Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Absurdalne mandaty P.S.R


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
297 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:39

 

Nie wiem jak jest faktycznie w przypadku Street Fishing, trzebaby zapytać organizatora ale..

 

W przypadku SF wszystko szło swoim normalnym trybem bez żadnych udziwnień i specjalnych pozwoleń. Teren łowiska był jasno określony z wyłączeniem budowli hydrotechnicznych.



#82 OFFLINE   daz wroc

daz wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:42

W przypadku SF wszystko szło swoim normalnym trybem bez żadnych udziwnień i specjalnych pozwoleń. Teren łowiska był jasno określony z wyłączeniem budowli hydrotechnicznych.

 i wszystko w temacie ;)



#83 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:44

No i gitara, jeśli RZGW potwierdza to sptrażnikom PSR należy się spuszczenie słusznego wpie.. Mam nadzieję, że Panowie odpowiedzą za takie akcje.



#84 OFFLINE   MaverikZagan

MaverikZagan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • LokalizacjaŻagań
  • Imię:Paweł

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:46

Beton Beton Beton jakie murki utwardzane nie żebym kogoś chciał obrażać ale na takich idiotów trafiliśmy już kilka razy, pod żadnym pozorem nie poddawaj się karze sąd ostatecznie. Najgorsze że zamiast ludzi z pasją w szeregach starzy są stare kacapy które próbują za wszelką cenę wbić jakikolwiek mandat. Sytuacja ze stycznia powiadamiam SSR o kłusownictwie podczas tarła pstrąga żeby odwiedzili rzekę nazajutrz sam stawiam się nad rzeką, w celu przyuczenia rzucania innego wędkarza sznurem muchowym bez związanej przynęty na końcu zestawu. Obracam się patrzę straż wymaga dokumenty których raz nie mam przy sobie dwa nie mam opłaconych. Panowie cieszę się że jesteście po 20 latach nad moją rzeką dzięki za odczytana wiadomość i przyjazd. Chcieli mi zabrać sprzęt i wypisać 400 zł wojna była długa narobiłem dymu w całym okręgu :) Najważniejsze to znać swoje prawa.



#85 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:47

Sławek strasznie mieszasz.

Nie tędy droga. Zawodowo siedzę w pozwoleniach wp i przepisy PW można powiedzieć że dość dobrze znam. 

Nie ma takiej możliwości jak wyżej opisujesz. 

 

A nawiązując Paweł do Twojego przypadku to na wiosnę przy okazji Lubelskiego Cierniczka rzucaliśmy na Zalewie Zemborzyckiem spinningami mimo zakazu spinningowania. Do wędek Janusza Dudziaka dowiązane były ciężarki i nasza PSR dobrze wiedziała, że nie jest to połów ryb. 


Użytkownik siatkaz edytował ten post 30 sierpień 2016 - 12:51


#86 OFFLINE   MaverikZagan

MaverikZagan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • LokalizacjaŻagań
  • Imię:Paweł

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:50

A swoją drogą co ten człowiek zrobił złego czy do tego prowadzi postawa PSR I SSR aby gnębić uczcicwych ludzi wędkarzy i pasjonatów zamiast zając się realnymi problemami naszych wód ? Kłusownictwem itd z tym trzeba walczyć...



#87 OFFLINE   MaverikZagan

MaverikZagan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • LokalizacjaŻagań
  • Imię:Paweł

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:54

Zawsze się gotuje jak czytam takie tematy jak to dziadek nad jeziorem dostał mandat za to iż użył na żywca krasnopiórki zamiast płotki, która jest pod ochroną nie dość że ta ryba była tak blada że jej nie rozpoznał to gość ledwo już widział w tym wieku. Sądy koleżeńskie mandaty zarekwirowany sprzęt wyjazdy do okręgu kupa dymu



#88 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:08

A swoją drogą co ten człowiek zrobił złego czy do tego prowadzi postawa PSR I SSR aby gnębić uczcicwych ludzi wędkarzy i pasjonatów zamiast zając się realnymi problemami naszych wód ? Kłusownictwem itd z tym trzeba walczyć...

Przykaz jest taki aby walczyć z miejskimi wędkarzami we Wrocławiu :) Obecnie to u nas znajduje się centrum zła, oko Saurona i wszelkie plagi szkodzące wizerunkowi PZW. Prokuratura w okręgu, komisje i cały bajzel...a było tak spokojnie :) Wszak nie mamy z tym nic wspólnego a jedynie dostało się nam rykoszetem.


  • coma lubi to

#89 OFFLINE   MaverikZagan

MaverikZagan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • LokalizacjaŻagań
  • Imię:Paweł

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:33

Się porobiło Panie street Fishing rzadko tam bywam w sumie nie bywam kiedyś nie wiem co tam się dzieje w mieście nad rzeką jest jak na jarmarku ?....



#90 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:40

Dla mnie łowienie to nie jarmark nawet jak jest dużo wędkarzy w łowisku, zawsze można porozmawiać między sobą.Ja np. nie mam presji na złowienie ryby gdyż nieraz wracałem o suchej łapie,dla mnie łowienie to przyjemność odcięcie się.Blisko mam na miejskie rejony więc chodzę gdyż niestety nie zawsze czas pozwala na dalsze wypady.A tutaj w takim wypadku chcą karać i zabrać możliwość łowienia oraz zniechęcić do pasji.


  • coma i coloumb lubią to

#91 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 05 wrzesień 2016 - 07:38

Panowie czytam i się zastanawiam co w przypadku wygrania procesu przez kolegę?

Może warto było by przyjrzeć się tej sprawie i za brak wiedzy pociągnąć komendanta i jego podopiecznych bo jakiejś rekompensaty w postaci np. zarybienia na jakąś rozsądną kwotę:))?

Wiem, że to dziwne ale może by dało to jakiś skutek dla Panów strażników, że nie są nieomylni.

Czekam z niecierpliwością na wyniki tego postępowania.

Pozdrawiam


  • suhhar i minecjusz lubią to

#92 OFFLINE   kefaspirit

kefaspirit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 305 postów
  • Lokalizacjasilesia

Napisano 06 wrzesień 2016 - 14:25

Przyznaje się bez bicia na SFP Wrocław 24h "skłusowałem" w tym miejscu jedyną moją punktowaną rybe ;-)

Za kare obiecuje na kolanach doczołgać się do siedziby PSR Wrocław i oddać w ręce sprawiedliwości....

https://www.facebook...?type=3



#93 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 06 wrzesień 2016 - 17:23


Wiem, że to dziwne ale może by dało to jakiś skutek dla Panów strażników, że nie są nieomylni.

Czekam z niecierpliwością na wyniki tego postępowania.

Pozdrawiam

Krystian, sprawa mnie zaintrygowała na tyle mocno że aż się zaangażowałem :) Z miejsca obiecuję że będą kolejne, fajne tematy z idiotyzmami PSR w roli głównej. Po prostu znalazłem misję, tudzież cel w życiu :D
 

 

Przyznaje się bez bicia na SFP Wrocław 24h "skłusowałem" w tym miejscu jedyną moją punktowaną rybe ;-)

Za kare obiecuje na kolanach doczołgać się do siedziby PSR Wrocław i oddać w ręce sprawiedliwości....

https://www.facebook...?type=3

Kefaspirit - wychodzi na to że wszyscy wtedy kłusowali. Według niedouczonych i niedoinformowanych strażników PSR nie można łowić od mostu Tumskiego aż do mostu Uniwersyteckiego. Powód - jest to budowla hydrotechniczna..... :lol:



#94 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:32

Panowie, a może gdy by kolega chciał, to można by wybrać sie na rozprawę aby pokazać, że jest więcej osób zainteresowanych stanem rzeczy. Wiadomo, że decydujący głos ma kolega no i termin rozprawy.Pozdrawiam
  • suhhar i coloumb lubią to

#95 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 07 wrzesień 2016 - 08:52

Panowie, a może gdy by kolega chciał, to można by wybrać sie na rozprawę aby pokazać, że jest więcej osób zainteresowanych stanem rzeczy. Wiadomo, że decydujący głos ma kolega no i termin rozprawy.Pozdrawiam

Decydujący głos ma w tym wypadku sąd :) Nie na każdej rozprawie mogą być obserwatorzy. Ale jeśli to można by nagrać całość. Może być ciekawie :)



#96 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:04

Tak? Sie tym sadom we lbach poprzewracalo widocznie, podobnie jak straznikom 😉

http://www.arslege.p...awy/k16/a12650/

#97 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:22

W Polsce władza może wszystko. Uczestniczyłem już w rozprawie z wyłączoną jawnością choć takiej potrzeby nie było. Zamiast obserwatorów było 9 pasjonatów ślepej Temidy, przyuczających się do zawodu.



#98 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:04

To sie niezle przyuczali, w swietle lamanego prawa 😏 Zawsze trzeba skarzyc sie na takie praktyki, chocby i ministrowi...kto by tam nim nie byl 😏

#99 OFFLINE   gryzon

gryzon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:G

Napisano 22 wrzesień 2016 - 11:26

Panowie, a może by trzeba uderzyć do RZGW o mapkę urządzeń hydrotechnicznych na odrze we Wrocławiu ? myślę, że maja takie coś i wtedy temat był by nie do ruszenia przez psr.

Może kolega ZED SET :rolleyes:  mając już przetarte szlaki spróbował by swych sił? :))  Wtedy każdy by se wydrukował małą mapkę i przy kontroli temat zamkną w zarodku:)


Użytkownik gryzon edytował ten post 22 wrzesień 2016 - 11:26

  • Zed Zgred lubi to

#100 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 22 wrzesień 2016 - 19:13

Kolego Krystianie, jeśli byłaby taka możliwość to i owszem. Sprawa toczy się nadal za kulisami. Dla RZGW hydrotechniczne urządzenia piętrzące wodę to są na przykład zwężenia kanałów, rzek, strumyków, które ponoć "podpiętrzają" wodę... :lol:  Będą sądy, inaczej się nie da. A tak poza konkursem to...widać że właściciel z dzierżawcą znają się bardzo dobrze. Qrwa qrwie łba nie urwie :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych