Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - mity a rzeczywistość.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2100 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:01

Trochę to krzywdzące co piszesz Jan76.Są okręgi w PZW które bardzo dobrze gospodarują.Problem jest w dużych okręgach.Centralne zarządzanie nie sprawdza się.

#142 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:49

Trochę to krzywdzące co piszesz Jan76.Są okręgi w PZW które bardzo dobrze gospodarują.Problem jest w dużych okręgach.Centralne zarządzanie nie sprawdza się.

 

Wiesz co łowiłem w łowiskach w większej części kraju. Jak spędzam gdzieś wakacje to zawsze staram się mieć wędkę. 

I jak pamiętam 30 lat temu to ryby były i w Wiśle w Warszawie i na Mazurach i nad Bugiem wiem, że były i nad ZZ były.

Są jeszcze dobre łowiska. Na przykład Odra. Gdzie jest Straż Graniczna i pilnuje wody. 

Ale to takie rodzynki. Ogólnie jest źle lub bardzo źle. Dlatego większość filmów wędkarskich robione jest na wodach zagranicznych lub komercyjnych.  Czasem też w Polsce jak ryby grupują się na niżówce w większym dole poniżej tamy ;)

Pozdrawiam 


Użytkownik Jan76 edytował ten post 28 kwiecień 2016 - 09:50


#143 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 kwiecień 2016 - 18:24

3 - 0 dla p. Bedyńskiego i Klenczona w kategorii wiedza, intelekt i kultura.. 1 - 0 dla zadymiarzy za akustykę.. :)



#144 OFFLINE   Mariusz Gulbiński

Mariusz Gulbiński

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWarmia
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 kwiecień 2016 - 19:17

Ten człowiek walczy z rybakami...o mięso :(

https://www.facebook...?type=3



#145 OFFLINE   mariusz79

mariusz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 kwiecień 2016 - 19:33

a jaką ma osękę, o podbieraku nie słyszał?



#146 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2246 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 28 kwiecień 2016 - 20:01

Nie wdziałem, że ktoś czegoś takiego używa przy spinningu...
Przydałaby się jeszcze pała na magnetycznym klipsie.


  • mariusz79 lubi to

#147 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 28 kwiecień 2016 - 20:23

3 - 0 dla p. Bedyńskiego i Klenczona w kategorii wiedza, intelekt i kultura.. 1 - 0 dla zadymiarzy za akustykę.. :)

 

A merytoryka to gdzie? W lesie? Odpowiedź prezesa Bedyńskiego odnośnie jednego postulatu "jest to decyzja zarządu głównego, większość zarządu to przegłosowała, trudno mi się na ten temat wypowiadać". I kto to mówi? Oczywiście wiceprezes zarządu głównego PZW/prezes okręgu mazowieckiego PZW/członek zarządu grupy rybackiej na Zalewie Zegrzyńskim w jednej osobie. On poprostu nie wie "o co chodzi".

 

Rozumiem Panie Sławku, że były już peany na temat "generała" teraz plusują inni koledzy. Konfliktu interesów oczywiście tutaj nie dostrzegamy, wszystko jest ok. Siedźmy cicho, płaćmy składki. Kolegów krzyczących w megafon wyśmiejmy i zróbmy z nich mięsiaży. Pana Karola Zacharczyka również? Kneblujmy usta nawet dziennikarzom bo są po tej drugiej - złej stronie. Mam nadzieje, że kolegium puści chociaż krótkie info do czerwcowego WW. Przypominam, że postulat rybacki był skierowany w głównej mierze do władz okręgu mazowieckiego. Jeżeli jesteście zadowoleni z władz swoich okręgów to się bardzo ciesze a nawet zazdroszcze. Sposób organizacji pozostawił wiele do życzenia tak samo jak frekwencja. Pierwsze koty za płoty.


  • Jan76, Hesher i grzegorzyk lubią to

#148 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2016 - 20:43

Myślę, że jeśli są okręgi PZW gdzie jeszcze można połowić to bardziej to kwestia okoliczności niż zarządzania. 

Ale chce się mylić Panowie napiszcie, które tą okręgi tak świetnie sobie radzą. I co takiego zrobiły, że ryb jest w bród. 

Może trzeba działaczy z dołów powyciągać za uszy. 

 

Pisząc okręg mam na myśli działania Prezesa koła i zarządu nie oddolne inicjatywy, które czasem Prezesi poprą kiedy nie mają już wyjścia. 



#149 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2691 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 28 kwiecień 2016 - 22:06

Dla czego ten filmik nie dziala ani tu ani na youtube

Film został wycofany , ale jest nowy.



#150 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6304 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 28 kwiecień 2016 - 22:51

Obejrzałem uczciwie cały materiał. Konkluzja jest jedna. Postulanci dali ciała. Nie mają zielonego pojęcia o argumentacji, przekrzykujący się wzajemnie postulanci są całkowicie niewiarygodni. Proponuję wynajęcie ludzi, którzy mają pojęcie o negocjacjach. Ten filmik ukazuje bezsilność i słabość, smutne to widowisko.  :(


  • Maticsh, Pisarz.......ewski Piotr, Andrzej1 i 2 innych osób lubią to

#151 OFFLINE   Andrzej1

Andrzej1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 152 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2016 - 23:25

Obejrzałem uczciwie cały materiał. Konkluzja jest jedna. Postulanci dali ciała. Nie mają zielonego pojęcia o argumentacji, przekrzykujący się wzajemnie postulanci są całkowicie niewiarygodni. Proponuję wynajęcie ludzi, którzy mają pojęcie o negocjacjach. Ten filmik ukazuje bezsilność i słabość, smutne to widowisko.  :(

Niestety, odniosłem identyczne wrażenie ale z tego co wiem następne podejście będzie lepiej przygotowane...



#152 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 23:29

Chłopaki nie robili ciec nie reżyserowali nagrania .Obejrzyj sobie filmik z tego samego spotkania nagrany przez  WW to nie usłyszysz tam przekrzykiwania, ale to nie  to jest najważniejsze .A po co argumenty ,nie zgadzamy sie na sieci i juz ,uważam ze od czegoś trzeba było zacząć.Tu nie ma co  negocjować .Sieci maja zniknąć , Jeśli tego nie spełnią to nie płacimy   składek  i  obudza się z ręką w nocniku .



#153 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 29 kwiecień 2016 - 00:54

Film Miś, co to jest 50 na 50 to chyba jakaś gangsterka ktoś kogoś straszy nawet nie chce mi się oglądać do końca.
  • Greg Fish lubi to

#154 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 29 kwiecień 2016 - 01:05

Rozwiązanie związki zawodowe.
Warunki nie spełnione zero wpłat na przyszły rok.
Łamistrajki do wody prezes puchnie bo ile dostanie od rybaków .
Zmiany potrzebne od zaraz ale w Polsce zero solidarności więc I tak się nie uda

#155 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4013 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 29 kwiecień 2016 - 01:12

Brig zgadzam się z Tobą,ale z drugiej strony próbować warto.

Nie spróbujesz,nie będziesz wiedział...A może ci na górze przejrzą na oczy i zobaczą,że to nie przelewki i pora zacząć coś robić!



#156 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 29 kwiecień 2016 - 01:22

Prezes jest prezesem nie od parady,Ty i ja nigdy nimi nie będziemy chociaż bym tam chciał pracować za darmo a mogę jak ktoś pozwoli nie chcę 13 wypłaty i innych dodatków chcę sprawiedliwości i lepszego jutra.
Co by się stało jakby 3/4 osób nie wykupiło pozwolenia oni żyją za nasze pieniądze.
Ja jestem za.

Użytkownik brig edytował ten post 29 kwiecień 2016 - 01:30


#157 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4947 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 kwiecień 2016 - 05:20

Tak, Karol w poszukiwaniu zemsty na niedawnym pracodawcy, zdecydowanie brzydko się chwyta.. :(

 

Merytoryczność - rozumiem - znajdujemy u wychowanków kultowego rednaczka ? Równie dobrze pikieta mogłaby się odbyć przeciw dowolnym elektrowniom, w obronie kormoranów, za zniesieniem wymiaru ochronnego okonia, poparciu klubów spinningowych wiadomej gazety, przeciw rybakom,  globalnemu ociepleniu, albo w obronie Pana Karpia  - lub czemukolwiek innemu, co ludzie o nikłych predyspozycjach logicznych są w stanie uznać za najistotniejsze dla siebie. Jest takich ludzi mnóstwo - choćby telewidze :) 

Widać niestety u zadymiarzy zero kontaktu z rzeczywistością - zwłaszcza tą niewirtualną, a także zupełnie prymitywną formę współudziału w zarządzaniu albo próbę decyzyjności, pieniąc się, pozostając ze swoim maniakalnym zaparciem na zewnątrz :)

 

A od kiedy to, albo gdziekolwiek nieobecni mają rację, albo jakikolwiek głos znaczący ? :)  



#158 OFFLINE   buszmen

buszmen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 06:13

Wlasnie o to chodzi ze w jedności siła ,poczekajmy na ustosunkowanie się do postulatów.A co do nie placenia składek w ramach sprzeciwu to jestem za .Warto by przenieść posty dotyczące petycji  w inne miejsce, bo to sie tyczy nie tylko ZZ.


Użytkownik robisum1 edytował ten post 29 kwiecień 2016 - 06:45


#159 OFFLINE   Jan76

Jan76

    Forumowicz

  • Oczekujący na akcept
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2016 - 07:21

Prezes jest prezesem nie od parady,Ty i ja nigdy nimi nie będziemy chociaż bym tam chciał pracować za darmo a mogę jak ktoś pozwoli nie chcę 13 wypłaty i innych dodatków chcę sprawiedliwości i lepszego jutra.
Co by się stało jakby 3/4 osób nie wykupiło pozwolenia oni żyją za nasze pieniądze.
Ja jestem za.

 

Ja już nie płacę. Polecam łowiska komercyjne i wszystkie inne niż PZW. 

Prezes w każdej firmie jest od wyników firmy. Jak się wam wyniki podobają (są ryby) to trzeba płacić jak nie ma ryb to nie płacić.

To w sumie proste ale są tacy co lubią różne ideologie oraz nowomowe. W istocie robią zasłone dymną abyście tych wyników nie zobaczyli. 



#160 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1034 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 29 kwiecień 2016 - 07:51

Faktycznie jakbyśmy tak rok nie zapłacili to by im rura zmiękła..Taką akcję trzeba by rozpropagować na wszystkich forach wędkarskich i FB..

Już i tak sporo jeżdżę na burdle... Trochę do innych okręgów.. Na rok mogę OM odpuścić..i na dwa też..  :angry:


  • kostom63 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych