Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wspólne zakupy w sklepach RB

rodbuilding sklepy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
523 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 styczeń 2012 - 13:17

A w jednej z pracowni ostatnio była wyprzedaż jakich mało :D Loomisy po 200zl, Cd-ki tyle samo, travele Gattiego 123zł itd :D :D :D



A ja jak zwykle sie nie zalapalem :(
Na black friday w USA w tym roku kupilem lozyska, a przeszly mi obok nosa St Croix SC V za 50 % ceny.

Chyba musze sie skupic na rybach, a nie zakupach.
Szczegolnie ze mi sumy ostro spadaja ostatnio podczas holu



#62 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 11 styczeń 2012 - 13:18

Im szybciej ten burdel padnie, tym lepiej dla nas.

A agencje ratingowe są łaskawe do czasu, dla Włochów też były.
Teraz narzekamy, a jazda dopiero będzie jak złoty naprawdę poleci na łeb, będzie jak za czasów mojego dzieciństwa, dolar za 4,20 albo i więcej

Ja stwierdziłem, że nie kupuje blanków - wolę kupić używkę - albo tera uwaga, herezja - coś Kongera albo coś od Smoka :lol:

Rybom ponoć nie przeszkadza!


I w ogóle, fajnie przegląda się stare wątki na j.pl, ludzie polecali sobie Arrivale z JP np za 550 zł z cłem i przesyłką :mellow:
Albo avidy krótsze za 700 zł, z multikami to samo :D


Ps. Blanki blankami - a paliwo Panowie? Obecnie wyjazd na weekendowe ryby we dwie osoby, wolę nie mówić ile wyjdzie...

#63 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 styczeń 2012 - 13:25

A w jednej z pracowni ostatnio była wyprzedaż jakich mało :D Loomisy po 200zl, Cd-ki tyle samo, travele Gattiego 123zł itd :D :D :D


Bujo,to to jeszcze nic.ja ostatnio byłem świadkiem jak po upadku dystrybutora na aukcji sprzedało się 150 Lamiglasów (gotowych kijów modele 2011r) z czego większość (90%)w cenie wywoławczej.
Dodam ,co istotne,że ceny wywoławcze kształtowały się od 14 do 20 euro za sztukę...niezależnie od modelu...
Najwyższa cena jaka padła na aukcji to jakieś 70 euro.

#64 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Maciej

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:56

@Friko w wątku o pstrągach, bodajże mówiłeś, że wędkarstwo powinno stać się bardzie elitarne, teraz tak to się może właśnie stać przez podnoszenie cen. Zamiast 500tys. wędkarzy będzie 100tys. ;)

#65 OFFLINE   Darc

Darc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Wesoła

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:03

Mi tam wyjazdy nie straszne. Koszt przejazdu praktycznie mi się nie zmienił 15-20 zł/100km (trasa/miasto).
Dziwię się, że tak niewiele osób szuka alternatyw.
darc

#66 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • LokalizacjaBełchatów
  • Imię:Paweł

Napisano 12 styczeń 2012 - 09:19

Miałem cichy plan zmajstrować sobie do wiosny dwa Batsony, ale jak ceny blanków skoczyły jeden o 50, a drugi o 40 zł w górę to póki co sobie odpuszczam :(
Zamiast tego zaczynam poszukiwania jakichś seryjniaków do przeróbki...


#67 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2640 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 15 styczeń 2012 - 22:54

Zauważyliście, co tym :angry: :angry: :angry: do ich :angry: :angry: :angry: łbów strzeliło? Nie tak dawno temu wprowadzili taką politykę kosztowo-wysyłkową, jak Cabelas. Czyli za przesyłkę 20% kosztów zakupów, ale nie mniej, niż 20$.

Teraz coś tam u nich sprawdzałem i ku wkur... niekulawemu stwierdziłem, że teraz jest odpowiednio 25% i 30$ :huh: . Porąbało tych cholerników dokumentnie :angry: Trza u nich konto skasować ... a taki skurkobani mają wybór :angry:

Pzdr,
Fatso

P.S. Kto jeszcze ma tak duży wybór przede wszystkim przelotek i uchwytów kołowrotka?

#68 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18580 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:10

Wow ! umknęło mi to, przyznaję :(

#69 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:43

Ostatnio zamawialem i wlasnie mnie tak potraktowali jak piszesz.
:(




#70 OFFLINE   Robson1981

Robson1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 styczeń 2012 - 11:07

I do tego wysyłają Fexedem przez co automatycznie u nas trzeba doliczyć VAT i to niezależnie od kosztów paczki. Wielka szkoda...

#71 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2289 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 16 styczeń 2012 - 11:11

Witam
Faktycznie już się u nich nie opłaca brać drobnicy
Acidrod wychodzi taniej, również matagi bo bo u niego można indywidualnie zawalczyć o jakiś rabat. Generalnie jest bardzo elastyczny
Wracając do mudhole to wycofali również wysyłkę dwuskladowego blanku usps, pozostaje wyłącznie fedex co w zasadzie jest równoznaczne z cłem i vatem. Szkoda bo sklep dobry i w sumie ciężko.znałeś podobny z taka ilością asortymentu
Pozdrowka

Ps. Ostatnio taniej mi wyszło wziąć komplet przelotem z cabelas

#72 OFFLINE   kwiat

kwiat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 styczeń 2012 - 11:23

Pamiętam jak 2-3 lata temu koszt wysyłki z mudhola to było ok. 11$. Ostatnio jak pisze Fatso za kilka pierdół 20$ i już mi się odechciało, teraz jak jest 30$ to naprawdę ich pogięło. Ja ostatnio obieram politykę antyamerykańską i co mogę to biorę z innych kierunków. Moja choroba to muchozolia więc blanki cts, nawijaki danielsson, hmmm z linkami trochę gorzej.... :( bo Airflo mi zupełnie nie leżą więc jednak hameryka. Przelotki wiadomo H&H (choć trafiają się niedoróby). Poczytałem ostatnio trochę opini o Recoil-ach i wiem, że ich nie chę. Nitki i lakier niestety też hameryka... no i niestety sensowne uchwyty do muchówek też robią tylko hamerykanie (rec, struble + kilku małych). Da się pewne pierdoły kupić na ebay ale raczej niewielki wybór u pojedyńczych sprzedawców... Jest kolo na ebay który wysłał mi trochę blanków i sprzętu i ceny wysyłek normalne (blanki np. 10$ first class-em i 30$ Priority international-em), na blanki i komponenty dobre ceny ma.

Ściąga rzeczy których nie ma w swoim sklepie na ebayu - jego nick to gimpyflyfisher. Karl jest bardzo kontaktowy gość - polecam ale warto czasem dopłacić do Priority i mieć pewność, że dojdzie...
kwiat
a w ogóle przy tym kursie pln to trza improwizować ze starych zapasów... :D

#73 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4433 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 11:38

Karl czyli Sid Greens Custom Rods to bardzo polecany gość jeśli chodzi o wszystko muchowe. Blanki, cały osprzęt, kręciołki czy linki ma w bardzo dobrych cenach, wysyła tez jak trzeba. Tak już od 6 lat będzie :D Zniżki tez daje, a co niech się pochwale, trzeba tylko zagadać :D

Bujo

#74 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:22

Tak, można się było tego spodziewać. Jest wygodnie, z powodu bardzo szerokiego asortymentu i za to każą sobie płacić. Mają pewnie wynegocjowane jakiś discount z fedexem i przycinają na obsłudze ile wlezie. Być może tylko testują wytrzymałość rynku. :D

#75 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:14

mnie tez ostatnio skasowali, o negocjowaniu kosztow przesylki nawet nie chcieli rozmawiac ... probowalem zamowic to samo w anglersworkshop ale nie maja takiego asortymentu, przesylka bylaby o 5 dolarow tansza a cale zakupy o 10 w sumie zoszczedzilbym 15 dolarow ale nie kupilbym tego co zamierzalem tylko 75% tego a reszta jakies ersatze

Acidrod wychodzi taniej

@peresada
moglbys podac adres?

#76 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18580 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:20

http://www.acidrod.com/



#77 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 18:17

dzieki pawel :D

#78 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2640 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 16 styczeń 2012 - 19:51

Zaczynam skłaniać się ku CMW ... :unsure:

#79 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2640 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 16 styczeń 2012 - 20:52

Miła i sympatyczna korespondencja z dziurą w błocie:

- Hi! Due to your outrageous international shipping costs policy I want to cancel my account with you. How can I do it?
Regards, Michal


- I have closed your account.
Thanks,

Gary

Po naszemu:
- Witam! Z powodu Waszej oburzającej polityki w zakresie kosztów przesyłek zagranicznych, chcę zlikwidować moje konto u Was. Jak mogę to zrobić?
Z poważaniem, Michał

- Zlikwidowałem Twoje konto.
Dziękuję,

Gary

Profesjonalizm ku...a w domu i zagrodzie :angry:



#80 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 20:54

no przeciez sam o to prosiles ... klient nasz pan :D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, sklepy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych