Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 23 lipiec 2015 - 18:54

Fota z przekazem pt: "Pozytywna Energia". Dobrze widzieć coś takiego, fajna kolorowa ryba, ładny krajobraz, letni klimat i ten rozłożony bolkowy ogon You got me. Gratulacje.


  • WronaJig lubi to

#562 OFFLINE   zzlublin

zzlublin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wojteczko

Napisano 23 lipiec 2015 - 19:28

Piękne zdjęcie.



#563 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 23 lipiec 2015 - 19:32

Dzięki Kolego :) Dobrze, że mieszkasz daleko i masz dużo lepsze łowisko, bo tak bolki mają tylko ze mną problem :) Na ich szczęście nie mam kompletnie czasu na łowienie więc pewnie Bóg wie ile ich tu nie nałowię. Za to każda wyjęta z premedytacją cieszy jak przeleciana modelka :)


  • marianosum lubi to

#564 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:52

Żeby nie było, że złowił Hamer 2 bolki w jeziorze i już robi z siebie specjalistę od boleni jeziorowych, to dziś 3 szt. Mogło być 4 ale jeden nie chciał zapozować. Tak więc przypadek mamy wykluczony :) Może się zdecyduje pokazać największego tylko obawiam się, że kilka osób może tego nie przeżyć :lol:


  • marianosum lubi to

#565 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 27 lipiec 2015 - 21:49

Dawaj! Damy rade. 



#566 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:12

Nie miałem na myśli nikogo z tego wątku :) Zdjęcie wymaga skomplikowanego retuszu bo zostawiłem aparat na obrotowym stołku po bolku nr 2, a ten nr 3 walił ogonem pod łódką jak oszalały i mam białe plamy od wody na obiektywie:(



#567 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:20

...dawaj,się występluje :)...choć ładna ryba obroni się sama i zakryje te plsmy :)

#568 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 27 lipiec 2015 - 22:24

Dawaj dawaj :)



#569 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:40

Pojechałem jak Matołek na Słowacką zaporówkę aby se pieprznąć fotkę z mega jeziorowym bolkiem a tu jeszcze lepszy, bo polski, pływał 2 km od domu :)

Dzięki Krisu za – ruski granat :lol:

B5JT.jpg



#570 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 28 lipiec 2015 - 05:21

Wunderwaffe działa:) Ryba marzenie gratuluję. Ja za takim pływam piąty rok i jakoś szczęścia brak. Ale fajnie jest widzieć, że wspólnie zdobywana na różnych łowiskach wiedza i wymiana informacji dają skutek. Jak się do tego dołoży kilku-dekadowy staż faceta łowiącego bolki to mamy co powyżej. Piękna ryba i widzę, że mają tam nawet przy tej wielkości czerwone płetwy. Widocznie taki charakter zbiornika.



#571 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 28 lipiec 2015 - 05:39

Nie ma Krisu sprawiedliwości na tym świecie, wiesz o tym dobrze. Co z tego, że ja uwielbiam łowić jeziorowe bolki jak do niedawna nie miałem takiego łowiska. Dlatego z każdego wypadu wysysałem wiedzy ile się da. Postawiłem na Ciebie bo  masz to co decyduje o postępie, obserwujesz, analizujesz, tworzysz teorię którą potem sprawdzasz.  Przy połączonych siłach idzie to błyskawicznie.



#572 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 28 lipiec 2015 - 06:00

Brawo!



#573 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 28 lipiec 2015 - 15:50

Robert czapka z głowy, Ryba żyleta :). Chyba tam u Ciebie woda mocno przejrzysta bo rapiszon ładnie pokolorowany.



#574 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 28 lipiec 2015 - 16:44

Woda bardzo przejrzysta, chociaż już nie tak jak 3 lata temu kiedy to nurkowie filmowali się bez oświetlania na 40 metrach. Płynąc bez problemu widać wszystko na 6 m. Taka przejrzystość skutkuje tym, że te mniejsze bolenie są blade jak dupa. Ten się różnił, czego zdjęcie nie oddaje bo była 20 i pochmurno. Miał zielonkawy metalik na bokach. Jak widać zachował pokrój ryby rzecznej bo na pewno wpłynął do jeziora podczas napełniania wiec to za mało czasu aby się wgarbił jak rasowy jeziorowiec. Za to ważył  dobre 6 kg jak duże boki wiślane. Łowienie w takiej wodzie to bez wątpienia dodatkowa atrakcja. Atak szczupaka 111 na ukleje widziałem jak na dłoni. Z bolkami będzie ciężko bo utrzymuje dystans od ich rewirów. Może kiedyś się uda zobaczyć atak. Postaram się też sfilmować hol, tylko muszę zabrać statyw naramienny bo bez tego porażka.



#575 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 02 sierpień 2015 - 20:45

Dziś tylko smukłe 71cm ,  pusty atomowy strzał po wrzutce pod pysk i pościg dwóch kurdupli za  dużą wersją wabika. Do tego trochę nowych puzzli do układanki. Za późno pojechałem, bo pod wieczór bolki totalnie siadły.



#576 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 sierpień 2015 - 16:03

Koledzy, wstawiajcie jakieś ryby bo się ten wątek zamieni w mój prywatny  :)  Dziś kolejny mega bolek :D


Użytkownik Robert edytował ten post 03 sierpień 2015 - 16:05


#577 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 03 sierpień 2015 - 19:02

Chyba tylko Ty coś łowisz. Ja planuje jechac w piątek pierwszy raz  w tym roku. Ale nie spodziewałbym się zdjęć :) 



#578 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:02

Ja dziś łowiłem pierwszy raz w Wiśle i też się zdjęć nie spodziewałem -  a są :)



#579 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 05 sierpień 2015 - 20:53

Dziś było ciekawie bo pogoda się zmieniała dynamicznie. 4 puste brania, pościć 4 bolków za przynętą i wyjęte 40, 65 i 70+ . Nie ma w zestawie mega, ale nie codzienni jest niedziela.

 

B6JT.jpg



#580 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 05 sierpień 2015 - 21:10

A teraz z innej beczki. Dziś się dowiedziałem co oznaczało przekazanie mojego pisma do prezydenta, „według właściwości”. Mój list wylądował u prezesa ZO PZW. Pan prezio wysmażył dwustronicowy paszkwil który wysłał do mnie i do prezydenta. W tym miejscu muszę pogratulować wyboru nowych władz Tarnobrzeżanom. Wmówiono Wam, ze możecie wybierać tylko między nieudacznikami z PiS albo złodziejami  z PO. Głosujcie tak dalej to was tu wszy zjedzą. Jutro odpisze preziowi aż mu w pięty pójdzie.


  • Forecast, Użytkownik i marianosum lubią to