Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
712 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 08 sierpień 2011 - 21:13

Jeszcze raz dziękuje za gratulacje, umnie sezon juz sie zakonczyl, teraz trzeba wracać do pracy. Lowienie Sumów to jest wiecej niż wedkarstwo , myśle że to jest jak choroba, ciężko sie wyleczyć z niej. Sezon udany, pełna relacja jesienią , będzie wiecej czasu na powspominanie.
Pozdrawiam

#382 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 sierpień 2011 - 11:34

W TYM WATKU ROZMAWIAMY O SUMACH, JAKIE LOWIA I WYPUSZCZAJA NASI FORUMOWICZE

#383 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 09 sierpień 2011 - 11:35

Witajcie. Ogolnie odcinek Głogowskiej Odry jest kiepsko patrolowany przez odpowiednie służby :angry: Jezeli chodzi o sam Głogow to nie jest jeszcze tak tragicznie,ale juz pobliskie ościenne miejscowosci to tragedia.Kilkakrotnie zdażyło mi sie informować odpowiednie służby o fakcie kłusownictwa i nic sie działo pomimo ze byłem nad woda jeszcze kilka godzin i niedoczekałem sie przyjazu PSR lub Policji. Sam byłem swiadkiem skłusowania w maju suma oklo 2 metrowego. Pomimo przekazania słuzbom fotek jak mi sie zdaje do dzis nic w tej sprawie sie nie dzieje :( Pozdrowienia dla wszystkich :D KOLEGO @niedzwiecki czapki z głów. Taka regularnosc w polowie tak wymagajacego przeciwnika wymaga nie lada doswiadczenia oraz samozaparcia. JESZCZE RAZ GRATULUJE :mellow:

#384 OFFLINE   Krystek

Krystek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:Krystian

Napisano 09 sierpień 2011 - 12:19

W TYM WATKU ROZMAWIAMY O SUMACH, JAKIE LOWIA I WYPUSZCZAJA NASI FORUMOWICZE



Czyżbym naruszył regulamin forum ?

A czy poproszenie kogoś o nie ujawnianie miejscówek jest naruszeniem regulaminu?



@szpiegu

może karte ma, jak tak to napewno nie opłaconą :D bo znam gościa

a rybek zabiera więcej niż przewiduje regulamin i nie wymiarowe



Pochodzę z DGL więc znam te rejony, znam miejscówki.



#385 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 18:05

Spokojnie nikt do nikogo nie ma pretensji. Przyłów może się trafić każdemu... ale musisz pogadać z wrocławskimi kolegami to podpowiedzą, jak na 0,16 monofilu wytargać ponad metrową kijanę. Sorki, nie mogłem sobie odmówić.... B)

Mówię ogólnie, że może z racji małej wiary w duże ryby w naszych przełowionych wodach, a może z braku wyobraźni i nieco ignorancji, takie zjawisko obserwuje nad naszymi wodami. Ludzie łowią lżejszym sprzętem, żeby było więcej frajdy jak zatną cokolwiek. Później trafia się coś większego i zaczynają się problemy... a dobro ryby zawsze gdzieś na końcu, jeśli wogóle...

troche mnie nie było wiec reaguje nie w pore...
Ale Baloo mozesz mi powiedzieć co Cie dalej boli???
Jak cie tak boli to smiało moge Ci powiedzieć wiecej przy łowieniu bolków w zeszłym roku złowiłem wiele sumów ! miedzy innymi 170 i 140 cm oraz kilkanascie miedzy 90 a 120 cm i nigdy nie pomyslałem zeby obciać zyłke a łowiłem UWAGA NA 0,20 ŻYŁKE i za zadnym nie musialem biec 500 metrów góra co przeszłem to 15 metrów do miejsca zeby je dogodnie podebrać no i teraz drogi Mateuszu mozesz na kazdym kroku pisać jak Cie tak to strasznie boli legendy o człowieku z wrocławia lowiącym sumy na batsona i zyłke 0,16 lub 0,20!

#386 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:11

Michał musisz się pogodzić z myślą że we Wrocławiu jest tylko jeden TEAM który ma osobiste prawo do pewnych miejsc ryb i sposobów łowienia oraz robi to Celowo i propaguje C&R !

#387 OFFLINE   mefisto

mefisto

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:39

[quote]
Spokojnie nikt do nikogo nie ma pretensji. Przyłów może się trafić każdemu... ale musisz pogadać z wrocławskimi kolegami to podpowiedzą, jak na 0,16 monofilu wytargać ponad metrową kijanę. Sorki, nie mogłem sobie odmówić.... B)

Mówię ogólnie, że może z racji małej wiary w duże ryby w naszych przełowionych wodach, a może z braku wyobraźni i nieco ignorancji, takie zjawisko obserwuje nad naszymi wodami. Ludzie łowią lżejszym sprzętem, żeby było więcej frajdy jak zatną cokolwiek. Później trafia się coś większego i zaczynają się problemy... a dobro ryby zawsze gdzieś na końcu, jeśli wogóle...
[/quote]
troche mnie nie było wiec reaguje nie w pore...
Ale Baloo mozesz mi powiedzieć co Cie dalej boli???
Jak cie tak boli to smiało moge Ci powiedzieć wiecej przy łowieniu bolków w zeszłym roku złowiłem wiele sumów ! miedzy innymi 170 i 140 cm oraz kilkanascie miedzy 90 a 120 cm i nigdy nie pomyslałem zeby obciać zyłke a łowiłem UWAGA NA 0,20 ŻYŁKE i za zadnym nie musialem biec 500 metrów góra co przeszłem to 15 metrów do miejsca zeby je dogodnie podebrać no i teraz drogi Mateuszu mozesz na kazdym kroku pisać jak Cie tak to strasznie boli legendy o człowieku z wrocławia lowiącym sumy na batsona i zyłke 0,16 lub 0,20!
[/quote]

Oleix zawsze jak czytam twoje posty to mam uśmiech na twarzy a co ciekawsze to że wielkorotnie widziałem cię na rybkach w różnych miejscach, a bardzo często na żwirowni obok głoski, i z moich obserwacji wynikało że nic nie złowiłeś ewentualnie coś tam ci stukneło, a co jest ciekawsze, później tu na forum produkujesz się ileś ty to nie nałapał a to 300 okoni i 200 boleni a to ci sum przywalił ale nie dałeś mu rady itp, itd AA
jako że wątek o sumach to pokaż nam tu choć jednego chętnie oglądnę pobijemy bravaa


#388 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:50

Mam sumki 90-ki na rozkładzie i ostatnio na łodzi kij 20lb miał z nim co robić tak murował.Nie wiem jak na żyłce 0,20 radzisz sobie z sumem 170cm.Nie pojmuję tego albo mam za ciasną głowę :D

#389 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:55

Może powodów jest kilka brak chęci słuchania grona wzajemnej adoracji iż zdjęcie jest przepalone albo co najważniejsze widać iż ryba była męczona ! @mefisto ludzie łowią ale mają dosyć czytania złego na swój temat od ludzi którzy robią to samo ( w ładniejszy sposób )

#390 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 09 sierpień 2011 - 20:00

Idzcie sobie na privy szkoda sumow niedzwiedzia

#391 OFFLINE   mefisto

mefisto

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 20:01

@dragon lepiej bym tego nie ujął !
racja łowią jak widać wyżej wiele 170 - 140 póżniej na forum to jakoś dziwnie wszystko urasta

#392 OFFLINE   dragond500

dragond500

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaUK -Wrocław

Napisano 09 sierpień 2011 - 20:06

Powiem szczerze że dziś we mnie gotuje i nie zdziwie się jeśli administrator mi podziękuje za obecność ale dlaczego jednym wolno a drugim nie tego nie rozumiem a jesli chodzi o OLEIXA to mam nadzieje że wstawi zdjęcia bo jeśli nie to ja wstawie je za niego ! I zastanawiam się czy wtedy ktoś powie przepraszam!

#393 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 09 sierpień 2011 - 20:49

Polecam wizytę u jakiegoś specjalisty od głowy. Macie zbyt wygórowane mniemanie o sobie w tym Wrocławiu i podświadomie zawsze ścigacie się kto lepszy kto gorszy kto taki i owaki. Zrozumiałbym jakby ryb wam w rzece brakowało ... a tak nie jest.

Nie dziwie się że paru znajomych ma gdzieś wstawianie fotek na forum dla nich to tylko i aż pasja nie wyścigi.



Niedźwiedź piękne sumy odjazdy pewnie kapitalne robiły :mellow:

#394 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:05

@Niedzwiedzki - gratuluję ryby :o
@Baloo- Mateusz napisz proszę że nastawiając się na klenie,bolenie okonie, stosujesz zestaw o mocy co najmniej 30 lb ,a przytaknę Tobie na całej linii. wątpię w to jednak , i dlatego mam wrażenie że szukasz trochę dziury w całym . miałem sumy,nie tylko ja, które zażarły jugola 5cm,dorado lake 3,5cm,horneta 5cm czy inną teoretycznie przynętę kleniową... i co wtedy?
Mamy szał sumowy jedni łowią z premedytacją,drudzy z przypadku. gratuluję tym pierwszym i tym drugim,proponuję jednak wzajemną wyrozumiałość i wspólne modły żeby mafia wątrobowa nie wycięła nam wszystkiego w pień :wacko:

#395 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:13

Hello,
Następne kasuję jeśli nie będą nawiązywały do tematu. Szkoda więc czasu na przepychanki. Będę bezlitosny.

Remek

#396 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 09 sierpień 2011 - 23:33

Cześć daj info ns priv, moźe coś wykombinujemy. :D

#397 ONLINE   PiterS

PiterS

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 10 sierpień 2011 - 06:51

Niedźwiedź gratuluję wąsatych.
A czy Ty przypadkiem nie jeździsz nad wodę białym golfem 2 bo wczoraj widziałem z rana kierowcę podobnego do Ciebie z czymś pontonopodobnym na tylnym siedzeniu i w bagażniku?

Pozdrawiam i do zobaczenia nad Oderką.

#398 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 sierpień 2011 - 23:13

Wykasowane posty. Nie mam czasu na dochodzenia, nie stoję za żadną opcją.
Proszę o dyskusję o sumach.

Remek

#399 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 13 sierpień 2011 - 09:47

Witam.
Efekt skumulowanego szczęścia (z powodu przepracowania nie byłem miesiąc na rybach). Wąsaty z wrocławskiej oderki - 145 cm. Złowiony na spinning wczoraj ok 8 rano. Przynęta to białe kopyto relaxa na główce Mustad big game 35g 8/0 (po holu główka była mocno rozgięta :unsure: ), wędka St croix Avid Inshore 7ft 20 lb, plecionka Spiderwire 20 lb na stradicu FI 4000. Sumik wziął na głębokości ponad 6 m z przedłużonego opadu i po ok 15 minutowej walce, wchodzeniu w linke kotwiczną i naprawdę solidnych odjazdach jak na jego rozmiar, wylądował na pontonie B) Dzięki dla kolegi @homegeon za pomoc w podebraniu.
.

Załączone pliki



#400 OFFLINE   Homegeon

Homegeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 sierpień 2011 - 09:58

150< coming soon B) B)
Mnie również sumek zaskoczył swoją siłą i walecznością ( przy drugim klepnięciu w łeb, jego ogon obrał za cel moją głowe :mellow: ) po tym co pokazał podczas walki byłem pewien, że jest dużo większy :D
Jeszcze raz gratulacje odemnie :D !!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych