Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

THRILL SALMO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#181 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 maj 2007 - 06:48

Juz dawno sa na rynku albo na Allegro...sprawdz

#182 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 09 maj 2007 - 07:05

Ja niestety jeszcze nie nauczyłem się łowić oryginalnym Thrillem :wacko:

Jak dostanę jeszcze kilka tych wobków i przerobię je tak jak pisał Robert to zapewne szybko okaże się ,że się naumiałem ;)

#183 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5813 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 maj 2007 - 07:27

szkoda tylko że kupny wobler za dwie dychy trzeba odrazu przerobić żeby wogóle nim łowić :wacko:

#184 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 09 maj 2007 - 07:52

Janek,
Poczekajmy do konca sezonu.Być może sprawdzi się na przykosach,albo np. w innej wodzie,np. Narwi B)
Mi narazie nic nie chciało go zjeść ,ale być może coś robię źle,albo zwykły niefart :wacko:
Nawet specjalnie kupiłem WW ,żeby zapoznać się z radami Roberta dotyczącymi połowu Thrillem.

Pożyjemy zobaczymy B)

#185 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 maj 2007 - 09:32

Ja z Thrilla zrobilem sobie Jerka.
Sciaglem ster i miejsce steru zastapilem kawalkiem olowiu w ksztalcie palki i zalepilem klejel do drewna. Teraz troche glowa schodzi ale na szczupaki dobry- zlowielm juz dwa ale male okolo 30 PLN ale bede sprawdzal dalej ta przynete....

#186 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 09 maj 2007 - 09:38

@mleko_1 czy PLN to jakaś nowa miara długości szczupaka :huh:

#187 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 09 maj 2007 - 10:38

Może po tyle chodzą w restauracji ;) :lol:

#188 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 maj 2007 - 10:44

Nie nie.
pomyliolem sie mialo byc z maja okolo 30 cm.
Phiiiiiiii :lol:
Szukam nadal kija do lzejszego castingu- kto ma????

#189 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5813 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 10 maj 2007 - 06:27

Janek,
Poczekajmy do konca sezonu.Być może sprawdzi się na przykosach,albo np. w innej wodzie,np. Narwi B)
Mi narazie nic nie chciało go zjeść ,ale być może coś robię źle,albo zwykły niefart :wacko:
Nawet specjalnie kupiłem WW ,żeby zapoznać się z radami Roberta dotyczącymi połowu Thrillem.

Pożyjemy zobaczymy B)



Może, choć z tego co znam Narew to wydaje mi się że boleń tam będzie jeszcze trudniejszy do złowienia, chyba że przy trąconej wodzie.

#190 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 10 maj 2007 - 06:44

Witam, dla mnie Thrill nie jest tym co oczekiwałem. Zdecydowanie konkurencja postarała sie o lepsze produkty. Zakupiłem kilka sztuk i spoczywaja zakurzone na scianie. Byc może nie umiem ich poprowadzic :lol:, a prawde mówiac mam inne upodobania co do pracy boleniowego wabika

Mysle ze na Narwi ( gdzie czesto wedkuje ) tez furory nie zrobia, choc chciałbym sie mylic :unsure:

#191 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 maj 2007 - 07:45

Zdecydowanie konkurencja postarała sie o lepsze produkty.


Ponieważ jeden więcej woblerek zmieści się w moim pudełku chciałbym Ciebie zapytać co masz na myśli :D

Pozdrawiam
Remek


#192 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 10 maj 2007 - 08:21

Marcel-chętnie Twoje Thrille odkupię ;)

Wujek - Ty to możesz by nieusatysfakcjonowany bo masz swoje ślicznotki,wiec się nie dziwię B)

Ja wierzę,że Thrill przyniesie mi kilka ładnych rapek.Być może po małych modyfiakcjach,ale zawsze :o
Ciężko kupić coś konkurencyjnego na rynku,więc wierzyć trzeba ;)


#193 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 10 maj 2007 - 08:32

:lol: Maciek, niech sobie jeszcze troszke powisza, bardzo mi sie podobaja :lol:

Remek odnosnie Twego postu, skrobne cosik na priv ;)

#194 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 10 maj 2007 - 10:39

szkoda tylko że kupny wobler za dwie dychy trzeba odrazu przerobić żeby wogóle nim łowić :wacko:

I dlatego Wujek preferuję swoje rzemiosło. Jak już się grzebać to wygrzebać coś swojego, co będzie w beznadziejnych warunkach łowić ryby.
Ostatnio takie coś wygrzebałem :mellow:


#195 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 10 maj 2007 - 10:56

Tak przyglądam sie z boku trochę tej całej dyskusji i ....
Jeśli robicie takie wyśmienite wobki na bolki to dalej z nimi w pudełku na zawody Grand Prix (np. Boleń Odry) i skopcie wszystkim tyłki. Później sprzedacie za dużą bańkę patent producentowi jakiemuś i do końca życia miast pracować, będziecie mogli uganiać się za bolusiami (przynjmniej od maja do grudnia).
Nie jestem fanatykiem Thrilla ale ciągnąc dalej tę jałową dyskusję (skoro tak niektórzy psy na Trillu wieszają) może po prostu pisać o swoich cudownych wyrobach w wątku o innym tytule.
PS. Nie ma cudownych i zawsze łownych przynęt na bolenia.

#196 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 10 maj 2007 - 11:44

Qrcze a już się zastanawiałem skąd takie zaangażowanie w temat o jednym wobku :huh: :mellow: <_<

#197 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 10 maj 2007 - 11:54

Tak przyglądam sie z boku trochę tej całej dyskusji i ....
Jeśli robicie takie wyśmienite wobki na bolki to dalej z nimi w pudełku na zawody Grand Prix (np. Boleń Odry) i skopcie wszystkim tyłki. Później sprzedacie za dużą bańkę patent producentowi jakiemuś i do końca życia miast pracować, będziecie mogli uganiać się za bolusiami (przynjmniej od maja do grudnia).
Nie jestem fanatykiem Thrilla ale ciągnąc dalej tę jałową dyskusję (skoro tak niektórzy psy na Trillu wieszają) może po prostu pisać o swoich cudownych wyrobach w wątku o innym tytule.
PS. Nie ma cudownych i zawsze łownych przynęt na bolenia.

Pewnie, że nie ma, ale jeśli masz coś przerabiać to zrób od nowa i będziesz miał satysfakcję w 100%. Zawsze będziesz dumny z tego, że twoja przynęta nie ustępuje firmówkom, a nawet jest skuteczniejsza niż firmówka.
Jesli chodzi o GP to juz inny temat i jakoś mnie nie interesuje.
p.s Zadnego psa na Thrillu nie powiesiłem!

#198 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 10 maj 2007 - 12:03

I dlatego Wujek preferuję swoje rzemiosło. Jak już się grzebać to wygrzebać coś swojego, co będzie w beznadziejnych warunkach łowić ryby.
Ostatnio takie coś wygrzebałem

No to dalej na salony! Piszę się na jeden eglemplarz (nawet nie dla siebie, ale dla kolegi).
Troszkę pokory (nie dla ludzi ale dla ryb- w końcu nie są one aż takie głupie).


#199 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5813 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 10 maj 2007 - 12:04

Ja już negatywnie o thrillu pisał nie będę, sam pokaże na co go stać, choć moje wcześniejsze opinie zdają się potwierdzać patrząc po tym co piszecie.
Maciek-mam dwa thrille tak na wszelki wypadek, ale rzeczywiście w 95% łowię swoimi jak to określiłeś ślicznotkami :D .
Ginel też tak uważam dlatego całą zimę było strugane B)
Smaczek, nie wiem czy są takie wyśmienite bo czasami też mam problemy ze złowieniem bolka(ostatnio jeden złośliwiec bił w zwarach że aż miło i tylko 3razy trącił, choć w tym miejscu złowiłem trochę wcześniej 70-kę, więc może to ten sam?), ale znajomy ostatnio wystartował z nimi na zawodach na Odrze i zajął 4-te miejsce. Wyjął jednego 70-taka, ale spięły mu się dwa duże.

#200 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 10 maj 2007 - 12:14

Ktoś kto choć trochę zna sie na łowieniu bolków wie, że miesiąc maj nie jest w żaden sposób miarodajny jeśli chodzi o skuteczność przynęt. W tym czasie nie jest problemem złowić bolka na cokolwiek (łącznie z ciągniętą w średnim tempie gumką z pewnej części garderoby). Mój kolega (który notabene zna się dobrze na łowieniu bolków) stwierdził Thrille będą dobre na expresowe (letnie) bolki oraz Nie ma przynęt zawsze i wszędzie dobrych na bolka. Pierwszy aksjomat trzeba będzie sprawdzić w przyszłości. Drugiego nawet nie ma co próbować podważać.