Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dzisiejsza Szwecja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 406 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 08 grudzień 2015 - 21:24

Pani premier Australii oczywiscie ma rację i zgadzam się z nią w 100% ale tamta Ziemia przede wszystkim należy do rdzennych jej mieszkańców ,ludzi którzy żyli z Nią w harmonii od tysięcy lat. Należy do Aborygenow.

#142 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:03

Pani premier Australii oczywiscie ma rację i zgadzam się z nią w 100% ale tamta Ziemia przede wszystkim należy do rdzennych jej mieszkańców ,ludzi którzy żyli z Nią w harmonii od tysięcy lat. Należy do Aborygenow.

Czyli czas się szykować na antypody... . 


  • Riqelme lubi to

#143 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:23

Coś się musi zmienić, bo kierunek jest już dawno wytyczony, tylko jakoś media boją się nazywać rzeczy po imieniu.

 

Niestety, ale radykałowie, jak będą chcieli, to religią wytłumaczą i usprawiedliwią sobie dosłownie WSZYSTKO!

 

(wywiad po zamachach na redakcję Charlie Hebdo)

 

 


Użytkownik Kamil Z. edytował ten post 08 grudzień 2015 - 23:25


#144 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 09 grudzień 2015 - 02:04

Dzisiejsza Szwecja = Dzisiejszy Świat chciało by się powiedzieć :)

 

 

tylko jakoś media boją się nazywać rzeczy po imieniu.

Media jak to media , maja swoje cele podobnie jak politycy . Jeszcze kilka dni temu powiedziałbym , że to nierealne w dzisiejszych czasach ale wczoraj Donald Trump naruszył znacznie kręgosłup islamistom  . Nazwał rzecz po imienu  :good:  


  • bigrafi i coma lubią to

#145 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:23

W całych Stanach 3mln muslimów - i nie chcą ich więcej pomimo dokładnych kontroli na granicach. Europa wpuszcza bez jakiegokolwiek nadzoru 1,5mln w ciągu roku.

Gdzie lewacy mają mózg licząc, że wśród nich nie ma terrorystów i radykalnych islamistów. Idiotyzm i zamach na Europę. Powinny za to beknąć, ale "poprawność " polityczna jest ważniejsza niż Nasze bezpieczeństwo i zachodni styl życia.

Ile z tej fali będzie chciało się zasymilować? 10 % - reszta będzie gniła w gettach które sami utworzą (tj min 12mln ludzi - w ramach łączenia rodzin). W tych gettach nabór nowych członków radykalnego islamu do tego totalny wzrost przestępczości. Część młodych "tchórzy" którzy tu przybyli mają przeszkolenie wojenne (nie wojskowe), z zapewnionym dostępem do broni (ostanie przechwycenia broni). Dlaczego nie walczą o swoje kraje? Ależ walczą, w tej chwili przybywając do Europy. Najazd na razie prawie bezkrwawy, do czasu gdy będzie ich dużo więcej. Wtedy będziemy się martwić ( słowa "mądrych" polityków).

Zabójstwo Europy. Zazdroszczę Australii, w tej chwili USA (Tramp - wygląda na to, że wygra) rozsądnego podejścia do zagrożeń jakie niesie ta fala darmozjadów(większość nie pracowała, nie będzie pracować tylko żerować na naiwności Państw które ich przyjmą). 



#146 OFFLINE   CM Punk

CM Punk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 11:28

Według wielu wytycznych,które są tu podawane,jestem lewakiem,co jest totalną bzdurą,choć serce mam po lewej stronie,natomiast jak już wcześniej wspomniałem,na nich jest tylko jeden sposób,o którym nie napiszę,bo zostanę rasistą ;) . Ale dodam też,że ten islamista z filmiku w Niemczech ma trochę racji- to zgniły zachód doprowadził do tej sytuacji,a przedewszystkim USrańce usuwający "dyktatorów" trzymających to całe towarzystwo za pysk.



#147 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2015 - 12:29

Według wielu wytycznych,które są tu podawane,jestem lewakiem,co jest totalną bzdurą,choć serce mam po lewej stronie,natomiast jak już wcześniej wspomniałem,na nich jest tylko jeden sposób,o którym nie napiszę,bo zostanę rasistą ;) . Ale dodam też,że ten islamista z filmiku w Niemczech ma trochę racji- to zgniły zachód doprowadził do tej sytuacji,a przedewszystkim USrańce usuwający "dyktatorów" trzymających to całe towarzystwo za pysk.

Nie lubię takich twierdzeń, ale trudno z nimi polemizować. Niestety zachód nie wzioł pod uwage że w tradycji tamtejszej kultury demokracja w naszym rozumieniu nie istnieje, uważana jest jako objaw słabości. Jeśli gdzies są "wybory" to wiemy jak wyglądają a nawet jak dobrze wyglądają są tylko drogą wybranej głowy panstwa do dyktatury. Zastanawiam się kiedy prostym ludziom w Iraku, Syrii, Libii  żyło sie lepiej teraz czy w czasach, było nie było, okrutnych dyktatorów? Odpowiedź raczej jasna.



#148 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 09 grudzień 2015 - 14:05

Kolego !  Jak widać mieszkasz we Francji. Choć mam nieco inne zdanie na dyskutowany temat zapytam , naprawdę bez złośliwości a z ciekawości. Jak to wygląda we Twoim kraju. Ja szmat czasu mieszkałem w Holandii gdy jeszcze o fali emigrantów nikt nie słyszł ani muzulmanskich ani polskich. Oczwywiście było ich tam sporo z dawniejszych spokojniejszych czasow... W Niderlandach wszędzie pełno jest ryb, ptactwa, kaczek łabędzi i wszstkiego co żywe. Z okna widzialem taplające się w kanale dwumetrowej szerokości karpie nieraz parokilowe, leszcze i inne takie. Natomiast jest w Amsterdanie jedna dzielnica Bijlmermeer gdzie niema nic, zero ryb kaczek czy łabędzi wszystko wyłapane. Niestety mieszkają tam w znakomitej większości właśnie ci o których dyskutujemy. Byłem tam dwa razy z konieczności i zawsze czulem się mocno nieswojo. Nie chciałbym mieć miejsc w moim mieście gdzie tak musial bym się czuć

 

Przepraszam, że nie wczoraj ale taka praca.

Zaznaczasz, że piszesz bez złośliwości a mnie po wszystkim co tu napisane, trudno będzie odpowiedzieć bez sarkazmu.
W rezultacie kampanii nienawiści rozprzestrzenianej na wszelkich portalach (nie omija to jak widać nawet Jerkbaita) nie ma najmniejszego sensu podejmowania próby argumentacji.
Nie mam również żadnego interesu bronić jakiejkolwiek religii.

Na pytanie jak wygląda to we Francji mogę powiedzieć, że o dziwo mniej paniki i paranoicznych lęków niż w Polsce.
Dużo mniej prostackich manipulacji medialnych.
Dużo więcej refleksji (nareszcie) nad polityką emigracyjną. Jednak, nie w taki sposób jak wielu na forum ma nadzieję.
Muzułmanie we Francji stanowią grupę około 5mln wierzących.
Dość słabo wychodzi im natomiast islamizacja francuzów bowiem, pierwsi przybyli tu w XVII wieku. Z szariatem też średnio im idzie bo, lubią blondynki. Znam kilka Polek pozostających w szczęśliwych związkach małżeńskich z "ciapatymi".

Moim zdaniem ślepy strach (o co, nigdy nie podejrzewałbym Polaków) zdeformował nieco ich cel na muszce "czarnoprochowców".
Celować należy do terrorystów, fanatyków wykorzystujących po swojemu koran i do wszelkich innych bandytów...
Muzułmanie, których znam nie zaliczają się do żadnej z powyższych kategorii.

Swoją historią wyrybienia holenderskiej wody przypomniałeś mi inną.

St Die, to małe miasteczko u podnóża Wogezów przez które płynie "La Meurthe" urocza rybna rzeczka...
Owszem, rybna była do czasu kiedy "nasz ziomek" nie wziął spraw w swoje ręce.  
Tak długo tłukł pstrąga (ok 2lat ) aż w końcu nawet tamtejsza federacja zaniechała zarybień.
Czy na podstawie tego przypadku mam wyciągać dalekosiężne wnioski?

Pozdrawiam myślących.

 

Ps.

W czerwcu jadę na ryby do Szwecji...bez obaw, nie uzbrojony...

To tak, żeby przypomnieć o czym stanowił tytuł tego wątku.
 
 


  • MALIN. i Z Olsztyna lubią to

#149 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3553 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 09 grudzień 2015 - 14:10

A ja mam takie, osobiste, spostrzeżenie czytając Waszą dyskusję, a mianowicie: ileż zyskałby Jerkbait gdybyście energię poświęconą na takie wątki zogniskowali w wątkach stricte wędkarskich...


  • Piotrek Milupa i MALIN. lubią to

#150 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:04

A ja mam takie, osobiste, spostrzeżenie czytając Waszą dyskusję, a mianowicie: ileż zyskałby Jerkbait gdybyście energię poświęconą na takie wątki zogniskowali w wątkach stricte wędkarskich...

Zgadzam się z jednym zastrzeżeniem. J.pl jest forum gdzie ok 15 tys użytkowników, domniemuję bardziej myślących niż przeciętna, nie może ominąć problemu, który staje się palący , bodaj najważniejszy i dotyczy calej Europy ! Prawdopodobnie będzie miał wpływ na życie nasze, naszych dzieci i  wnuków. Nie zależnie od tego jak problem zostanie rozwiązany. Trudno śledzącym niezmiernie dynamiczne wydarzenia powstrzymać się od wymiany poglądów (Chwała Bogu - kulturalnej) w taki istotenej kwestii. No iw końcu to kawiarenka...



#151 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3553 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:09

Z tym się ja natomiast nie zgadzam, ponieważ zapewne jest więcej for internetowych dedykowanych tego typu dyskusjom, gdy jerkbait.pl  jest: (cyt. z regulaminu) neutralny światopoglądowo i nie jest miejscem do prowadzenia publicystyki politycznej, religijnej, obyczajowej.


  • MALIN. lubi to

#152 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:10

Przepraszam, że nie wczoraj ale taka praca.

Zaznaczasz, że piszesz bez złośliwości a mnie po wszystkim co tu napisane, trudno będzie odpowiedzieć bez sarkazmu.
W rezultacie kampanii nienawiści rozprzestrzenianej na wszelkich portalach (nie omija to jak widać nawet Jerkbaita) nie ma najmniejszego sensu podejmowania próby argumentacji.
Nie mam również żadnego interesu bronić jakiejkolwiek religii.

Na pytanie jak wygląda to we Francji mogę powiedzieć, że o dziwo mniej paniki i paranoicznych lęków niż w Polsce.
Dużo mniej prostackich manipulacji medialnych.
Dużo więcej refleksji (nareszcie) nad polityką emigracyjną. Jednak, nie w taki sposób jak wielu na forum ma nadzieję.
Muzułmanie we Francji stanowią grupę około 5mln wierzących.
Dość słabo wychodzi im natomiast islamizacja francuzów bowiem, pierwsi przybyli tu w XVII wieku. Z szariatem też średnio im idzie bo, lubią blondynki. Znam kilka Polek pozostających w szczęśliwych związkach małżeńskich z "ciapatymi".

Moim zdaniem ślepy strach (o co, nigdy nie podejrzewałbym Polaków) zdeformował nieco ich cel na muszce "czarnoprochowców".
Celować należy do terrorystów, fanatyków wykorzystujących po swojemu koran i do wszelkich innych bandytów...
Muzułmanie, których znam nie zaliczają się do żadnej z powyższych kategorii.

Swoją historią wyrybienia holenderskiej wody przypomniałeś mi inną.

St Die, to małe miasteczko u podnóża Wogezów przez które płynie "La Meurthe" urocza rybna rzeczka...
Owszem, rybna była do czasu kiedy "nasz ziomek" nie wziął spraw w swoje ręce.  
Tak długo tłukł pstrąga (ok 2lat ) aż w końcu nawet tamtejsza federacja zaniechała zarybień.
Czy na podstawie tego przypadku mam wyciągać dalekosiężne wnioski?

Pozdrawiam myślących.

 

Ps.

W czerwcu jadę na ryby do Szwecji...bez obaw, nie uzbrojony...

To tak, żeby przypomnieć o czym stanowił tytuł tego wątku.
 
 

Dziękuję za odpowiedź ! Zgadzam się, że Polacy również przyczyniają się do wyrybienia wód w zachodniej Europie. Temat był wieklokrotnie omawiany na j.pl. Z pewnością jest to naganne. Co do Holandii to w akurat tej dzielnicy nie mieszkają Polacy ! Miedzy innymi dlatego, że się boją – czy ich lęk jest uzasadniony czy nie. Zapewne tak albowiem tam właśnie mieszkania są tanie, a rodacy przeważnie cięzko pracujący fizycznie do zamożnych nie należą.

Co do Twoim zdaniem „paranoicznych” lęków odpowiem tak. Czlowiek ma szansę „własnoocznie” sprawdzic mniej niż 5 % informacji jakie do niego docierają. To co do nas w Polsce dociera, a proszę zwróć uwagę, że większośc mediów jest raczej pro niż kontra emigrantom, uzasadnia takie lęki.

Zadałem Ci kiedyś pytanie czy odważył byś się przejść przez dzielnicę arbską w Paryżu, w godzinie modłów gdzie tysiące muzułmanow bije czołem na ulicach(pelno filmów na Y.T.) z krzyżem na piersi ? Nie odpowiedziałeś !

My, Polacy w Polsce po prostu nie chcemy mieć takich dzielnic ! Mamy do tego prawo, Twoim zdaniem czy nie? Nie chcemy by w szkołach zdarzały się gwałty jak w Szwecji, by naszych wnuczek i córek nikt nie wyzywał od cip, ku*ew szmat etc jak w Szwajcari itd. itp. Czy to jest paranoja? A może parnoją nie jest, że czynne praktykowanie judaizmu czy chrześćjaństwa,

w „cywilizowanej” Arabii Saudyjskiej karane jest śmiercią ? Kto komu ma się podporządkowac w Europie ? Przecież Wahabici nie ukrywają, że ich strategicznym celem jest islamizacja całej Europy, potem świata. Mamy zrezygnować z własnej kultury, nie mówiąc o religii jak kto wierzący? A w koncu dać gardlo?

Nie neguję potrzeby pomocy, biednym, cierpiącym, pozbawionym dachu nad głową czy prześladowanym. Tak, ale tam u nich na miejscu. Znamiennym jest, że większoąc uciekających to młodzi męzczyźni, z reguły dobrze ubrani, często z kosztownymi telefonami.

Czy nie kłóci się z Twoim elemntarnym poczuciem sprawiedliwości, nie budzi oburzenia, że emigranci prócz darmowych mieszkań mają otrzymywać „za nic” więcej pieniedzy nie wiele samotnych polskich emerytów, ledwie wiążacyh koniec z końcem, którzy ciężko pracowali całe życie !?

 

Zresztą po co tyle pisać !? Czy emigranci w znakomitej większości spełniają te kilka prostych warunków , które wyartykułowała pani premier Austraii(patrz wyżej)



#153 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:18

Z tym się ja natomiast nie zgadzam, ponieważ zapewne jest więcej for internetowych dedykowanym tego typu dyskusjom, gdy jerkbait.pl  jest: (cyt. z regulaminu) neutralny światopoglądowo i nie jest miejscem do prowadzenia publicystyki politycznej, religijnej, obyczajowej.

Oczywiście ! Są takie fora ! Niestety z rguły poziom dyskusji bliski jest rynsztoka. U nas moderacja, chwała jej za to, trzyma rękę na pulsie. Nikt tu nie uprawiam publicystyki, raczej wymieniamy sie poglądami dotyczącymi bieżącej sytuacji w Europie.  No i przyjemniej rozmawia się wśród dobrych znajomych niż z niewiadomo kim... Dopóki dyskusja trzyma poziom nikt nikogo nie obrzuca inwektywami nie widzę w tym nic złego ani łamania regulaminu


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 09 grudzień 2015 - 15:18

  • coma lubi to

#154 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:29

Co do demota z Australijką, ona nigdy nie powiedziała tego, co jest pod zdjęciem ;) .

 

Natomiast to na pewno powiedział inny premier tego kraju:

 

"

"Kultury nie są równe. Zachód powinien ogłosić swoją wyższość nad islamem" - oświadczył były premier Australii Tony Abbott.

 

Abbott, zastąpiony na stanowisku szefa australijskiego rządu przez Malcolma Turnbulla we wrześniu wezwał Zachód do ogłoszenia "oczywistej wyższości naszej kultury nad kulturą, która usprawiedliwia zabijanie ludzi w imię Boga".

 

Były premier Australii zaapelował też do obywateli swojego kraju, by przestali przepraszać za to, że wyznają Zachodni system wartości. "Nie możemy wciąż udawać, że nie widzimy poważnego problemu jaki ma islam" - napisał Abbott w tekście, jaki ukazał się w australijskim "Daily Telegraph". "Islam nigdy nie przeszedł reformacji i oświecenia, nigdy też nie zaakceptował pluralizmu i rozdziału państwa i kościoła" - podkreślił. Zaznaczył przy tym, że "na szczęście jest pewna grupa muzułmanów, którzy wiedzą, że ich wiara musi się zmienić porzucając regułę proroka Mahometa >zabij-lub-zostań-zabity<". 

 

Abbott, niedoszły ksiądz, którego przeciwnicy polityczni nazywali "szalonym mnichem", wezwał obywateli swojego kraju do promowania kultury Zachodu. "Kultury nie są sobie równe" - zaznaczył.""



#155 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2015 - 17:16

 "Kultury nie są sobie równe" - zaznaczył." Nooo grubo. Niema kultur lepszych ani gorszych. Są tylko różne, inne. Kłóci się to stwierdzenie z tym co naucza antropologia kulturowa. Takie podjeście to ocena innej kultury przez pryzmat(porównanie) z własną.  Czyli wszystko zależy od punktu widzenia. Jeśli wyznajsz ortodoksyjny Islam nasza kultura jest zdecydowanie gorsza.  Oczywiście to tylko dotyczny stricte naukowego punktu widzenia. Prywatnie rozumiem co p. Abbott miał na myśli i w wszystkim( z cytowanych kwestii) się z nim zgadzam. 

Odnośnie tekstu z demota poszperam i sprawdzę

 

EDIT istotnie  to pewnikiem falszywka...ale z tekstem nadal sie zgadzam   ;)


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 09 grudzień 2015 - 17:29


#156 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 17:25

Czyli jak wszyscy widzą multikulti i inne mieszania nie wychodziły i nie będą wychodziły dobrze. I tak jest od wieków wieków.



#157 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 grudzień 2015 - 17:27

Moim zdaniem ślepy strach (o co, nigdy nie podejrzewałbym Polaków) zdeformował nieco ich cel na muszce "czarnoprochowców".
Celować należy do terrorystów, fanatyków wykorzystujących po swojemu koran i do wszelkich innych bandytów...
Muzułmanie, których znam nie zaliczają się do żadnej z powyższych kategorii.

 

W San Bernardino też im się wydawało że znają swoich współpracowników.  Jak widać byli w błędzie.  Rozumiem że Ty swoich muzułmanów znasz lepiej :rolleyes:  


  • Zwierzu i coma lubią to

#158 OFFLINE   MALIN.

MALIN.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Mirek

Napisano 09 grudzień 2015 - 17:54

Może napiszę coś krótko. Jest mi wstyd, a zarazem przykro, że Polscy wędkarze są takimi rasistami i ksenofobami. Większość widziała uchodźców tylko w telewizji , a już sie ich boi :) , śmieszne. Przerażający jest fakt, że najwięcej mają do powiedzenia Ci , którzy sami opuścili swój kraj i skutecznie odrybiają skandynawskie wody.

Ryby dla wędkarzy, polityka dla polityków , historia dla historyków itd..  Zostawcie to i chodźcie na ryby!!!

Byłem w Szwecji 2 miesiące temu zagrożenia brak!!! Przepraszam jak ktoś się poczuł urażony!



#159 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:07

Może napiszę coś krótko. Jest mi wstyd, a zarazem przykro, że Polscy wędkarze są takimi rasistami i ksenofobami. Większość widziała uchodźców tylko w telewizji , a już sie ich boi :) , śmieszne. Przerażający jest fakt, że najwięcej mają do powiedzenia Ci , którzy sami opuścili swój kraj i skutecznie odrybiają skandynawskie wody.

 

Dokładnie!!!  Przykładem tolerancji i otwartości na inne kultury i religie powinni być dla nas uchodźcy napływający do Europy.  

 

Normalnie ręce opadają.


  • CM Punk, R0BERT i coma lubią to

#160 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:09

Dokładnie!!!  Przykładem tolerancji i otwartości na inne kultury i religie powinni być dla nas uchodźcy napływający do Europy.  

 

Normalnie ręce opadają.

 

Po prostu bądźmy tak tolerancyjni jak oni. Czyli Arabia Saudyjska, czy też niektóre kraje afrykańscy. To powinno wystarczyć.