Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dzisiejsza Szwecja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 01 grudzień 2015 - 20:51

Wcześniej ukryte posty piętnowały taką postawę i myślenie. No chyba, że nie wyłapałeś oczywistej ironii. Ale mniejsza z tym nie kontynuujmy tego wątku. Wróćmy do Szwecji.

#62 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 01 grudzień 2015 - 20:54

......... Ale mniejsza z tym nie kontynuujmy tego wątku. Wróćmy do Szwecji.

 

I tego się trzymajmy.



#63 OFFLINE   Z Olsztyna

Z Olsztyna

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 660 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Z Olsztyna

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:05

Jeśli ktoś ma zamiar wybrać się do Svensolandii na rybki,niech dokładnie sprawdzi miejsca zakwaterowania.
Większość ośrodków jest zaadoptowanych dla imigrantów :)
Socjal nie ma większego problemu z zapłaceniem 1500kr za nocleg w hotelu!!!
Większość gminnych inwestycji jest wstrzymanych.Widzę to po miasteczku w którym mieszkam.
W centrum miał powstać spory hotel.
Prace ziemne zostały wstrzymane i powstał deptak!!!
Od jakiegoś czasu głośno było o modernizacji tutejszego zespołu rekreacyjnego( hale użytkowe,baseny itp.)
Teraz cisza, brak funduszy.
Buduje się za to nowe domy opieki,a te starsze przejmowane są przez urząd emigracyjny.
W tym roku miała powstać nowa przystań.
Komuna nie wyraziła zgody:((
Jawnie już mówi się o podniesieniu gminnego podatku o 2%

Użytkownik Z Olsztyna edytował ten post 03 grudzień 2015 - 12:06

  • platynowłosy lubi to

#64 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:24

Coś takiego, a Unia miała niby finansować sprawy uchodźców hmm...tylko w sumie i tak z czyich pieniędzy, dobra żadnego nie wytwarzają...

 

Ostatnio jak byłem w Szwecji jakieś 10-11 lat temu już zaczynało być widać multi-kulti, ale na bezpiecznym poziomie, bardziej w ramach ciekawostki niż zagrożenia w sumie i tak duży kraj z małą liczbą mieszkańców. Wydawać by się mogło wtedy, że ten kraj jako jeden z ostatnich może czekać jakiś kryzys...przykro to czytać mimo, że nie mam powodów, aby ze Szwedami się identyfikować.


  • coma lubi to

#65 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:46

Co prawda nie Szwecja ale sąsiad:

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=1160d5



#66 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 grudzień 2015 - 13:58

Tak właśnie wykorzystają naszą demokrację przeciwko nam samym. Oczywiście z czasem zastąpi ją prawo szarjatu w którym już nie będzie praw mniejszości. Czas i matematyka zrobi swoje.
  • coma i sierżant lubią to

#67 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:06

Niestety cywilizacja europejska upada tak jak upadła kiedyś rzymska...Jan III Sobieski odparł najazd imperium Osmańskiego pod Wiedniem i zatrzymał napływ muzłumanów, teraz wątpię żeby ktoś naprawił błędy Pani Anieli.


  • coma lubi to

#68 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:36

Niestety cywilizacja europejska upada tak jak upadła kiedyś rzymska...Jan III Sobieski odparł najazd imperium Osmańskiego pod Wiedniem i zatrzymał napływ muzłumanów, teraz wątpię żeby ktoś naprawił błędy Pani Anieli.

Angeliki raczej. Lub Andzi.



#69 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:44

Angeliki raczej. Lub Andzi.

Posłużyłem się polską formą łacińskiego pierwowzoru.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aniela

 

Angelika i Angelina to inne imiona bądź co bądź pochodne a Andzia to zdrobnienie od Adrianna jeśli mamy wchodzić w szczegóły :D


  • godski lubi to

#70 OFFLINE   Z Olsztyna

Z Olsztyna

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 660 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Z Olsztyna

Napisano 03 grudzień 2015 - 14:58

Multi-kulti, jak sama nazwa mówi, nie tyczy się islamu i reszty.I warto to podkreślać.
Co do wiadomości z WP.pl byłbym delikatnie mówiąc ostrożny.
Na święta spotkam się że szwagier to nieomieszkam zapytać( z dziada pradziada Duńczyk)
Wiem ze po wyborach w Dani zmienił się diametralnie kurs względem emigrantów.Premier Dani w Se nie raz nazywana była rasistka.
Z ciekawostek - Duńczycy kupują dla emigrantów bilety do Szwecji :)
Co jeszcze się zmieniło w Se?
Poziom nauczania w podstawówkach. Temat rzeka.
Z klasy do klasy przechodzi się bez różnicy na wyniki.
Proszę sobie wyobrazić np.Somalijczykow ( średnio 7dzieciaków w rodzinie) jaką przywiązują uwagę do edukacji dzieci!!!
Wyjściem może być przeniesienie naszych pociech do szkół prywatnych,nomen omen wpełni dotowanych przez państwo.

#71 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 03 grudzień 2015 - 18:35

Takie wiadomosci z pierwszej reki, to ekonomiczna rownia pochyla... Z jednej strony getta i enklawy, z drugiej najciezsze i podstawowe prace... bo jaka jest struktura zawodowa tych kolorowych ktorzy chca pracowac i pracuja? Kierowca, sprzatacz, sprzedawca...? To jest prawdziwy rasizm...
  • coma lubi to

#72 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:07

...Co to za stwierdzenie " ostatnio każdy terrorysta to muzułmanin"????
Ostatnio kiedy?
W ostatnim tyg.mies.???
Nie każdy terrorysta to muslim.
Kto twierdzi inaczej mija się z prawdą.


Taaaa, pozwolisz że odniosę się do tego <_<.

tak na szybko ...
-2010 zamach w rosyjskim metrze
-2005 zamach w lońdyńskim metrze
-podmiejska kolejka w madrycie
-Charlie Hebdo
-2013 meta maratonu w Bostonie - wybuch dwóch bomb.
-2012 zamach na 3 francuskich żołnierzy a kilka dni później na żydowską szkołę - zginęła 3 dzieci.
-2015 Paryż
-2013 w biały dzień zabito na ulicy angielskiego żołnierza - odcięto mu głowę.

w każdym z zamachów zginęło sporo ludzi i każdy z zamachowców był muslimem, zdecydowanie w zamachach przewyższają ilość Breivików - czy coś jeszcze muszę dodać ?

Od kiedy zdecydowana większość uchodźców pochodzi z krajów islamskich to multi kulti owszem tyczy się już islamu, czy nam się to podoba czy nie !
Pierwotnie zakładano wzajemne mieszanie się różnych kultur, przez co każda miała wnieść coś odmiennego do drugiej, tylko ja się pytam, jak mam ze sobą pogodzić dwie odmienne ideologicznie ze sobą kultury ?
Niestety demokracja leży w pełnej sprzeczności z naukami islamu, dla nich wyznacznikiem jest koran i to co powie imam, a nie to co sobie jakiś premierzyna pieprzy z mównicy.
Islamu nie da się mierzyć standardami demokracji, bo w samych założeniach islamu leży zwalczanie wszystkiego co nie islamskie i zachód właśnie tego doświadcza.

W Anglii islamistom przeszkadzał sąsiad mający psa (zwierzę nieczyste), w Danii choinki Bożonarodzeniowe wystawiane w ogródkach obrażały ich uczucia religijne.
Pytam się, dlaczego tego typu problemów nie ma z wyznawcami Hinduizmu czy Buddyzmu ? (pytanie retoryczne).


Użytkownik Zwierzu edytował ten post 03 grudzień 2015 - 19:55


#73 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:20

Nic dodać nic ująć. Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał kolega Zwierzu, ja już nie mam siły się powtarzać. Trzeba mieć potężne klapki na oczach żeby nie widzieć związku między multi-kulti a zalewem europy przez islamistów nieintegrujacych się z rdzennymi mieszkańcami.
  • Riqelme, giaur27 i marianosum lubią to

#74 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:20

Szwecja stała się jakby krajem na którym inni ( swoi?) eksperymentują. Sam nie wiem co o tym sądzić. Szkoda mi Szwedów. :(  Powinni tych swoich rządzących dawno wywalić na zbity ryj. Lecz teraz już jest chyba za późno, zwłaszcza że ci popaprańcy którzy rządzą tam, niczego nie potrafią zrozumieć i niczego nauczyć niestety.

 

http://prostozmostu....hadystow-z-isis

 

I jak ma być dobrze? :wacko:


Użytkownik Riqelme edytował ten post 03 grudzień 2015 - 19:57

  • giaur27 i coma lubią to

#75 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1205 postów
  • LokalizacjaByła norwegia jest hiszpania
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:24

Bo zapominacie o jednej bardzo ważnej sprawie.

Gdy muzułmanin okłamuje drugiego muzułmanina to popełnia grzech.

Ale gdy wyznawca allaha okłamuje innowierce to on nie popełnia grzechu. Wręcz przeciwnie, on wtedy popełnia dobry uczynek gdyż okłamuje niewiernego psa.

 

A kłamią namiętnie i bez skrupułów w każdej nadażąjącej się okazji.



#76 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:54

Taaaa, pozwolisz że odniosę się do tego <_<.

tak na szybko ...
-2010 zamach w rosyjskim metrze
-2005 zamach w lońdyńskim metrze
-podmiejska kolejka w madrycie
-Charlie Hebdo
-2013 meta maratonu w Bostonie - wybuch dwóch bomb.
-2012 zamach na 3 francuskich żołnierzy a kilka dni później na żydowską szkołę - zginęła 3 dzieci.
-2015 Paryż
-2013 w biały dzień zabito na ulicy angielskiego żołnierza - odcięto mu głowę.

w każdym z zamachów zginęło sporo ludzi i każdy z zamachowców był muslimem, zdecydowanie w zamachach przewyższają ilość Breivików - czy coś jeszcze muszę dodać ?

Od kiedy zdecydowana większość uchodźców pochodzi z krajów islamskich to multi kulti owszem tyczy się już islamu, czy nam się to podoba czy nie !
Pierwotnie zakładano wzajemne mieszanie się różnych kultur, przez co każda miała wnieść coś odmiennego do drugiej, tylko ja się pytam, jak mam ze sobą pogodzić dwie odmienne ideologicznie ze sobą kultury ?
Niestety demokracja leży w pełnej sprzeczności z naukami islamu, dla nich wyznacznikiem jest koran i to co powie imam, a nie to co sobie jakiś premierzyna pieprzy z mównicy.
Islamu nie da się mierzyć standardami demokracji, bo w samych założeniach islamu leży zwalczanie wszystkiego co nie islamskie i zachód właśnie tego doświadcza.

W Anglii islamistom przeszkadzał sąsiad mający psa (zwierzę nieczyste), w Danii choinki Bożonarodzeniowe wystawiane w ogródkach obrażały ich uczucia religijne.
Pytam się, dlaczego tego typu problemów nie ma z wyznawcami Hinduizmu czy Buddyzmu (pytanie retoryczne) ?

Kolega wyjaśnił Ci to idealnie. Skoro twierdzisz inaczej to napisz kiedy ostatnio katolik wysadził się w tłumie? Albo strzelał do ludzi z pobudek religijnych. Tylko konkretnie kto i kiedy? :)


  • coma lubi to

#77 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 751 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 grudzień 2015 - 20:33

Może do listy @Zwierza dodam  majora lekarza pschychiatrę Armii USA Nidal Malik Hasan który w bazie Fort Hood w Teksaie zabiłl 12 ranił 32 kolegow żołnierzy... https://en.wikipedia...iki/Nidal_Hasan

 

A poniżej lista zamachow terrorystycznych  tylko w 2015 https://pl.wikipedia...tycznych_w_2015


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 03 grudzień 2015 - 20:42

  • coma lubi to

#78 OFFLINE   Z Olsztyna

Z Olsztyna

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 660 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Z Olsztyna

Napisano 03 grudzień 2015 - 21:19

Zwierzu nie wiem o co Ci chodzi?

Chcesz powiedziec ze  Anders zabil mniej osob i sie nie liczy.

Ze Anton Pettersson zdazyl zabic tylko dwie  osoby, nim policja go zastrzelila i sie nie liczy .

Jakas wyliczanka przeliczanka?

Badzmy obiektywni.

Ja uwazam ze islamiz powinien byc   traktowany nie jako religia,ale to moje zdanie.

Tolerancja w Szwecji nie ma nic wspolnego z tolerancja.

Bo uprzywilejowanie pewnych grup to nie tolerancja

.A tak wlasnie jest .

Ciche zmowy i niepisane przepisy !!!

    Przypomne ze SvD  ( Sverigedemokraterna ) partia ktora byla/jest zewszat opluwana jako rasistowska ma najwieksze poparcie spoleczenstwa ( na dzien dzisiejszy w sondazach okolo 28% ).

Wszedzie gdzie sie pojawiaja wywoluja agresje radykalnych wyznawcow allacha.

Nie mozna jednak wszystkich muzulmaninow wrzucac do jednego wora.

To tak jakbym powiedzial ze kazdy Polak to zlodziej.

No tak nie jest ,znam muzulmanow ktorzy sa stomatologami ,szefami oddzialow bankowych,serwisantow itd.

Zony ich nie chodza w burkach.Corki traktuja tak jak ja swoje itd itd.

       Doniesienia na temat psa ,czy choinki wkladam miedzy Atak Klonow ,a Zemsta Sithow.

Tak jak info.iz w jednej ze szkol w Szwecji nie bedzie swieta Swietej Lucia

Jak zaczalem sprawdzac ,szukac okazalo sie ze nie ma takiej szkoly.

      Info z psychologami oczywiste przeinaczone.

Chodzi tu o Kurdow ,ktorzy jawnie mowia iz jada walczyc z is

.A czy z is ,czy z turasami ....hm

Wystarczy posluchac ostatniej wypowiedzi Stefana na temat "szwedow" ktorzy byli w szeregach is  i co z nimi bedzie robic panstwo.

A czy beda ich wylapywac skutecznie .......?

    Wlasnie toczy sie sprawa przeciwko dwom " szwedom" ktorzy byli w is.

Jeden z nich niepelnosprawny ( ranny czy ch.... wie co ,na wozku) . I temu rannemu panstwo bedzie musialo zagwarantowac emeryturke buhaha

  Wracajac do poprawnosci szwedzkiej

W Ikea pewien nieger zabil dwoje Szwedow.Media oczywista na poczatku opisywaly to jako wypadek !!!!!

Zadnej wzmianki o napastniku.Tak samo jesli chodzi o gwalt na pewnej kobiecie na pronie Szwecja-Finlandia

Media podaly ze 8 Szwedow brutalnie zgwalcilo kobiete.W rzeczywistosci jeden to byl Irakijczyk ,a siedwiu Somalijczykow.

Zeby bylo smieszniej zaden z nich nie mial szwedzkiego paszportu.

Edit

Ja sie trzymam tematu i nie zamierzam dyskutowac o Kurdach notabene wyrzynanych przez Turkow ,czy o Syrii  albo Francji 


Użytkownik Z Olsztyna edytował ten post 03 grudzień 2015 - 21:42


#79 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 grudzień 2015 - 21:46

http://pl.blastingne...i-00653195.html

W Polsce panuje ogólne potępienie i dezaprobata złodziejstwa. Czy muzułmanie stanowczo sprzeciwiają się radykałom i jednogłośnie potepiają ataki? Czy skoro zgodnie z ich religią mogą okłamywać niewiernych w poczuciu spełniania dobrego obowiązku powinniśmy wierzyć, że ich "poza" uczciwych obywateli jest prawdziwa? Czy nie byłoby niespotykaną naiwnością z naszej strony zaufać im znając powyższe fakty? Ryzykowanie bezpieczeństwem mojej rodziny, kraju i przyjaciół to zdecydowanie zbyt wysoka cena bym się na nią kiedykolwiek zgodził.

#80 OFFLINE   Z Olsztyna

Z Olsztyna

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 660 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Z Olsztyna

Napisano 03 grudzień 2015 - 22:08

Material zrodlowy :

http://www.friatider...at-p-skolg-rden

Coma - mnie sie pytasz? 

Zapytaj polskich Tatarow to Ci powiedza.

We Wroclawiu chyba byla jakas  islamska " pikieta" byles tam moze w ramach protestu?

i skad mysl ze jestem zwolennikiem najazdu.

-----------------------------------------------------------------

edit

Zauwazalna zmiana :

Szwedzi odchodza od zycia w konkubinacie :)

Powiedzialbym nawet, ze wprost proporcjonalnie do polskich obywateli.

Druga zauwazalna zmiana ,powiedzmy na przestrzeni dekady.Nie spotkasz opalajacych sie Szwedek w topless na trawnikach.


Użytkownik Z Olsztyna edytował ten post 03 grudzień 2015 - 22:28





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych