Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#4341 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 10:50

Na zdjęciu niestety nie widać wielkości ryby...

 

Widać widać  :) , jeszcze ogonem machnął 



#4342 OFFLINE   arti24

arti24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Napisano 04 listopad 2013 - 17:15

Zauwazylem, ze sandacze przewaznie strzelaja w pierwszych rzutach oczywiscie jezeli wystepuja na danej glowce. Dlatego nie ma co za bardzo biczowac jednej glowki przez dluzszy czas. Lepiej dac jej odpoczac i wrocic na nia pozniej. Dokladnie taka sytuacje mialem wczoraj. Na dzien dobry na glowce w drugim rzucie zlapalem sandacza. Jest to jedna z dwoch glowek w tej okolicy, ktora daje regularnie sandacze. Pozniej w kilku kolejnych tylko pstryczek i nic sie nie dzialo do jej opuszczenia. Na koniec lowienia wrocilem na nia i znowoz w pierwszych rzutach jeden sandacz (spial sie pod nogami) i branie a pozniej do samego konca nic.

 

Tak na marginesie to wczoraj zlowilem tylko tego jednego zanderka (i garbuska 30cm) ale myslalem, ze ciagne co najmniej 80+ a skonczylo sie na +/-65cm. Zacialem go w okolicach pletwy brzusznej... Pewnie byl to jeden z tych co sobie lubia nakryc gume cialem bo branie bylo w opadzie takze raczej nie byl podhaczony :)



#4343 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 listopad 2013 - 21:10

...Wczoraj pojechalismy z Maćkiem na 2 godzinki i udało Mu się podobnego zeda wyjąć, też na początku łowienia, na marchewę z tego co pamietam - myślę, że wrzuci jakąs fotę ;).

Dobrze pamietasz - 4 calowa marchewa;)

Załączone pliki


  • Kamil Z. lubi to

#4344 OFFLINE   jaroslav

jaroslav

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 09:40

Widzę Slavobeer, że wreszcie kijek przetestowałeś :) Gratulacje dla wszystkich odrzańskich łowców.



#4345 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 05 listopad 2013 - 12:56

Widzę Slavobeer, że wreszcie kijek przetestowałeś :) Gratulacje dla wszystkich odrzańskich łowców.

 

Kijek przetestowany i bardzo ładnie ochrzczony :), ale jednak chyba nie zostanie moim kijem "sandaczowym". Na bolenia idealny (w końcu ma w nazwie Thrill :) ), ale na sandała za długi i rękojeść jaką posiada zsuwa mi się z łokcia przy podrywaniu gumy, korek lub pianka w tym miejscu jednak bardziej do mnie przemawia.

Co nie zmienia faktu, że przenoszenie drgań jest świetne.



#4346 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 21:08

Właśnie wróciłem, uwielbiam taką pogode i tą jesienną ciszę. Nawet w miescie cichutko nad wodą, słychać było jak bóbr po drugiej stronie ucztował.

 

Kilka delikatnych brań, jedna kargulenka zacięta. Pięknie, pięknie...



#4347 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 06 listopad 2013 - 18:19

Ja tak z innej rzeczywistosci w pierwszej kolejnosci graty dla wszystkich z sandaczami

Graty dla Michała który jak zwykle wyskakuje na 15 minut i akurattrafia na te 15 minut  .graty dla Nito 82 no i oczywiscie Ziomm ze swoja rapka 8 z przodu robi wrazenie ale widze ze Slavobeer nie odstaje dla niego tez równiez graty .A i zapomniaj bym o moim starym indiannienie Fido który tez jak widze nie odpuszcza przebieglaczka .Fajnie sie czyta takie wpisy ,ja niestety powrót do rzeczywistosci dwa tygodzie temu na rybkach , tylko pozazdroscic takich sandasi. I jak widac marchewa w tym roku rzadzi .Ale jak by ktos chciał mnie przygarnac moze w ta niedziele na przebieglaczki jestem za !!nawet na koniec swiata haha


Użytkownik tomaszka03 edytował ten post 07 listopad 2013 - 15:18


#4348 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 07 listopad 2013 - 19:17

Noooo nareszcie @Tomaszka się pokazał :)

Chłopaku, ryby biorą a Ty nie na rybach????????????

Gdzie Ty się podziewałeś?



#4349 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 08 listopad 2013 - 19:01

Wybrałem sie dzisaij nad wode (po takich fotkach to mozna człowieka zmobilizować ) I co?? Zabrałem sie za sandacze a one jakby sie zmówiły nie chca i tyle nawet marchewki nie chca ale na prawo spoglam pokazały sie bolki no to ciach pożyzcyłem od kolegi kijek (Robinson Cortez Typowa pałka sandaczowa) rzut rzut rzut jest siedzi szybki hol luz tak niestety Spadł.... :( Podsumowujac dzień dwa bolki na kiju zero na brzegu dwie rapki mi spadły ,miałem wrażenie ze sie odbijaja od tego kija .Wszystko na kopytko mansa(białe czarny grzbiet) ze scietym ogonkiem i tyle... :angry:



#4350 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 listopad 2013 - 20:37

od Jazu opatowickiego w dół , daleko w dół na różne kolory gum i zero puknięcia, kontaktu, niczego przez 4 h ... no może miły przerywnik tylko z kopulującą parką w okolicach jednej główki:) Trcohe się zdziwili i ja też:)


  • malcz lubi to

#4351 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 21:53

A może coś z ciśnieniem albo inne gupoty bo i u mnie wczoraj i dziś nawet puknięcia a w różnych miejscach próbowałem...



#4352 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 listopad 2013 - 00:53

.... zatoczka na Kozanowie, godzinka machania .... ani brania, aaaa jeden leszczyk za płetwę się złapał ..... bida



#4353 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 10:24

@bjpol  Ty gdzies po Kozanowach latasz a na "naszej wodzie" pieknie szczuply zagryza dzis na krotkie 2godziny 3 sztuki mi sie udalo przechytrzyc z czego najwiekszy + - 70



#4354 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 listopad 2013 - 14:29

.... czasu nie miałem, po drodze na godzinę nad wodę wdepnąłem, bo tam parking jest nad samą Odrą :)   .... ale skoro "u nas biorą" to dzisiaj lub jutro nadrobię :)



#4355 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 09 listopad 2013 - 16:58

Dziasaij wyskoczyłem zmotywownay wczorajszymi bolkami .Dzisaiaj zmaiana kija Shimano Technium Ax 270 do tego 0.18 żyłeczka i spiryt na końcu .Rezultat 3 bolki w tym dwa szkoleniowe .Ale trzeci to moja nowa życiówka całe 84  cm :D  tak na marginesie to Ziom7 zainspirował we mnie łowce boleni to jego rapa z 8 z przodu (sandacze nie gryza wiec do konca roku hasam  za bolkami ).Także wypad udany ,tak zagryzł ze woblera nie było widać a chcac uwolnic bolenia tylna kotwice przez skrzela przecinałem obcinaczami dla bezpieczeństwa ryby . ;).Na focie nie widac ale była szeroka i nie mogłem jej podebrać za kark tylko wyjechała na łache piasku ;)

Załączone pliki


Użytkownik tomaszka03 edytował ten post 09 listopad 2013 - 17:02

  • Wojtek_Wroc i Sebo lubią to

#4356 OFFLINE   MateuszDDZ

MateuszDDZ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Mateusz

Napisano 09 listopad 2013 - 17:57

Piękna rybka, pewnie hol był bajką.



#4357 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 18:16

Tomaszka, piekna ryba, to się nazywa jesień :)



#4358 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 18:19

Wiesz, że bolenie się nie liczą  ale tego policzę Ci jak jednego sandasia, takiego siedemdziesiątaka :D

 

Gratki, gratki.

 

A ja dziś trzy godziny na przełomie dnia i nocy i bez puknięcia.



#4359 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 listopad 2013 - 19:30

Tomek że tak powiem... Ale PYTA!! 

Gratuluje!

a że jak wszyscy wiedzą nie lubie łowić sandaczy ... to powiem tyle... MAM ICH DOSYĆ... wole bolki... :)

 

ixg3.jpgUploaded with ImageShack.com

obyło sie bez potworów  ale zdjęcie mysle że dosyć fajne 


Użytkownik Oleix edytował ten post 09 listopad 2013 - 19:32

  • dragond500 lubi to

#4360 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 09 listopad 2013 - 20:14

Tomaszka,

przepiękna ryba, gratuluję !!! Należą się tym bardziej, że złowiona z premedytacją, chciałeś bolka złowić - to złowiłeś :)

Szkoda tylko, że zakryłeś mu ten potężny ogon :) :(

Przepięknie wygarbiona RAPA !!!

Trzeba Cię zacząć uczyć robić w miarę przyzwoite fotki, bo ryby piękne łowisz. Teraz czas na fajne pamiątki z wędkarskich wypraw, którymi będziesz cieszył oko.

 

Slavo






Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych