Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybory PZW - czy będziecie głosować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
264 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 12:46

Ja obrazam? Stwierdzam. Tak jest i sam do stada sie zaliczam. Recepty brak...

#122 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 28 wrzesień 2016 - 13:54

Ja po chwili szukania na stronie PZW znalazłem rzeczoną Uchwałę. Nie została więc usunięta.

Podaj link.

#123 OFFLINE   fario1969

fario1969

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaBrodnica

Napisano 28 wrzesień 2016 - 14:09

Proszę bardzo: http://www.pzw.org.p...kadencji_201317

Należy wejść w PDF: http://www.pzw.org.p...z_17092016_.pdf



#124 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 28 wrzesień 2016 - 15:14

Dziękuję.

#125 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4911 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 wrzesień 2016 - 05:15

Regulamin nie dyskryminuje ani nie sekuje osobników ułomnych, zdziecinniałych i idiotycznie bredzących. Nie mamy niestety zakładki typu humor zeszytów szkolnych - choć taką proponowałem. Dawajta czadu chłopaki, moja trollosoba niedługo pęknie ze śmiechu.. :D



#126 OFFLINE   ~30

~30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻelechów
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 wrzesień 2016 - 06:42

Regulamin nie dyskryminuje ani nie sekuje osobników ułomnych, zdziecinniałych i idiotycznie bredzących. Nie mamy niestety zakładki typu humor zeszytów szkolnych - choć taką proponowałem. Dawajta czadu chłopaki, moja trollosoba niedługo pęknie ze śmiechu.. :D

Czyli wspomniany regulamin doskonale dostosował się do realiów obecnego poziomu naczalstwa  :clappinghands: W końcu prawisz z sensem, uff, już zaczynałem wątpić ;)

I nie składaj proszę pustych obietnic że pękniesz ze śmiechu, zbyt to piękne by było prawdziwe  :rolleyes:

Daj boże, pora na zmianę warty. Przeniewierczy Zarząd Wydrwigroszy z Twardej powinien zostać rozliczony ze swej "chwalebnej" działalności... Jak to mawiają najstarsi górale, nikt nie spodziewał się łódzkiego pogotowia  ;)  A zapowiada się małe trzęsienie ziemi, nareszcie :D

Jest na Twardej kilka chlubnych wyjątków, jednak pozostała część... Szkoda słów.

Jeśli coś się w końcu ruszy, wrócę do członkostwa i odszczekam pod stołem wszystko co powiedziałem.



#127 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1846 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 29 wrzesień 2016 - 07:18

Temat jest wałkowany już chyba ze cztery kadencje i Ci którym naprawdę zależy i zależało, oraz nie skupiali się tylko na klepaniu w klawiaturę już w strukturach są, działają i potrafili coś zmienić w swoich kołach czy nawet okręgach...
Ci którzy od lat tylko krzyczą "Rozwiązać, rozwiązać!!!" będą to robić jeszcze przez następne i następne...
Samo się nic nie zrobi, podobnie jak samo nie rozwiąże. Nikt z ulicy delegatem też wybrany nie będzie...
  • Hunter_pike lubi to

#128 ONLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 wrzesień 2016 - 13:25

moja trollosoba niedługo pęknie ze śmiechu.. :D


To by było zbyt piękne. Ale jakby co to mam idealne miejsce na taki happening - zg pzw. Zdaje się że niedługo coroczny cyrk tam wyprawiają. Takie dwie pieczenie na jednym ogniu:-)
  • Hunter_pike i ~30 lubią to

#129 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4911 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 wrzesień 2016 - 19:26

Podaję motto członków dysydentów&reformatorów - Kibic z dala się wp....ala.. :)

Masz rację Pickerel, kiedy czas plus tępa związkowa czerń upora się z nielicznymi ludźmi aktywnymi i inteligentnymi, nadejdzie wasz czas. Nie będzie niczego, nawet tego ohydnego PZW.. :) 



#130 ONLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 wrzesień 2016 - 19:52

Wystarczy że woda zostanie. Z całą resztą damy sobie radę.
  • Hunter_pike lubi to

#131 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4911 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 29 wrzesień 2016 - 20:43

Od lat jest pusta woda, co nietrudno człowiekowi bystremu zauważyć. Tak jak wodogłowie oraz przechwałki członków.. :)


  • popper lubi to

#132 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 29 wrzesień 2016 - 22:10

Sprawy nabierają rozpędu https://www.facebook...917135868431345

Użytkownik Bandit edytował ten post 29 wrzesień 2016 - 22:11

  • coma lubi to

#133 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6268 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 29 wrzesień 2016 - 22:32

Wierzysz w to?   :blink:



#134 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:03

Moje zdanie jest takie. Jeżeli nikt z rządu się za to PZW nie weżmie, to one w takim stanie będzie trwać jeszcze wiele lat. I nic nie da zbieranie podpisów, petycji, zebrań członków pod siedzibą PZW. Do zmian w związku może się przyczynić tylko ktoś z ''góry''. Co my możemy? Nic, jesteśmy tylko pionkami w tej całej układance.



#135 ONLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:36

Od lat jest pusta woda, co nietrudno człowiekowi bystremu zauważyć. Tak jak wodogłowie oraz przechwałki członków.. :)


Bardziej się tego spierd.....ic juz nie da członku więc sama woda wystarczy na dobry początek. I dla jasności nie moje pokolenie jest za to odpowiedzialne tylko twoje.
  • Majo i Hunter_pike lubią to

#136 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:40

Bardziej się tego spierd.....ic juz nie da członku więc sama woda wystarczy na dobry początek. I dla jasności nie moje pokolenie jest za to odpowiedzialne tylko twoje.

Przecież tamto pokolenie nie jest winne ;)  Oni tylko siedzieli na brzegu z bambusem i łowili uklejki na skórkę od chleba.



#137 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:41

Moje zdanie jest takie. Jeżeli nikt z rządu się za to PZW nie weżmie, to one w takim stanie będzie trwać jeszcze wiele lat. I nic nie da zbieranie podpisów, petycji, zebrań członków pod siedzibą PZW. Do zmian w związku może się przyczynić tylko ktoś z ''góry''. Co my możemy? Nic, jesteśmy tylko pionkami w tej całej układance.

My tworzymy tą układankę, my jesteśmy osobami jakie utrzymują na stołkach tych co zarządzają, nic im z zmian ordynacji wyborczych jeśli My zachcemy odsunąć ich od władzy, trzeba tylko mieć jaja by zająć ich miejsce, bo klikać w klawiaturę krytykując albo narzekając potrafi nawet małe dziecko, zastąpić obecne władze, zreformować PZW, doprowadzić do tego by wody były dla wędkarzy a nie dla rybaków, by zajęto się ochroną i tworzeniem tarlisk, by zaprzestano betonowania brzegów rzek i potoków, na tworzonych lub już utworzonych zaporach powstały przepławki dla ryb, by w wodach były ryby - tak tego wszystkiego nie dokona się z za monitora i wiedzę trzeba mieć. 



#138 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1846 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:43

Bzdury mrzonki i populizm.
Wszystko od d..y strony...
Że władze jakieś centralne typu rząd czy nierząd rozwiążą Związek??
A co z majątkiem??
Kto go rozda i komu??
A może uwlaszcza się na nim kolesie którzy są przy korycie a reszta zobaczy środkowy palec...
Zresztą po co rozwiązywać.
Zarządu gospodarki wodnej są panstwowe. Niech wielki brat odgórnie nakaże rozwiązanie wszystkich umów. Związek bez wody sam się rozpadnie...
  • Hunter_pike lubi to

#139 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:47

My tworzymy tą układankę, my jesteśmy osobami jakie utrzymują na stołkach tych co zarządzają, nic im z zmian ordynacji wyborczych jeśli My zachcemy odsunąć ich od władzy, trzeba tylko mieć jaja by zająć ich miejsce, bo klikać w klawiaturę krytykując albo narzekając potrafi nawet małe dziecko, zastąpić obecne władze, zreformować PZW, doprowadzić do tego by wody były dla wędkarzy a nie dla rybaków, by zajęto się ochroną i tworzeniem tarlisk, by zaprzestano betonowania brzegów rzek i potoków, na tworzonych lub już utworzonych zaporach powstały przepławki dla ryb, by w wodach były ryby - tak tego wszystkiego nie dokona się z za monitora i wiedzę trzeba mieć. 

Tak, tylko z tej układanki tak myśli co 20-30 pionek.



#140 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:52

Tak, tylko z tej układanki tak myśli co 20-30 pionek.

Niech nawet myśli co 50-ty to już można działać zaczynając od najniższego szczebla czyli własnych kół. Następnie okręgi a na koniec ZG PZW. Jak pisałem mała kropla drąży skałę aż ta się rozpada a nie robiąc nic stajesz się byle kim jak większość co patrzy na wodę i bycie w PZW przez pryzmat zabrania złowionego mięsa. Nie przekonasz ich do swoich racji jak sam im tego nie pokażesz.