Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#521 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 maj 2015 - 17:56

Świerza akcja,Okazało sie ,że jednak  kontrole są,i wędkarze sa czujni jak jasna cholera,szybko dzwonią po mundurowych,i ci sie równie szybko pojawiają,ale co najbardziej może denerwować,to ze wiedzą,że jest zakaż uzywania spaliny,a na bezczela silnik spalinowy zapięty i na nim pływane.



#522 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 maj 2015 - 17:58

No to czemu nikt wtedy nie zadzwonił i nikt nie przyjechał ????? czy może jednak było inaczej ?????



#523 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 maj 2015 - 19:21

Zadzwonił,przyjechali,spisali,swiadków mają,i wnioski wyciagną.



#524 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 maj 2015 - 19:22

Zadzwonił,przyjechali,spisali,swiadków mają,i wnioski wyciagną.

Znaczy prawne,bo i swiadkowie byli uprzedzeni,że będą wzywani.do poswiadczenia ,ż było pływane



#525 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 maj 2015 - 19:25

A można wiedzieć któż to taki???? czyżby to znowu nasi forumowicze??? może być na prv



#526 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 maj 2015 - 19:27

Tego to ja juz nie wiem,panie,



#527 OFFLINE   tajmienier

tajmienier

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • Lokalizacjaświętokrzyskie
  • Imię:Jacek

Napisano 31 maj 2015 - 19:40

Świerza akcja,Okazało sie ,że jednak kontrole są,i wędkarze sa czujni jak jasna cholera,szybko dzwonią po mundurowych,i ci sie równie szybko pojawiają,ale co najbardziej może denerwować,to ze wiedzą,że jest zakaż uzywania spaliny,a na bezczela silnik spalinowy zapięty i na nim pływane.


To się nazywa robic z siebie debila :/

#528 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 31 maj 2015 - 19:52

Jednak Moje domysły się potwierdziły, że to nasi znani forumowicze  :D  ;) , oj............. !!!!



#529 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 31 maj 2015 - 20:12

Trochę nie w temacie jesteście. Pływałem po różnych jeziorach gdzie jest zakaz UŻYWANIA spaliny i prawie wszystkie żaglówki miały je zapięte.  A ta afera to jak rozumiem  to, że ktoś w ślizgu zasuwał? A czujności to faktycznie nie brakuje. Jak wypłynąłem ostatni raz to WOPR przez całe jezioro zap... żeby zobaczyć kto to a dla pewności jeszcze pały przypłynęły. Niedługo to przed siadaniem na klopie trzeba będzie patrzeć czy kogoś nie ma.



#530 OFFLINE   MalutkiKoksu

MalutkiKoksu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 31 maj 2015 - 20:16

Fakt faktem silnik był przypięty ale zabezpieczony i zimny przy kontroli więc raczej nie był używany, przynajmniej ja nic nie widziałem a pływałem w odległości ok. 100 m od tego pontonu. Pisał nie będę kto to był bo po co. Ale mimo wszystko mogli dla świętego spokoju zdjąć silnik by nie raził w oczy innych wędkarzy . :)



#531 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 31 maj 2015 - 20:28

Niedługo to przed siadaniem na klopie trzeba będzie patrzeć czy kogoś nie ma.


To jedna z podstawowych zasad Bhp!
  • godski lubi to

#532 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 31 maj 2015 - 21:12

Fakt faktem silnik był przypięty ale zabezpieczony i zimny przy kontroli więc raczej nie był używany, przynajmniej ja nic nie widziałem a pływałem w odległości ok. 100 m od tego pontonu. Pisał nie będę kto to był bo po co. Ale mimo wszystko mogli dla świętego spokoju zdjąć silnik by nie raził w oczy innych wędkarzy . :)

Z tego co ja wiem to nie mogli bo się im klapa nie zamykała i się bali, że im ktoś go zwinie. A ponieważ z g... zrobiła się afera zaoferowałem im zostawienie co cenniejszych rzeczy u mnie i pożyczyłem im elektryka bo pontonem 3,6 pod wiatr to można tylko wodę mieszać a nie się przemieszczać.



#533 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 31 maj 2015 - 21:15

To jedna z podstawowych zasad Bhp!

Nie robiłem jako klozetowa więc się na BHP w kiblach nie znam :(


  • Guzu lubi to

#534 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 31 maj 2015 - 21:15

HEHEHEH wesołe to jest,jak niema kontroli,i każdy bije w łeb co złowi,i z echem smiga,i spalina pokopci,to żle bo nikt nie pilnuje,a jak sie nagle jakis jeden z drugim,na policję,i straz pożali ,ze cos jest nie tak,i zacznie sie nadgorliwe reagowanie na dana sytuację,to tez jest żle,bo sie za bardzo czepiaja i nic nie wolno :blink:  :lol:


  • Apioo, kubaS 1 i Monster lubią to

#535 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 31 maj 2015 - 21:37

Nie rozumiesz Gorgol jednej rzeczy. Policja nie jest od utrzymywania porządku tylko od zbierania mandatów. Widziałem ostatnio jak pała na kładzie robiła rundę po jeziorze i kto miał samochód po lewej stronie, dostawał talon. Na cyplu kasował gości ale do siatek już im nie zaglądał, a trzepali tam ryby na tarle równo. Ostatnio dziennikarze dotarli do dokumentu w którym przywódczyni bandy złodziei wydaje polecenie policji ile to mają zebrać z mandatów od pieszych i kierowców. Chyba se zamontuje prędkościomierz w rowerze i kupie przenośną zebrę :)



#536 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 01 czerwiec 2015 - 04:25

Ja dobrze wiem od czego tam jest policja,i "miejscy",sam byłem swiadkiem w zeszłym sezonie letnim jak policjanci do miejskich przy jednym stoliku,mówia tak:dobra teraz my idziemy w lewą strone wy juz dniówki macie,my musimy normę zrobić.

A co sie tyczy tych od silnika,swoje wiem bo wędkował tego dnia mój brat,widział ich,i był świadkiem całego zajscia,więc.

 

A kolejna jest taka sytuacja,że policja jak to sie mówi na tym czym sie zna,czyli wyklepane w szkułkach,przepisy,to wie jak je respektowac,no ale jezeli chodzi o łamanie przepisów wędkarskich,to niestety jest to takie przykre ,że trzeba do nich zadzwonić,zgłosic co jest,i jak sie pojawi patrol,trzeba z nimi podejśc i wskazać,co tten lub inny robi nie tak,bo i skąd taki krawęznik bedzie wiedział ,że ta duża ryba w siatce może pływać jeszcze jeden dzień,bo nastepnego konczy sie jej okres ochronny.

Lepiej za samóchód kwita wsadzić.



#537 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:01

Jak to powiedział raz PZW Zamość ,  PZW TBG ma bajzel i na własnym podwórku wody sobie nie umieją upilnować :D .Wczoraj byłem , łowiło kilku z brzegu + 3 jednostki pływające , a łódź straży rybackiej stała przycumowana do brzegu na amen , po co kontrolować :D .


Użytkownik Kajtelek2 edytował ten post 01 czerwiec 2015 - 07:02


#538 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:55

Dziś wysyłam długi list  do prezydenta pełen ciężkich argumentów. To fragment dotyczący tego co Kajtelek napisał. „Jedynym instrumentem ochrony jest ograniczanie ilości ryb jakie można zabrać lub całkowity zakaz zabierania, a nie np. kuriozalny „zakaz posiadania echosondy i innych urządzeń do lokalizacji ryb”. Ryb ubywa nie z powodu sonarów, łódek, czy wysokości gumowych butów, ale z powodu zabijania ich. Działacze związku udają, że nie rozumieją tej tak oczywistej prawdy”.

Gorgolm, ja tu obserwuję festiwal absurdów. Jezioro na rzut beretem od miasta a tu na samym wjeździe wykrojony i ogrodzony kawał brzegu i nastawiane jakieś budy dla psów. Dwie wielkie motorówki do wożenia dupy bo nic więcej z tego pływania nie wynika. Teraz quada kupili. Niedługo helikopter kupią. Ile to trzeba mandatów wlepić na zakup tego. A asfalt w mieście jest jak w jakieś zapadłej dziurze. Zamiast kłaść nowy to na mojej ulicy z dzieciństwa, Szkolnej, kostkę kładą.  Tak  to jest jak się wydajne nie swoje pieniądze.


  • MaTeusz9124aba lubi to

#539 OFFLINE   Vodzu

Vodzu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Emil

Napisano 01 czerwiec 2015 - 11:02

C&R albo ograniczenie ilosci ryb zabieranych?? Jak to tak, karta sie nie zwroci ;) wpływy do kasy PZW spadna bo 90% nie zapłaci, nie będzie czego wydawać na sport, edukacje itp. A jakby tak dopuścić echo i jeden z drugim wydał kilkanaście stówek na sprzęt to ile to ryb trzeba zabrać żeby się inwestycja zwróciła. Trzebaby całkowicie znieść limity :P

Na szczescie nie wszystko zalezy od PZW, w tym konkretnym wypadku. 


Użytkownik Vodzu edytował ten post 01 czerwiec 2015 - 11:05


#540 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 01 czerwiec 2015 - 14:58

Cytat wyrwany z kontekstu. Apeluję o C&R bo nie wierzę w żadne bzdury typu limity czy wymiary widełkowe. ZO PZW TBG ma dużo wód a relatywnie mało wędkarzy więc powinna mieć dobrą sytuację. Poleciłem prezydentowi wycieczkę nad Wisłę. Ja byłem na promie z 8 razy i nie widziałem nawet jednego moczykija. Zamiast naprawiać to co zniszczyli szukają sobie kolejnych ofiar. Trzeba powstrzymać tą grabież. Jedna woda C&R nikomu nie zaszkodzi a będzie znakomitym przykładem do porównań jak wygląda wędkarstwo z C&R a jak bez. A najlepszy sposób na to aby się zwróciło to wsadzić 2 palce do gardła :)


  • Monster i banita800 lubią to