Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Vitara, CR-V, Sportage, terenówki, itd. - samochód na ryby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4232 odpowiedzi w tym temacie

#4221 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 06 maj 2024 - 10:37

Ja zawsze lecę 200. Tak już mam

Nieraz już się chwaliłeś, że u Ciebie zawsze but w podłogę. Cóż, takich, jak Ty powinno eliminować się z dróg publicznych zanim wyeliminujesz kogoś innego...
  • psd27 lubi to

#4222 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 maj 2024 - 11:07

Jaki olej polecacie do automatów S-Tronic/DSG (Audi Q5 )? Lać oryginalny VW/Audi w serwisie czy jest coś lepszego ? Wkrótce stuknie 50 000 km i czas na zmianę.



#4223 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 06 maj 2024 - 19:54

Ja zawsze lecę 200. Tak już mam


Chwalisz sie, ze jeździsz zawsze „dwiescie”, chwalisz sie, ze jezdzisz z przyczepą 180.

Uważasz, ze to jest takie zajebiste i takie super ? Na kim to robi wrazenie ?

Jak ja widze takich ….. ( w miejsce kropek wstaw sobie jakiekoliwek obrazliwe slowo) na drodze, to zawsze żaluje, ze nie jestem policjantem i nie moge im zabrac prawa jazdy dozywyonio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#4224 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 957 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 07 maj 2024 - 18:19

Ja zawsze lecę 200. Tak już mam

Życzę, abyś jakby co, zabił tylko siebie, skoro “tak już masz”.
  • kruz i Bulter lubią to

#4225 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 maj 2024 - 00:03

Ale w Was nienawiści. Lubię wsadzić patyk w mrowisko. Spokojnie. Żartowałem. Jezdze Fabią w lpg. Ona tak nie potrafi. Internet to takie miejsce gdzie można się wypłakać i komuś nawrzucać. Nie płakać. Łowić. Ryby biorą.
  • Gadget lubi to

#4226 OFFLINE   haja1978

haja1978

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 913 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Arkadiusz

Napisano 08 maj 2024 - 00:31

Ale w Was nienawiści. Lubię wsadzić patyk w mrowisko. Spokojnie. Żartowałem. Jezdze Fabią w lpg. Ona tak nie potrafi. Internet to takie miejsce gdzie można się wypłakać i komuś nawrzucać. Nie płakać. Łowić. Ryby biorą.

Internet to też takie miejsce gdzie można swobodnie pierdolić trzy po trzy albo pisać bezrefleksyjnie prowokacyjne teksty i później jeszcze poużalać się na tych, którzy je krytykują albo biorą zbyt dosłownie, nie czując "wysublimowanego" żartu autora...  Dlatego Krzysiu może łów ryby, podobno biorą. 



#4227 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 08 maj 2024 - 01:59

Post rózgasia przypomniał mnie kilku  moich znajomych i jednego znajomego mojego ojca, który to zginął pod kołami Kamaza, ale jego rekord to 35 minut starą Zakopianką do Białki. Zwykle zajmowało mu to 40-45 minut.  Mam obecnie znajomych , którzy mają takie czasy już na nowej Zakopiance do Zakopanego.

Ale najbardziej godnym pożałowania był jeden z moich wykładowców ,  z którym miałem mocno na pieńku. Ale u niego w sesji poprawkowej można było bardzo łatwo zaliczyć przedmiot. Bo jadąc nad morze miał gdzieś wszystkie fotoradary i przychodził plik pamiątek z wakacji a  każda pamiątka wtedy to było min. 500zł i 10 pkt bo najmniejsze przewinienie jakie miał to 180/40 i jeszcze uwiecznione wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu. Ale nawet nie to mnie w gościu wkurzało ,że jeździł jak wariat z zoną i dwójką małych dzieci na pokładzie ,  nie to ,że potem szukał frajerów do obdarowania mandatami , ale to ,ze chłop maksymalnie oszczędzał na oponach i  w najlepszym wypadku miał jakieś najtańsze chińskie , ale zwykle kupował jakieś najtańsze bieżniki. A dodam jeszcze ,ze gość zwykle miał max 4 letnie auto klasy wyższej. 


  • rózgaś lubi to

#4228 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 maj 2024 - 10:49

Panowie z jazda nie ma żartów. Trzeba uważać i myśleć za siebie i za innych. Oby tyle wyjazdow na ryby ile powrótow. To czym na te ryby jeździcie. Bo ja skodą scout

Użytkownik rózgaś edytował ten post 08 maj 2024 - 10:51

  • psd27 i Rampampam lubią to

#4229 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 08 maj 2024 - 16:31

Bo ja skodą scout

Z kurą na masce na ryby  :D



#4230 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 08 maj 2024 - 20:33

Pepe uwierz mi że zawsze tak uważałem że skoda ble. Kiedyś już miałem jechać po Forestera i kumpel mówi są takie oktavki 2 scout. Pojechałem zobaczyłem i kupiłem w ciemno. Jezdze nią 5lat mam 408tys nalotu . Nie chcę innego auta. Pod moje zapotrzebowania 200km trasy i 200m Bangladeszu wystarcza mi w pełni. Z przyczepą leci beż dyskusji. Piachu trochę się boi luźnego ale mam 2 kratki pomostowe jakieś smieci z budowy. Kilka razy utopiłem ale tylko jak zwątpilem w połowie przejazdu. Jak rozwalę kupie drugą identyko. Mam jedną zasadę. Jak Ci szkoda auta na ryby to nie jest to auto na ryby. Zero ograniczeń

#4231 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 08 maj 2024 - 22:07

Nigdy nie twierdziłem że skoda jest bee ;)
  • coma lubi to

#4232 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1518 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 11 maj 2024 - 09:59

Jaki olej polecacie do automatów S-Tronic/DSG (Audi Q5 )? Lać oryginalny VW/Audi w serwisie czy jest coś lepszego ? Wkrótce stuknie 50 000 km i czas na zmianę.

Ja zalewam z Fuchsa do aut z DSG 6 i 7 biegów.

 

https://olejefuchs.p...xxoCj0oQAvD_BwE

 

Zresztą same ASO robiło mi serwis olejowy skrzyni na moich częściach i mówili że bardzo dobry olej. Podobno ten produkt swego czasu był zalewany w oryginalne bańki.

 

Katalogi do Audi Q5 pokazują że powinieneś mieć zalane to : https://olejefuchs.p..._xoCuAIQAvD_BwE

 

Zadzwoń sobie do nich w poniedziałek i poproś o prawidłowy dobór oleju do twojej skrzyni biegów.

 

Ps. Przy okazji ogarnij sobie olej i koniecznie filtr w Haldexie.



#4233 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaWodzisław Sl.
  • Imię:Roman

Napisano 16 maj 2024 - 18:29

Do holowania i slipowania Sempera 380W, oraz codziennego użytku. Lub inne Wasze propozycje z tej półki cenowej.