po prostu do siebie nie pasują i taki babol nie wyszedł by chyba z żadnej fabryki blanków (no może poza jedną) nawet jak kontrolerem jakości byłby Steve Wonder... :blink:

ps Fotkę taką każdy sobie może w domu zrobić biorąc dolnik od np CTS-a a szczyt o St,croixa..Będzie to pasować...?Jasne,że nie ale napisać mogę,że CTS babola wypuścił bez kontroli jakości..

Wybacz Robert,ale ja tak to widzę...pzdr

ps 2 Nie wiem dlaczego fotek nie "zacytowało"...?


Użytkownik krystiano1981r edytował ten post 18 listopad 2013 - 19:02


#188 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 18 listopad 2013 - 19:14

no nie teraz to już przesadziłeś, jeśli mamy się podejrzewać o takie działania, to po co  w ogóle ze sobą gadamy



#189 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 18 listopad 2013 - 19:15

Krystiano, nie wiem czy zauważyłeś że dolnik w tym wypadku jest całkowicie ok. Chodzi o element szczytowy. Oczywiście mogłem zrobic zdjęcia byle jakiego blanku. Ale uwierz, nie zrobiłem tego. Nie mam w tym przypadku żadnego interesu bo sam sprzedaje blanki Phenixa. Sobie mam strzelać w kolano?

Chciałem tylko pokazać że kontrola jakości zawodzi. I żeby było śmiesznie. Widać że blank w tym miejscu miał dowijaną matę oraz że był szlifowany po raz drugi.

 

Zapewne jakiś pracownik cos spieprzył i starał sie to potem nieudolnie naprawić. To moja teoria. Niestety nie potrafię zrobić innych zdjęć.

Jeżeli cię to interesuje to mam tez babole z innych firm. Różnych.

 

Jeżeli masz wątpliwości to zaprasza na wizję lokalną.


Użytkownik robbox4 edytował ten post 18 listopad 2013 - 19:16


#190 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 18 listopad 2013 - 19:25

Widać że już zima zbliża się dużymi krokami....za mało nad wodą a dużo więcej przy necie!

Tempo przyrostu stron (nie wątków ale stron!) jest naprawdę zadziwiające!

Koledzy tylko ogarnijcie lekko emocje żeby modowie nie zamknęli tematu i będzie co czytać.

Brawo!



#191 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4911 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 18 listopad 2013 - 19:26

Koledzy i Panowie nie popadajmy w histerię , ani nie poddawajmy się niezdrowym i często zbyt rozbujanym emocjom . Każdy handel , biznes i konkurencja ma jednak swoje słabsze strony . Ten też .. Klient nasz pan - tak brzmiało stare i dobre kupieckie hasło , które dzisiejszy handel zdecydowanie wyprzedził i zostawił daleko z tyłu , tak sie wyemancypował . Któremu sens bez watpienia zaraz zostanie przywrócony , przez przedstawicieli ansamblu Phenix .  W co wcale nie watpie , znając dystrybutora :)    



#192 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 listopad 2013 - 19:27

Dlatego też napisałem,że jest to moje subiektywne zdanie i jak ja to widzę.Nie wyobrażam sobie po prostu,że takie "gówno" mogło opuścić w ogóle mury którejkolwiek z szanujących się firm produkujących blanki...Dla mnie te dwie części blanku nie maja prawa pasować do siebie i tyle..pzdr



#193 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 19:27

cos na przyrost ilosci stron w tym watku :lol: 

mam pytanie: ten wybrakowany blank to zdarzyl sie na ile dobrych i niewybrakowanych?


  • Jozi i Tomasz eS lubią to

#194 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 18 listopad 2013 - 19:27

Nawet mnie nie straszcie bo właśnie bedzie się składał  patyk na Phenix FX :o  :o  :o  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


  • Łukasz Masiak lubi to

#195 OFFLINE   Łukasz Masiak

Łukasz Masiak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 18 listopad 2013 - 19:37

Jozi

 

Klienta szanujemy , ale też nie mamy ciśnienia aby każdy musiał  mieć Phenixa .  Twoje zdanie jest zmienne jak wędki , które posiadasz -więc myślę ,że jak zobaczysz parę nowości Phenixa to może ono znowu ulec zmianie ;)  

 

Robercie

  O co Tobie chodzi nie mam pojęcia .  Raz chcesz być dystrbutorem Phenixa  potem Phenix jest fuj i  nie ma kontroli  jakości :) - jeszcze chwila i będę Ciebie nazywał  Roberta . W Twoim regionie nie mamy przedstawiciela -a robisz dużo fajnych rzeczy  - za to  cenny czas i energię marnujesz na pierdoły  -będziesz zainteresowany naszą ofertą , czy nawet blankami robionymi specjalnie dla Ciebie zapraszam do rozmów -formu moim zdaniem do tego nie służy .

 

 

 

Pozdrawiam

 

Łukasz



#196 OFFLINE   DarekM

DarekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • LokalizacjaPieńsk

Napisano 18 listopad 2013 - 19:40

A co się Karol przejmujesz jak się pomylą to najwyżej dostaniesz dolnik od Karabelli a szczyt o Elixira i bedziesz miał fajnego hotszota ;)


  • Łukasz Masiak lubi to

#197 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 18 listopad 2013 - 19:47

Jozi

 

Klienta szanujemy , ale też nie mamy ciśnienia aby każdy musiał  mieć Phenixa .  Twoje zdanie jest zmienne jak wędki , które posiadasz -więc myślę ,że jak zobaczysz parę nowości Phenixa to może ono znowu ulec zmianie ;)  

 

Nie zarzekam się, że na pheniksa się nie skuszę, ale to co Robbox zaprezentował woła o pomstę do nieba :) .Ciśnienie na klienta jednak powinno być.

Pamiętam jak ileś lat temu chciałem kupić Matiza.W salonie się dowiedziałem, że należy czekać w kolejce i dostanę jeszcze takie wyposażenie w aucie  jakie będzie a nie będę wybierał.Powiedziałem im krótko, to nie te czasy abym brał co oni mi zaproponują i jeszcze to że będą prosić aby ktoś im auta kupował.Kupiłem wówczas seicento.

Też nie mieli ciśnienia na klienta, nie komentuję co stało się z firmą Dewoo ;) .


  • guzik679 lubi to

#198 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 18 listopad 2013 - 19:57

Jozi,a propos Matiza...W sumie dobrze,że się nie skusiłeś.... B)

Załączone pliki


  • pitt i fish28 lubią to

#199 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 19:58

@jozi

ale to chyba nie przez tego jednego matiza, co? :) (panowie kim woo-choong i lee tae-yong pewnie wiedza wiecej ... ale nie powiedza)



#200 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 18 listopad 2013 - 20:04

Motyla noga. Brutalnie wstrząsnęła mną kontrola jakości Phenixa. A właściwie jej haniebny brak. Chciałem kupić blank tej marki, ale najpierw naczytałem się o ich kruchości, teraz że puszczają na rynek takie gnioty...

Pitt, jaką mamy mieć pewność, że kolejny Phenix nie będzie przypominał ostruganej gałęzi wierzby mandżurskiej?