Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 10 maj 2015 - 08:58

Nie rozumiem. Nie ma miejsca w Tarnobrzegu gdzie można dokonać opłaty?? Kiedyś dwa lata temu opłacałem u jakiegoś dziadka w mieszkaniu prywatnym.



#462 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 10 maj 2015 - 14:22

Opłacisz w sklepie u MAKARONA  ;)



#463 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 10 maj 2015 - 14:52

Nie rozumiem. Nie ma miejsca w Tarnobrzegu gdzie można dokonać opłaty?? Kiedyś dwa lata temu opłacałem u jakiegoś dziadka w mieszkaniu prywatnym.

Sorrki, mój błąd. Myślałem, że to post z soboty i dziś chcesz opłacić co jest prawie nie wykonalne. W poniedziałek najpewniejsze miejsce to jak podał Kolega , Sklep u Makarona.



#464 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 10 maj 2015 - 22:15

Jak sie chce to sie opłaci i w sobotę i w niedzielę i w święta, no chyba, że sie tylko narzeka i woli łowić zza ekranu komputera ;)

#465 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 05:21

Jak sie chce to sie opłaci i w sobotę i w niedzielę i w święta, no chyba, że sie tylko narzeka i woli łowić zza ekranu komputera ;)

 

Wow! Ale mi dowaliłeś. Chyba się po tym nie podniosę  :lol:  Można opłacić tylko trzeba mieć nr. tel. do wszystkich skarbników i dzwonić w niedzielę rano i pytać czy można i gdzie. Przerabiałem to kiedyś i żaden nie był łaskaw albo odebrać albo się wykręcali. A jeśli cię tak strasznie martwi to, że nic nie łowię to się nie zamartwiaj, 3 wyjazdy i 16 boleni. Taki wynik możesz sobie tylko na kartce napisać :)

PS. Nie wiesz kto to w ubiegłym roku kłusował z belly na jeziorze?


  • Siksa lubi to

#466 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 11 maj 2015 - 06:43

Hahahah dobre!
Przykro mi nie miałem belly w zeszłym roku, na początku zeszłego roku sprzedałem starego taimena ;) Nie w te stronę droga ;) Jeśli już wysuwasz pan jakieś oskarżenia to proszę je podprzeć jakimiś dowodami, a nie pieprzyć 3 po 3 ...
W życiu nie kłusowałem, ani nie robiłem nic wbrew ;)
Coś mi się wydaje że niedługo tu pan napisze jakiś doktorat na temat jeziora i PZW, w tej chwili to chyba sens Pana życia ...
Nr do skarbników coś mi się wydaje, że są ogólnodostępne, jakoś nigdy nie miałem, ani znajomi problemów z opłatą, jak gościa nie było to 30 min i juz się zjawiał ;)
P.S.
Nie łowię boleni, ale ego chyba połechtane że się pochwalił na forum co? ... (jaki ja to nie jestem-16 boleni ahh) ...

#467 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 07:52

Chyba masz jakieś względy u skarbników i skaczą przed tobą na tylnych łapach. Widać te wszystkie skargi nie mieszkających w TBG to ściema. Niektórzy nadal korzystają ze znajomych aby im wcześniej wykupili pozwolenia a nie liczyli na łaskę skarbnika w niedzielę rano. To oni ocenią kto tu pieprzy. A o boleniach napisałem bo mnie zmartwiło to, że obgryzasz pazury i zamartwiasz się o to, że zamiast łowić siedzę przed komputerem. Mnie w odróżnieniu, g... obchodzi czy coś łowisz czy nie. Wystarcza mi argumentów i nie muszę sięgać po tak prymitywne chwyty.



#468 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 09:31

PS. W ramach walki z analfabetyzmem polecam ci przeczyć gdzieś co oznacza powiedzenie, „połechtać ego”, a nie używać go jak nie wiesz co znaczy. Wyjście awaryjne to poszukać sobie drugiego analfabety do dyskutowania :)



#469 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 11 maj 2015 - 09:36

Wyjście awaryjne to nie wdawać się z "Alfą i Omegą" w dyskusje, bo jak widać do niczego to nie prowadzi, zawsze będzie miała rację...

#470 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 10:20

Jak ni alfa ni omega to jak najbardziej słuszna decyzja. Jednak do jakiegoś wspólnego wniosku dyskusja nas doprowadziła :)



#471 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 11 maj 2015 - 10:28

Fajnie Panowie poczytać co się dzieje na jeziorku. 


  • kubaS 1 lubi to

#472 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 11:10

Fajnie Panowie poczytać co się dzieje na jeziorku. 

http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/kamery:)



#473 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 11 maj 2015 - 17:17

Krisu, muszę się z Tobą niezgodzić publicznie. Nie ma straty bo ci co nie opłacili w Waszym kole opłacili pewnie gdzie indziej, a jak wiesz PZW to komuna więc kasa idzie to wspólnego wora z którego się czerpie na zarybianie. Ale zakładając, że efektem wprowadzenia C&R jest odeście 20% członków, to rewelka bo nie zarybiając zostaje Ci kupa siana. Można by obstawić na stałe każda wodę takim bandyą w czarnym ubranku z bronią gładko lufową.  Ja się niestety obawiam, że jak by co to nie zostanie nawet 20% co rodzi pewne implikacje. Pomijam koszty utrzymania które można zredukować o 90%, zakazać finansowania tzw. „sportu”. Mimo tego siła związku w przetargach może być za słaba. Trzeba by podnieść składki kilka razy. Niestety wędkarski raj musi kosztować.

Nigdzie nie opłacili bo w życiu nie byli na rybach dalej niż kilometr od domu. Nie wolno koło domu to nie łowią. Przykład jest może lipny bo dotyczy jednego konkretnego miejsca ale koło odczuło skutki zeszłorocznego głosowania. Jak by tak przekształcić w no kille całe obwody wód górskich np takiego Dunajca to PZW popłynęło by na tym równo. Ryby owszem zaraz by się znalazły bo jak się im da spokój to się rozmnożą. Jest do tego więcej czynników niż nieberetowanie ale ten jest kluczowy. Tylko, że nie miałby kto zapłacić tych lipnych składek a o pilnowaniu ryb to już by mowy nie było bo za co? Więc wracamy do tematu wysokości składki i tu się zgodzimy, że jej wartość mniej więcej odzwierciedla co jest w wodzie.



#474 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 11 maj 2015 - 17:32

Robert słuchaj nie warto kopać się ze źrebakiem. Kilka lat temu żeby mieć parcie na szkło w wątku o pstrągach ładował zdjęcia ze stawów pod lasem z tęczakami. Jakbym pojechał na Zawidze też bym wstawił jeszcze większego. Ale po co? Ty nie musisz nic udowadniać. Odezwę się jak kilka lat temu na priv bo będe miał sprawę. Może go złowisz...

#475 OFFLINE   Spigott

Spigott

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 11 maj 2015 - 17:38

Musicie to zrozumieć, to ich woda, nalezy się im. Tyle lat na te ryby cierpliwie czekali.

 

Ale się doczekali !

 

TU macie relację z otwarcia sezonu wędkarskiego na naszym jeziorze biggrin.gif 

https://www.youtube....h?v=_Tc6ywqoL6o
 



#476 OFFLINE   jacob1993

jacob1993

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 11 maj 2015 - 17:39

z drugiej strony można by liczyc na turystyke wedkarską np głowacica jest bardzo ceniona rybą w zachodniej europie czy składki są niskie dorosła osoba płaci około 250 zł gdyby te pieniądze przeznaczyc na cos innego niz karpia handlówke  sytuacja napewno by sie poprawiła lepsze by były rejestry które były  kilka lat temu na jednym ze znanych mi łowisk np 8 ryb na rok 150zł 20 ryb 300zł za nieprzestrzeganie dotkliwa kara . Ile kosztuje dniówka z łodki na J.Tarnobrzeskim 100zł jest za opłate z łodzi na caly rok  i 5 zł za kazdy dzien okreg Rzeszów jest chyba jakies porozumienie . Karte opłacam ze znizka 50%



#477 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 11 maj 2015 - 18:47

Kubuś ty to straszny napinacz internetowy jesteś,i widzę ,że nic pokory w tobie i szacunku do starszych,mi tez wczesniej tak nie miło  pyskowałeś,tu na forum,to jak cię nad Wisłą spotkałem,to z wody nie chciałes na brzeg wyjść i bardzo blady i miły sie zrobiłeś..wies,z góra z górą.....

A teraz,weż zadzwon do jakiegos skarbnika i powiedz mu ze jestes z Karkowa i powiedz,że bedziesz w niedzielę około 4 rano i chcesz z kolegami zrobic opłatę na jezioro.


  • Riqelme lubi to

#478 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 11 maj 2015 - 18:54

Robert słuchaj nie warto kopać się ze źrebakiem. Kilka lat temu żeby mieć parcie na szkło w wątku o pstrągach ładował zdjęcia ze stawów pod lasem z tęczakami. Jakbym pojechał na Zawidze też bym wstawił jeszcze większego. Ale po co? Ty nie musisz nic udowadniać. Odezwę się jak kilka lat temu na priv bo będe miał sprawę. Może go złowisz...

 

Dlatego nic nie udowadniam :) Jak ktoś nie potrafi bronić swojego zdania i prosi się o werbalnego klapsa, to u mnie zawsze może na niego liczyć :) Wbrew insynuacjom, uruchamiam swoją wiedzę i intelekt aby poprawić coś. Kto jak nie ja wie do jakiej ruiny doprowadziło wody PZW. Moje zdanie podzielił były mer TBG i to co było pozytywne w starym regulaminie, to moje dzieło po konsultacjach z Markiem Szymańskim i trzema ichtiologami. Teraz wiem więcej o tym jeziorze i mam zamiar zadziałać.

Kolega doniósł mi dziś, że w regionalnym radio był wywiad z wiceburmistrzem który wypowiedział się krytycznie na temat obecnej polityki wędkarskiej nad jeziorem. Najbardziej zaszokowała mnie wiadomość, że miał on powiedzieć, że zostanie rozważone wprowadzenie C&R. Ja to proponowałem od razu, ale wybijano mi to z głowy. Napiszę szerokie uzasadnienie na poparcie tego planu i może wydarzy się cud i będzie pierwsze takie łowisko. Chce też powalczyć o wprowadzenie takiego na odcinku Sanu bo jest tam grupa młodych bojowo nastawionych chłopaków. Trzeba próbować zahamować ten zjazd w przepaść. Koniec dyktatu mięsiarzy. To oni muszą zniknąć znad wody a nie my. Jak na razi przegrywamy tą wojnę.



#479 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 11 maj 2015 - 19:15

Kubuś ty to straszny napinacz internetowy jesteś,i widzę ,że nic pokory w tobie i szacunku do starszych,mi tez wczesniej tak nie miło  pyskowałeś,tu na forum,to jak cię nad Wisłą spotkałem,to z wody nie chciałes na brzeg wyjść i bardzo blady i miły sie zrobiłeś..wies,z góra z górą.....
A teraz,weż zadzwon do jakiegos skarbnika i powiedz mu ze jestes z Karkowa i powiedz,że bedziesz w niedzielę około 4 rano i chcesz z kolegami zrobic opłatę na jezioro.


Jak to nie wyszedłem... wyszedłem, pogadałem, oszołomiony byłem tylko tym, że nie wiem z kim rozmawiam ;) przecież nawet o wobkach rozmawialiśmy ;)
Było minęło... człowiek popełnia błedy, ale najlepiej wypominać, bo nic innego się nie wnosi do tego forum i to nie do Ciebie w tej chwili @gorgol ;)

#480 OFFLINE   jacob1993

jacob1993

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 11 maj 2015 - 19:17

Moze nie mam racji ale wydaje mi się ze miesiarstwa jest znaczaca wiekszosc ( doswiadczenie z nad wody nie z forum ) nad wisłoką sie ludzie smieja z odcinka no kill dla drapieznikow  ktory ma zostac podobno wprowadzony od przyszlego roku więc bardzo ciezko wygrac ta batalie co z tego ze bedziesz mial no killa jak nikt tego nie bedzie pilnowal w przypadku zawiadomienia strazy rybackiej lub policji w niektorych miejscach masz wilczy bilet na zawsze