Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9104 odpowiedzi w tym temacie

#7861 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 08 maj 2018 - 19:33



Slavobeer...przepisy nie mogą być tak jak byś chciał...czytelne ,klarowne, proste w rozumieniu i interpretacji. Wiadomo dlaczego ...kasa musi się zgadzać, tylko boli jak straż przypier...ala się do naprawdę porządnych wędkarzy o jakieś głupoty. A powinni być zwalczania kurestwa nad wodą...


To popatrz. Przykład z życia.

Mietków. Pływa Dwadzieścia łodzi. Wpadają Polucjanci na wodę i walą mandaty za wszystko.

Patrzysz dalej w stronę pirsu I patrzysz jak ładują do siaty wszystko co zagryzie.

Ludzie, zrozumcie że w prawie nie ma czegoś takiego jak ten porządny, który coś tam zapomniał I tych złych, którzy stawiają siaty. Wg prawa każdy popełnił przewinienie lub przestępstwo i każdy musi być za to rozliczony. Już żal mi oczu na czytanie bzdetów typu:

"Bo ja tak słabo, a oni mocno, a Pan Władza to nie widzi tego."

Ehhh.
  • strary lubi to

#7862 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 08 maj 2018 - 20:21

Oj tam ,od tego jest forum ,zeby się pożalić😉
Ja nie mogę czytać, jak ktoś piszę ,że widzi jak ładują do siaty wszystko co popadnie i nie reaguje, nie wyobrażam sobie przejść obok tego obojętnie.
  • Slavobeer i eRKa lubią to

#7863 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów

Napisano 08 maj 2018 - 21:45

A ja sie zastanawiam, czy Wy tak specjalnie, jakimiś drobnostkami natury moralnej, zagłuszacie temat Zlotu w Lubiążu ? Hę? :D


  • Slavobeer lubi to

#7864 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 09 maj 2018 - 11:48

Slavobeer...przepisy nie mogą być tak jak byś chciał...czytelne ,klarowne, proste w rozumieniu i interpretacji. Wiadomo dlaczego ...kasa musi się zgadzać, tylko boli jak straż przypier...ala się do naprawdę porządnych wędkarzy o jakieś głupoty. A powinni być zwalczania kurestwa nad wodą...

 

Przepisy mają być PROSTE, JEDNOZNACZNE I NIE DAJĄCE POLA DO KOMBINOWANIA. Amen !!! (jakby to Fido powiedział :) )



#7865 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 09 maj 2018 - 11:59


To popatrz. Przykład z życia.

Mietków. Pływa Dwadzieścia łodzi. Wpadają Polucjanci na wodę i walą mandaty za wszystko.

Patrzysz dalej w stronę pirsu I patrzysz jak ładują do siaty wszystko co zagryzie.

 

 

Konkretnie proszę, a nie pierdu pierdu, że walą mandaty za wszystko. Tzn. za co?????

Co na tym pirsie się dzieje, na co nie zezwalają przepisy?

 

Pływanie po zbiornikach to nie moja brocha i się nie znam na tych przepisach, ale gdybym miał pływać, to bym się zainteresował i zastosował do nich. Choćby tylko po to, aby Policja mogła mi ewentualnie rowa wylizać podczas kontroli (policjantka oczywiście, bo ja nie pedał :) ), a nie dać mandat.

 

Tyle w temacie. Proste.

 

Póki co mam wywalone na wszystko i jeżdżę (codziennie niemal) na ryby po to, aby spotkać się z kumplami i relaksować. A nerwów, tym bardziej nad rzeką, nie toleruję.

 

Wracając do tematu ryb:

biorą świetnie, dawno nie miałem sytuacji, że każdy wypad nad rzekę i mam ryby (niektóre ładne). Tak więc nie narzekajcie tylko zap...jcie nad rzekę i łówcie póki ryby są w wodzie.

Wczoraj znów zaskoczył mnie miejscowy wędkarz, który złowił ładnego klenika na żywca i go delikatnie wypuścił z uśmiechem na twarzy :) Serce rośnie jak to widzę !!!

 

Slavo


  • Adam K. i strary lubią to

#7866 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 09 maj 2018 - 12:14

A ja sie zastanawiam, czy Wy tak specjalnie, jakimiś drobnostkami natury moralnej, zagłuszacie temat Zlotu w Lubiążu ? Hę? :D

 

Ja już kiełbasę kupiłem, musztangę tyż :). Bułki albo chleb kupię w sobotę rano. Więcej nie trzeba. Bandzioch będzie pełny to i łowić będzie miło :)



#7867 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 09 maj 2018 - 12:31

Konkretnie proszę, a nie pierdu pierdu, że walą mandaty za wszystko. Tzn. za co?????
Co na tym pirsie się dzieje, na co nie zezwalają przepisy?

Pływanie po zbiornikach to nie moja brocha i się nie znam na tych przepisach, ale gdybym miał pływać, to bym się zainteresował i zastosował do nich. Choćby tylko po to, aby Policja mogła mi ewentualnie rowa wylizać podczas kontroli (policjantka oczywiście, bo ja nie pedał :) ), a nie dać mandat.

Tyle w temacie. Proste.

Póki co mam wywalone na wszystko i jeżdżę (codziennie niemal) na ryby po to, aby spotkać się z kumplami i relaksować. A nerwów, tym bardziej nad rzeką, nie toleruję.

Wracając do tematu ryb:
biorą świetnie, dawno nie miałem sytuacji, że każdy wypad nad rzekę i mam ryby (niektóre ładne). Tak więc nie narzekajcie tylko zap...jcie nad rzekę i łówcie póki ryby są w wodzie.
Wczoraj znów zaskoczył mnie miejscowy wędkarz, który złowił ładnego klenika na żywca i go delikatnie wypuścił z uśmiechem na twarzy :) Serce rośnie jak to widzę !!!

Slavo

Po co konkrety jak nie pływasz I to nie twoja brocha?

Ale jak. Chcesz:

Brak bosaka, kamizelki, apteczki, odbojnika, zbyt duży silnik itp.

A na pirsie się dzieje to, że idą do wora małe okonie, sandaczyki czy bolenie.

W ogóle jak masz tak na wszystko wywalone, to po pisać? Szkoda czasu.

Użytkownik count_martin3z edytował ten post 09 maj 2018 - 12:33


#7868 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 09 maj 2018 - 12:55

Po co konkrety jak nie pływasz I to nie twoja brocha?

 

Jak zacznę pływać to będę wyposażony zgodnie z przepisami po to, aby policja mogła mi to zrobić co napisałem wyżej.

Ale jak. Chcesz:

Brak bosaka, kamizelki, apteczki, odbojnika, zbyt duży silnik itp.

A na pirsie się dzieje to, że idą do wora małe okonie, sandaczyki czy bolenie.

W ogóle jak masz tak na wszystko wywalone, to po pisać? Szkoda czasu.

 

 

Po co konkrety jak nie pływasz I to nie twoja brocha?

 

Jak zacznę pływać to będę wyposażony zgodnie z przepisami. A to dlatego, aby policja mogła mi to zrobić, co napisałem wyżej.

A na tą chwilę chciałem wiedzieć, co masz do Policji, która kontroluje? Wykonują tylko swoje obowiązki, a skoro nie masz odpowiednio wyposażonej łodzi to niestety ryzykujesz mandat.

 

 

 

A na pirsie się dzieje to, że idą do wora małe okonie, sandaczyki czy bolenie.

 

Skoro takie rzeczy się dzieją, to się dzwoni na PSR lub właśnie Policję (oni przynajmniej odbierają telefony). Dzwoniłeś? Zrobiłeś coś w temacie? Jeśli tak -to szacuneczek dla Ciebie, jeśli nie - no comment.... znaczy, że popierasz i tolerujesz takie zachowania nad swoim zbiornikiem.

 

 

A wywalone mam na kontrole właśnie :) Do mnie raczej nie będą się czepiać :)

 

Dla mnie wszystko jest proste :)

 

Miłego dnia

 

Slavo



#7869 OFFLINE   Algeder

Algeder

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 maj 2018 - 13:05

O której zamierzacie rozpocząć zlot ? No i prośba o wklejenie jakiejś mapki z dokładnym miejscem zbiórki : D



#7870 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 maj 2018 - 13:13

Jadę z Wrocławia autem, jak ktoś chce się zabrać to zapraszam ;)

#7871 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1951 postów

Napisano 09 maj 2018 - 13:34

Spotkacie się rano pod mostem bo ja z nocki schodzę i będę później, ok 9 dopiero. Ok 14 robimy ognisko pod mostem od strony wschodniej czyli od strony Lubiąża. Auto można zostawić na górze lub zjechać pod sam most. Od strony Lubiaża jest taki plac przy drodze po prawej, za trójkątnym skrzyżowaniem, tam w dół, w prawo wzdłuż stawków pod klasztorem i w lewo na ukos przez łąką pod linią energetyczną.

 

http://mapy.geoporta...ssionID=3937850


Użytkownik FidoAngel edytował ten post 09 maj 2018 - 13:40


#7872 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6302 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 10 maj 2018 - 09:43

Panowie @ziom7 i @Hans Kloss, proszę sobie ubliżać i kopać się po kostkach w prywatnych wiadomościach.



#7873 Guest_Hans Kloss_*

Guest_Hans Kloss_*
  • Guests

Napisano 11 maj 2018 - 17:16

My tu gadu gadu i kopu-kopu po kostkach a tymczasem boleń na wrocławskiej Odrze łowi się jak opętany,  i to coraz większy. W tym tygodniu dwie sztuki ponad 70 cm, w dodatku nie wysilając się zbytnio. A jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa..... 



#7874 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 maj 2018 - 07:47

Ogłoszenie znalezione na Barkach II.

Oddajcie mu!

Załączony plik  20180510_174649.jpg   47,49 KB   15 Ilość pobrań


  • oland i pawelHERP lubią to

#7875 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 12 maj 2018 - 08:25

Kuźwa, ale żeby cały I to duży pokrowiec zostawić? No nie mogę sobie tego wyobrazić...

#7876 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1800 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 12 maj 2018 - 09:17

Kształt moro?
  • coma lubi to

#7877 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 12 maj 2018 - 09:35

Kuźwa, ale żeby cały I to duży pokrowiec zostawić? No nie mogę sobie tego wyobrazić...

Barki II to chyba główne miejsce zawodów spławikowo-gruntowych we Wrocku. Ile tam przy okazji "flaszek pęknie" to zgroza ! Także.... nic to dziwnego. 

Czasem sam się zastanawiam, czy oni tam na zawody czy na picie przyjeżdżają !  :D

Stąd pewnie też ta pomroczność jasna w kształcie moro !  ;)


Użytkownik Tomek O edytował ten post 12 maj 2018 - 09:38

  • DanekM lubi to

#7878 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 12 maj 2018 - 10:00

Barki II to chyba główne miejsce zawodów spławikowo-gruntowych we Wrocku. Ile tam przy okazji "flaszek pęknie" to zgroza ! Także.... nic to dziwnego. 

Czasem sam się zastanawiam, czy oni tam na zawody czy na picie przyjeżdżają !  :D

Stąd pewnie też ta pomroczność jasna w kształcie moro !  ;)

widzę że już profil psychologiczny kolegi dopasowałeś  -_-


  • nalewator lubi to

#7879 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 12 maj 2018 - 14:48

Pasuje jak nomen omen....ulał !



#7880 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 12 maj 2018 - 16:41

Pasuje jak nomen omen....ulał !

Nie znasz gościa i okoliczności , nie dość że stracił sprzęt to jeszcze zrobiłeś z niego pijaka i drwisz z sytuacji , każdemu może się to przytrafić i nie koniecznie na bani , chyba że sam uczestniczyłeś w tej imprezie i sam polewałeś .

Na tym kończę polemikę  bo nie ma sensu - oby ciebie nigdy taka przykra sytuacja nie spotkała .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych