Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Vitara, CR-V, Sportage, terenówki, itd. - samochód na ryby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4196 odpowiedzi w tym temacie

#4101 OFFLINE   oldziu

oldziu

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaSłupca
  • Imię:Olgierd
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 11 kwiecień 2024 - 13:13

U mnie też w sumie zabytkowe bo 27letnie auto, nie chce innego!
Załączony plik  20240406_123755.jpg   90,24 KB   37 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_4812.JPG   34,38 KB   37 Ilość pobrań

#4102 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 16 kwiecień 2024 - 17:38

Apropo 30latkow ciężko się nim zakopać
attachicon.gif Screenshot_2024-04-11-12-30-34-92_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

.

Znamy wspólnie taki torf co zakopiesz. Wtedy chyba dwa ciągniki pewnego zielonego terenowego sprzeta ledwo dały radę
  • Czoper lubi to

#4103 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 17 kwiecień 2024 - 17:14

Jak ktoś szuka auta na ryby to zapraszam 😉

https://www.facebook...78651236552847/
  • Sławek77 i Voldemort lubią to

#4104 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 17 kwiecień 2024 - 18:37

Jak byś wstawił normalne ogłoszenie zamiast linku do zablokowanej strony fb ... więcej osób mogło by zobaczyć twoja ofertę.
A tak ... wychodzi ignorancją na całej linii..

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

#4105 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 17 kwiecień 2024 - 19:00

Jak byś wstawił normalne ogłoszenie zamiast linku do zablokowanej strony fb ... więcej osób mogło by zobaczyć twoja ofertę.
A tak ... wychodzi ignorancją na całej linii..

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Otóż mam problem z FB i nie wiem jak ogarnąć temat z tym ogłoszeniem żeby nie było zablokowane A co do ignorancji to był bym.chyba ostania osoba która można o cos takiego posądzić
:)



Może ten link będzie lepiej działał

https://www.facebook...9mTmDsNmxFsau7/

Jqk by ktoś z forum się zdecydował lub chcial się conieco więcej dowiedzieć to zapraszam na pogawędkę i negocjacje na priv ;)

Użytkownik Rampampam edytował ten post 17 kwiecień 2024 - 19:04


#4106 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 18 kwiecień 2024 - 10:32

https://m.olx.pl/d/o...olx_pro_listing

#4107 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 18 kwiecień 2024 - 17:40

I to jest pełnosprawny pojazd na ryby. Mój ma 400 nalotu i chce nadal. Polecam mega
  • Rampampam lubi to

#4108 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 21 kwiecień 2024 - 10:24

Tu można zerknąć

Jest więcej zdj

https://autoplac.pl/...via/AGeVj7lIWT2

Użytkownik Rampampam edytował ten post 21 kwiecień 2024 - 10:58


#4109 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 21 kwiecień 2024 - 10:36

Grzegorz auto widać dbane,pedantycznie utrzymane,doinwestowane.Bardzo ciężko o taki egzemplarz,a nawet myślę że nie do dostania. Niestety ludzie nie potrafią liczyć,wolą niby kupić niby taniej a później ładują kasę i czas na pakiet"startowy"...

P.s.
Jeśli ktoś szuka czegoś takiego to brać, nie zastanawiać się.
  • M a r a s lubi to

#4110 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 21 kwiecień 2024 - 10:44

Grzegorz auto widać dbane,pedantycznie utrzymane,doinwestowane.Bardzo ciężko o taki egzemplarz,a nawet myślę że nie do dostania. Niestety ludzie nie potrafią liczyć,wolą niby kupić niby taniej a później ładują kasę i czas na pakiet"startowy"...

P.s.
Jeśli ktoś szuka czegoś takiego to brać, nie zastanawiać się.

Nic na siłę Sławek

Za darmo nie oddam

Za dużo zainwestowane w to wozidło ;)

Robione było pod siebie. Czasem w życu bywa tak ,że plany się zmieniają to zapadła decyzja taka a nie inna

Użytkownik Rampampam edytował ten post 21 kwiecień 2024 - 10:48


#4111 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 kwiecień 2024 - 08:10

 Mój ma 400 nalotu i chce nadal. 

Ja przy 100 tysiach sprzedaje każde auto  :D



#4112 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 22 kwiecień 2024 - 09:02

Ja przy 100 tysiach sprzedaje każde auto  :D

 

Mnie na to nie stać ;) :D . Mojej  X3 wczoraj pękło 300 koła :)
 


  • PePe. lubi to

#4113 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 kwiecień 2024 - 18:40

sero mając w domu 2-3 auta i każde robi średnio 8-12 tyś rocznie to ja 100 tysi mam po 10 latach a po tylu latach to już każde auto Ci się znudzi 😀
  • psd27 lubi to

#4114 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 22 kwiecień 2024 - 19:08

sero mając w domu 2-3 auta i każde robi średnio 8-12 tyś rocznie to ja 100 tysi mam po 10 latach a po tylu latach to już każde auto Ci się znudzi 😀

Mam obecnie dwa . Drugi to Baleno na dojazdy do pracy od nowości u mnie Średnio robię 35 k rocznie na obu . X3 odkupiłem od ciotki pierwszej właścicielki . Nie chodzi o znudzenie chodzi o to że po covidzie ceny aut poszły tak do góry , że praktycznie przez 4 lata cena pozostała ich taka sama :) . Cały czas mam swoje wiem ,że są nie bite , że przebieg prawdziwy i właściciel nie jest wałkarzem 🤣🤣🤣 . Dlatego zostaje przy nich ;)

Ps . pozostaje jeszcze kwestia tego co nasi nowi ,,władcy „ ustalą w kwestii czystego powietrza w naszej mieścinie bo może być że już czas na elektryka zacząć skrobać …😒

Użytkownik sero1975 edytował ten post 22 kwiecień 2024 - 19:20

  • malinabar i coma lubią to

#4115 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 22 kwiecień 2024 - 20:40

Sergiusz elektrykiem to możesz wokół komina jeździć, ewentualnie do pracy w mieście.

Zasięgi aut elektrycznych z katalogów mają tyle wspólnego z prawdą, co spalanie aut spalinowych według producentów.

Kupisz nową furę z zasięgiem dajmy na to 300km, jak włączysz światła, klimę to na wstępie zrobi Ci się zasięg 250km, a w zimie przy minusowych temperaturach będziesz się bał do Myślenic pojechać bo może już nie wrócisz. Jak furze stuknie kilka wiosen (i zim), to w lecie będziesz się bał nawet klimę odpalić jadąc nad Rożnów. No chyba, że jesteś kozak i masz teścia laweciarza.



#4116 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 22 kwiecień 2024 - 20:54

Sergiusz elektrykiem to możesz wokół komina jeździć, ewentualnie do pracy w mieście.
Zasięgi aut elektrycznych z katalogów mają tyle wspólnego z prawdą, co spalanie aut spalinowych według producentów.
Kupisz nową furę z zasięgiem dajmy na to 300km, jak włączysz światła, klimę to na wstępie zrobi Ci się zasięg 250km, a w zimie przy minusowych temperaturach będziesz się bał do Myślenic pojechać bo może już nie wrócisz. Jak furze stuknie kilka wiosen (i zim), to w lecie będziesz się bał nawet klimę odpalić jadąc nad Rożnów. No chyba, że jesteś kozak i masz teścia laweciarza.

Kuź.a Jacku wiesz że nie mam teścia laweciarza ;)
Chyba wszyscy jesteśmy zawieszeni w niebycie jeżeli chodzi o Kraków . Miało być eko nie jest eko może będzie eko etc …
Najwyżej przerzucę x3 do Rabki jako holownik a sam będę poruszał się Baleno ..
Nomen omen twojemu Kango też nie zostało dużo czasu 😅

A chłopaki z centralnej Polski mają bekę z nas jeżeli chodzi o normę spalin ;)

Użytkownik sero1975 edytował ten post 22 kwiecień 2024 - 20:59


#4117 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 kwiecień 2024 - 21:59

Muszalski już zapowiedział że sprzedaje swojego Lexusa i będzie jeździł tylko na rowerze więc nas czekam ten sam los 😀 a spaliną będziemy jeździć tylko po wioskach 😀
  • coma lubi to

#4118 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 kwiecień 2024 - 22:11

A tak na marginesie to dwa lata temu byłem na kupnie auta i trochę eksperymentowałem z markami, wpadłem na pomysł że przetestuje E-trona elektyka, odebrałem rano auto z salonu i pojechałem do Nowego Targu załatwić sprawy. Normalna jazda jak to na zakopiance raz wolniej raz szybciej (na klimie bo lato) z 380 km jakie mogłem zrobić urwało mi w jedną stronę 200 km 😀 trochę się przestraszyłem że nie starczy baterii na powrót to jechałem jak dziadzio do kościoła 70km/h i prawie nic mi nie zeżarło także jak elekrtyk to tylko wolna i delikatna jazda 😀
  • Voldemort lubi to

#4119 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 22 kwiecień 2024 - 23:32

A tak na marginesie to dwa lata temu byłem na kupnie auta i trochę eksperymentowałem z markami, wpadłem na pomysł że przetestuje E-trona elektyka, odebrałem rano auto z salonu i pojechałem do Nowego Targu załatwić sprawy. Normalna jazda jak to na zakopiance raz wolniej raz szybciej (na klimie bo lato) z 380 km jakie mogłem zrobić urwało mi w jedną stronę 200 km 😀 trochę się przestraszyłem że nie starczy baterii na powrót to jechałem jak dziadzio do kościoła 70km/h i prawie nic mi nie zeżarło także jak elekrtyk to tylko wolna i delikatna jazda 😀


To w ogóle nie w moim stylu … jak zapinam przyczepę w piątek wieczorem to cisnę ile fabryka dała żeby zdążyć na miejscówkę przed nocą …
  • AdrianMa lubi to

#4120 OFFLINE   Misiek1

Misiek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 162 postów
  • LokalizacjaMyślenice
  • Imię:Michał

Napisano 23 kwiecień 2024 - 02:16

Ja to mam tak teraz ,że kupuje tylko auta od znajomych. I w sumie jakby podliczyć przebieg roczny na każdym aucie to wychodzi taki wynik ,ze nikt normalny w niego nie uwierzy. Najlepszy jest moment w którym przypomina się człowiekowi ,ze ma takie a takie auto :D Był już taki jeden wędkarz -celebryta co zapomniał przez chyba 2 lata o swoim aucie i gdzie   postawił.  Ja przynajmniej to zawsze wiem :D 

 

Ale tak naprawdę szukam jakiejś alternatywy dla swoich Toyot w młodszej odsłonie i szczerze żadne auto mnie nie pasuje. Jak kupiłem swoją pierwszą ponad 15 lat temu bo mnie się taka po nocy śniła i od dzieciaka marzyłem to teraz patrząc rozumem to w każdym widzę jakiś minus ,że nie widzę sensu kupowania go. Taki urok robienia przy nich  od świtu do nocy :D 

No chyba ,ze występuje zasada CCC to wtedy tak :D. Najlepsze jest to ,ze otrzymałem od diagnosty jasny sygnał ,że albo zrobię im remont generalny , albo następnego badania na 100% nie przejdą :D 

A co do SCT to uważam ,że wróci i to w takim wydaniu ,ze każdy z nas cieszyłby się z poprzedniej wersji i nie będzie tak jak przedtem iluś lat na przygotowanie się do tego . I moim zdaniem czy jeden czy drugi z kandydatów parłbym do tego jak szalony. Bo takie teraz mamy czasy. Tym czasem ja sie cieszę jeszcze ile mogę starą motoryzacją , którą za kilka lat można będzie jedynie w muzeach oglądać. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych