Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
712 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 11:41

Świetnie Monk fajne fotki rybka też oczywiście.Pozdrawiam.

#402 OFFLINE   saalar

saalar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 11:49

No nareszczie jakieś ryby. Widzę że nielada emocje wzbudził ten wąs. Zreszta jak każdy u mnie także. :mellow:

#403 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 887 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 11:58

@Monk gratulacje piękna ryba i piękny zakręt w tle :lol:
Danek

#404 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2603 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 13 sierpień 2011 - 12:58

Gratuluje rybek:)
Panowie mam pytanie..-> Czy ktoś łowi sumki we Warcie? Nie chcę wiedzieć gdzie na co itd tylko z ciekawości pytam bo sam ich nie poławiam a jak już widzę i słyszę to tylko: Odra-Wisła....Wisła-Odra
:D)pozdrówki

#405 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2011 - 13:03

Piękny odrzański wąs!!
Gratulacje :D

#406 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 13 sierpień 2011 - 15:38

Dziękuje za gratki.

@Monk gratulacje piękna ryba i piękny zakręt w tle :lol:
Danek

:lol: tam nie ma zakrętu w pobliżu :unsure: Rędzin... i po zagadce ;)

#407 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 18:03

Gratulacje, że z ręki

#408 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 19:37

Spróbujemy jutro... :unsure:

#409 OFFLINE   dawm84

dawm84

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 sierpień 2011 - 06:20

Gratuluje rybek:)
Panowie mam pytanie..-> Czy ktoś łowi sumki we Warcie? Nie chcę wiedzieć gdzie na co itd tylko z ciekawości pytam bo sam ich nie poławiam a jak już widzę i słyszę to tylko: Odra-Wisła....Wisła-Odra
:D)pozdrówki


Łowi to za dużo powiedziane ale ostatnio spotkania zdarzają się nader często...

#410 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 sierpień 2011 - 11:52

[quote]
Spokojnie nikt do nikogo nie ma pretensji. Przyłów może się trafić każdemu... ale musisz pogadać z wrocławskimi kolegami to podpowiedzą, jak na 0,16 monofilu wytargać ponad metrową kijanę. Sorki, nie mogłem sobie odmówić.... B)

Mówię ogólnie, że może z racji małej wiary w duże ryby w naszych przełowionych wodach, a może z braku wyobraźni i nieco ignorancji, takie zjawisko obserwuje nad naszymi wodami. Ludzie łowią lżejszym sprzętem, żeby było więcej frajdy jak zatną cokolwiek. Później trafia się coś większego i zaczynają się problemy... a dobro ryby zawsze gdzieś na końcu, jeśli wogóle...
[/quote]
troche mnie nie było wiec reaguje nie w pore...
Ale Baloo mozesz mi powiedzieć co Cie dalej boli???
Jak cie tak boli to smiało moge Ci powiedzieć wiecej przy łowieniu bolków w zeszłym roku złowiłem wiele sumów ! miedzy innymi 170 i 140 cm oraz kilkanascie miedzy 90 a 120 cm i nigdy nie pomyslałem zeby obciać zyłke a łowiłem UWAGA NA 0,20 ŻYŁKE i za zadnym nie musialem biec 500 metrów góra co przeszłem to 15 metrów do miejsca zeby je dogodnie podebrać no i teraz drogi Mateuszu mozesz na kazdym kroku pisać jak Cie tak to strasznie boli legendy o człowieku z wrocławia lowiącym sumy na batsona i zyłke 0,16 lub 0,20!
[/quote]

Oleix zawsze jak czytam twoje posty to mam uśmiech na twarzy a co ciekawsze to że wielkorotnie widziałem cię na rybkach w różnych miejscach, a bardzo często na żwirowni obok głoski, i z moich obserwacji wynikało że nic nie złowiłeś ewentualnie coś tam ci stukneło, a co jest ciekawsze, później tu na forum produkujesz się ileś ty to nie nałapał a to 300 okoni i 200 boleni a to ci sum przywalił ale nie dałeś mu rady itp, itd AA
jako że wątek o sumach to pokaż nam tu choć jednego chętnie oglądnę pobijemy bravaa

[/quote]
Ja juz kiedys napisalem ze choc bym w odrze jesiotra złowił to fotki nie wstawie ale skoro juz tak chodzisz namiętnie za mną krok w krok i mnie obserwujesz to moze chcesz sie czegos nauczyć bo jednak łowie...??? skoro tak nalegasz to wkoncu pokarze Ci chociazby sumka dzisiejszego wypadu z nocy sprzęt typowo sumowy złowiony z brzegu bez biegania po 500 metrów hol trwał okolo 10 minut wszystko odbylo sie bez obcinania plecionki a reszta tak jak napisałem przyłowy podczas boleni czy kleni...a Ballo mocno to chyba boli bo tak jak napisal jeden kolega coż nie chodze na klenie ze sprzętem 30 lb! najlepsze jest to ze wszystcy co chodza ze mną na ryby i mnie znaja wiedzą ile lowie i co i wsystcy smieja sie z tego co napisaleś... moze jest jednak tak jak napisal Dawid jest taki jeden TEAM ktory zawiera jakies 10-12 osob stosujących C&R i łowiących naprawde ładne ryby jak by nie patrząc chyba znajduje sie wsród nich...?
szkoda ze tak rzadko jestem na kompie i nie widziałem co napisala reszta ale jak widać chyba mam inne zajęcia <_<
Monk super sumik!!!

Mam nadzieje ze admin tego nie skasuje bo wkoncu sumik jest pierwszy i mostatni z moich na tym forum aczkolwiek chociaż kolega Mefisto sobie popatrzy :mellow:

ile ma.. hmmm nie wiem :lol:

http://img220.imageshack.us/img220/7735/schowek01rug.jpg



#411 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 14 sierpień 2011 - 13:02

Graty super wąsaty :D

#412 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 14 sierpień 2011 - 13:21

Piękny wąsaty! I jednostronny uśmiech, prawie jak Michaś Żebrowski :mellow: :lol: :mellow:

#413 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 14 sierpień 2011 - 13:37

:D Piękna rybka. Taka żółciutka- gratulacje. :D

#414 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 14:27

Piękny sum Michał :mellow: , ktoś Chyba Ci jest coś winien :D

#415 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 14 sierpień 2011 - 18:50

Boli boli hi hii ;)
Piekny,złoty :mellow:

#416 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:22

Super ryba.
Michał piekne ryby łowisz, co udowodniłes wielokrotnie tutaj i na priwie. Mozna Ci pozazdroscic zmysłu i techniki. Wspaniały sum.
Pozdrawiam serdecznie.

#417 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 15 sierpień 2011 - 10:10

Graty @Oleix. A koledze @mefisto i nie tylko pewnie łyso... Wszak ten gość naprawdę łowi ładne ryby a to, że kiedyś tam ktoś go widział i nic nie łowił o niczym nie świadczy, bo ile to razy wraca się o kiju...

#418 OFFLINE   dawm84

dawm84

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 15 sierpień 2011 - 11:39

..., bo ile to razy wraca się o kiju...


Dokładnie - dla postronnych obserwatorów/ciekawskich kolegów wędkarzy zawsze jestem na zero i zawsze bez brania. Im mniej sprzedanych informacji, tym więcej ryb w wodzie.

#419 OFFLINE   benjam87

benjam87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • Lokalizacjacentralna Wisła

Napisano 15 sierpień 2011 - 13:02

[quote]
..., bo ile to razy wraca się o kiju...
[/quote]

Dokładnie - dla postronnych obserwatorów/ciekawskich kolegów wędkarzy zawsze jestem na zero i zawsze bez brania. Im mniej sprzedanych informacji, tym więcej ryb w wodzie.
[/quote]

zgadzam się w 100%. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie najważniejszy jest fakt przebywania nad wodą. Uda mi się coś oszukać świetnie, odpinam, wypuszczam nie robię zdjęć z zasady (nie potrafię, nie jestem zadowolony z efektu, szkoda mi męczyć rybkę).
Nie mniej jednak doceniam pracę kolegów po kiju którzy robią ŚWIETNE fotki na tym forum.
Irytuje mnie strasznie na forach jak ktoś zarzuca komuś, że ten nie ma wyników nic nie łowi i jest kolekcjonerem sprzętu.
Co komu do tego?! Jestem na tym forum już chyba rok i nie wrzuciłem żadnego zdjęcia z rybą bo nie lubię uskuteczniać dziadostwa, po za tym w Górze Kalwarii ni ma ryb :lol:

P.S przepraszam moderatorów za zaśmiecanie wątku, staram się tego unikać, jednak ostatnio widziałem podobną dyskusję i musiałem wylać swoje żale :unsure:

#420 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 15 sierpień 2011 - 22:00

Spróbujemy jutro... :unsure:

Nie wyszlo. Woda na Wisle wysoka, ryba wszedzie i nigdzie, a na srodrzecznych przykosach nie ma jej na pewno, bosmy sprawdzili




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych