Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
712 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 16 sierpień 2011 - 06:50

[quote]
Spróbujemy jutro... :unsure:
[/quote]
Nie wyszlo. Woda na Wisle wysoka, ryba wszedzie i nigdzie, a na srodrzecznych przykosach nie ma jej na pewno, bosmy sprawdzili
[/quote]
Taki sobie pontonik?? Dwie osoby, z czego jedna z białym nakryciem głowy??

#422 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 10:24

To nie my. W zasadzie nie wedkujemy juz na wisle mazowszanskiej, z rzadka jedynie, jak jest tylko jeden dzien. Za duza presja jak dla mnie :(

#423 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 22 sierpień 2011 - 21:56

Ale fajnie widzieć takie ładnie sfocone :D sumiki z Wrocławia. Tak myślę,że z Wrocławia, bo Koledzy z Wrocławia są.
Gratuluję Michałowi-Oleix-owi oraz Monkowi, którego póki co nie poznałem, takich połowów. Oby więcej takich ładnych zdjęć, chociaż Michał już nie wstawi.... :(

A do Kolegi @mefisto: przejrzyj wyczyny Oleixa na YouTube. Jest tam mała namiastka tego jak on łowi okonie. Szkoda, że tego nie widziałeś na żywo. Może kiedyś Ci się uda. Mnie się udało to zobaczyć i powiem Ci, że wrażenie jest szokujące.
Łap za kija i nim wywijaj, raczej nie kwestionuj osiągnięć innych, bo wydaje mi się, że coś słabo go podglądasz na tej Głosce albo faktycznie garbate nie gryzły - zdarza się...

A Oleix faktycznie łowi, oj łowi. Skromny jest więc nie wszystkim i nie wszędzie się chwali :lol:

Pozdrawiam

Slavobeer

#424 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 23 sierpień 2011 - 11:47

[quote]
..., bo ile to razy wraca się o kiju...
[/quote]

Dokładnie - dla postronnych obserwatorów/ciekawskich kolegów wędkarzy zawsze jestem na zero i zawsze bez brania. Im mniej sprzedanych informacji, tym więcej ryb w wodzie.
[/quote]

zgadzam się w 100%. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie najważniejszy jest fakt przebywania nad wodą. Uda mi się coś oszukać świetnie, odpinam, wypuszczam nie robię zdjęć z zasady (nie potrafię, nie jestem zadowolony z efektu, szkoda mi męczyć rybkę).
Nie mniej jednak doceniam pracę kolegów po kiju którzy robią ŚWIETNE fotki na tym forum.
Irytuje mnie strasznie na forach jak ktoś zarzuca komuś, że ten nie ma wyników nic nie łowi i jest kolekcjonerem sprzętu.
Co komu do tego?! Jestem na tym forum już chyba rok i nie wrzuciłem żadnego zdjęcia z rybą bo nie lubię uskuteczniać dziadostwa, po za tym w Górze Kalwarii ni ma ryb :lol:

P.S przepraszam moderatorów za zaśmiecanie wątku, staram się tego unikać, jednak ostatnio widziałem podobną dyskusję i musiałem wylać swoje żale :unsure:
[/quote]
...możesz rozwinąć swoją myśl???...

#425 OFFLINE   benjam87

benjam87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • Lokalizacjacentralna Wisła

Napisano 23 sierpień 2011 - 12:44

oczywiście Patu :mellow: miałem na myśli to, że fotki , które wykonałem pare razy nie podobały mi się zupełnie więc zaprzestałem tej sztuki - nie mam do tego drygu ani chęci Embarassed . Ostatnio widziałem fotkę 80cm bolenia/trupa z Warszawy położonego na trawe - to jest uskutecznianie dziadostwa wg. mnie.
Na Twoje fotki patrzę zawsze z podziwem i uważam, że są zajebiste co wielokrotnie powtarzałem.

#426 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 sierpień 2011 - 15:35

Ja jeszcze takie jedno malutkie ale mam co do halo jakie ma do mnie Baloo w zwiazku łowienia sumów na delikatny sprzęt polecam przeczytanie sobie na co Baloo łowił z trola :lol:
szczególnie zdanie pod pierwszym zdjeciem :angry:
http://www.jerkbait.pl/?p=116

u nas jak narazie trudne warunki aczkolwiek sumowe ale ja z racji ostatniego zajechania silnika odpadam :mellow: zna ktoś kogos we wrocławiu kto szybko naprawia silniki??
Monk pływasz dalej????

#427 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 23 sierpień 2011 - 16:42

chyba będziecie musieli dać sobie po razie,najprostrze wyjście :lol:

#428 OFFLINE   bartek

bartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów

Napisano 23 sierpień 2011 - 16:49

Oleix ładnie po gaciach co po niektórym pojechałeś :lol: .Czasami aż się o to prosi na tym forum.Brawo

#429 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2603 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 23 sierpień 2011 - 16:51

Dobraaa riposta eheh


#430 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 23 sierpień 2011 - 18:20

Nosił wilk razy kilka,poniesli i wilka :mellow:

#431 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 sierpień 2011 - 18:35

to nie pierwsza wpadka Kolegi Baloo wiec chyba czas sie zastanowić po co tyle sie czepia innych skoro sam nie patrzy sie na siebie i mysli ze jest kims super... :huh:

#432 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:03

Oleix Jacek Gil Wrocław na Grobli stanica WOPR Naprawa silników za burtowych. Na pewno go nie spapra ma chłop wieloletnie doświadczenie,były zawodnik w sportach motorowodnych. Pozdrawiam i polecam Tornado

#433 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 23 sierpień 2011 - 21:49

Oj dzieciaku, widać bardzo boli... :mellow: No faktycznie trafiłeś mnie, że ho ho... Pierwsze odrzańskie sumy, złowione podczas trola za sandaczem.... hmmm..... dramat. 2 metrowy kijek St.Croix to wciąż trochę więcej mocy niż Twój kleniowy Batsonik.... ale wow... Poza tym forsowny hol, a normalny hol (masz tam też filmik) to jednak co innego niż przeciąganie linki kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Więc normalnie leżę na deskach, niczym dzisiejsza Wisła. :unsure: :mellow:

Ty nadal nie rozumiesz i nie zrozumiesz o co się rozchodzi, a ja już nigdy później w tej rynnie nie łowiłem sandaczowym kijkiem, co potwierdzi kilka osób, które wspólnie cieszyło się łowieniem sumów w tym uroczym do niedawna miejscu...

ot taka drobna różnica.

#434 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:00

:unsure: Oleix

#435 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2214 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 sierpień 2011 - 05:27

ad Oleix
Zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem wszystko co tam było napisane, a nie tylko, jedną, wyrwaną z kontekstu linijkę.
Po pierwsze artkuł był pisany w 2006r... do dzisiaj człowiek nabiera doświadczenia więc zdanie ma czas zmienić.
Po drugie :Za cel wyprawy wybieramy dość urozmaicony miejski odcinek rzeki. Trafiają się tam sandacze, wiele przelanych główek może zaskoczyć kleniem lub jaziem, od kilku lat pojawia się coraz więcej boleni, no i czasem przypomni się król rzeki – sum. Jednak gdyby ktoś powiedział mi tego dnia, że to właśnie on będzie głównym aktorem, pomyślałbym że postradał zmysły.
Po trzecie, miałeś kiedyś w ręku St. Croix Premier 1,98 do 3/4 Oz? Mogę zrozumieć co Baloo miał na myśli pisząc o różnicach pomiędzy ww, a kijem kleniowym.
Po czwarte przerażają mnie osoby, które cieszą się z trafnej i ciętej riposty. Zakładam, że przeczytali tylko tę jedną linijkę, którą chciałeś podkreślić.
Po piątek to dajcie sobie obaj na wstrzymanie bo aż przykro się to czyta.
Po szóste gratulacje dla wszystkich łowców wąsaczy... żeby nie było, że to całkowity OT :D
Po piąte pozdrawiam.

#436 OFFLINE   wonton

wonton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaMasuren

Napisano 24 sierpień 2011 - 06:04

gdyby kończyła się wazelina to ja mogę podrzucić trochu

#437 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 24 sierpień 2011 - 07:36

Witam
Tak na zakończenie sporu, wstawiam zdjęcie suma złowionego samodzielnie przez moją córke . Ryba biorąc pod uwage wiek córki [15 lat], imponująca 170 cm i 35 kg. Ryba oczywiśćie wypuszczona .Pozdrawiam

.

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.JPG   117,98 KB   1149 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.JPG   122,66 KB   1150 Ilość pobrań


#438 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 24 sierpień 2011 - 07:38

.

Załączone pliki

  • Załączony plik  3.JPG   103,4 KB   1140 Ilość pobrań


#439 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 24 sierpień 2011 - 07:38

Piękna ryba. Ja na porównywalny wynik musiałem czekać jeszcze prawie 15lat, a i tak do tych 170 trochę mi zabrakło :D

#440 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2214 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 sierpień 2011 - 07:46

Ja pierdziele :D!
Gratulecję dla córy i tatusiowi i córze tatusia ;) .
Niedźwiedzki, a czy Twój tekst się ukazał w jednym z i/lub czasopiśmie :D? Cała rodzinka wędkująca... chyba marzenie każdego z nas tutaj :D.
Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych