Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

THRILL SALMO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 26 kwiecień 2007 - 13:44

pomijając prowokację, to go chyba jeszcze nie ma w sklepach :unsure:

#142 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 kwiecień 2007 - 13:52

Wiem, codziennie odbieram kilka telefonów i maili w sprawie Thrilla: czy jest, czy będzie, kiedy będzie, dlaczego nie ma a był i inni już go mają, proszę mnie zapisać na listę kolejkową itd.




#143 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 26 kwiecień 2007 - 13:56

No to wpisz mnie na listę, bo ja też marze o tych tysiącach bolków :mellow:

#144 OFFLINE   Daniel Wirek

Daniel Wirek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaWrocław / Nowa Sól
  • Imię:Daniel

Napisano 26 kwiecień 2007 - 15:07

Thrill już jest w sklepach, bynajmniej u mnie :mellow:
Patrzałem jak ta nowość zachowuje się w wodzie... mknie niczym Błękitna Strzała :mellow:


#145 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 kwiecień 2007 - 16:28

Jeszcze się nie zaczęło a już się zaczyna :D Muszę chyba nagrarać film jak łowię Thrillem aby uciąć ewentualne głupie dyskusje na wstępie. Wszystko zależy od umiejętności. Boleń nie szczupak, Thrill nie Slider :D

#146 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 26 kwiecień 2007 - 18:17

Jeszcze się nie zaczęło a już się zaczyna :D Muszę chyba nagrarać film jak łowię Thrillem aby uciąć ewentualne głupie dyskusje na wstępie. Wszystko zależy od umiejętności. Boleń nie szczupak, Thrill nie Slider :D

Hmmm, coś w tym jest :D


#147 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 26 kwiecień 2007 - 18:18

[quote title=zewu napisał(a) dnia Thu, 26 April 2007 02:40]Zbliża się majowy weekend, wielkie boleniowe otwarcie... Tysiące wędkarzy, szczęśliwych z powodu posiadania tej cudownej, rozreklamowanej przynęty, wylegnie nad brzegi rzek i będzie często, i gęsto łowiło piękne bolenie. W sieci pokaże się wiele zdjęć medalowców z Thrillem w paszczy. Już się nie mogę doczekać, wzruszyłem się. Dziękujemy ci Salmo!


No ciekawe, ciekawe???? Ja sobie nawet kupiłem nowy kolorek, może się przekonam??? B)


#148 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 kwiecień 2007 - 19:06

Jak ktoś woli bardziej żywą akcję i mniejszy opór to polecam wywiercenie zaraz za sterem otwór najpierw małym wiertłem a potem poprawić to większym 4 mm. Dziurkę trzeba oczywiście zatkać i spiłować ster po bokach (zaokrąglenie). Takim Thrillem zrobiłem dwucyfrowy wynik :D

#149 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 26 kwiecień 2007 - 23:28

Robert, wyjaśnij dokładniej jak zrobić tą żywszą akcję?

#150 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 kwiecień 2007 - 05:02

Wiercisz zaraz za sterem od strony brzucha w kierunku karku, wiertłem 2 mm. Potem poprawiasz wiertłem 4 mm. Głębokość otworu limituje stelaż. Jest to około 2/3 wysokości w tym miejscu. W ten sposób redukujesz obciążenie z przodu. Otwór zatykam koreczkiem wyciętym z pomocą rurki z balsy. Trzeba go wkleić przyszlifować i polakierować. Po tym zabiegu wobler kolebie się bardzo mocno. Dla mnie zbyt mocno, chociaż w niektórych sytuacjach i taki może być potrzebny. Nad wodą w zaleznośco od potrzeby szlifuje ster. Zaczynam od boków a kiedy je wyprostuje i jest jeszcze za mało to szlifuje na długości. Inną zmianą jest to, że wobler idzie nieco płyciej. Dodam jeszcze, że odchudzałem obciążenie na inne sposoby i ten jak narazie okazał się najlepszy.

#151 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 27 kwiecień 2007 - 07:23

Dzięki Robert. Postaram się przerobić Thrilla w ten sposób. Na pewno będzie atrakcyjniejszy dla ryb zamieszkujących ocean. Muszę tylko zdobyć wiertarkę, wiertła, lakier i balsę...

#152 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 27 kwiecień 2007 - 12:37

tym tygodniu pojawiło się u nas kilka kluczowych dostaw. (...) jeszcze bardziej oczekiwane Thrille, które to sprzedały się w kilka godzin. Niestety zapotrzebowanie na ten model jest dużo większe niż ilości jakie nam się udaje zakupić. W tym miejscu podaję linka do strony Salmo, na której znajduje się e-mail kontaktowy. Wy jako klienci możecie napisać i przedstawić swoje opinie, uwagi i oczekiwania odnośnie zapotrzebowania oraz możliwości ich zakupu na naszym krajowym rynku.
fishingmart :D

#153 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2007 - 13:02

He, he, ludzie zapchają im skrzynkę.
Mam na co łowić, ale i Thrilla bardzo chętnie zapnę na agrafkę. Dostałem 2 sztuki w zaprzyjaźnionym sklepie, 'spod lady', w wielkiej tajemnicy przed resztą klientów.
Może to taka strategia marketingowa?? Taki 'elitarny' towar tylko dla 'wybranych'... :mellow:
U dystrybutora DF oczywiście nawet śladowych ilości tych przynęt nie było (oficjalnie).



#154 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 kwiecień 2007 - 16:11

A to ciekawe bo ja też dostałem spod lady

#155 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 28 kwiecień 2007 - 10:16

Ja dzisiaj też spróbowalem tego tuningu poprzez nawiercenie zobaczymy jak się to sprawdzi w praktyce :D do tego jeszcze pokrylem bardzo drobnym brokatem dla zwiększeni refleksów.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Thrill.jpg   95,51 KB   822 Ilość pobrań


#156 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 28 kwiecień 2007 - 21:09

Witam wszystkich!

Przepraszam, że tak późno zabieram głos, ale nie zawsze mam czas zaglądać na forum.

Zapewniam Was, że brak Thrilla nie jest żadnym chwytem marketingowym. Po prostu zapotrzebowanie na ten model przerosło najśmielsze oczekiwania Salmo i w chwili obecnej musimy się przyznać, że nie wyrabiamy się z produkcją.. Nie zmienia to faktu, że ponad 80% Thrilla trafia tylko na rynek polski i są to ogromne ilości liczone w tysiącach sztuk.. Niestety jak widać po waszych postach i mailach, które otrzymuję każdego dnia, ilość ta jest niewystarczająca.

Pragniemy przeprosić wszystkich za zaistniałą sytuację i obiecujemy, że robimy wszystkich aby popyt na Thrilla został zaspokojony i każdy łowca boleni w Polsce mógł bez problemu nabyć tę przynętę.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wielkich boleni w tym sezonie.

#157 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 30 kwiecień 2007 - 12:01

Tpe, mam kilka nowych gliderów, mogą być na bassy, zobaczysz jak działają to padniesz..

#158 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 02 maj 2007 - 18:55

Dorwałem pierwszego bassa w tym roku, zganij na co? Piękna rybka 2,4 kg. Kiedy przyjeżdzasz?

#159 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 03 maj 2007 - 12:02

Bardzo bym chciał przyjechać jak najszybciej, ale teraz dwa weekendy mam znajomych z Polski, później jętka majowa, pod koniec maja płyniemy na ocean, później resztka jętki - połowa czerwca to chyba najlepszy czas :mellow: Chyba łatwiej by było przyjechać Tobie.....

#160 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 05 maj 2007 - 01:54

Myślę, że już niedługo Kolega z Tralee to jeszcze większy narwaniec niż ja Na razie ściągam sprzęt ze Stanów Tak więc zawitam nad Ree z prawdziwą jerkówką.
A tak przy okazji, dzisiaj złowiłem sea trouta i bassa (drugi spadł), kumpel też dorwał swojego pierwszego w życiu bassa.

Załączone pliki