Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Tarnobrzeskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 15 wrzesień 2015 - 22:44

Ciekawe. Mają fotki? 



#642 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 16 wrzesień 2015 - 03:29

Ile mierzył ?
Bolki na JT ostatnimi dniami były aktywne, znajomi przylowili kilka sztuk(największy 83cm)

 

Potwierdzam, mój znajomy co wyjazd praktycznie coś łowi.
Z brzegu....
Co prawda wielkościowo nie powalają ale są to ryby z przedziału do 70cm

#643 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 03:46

Tak a Józek spod 6stki to złowił takiego na 105.Boleń 70 to już fajna ryba o ile ma tą miarę.80tka realna to już jest kawał Bolenia.Przy 90tce to już zapiera dech a serce chce wyskoczyć z klatki piersiowej.Moje niestety wyniosły się z mety bo jest za ciepło.

Na Wiśle woda koloru czarnego.Jedynie pozostało mi czekać do prawdziwej jesieni.


Użytkownik Tomy edytował ten post 16 wrzesień 2015 - 03:47


#644 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 wrzesień 2015 - 04:50

Nie wykluczam, że złowili ale jak to mówią, „wierzę i sprawdzam”. Takiego ruchu w wodzie jak wczoraj to ja tam jeszcze nie widziałem. Pierwszy raz zobaczyłem atak z wieloma poprawkami prawie 200m od brzegu. Miałem nie podpływać bo stałem daleko od tej akcji ale zobaczyłem, że oczkuje tam sporo uklei więc zmieniłem zdanie. Rzuciłem po prawej stronie miejsca ataku a ryba kręciła się po lewej. Na jej nieszczęście tam tez rzuciłem :) Branie tego największego (85) było niesamowite. Prawdopodobnie nie trafił za pierwszym razem i zaczął gonić przynętę. Jak zobaczyłem falę na wodzie to zdębiałem.  Wprawdzie rekord długości pobiłem minimalnie ale pozostałe 2 wymiary wczorajszy miał dużo większe. Były spore problemy z podebraniem go. Ciekawe co tam jeszcze pływa w tej wodzie.



#645 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 16 wrzesień 2015 - 05:42

A po co fotki? Nie wszyscy robią zdjęcia bo szkoda ryb męczyć  he he . Tak na szybko do kija bo nie było czasu. Od korka do omotki tyle a foregrip tyle, to razem z uchwytem wychodzi 80. Sorki za jakość ale mi telefon do wody wpadł a woda była wyjątkowo mokra.



#646 OFFLINE   Monster

Monster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 11:19

Ciekawe. Mają fotki?

Mają. Jak się będę widział z łowca tego 83 to zgram na swój tel i podesle na pw( bo nie wszyscy którzy wedkuja mają aparaty, komputery i są zalogowani na forum:p)
Na fb natrafiłem też na zdjęcie Bolka z jeziora wiszacego na wadze, która pokazuje ponad 6kg. Zdjęcie oczywiście mało przyjemne.
Nie znam nikogo oprócz Roberta, kto by tutaj świadomie, celowo je lowil. Bolenie o których mi wiadomo to oczywiście przylowy, ale zdarzają się często.
  • Guzu lubi to

#647 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:12

Spoko Monster nie denerwuj się ja mam wredny charakter ;) . Gadałem z Robertem i wiem, że to nie ściema. Dobrze, że jest ktoś kto pomaga. Właśnie miałem przyjemność odebrać maila z fotą nowego jeziorowego PB naszego kolegi. Jeden z największych jeziorowych jakie widziałem nie licząc tych na kafelkach bo o nich nie dyskutujemy. A fota jak zwykle malyna. Jeszczeraz gratulacje Robert.



#648 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:18

Po 3 kroc zarobić karpiem i sumem a dla mięsnych łobuzów wybudować dużo pomostów graty dla pzw pozdro

#649 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:33

Dziś totalnie inne warunki pogodowe ale wymęczyłem 3 ryby. Jedna fajnie wyskoczyła jak brzana pionowo w górę. Największa 73 bardzo gruby w karku. Zabrakło wisienki na torcie, ale to dobrze bo jak pisałem gdzieś, są dwa nieszczęścia, jak ryby nie biorą i  jak biorą jedna za drugą. O.K. idę smażyć bolenie według przepisu od Patu :lol:



#650 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:38

Dzięki Krisu. Może i Ty takiego zaliczysz a ja to sfilmuj.  Marzy mi się taki film z ujęciami podwodnymi. Ładuje aku a Ty tankuj drona, czerwonopłetwe czekają.

 

Bczerwonopletwy.jpg


  • spinnerman lubi to

#651 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 wrzesień 2015 - 06:31

...nie zapomnij smażyć na starym oleju, podwójne walory kulinarne gwarantowane...najlepiej 10W40:P

#652 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 wrzesień 2015 - 07:40

Po 3 kroc zarobić karpiem i sumem a dla mięsnych łobuzów wybudować dużo pomostów graty dla pzw pozdro

Musze się spytać jakiegoś mięsiarza nad wodą jaki sens ekonomiczny ma to co oni robią. Zezwolenie dzienne kosztuje od 5 do 10 zł. Trzeba dojechać nad wodę i raz na kilka wyjazdów coś się uda im złowić. Potem to przyjemne patroszenie i smród w domu. W Biedronce za niecałe 4 zł można kupi paczkę super śledzi w kilku wariantach. Wychodzi nieobowiązkowa matematyka na maturze :D


  • Paweł R. i TomekSudety lubią to

#653 OFFLINE   Patryk1125

Patryk1125

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1887 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Patryk

Napisano 17 wrzesień 2015 - 07:44

Musze się spytać jakiegoś mięsiarza nad wodą jaki sens ekonomiczny ma to co oni robią. Zezwolenie dzienne kosztuje od 5 do 10 zł. Trzeba dojechać nad wodę i raz na kilka wyjazdów coś się uda im złowić. Potem to przyjemne patroszenie i smród w domu. W Biedronce za niecałe 4 zł można kupi paczkę super śledzi w kilku wariantach. Wychodzi nieobowiązkowa matematyka na maturze :D


Zostaje bohaterem w swoim domu bo upolowal strawę...
Bezcenne :P

#654 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 wrzesień 2015 - 07:44

...to aspekt finansowy... ale jakim staje się macho przed babsztylem, gdy sypnie białorybem do zlewu...normalnie bezcenne, za to nie zapłacisz Mastercardem!



#655 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:45

Uśmiałem się bo dokładnie do takiego samego wniosku doszedłem, że stoi za tym atawizm, samiec przynoszący zwierzynę. Jest jednak pewne ale. Jak opłaty były 2 x większe to było ich zdecydowanie mniej.  A dużych bolków już tu w czapę trochę dostało. Pocieszające jest tylko to, że były złowione w różnych rejonach jeziora, nawet przy marinie, co sugeruje, że nie jest to malutka populacja. 



#656 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:59

Zrobią wszystko żeby za.....ć i usmażyć. Ja dziś byłem na chwilę przed robotą z brzegu. Złowiłem dwa bolki takie nawet niegłupie 70taki. Podleciał jeden w gumiakach i chciał woblery kupować :D . Do szału ich bolki doprowadzają bo nie ma nic gorszego niż taki boleń co żre im na oczach i spławiki psuje a oni są bezradni. A jak by do domu takiego przyniósł to by było. Świagier by z flaszką od razu przyleciał a stara wyciągnęła by z szafy ten 10W40 i impra na całego. 


  • spinnerman lubi to

#657 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:54

A te 2 bolki to na Xrape? :D



#658 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:44

Niestety tak :( . Ale uczciwie na te półtorej godziny siepania rzucałem nią może z 5 minut. I na nic innego brań się nie doczekałem. Ciekawe nie?



#659 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:01

Tak serio to co myślisz o tym aby go nazwać "XXX Rapa"?  :)



#660 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:02

Dzięki Krisu. Może i Ty takiego zaliczysz a ja to sfilmuj.  Marzy mi się taki film z ujęciami podwodnymi. Ładuje aku a Ty tankuj drona, czerwonopłetwe czekają.
 

Mega fota. Piękna.

 

 

 

 

 

Zdjęć nie cytujemy






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych