Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

THRILL SALMO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2006 - 12:42

@Robert,

wspaniałe zdjęcie i piękna ryba! :mellow:


@All,

dzisiaj dostałem interesującego maila od naszego kolegi Tpe.

...Wczoraj dorwalem rybe zycia na....Thrilla Rdzawiec 79 cm i ok. 6-7 kg wagi Do tej pory boli mnie reka. Salmiaki beda chyba zadowoleni, fotki wyszly przesliczne. Podesle Ci je wieczorkiem...Pozdrawiam Tomek...

- należą się gratulacje bo to piękny okaz. :D
Jak widać Thrill jest skuteczny także na inne gatunki ryb.



#102 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 24 październik 2006 - 21:15

wstaw jakąś fotkę tego rdzawca jak już coś dostaniesz od @tpe

#103 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 24 październik 2006 - 22:09

Witajcie

Jestem zachwycony tym woblerem. Miał być idealny na bassy z płytkiej wody, okazało się, że biorą na niego morskie ryby również z głębin. Na głębokiej wodzie łowię nim jerkując , jedno dwa szarpnięcia, zwinięcie luzu i dłuugi opad.
Prowadzenie to przyniosło niewiarygodne efekty w postaci kilku dużych rdzawców. Do tej pory ryby te łowiłem mocnym spinningiem, żyłką 0,40 i kopytami na 15-25g główkach. Łowiąc Thrillem używałem kija 2,70 do 50g. i żyłki 0,25. Ten największy dał mi naprawdę niezłą szkołę.
Anglicy, którzy łowili kilkadziesiąt metrów ode mnie, byli zadziwieni wielkoscią ryby i delikatnym sprzętem, na który ją wyholowałem. A jeszcze bardziej zaskoczeni tym, że ryba wróciła do oceanu

Załączone pliki



#104 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 październik 2006 - 07:25

Cześć,
TPE1, wielkie gratulacje :D Przepiękna ryba, piękne zdjęcia. Jeśli możesz to proszę umieść je w większym formacie, a jeśli jest z tym kłopot to proszę prześlij je do mnie a ja je odpowiednio przygotuję.

Czyli thrill działa :D Cieszę się bo w moich rękach również on działa i pewnie stanie się w następnym roku podstawą mojego wyposażenia.

Pozdrawiam
Remek


#105 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 25 październik 2006 - 19:09

ciekawa przynęta, poczekamy potestujemy,.
a co do liczebności boleni to warszawiacy zapewne pamiętają zeszłoroczne tańce pod świętokrzyskim po prawej stronie, w tym roku bryndza, znalazłem tylko jednego herlawego, takie kilo z maluuuuuuuutkim okładem :angry: :( znając życie(?)w przyszłym roku nic tam już nie będzie :wacko: :(

#106 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 25 październik 2006 - 20:16

@Robert lowisz jeszcze ponizej cypla ?
My ostatnio z kolega wyjelismy 4 ,a tak po za tym bolalo jak dostales wahadlowka przez wedkarza ? <_<
Pozdrawiam
wizard

#107 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 październik 2006 - 03:07

1. O jaki cypel chodzi? 2. Nigdy nie dostałem wahadłówką, (inną przynętą też). Domyślam się, że to najnowsza plotka na mój temat ze wsi Połaniec :lol: Chyba się ktoś wnerwił na nas w poniedziałek bo za dobrze nam szło :D Był jakiś dresiarz z kolegą na ujściu co próbował złowić bolenia. No cóż ... :lol: Jak to on ma takie fantazje to przekaz mu, że w sumie złowiliśmy 16 sztuk. Może zacząć robić moją kukiełkę i wbijać w nią szpilki :lol:

Załączone pliki

  • Załączony plik  03b.jpg   88,92 KB   252 Ilość pobrań


#108 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 październik 2006 - 08:54

Witajcie

Jestem zachwycony tym woblerem. Miał być idealny na bassy z płytkiej wody, okazało się, że biorą na niego morskie ryby również z głębin. Na głębokiej wodzie łowię nim jerkując , jedno dwa szarpnięcia, zwinięcie luzu i dłuugi opad.
Prowadzenie to przyniosło niewiarygodne efekty w postaci kilku dużych rdzawców. Do tej pory ryby te łowiłem mocnym spinningiem, żyłką 0,40 i kopytami na 15-25g główkach. Łowiąc Thrillem używałem kija 2,70 do 50g. i żyłki 0,25. Ten największy dał mi naprawdę niezłą szkołę.
Anglicy, którzy łowili kilkadziesiąt metrów ode mnie, byli zadziwieni wielkoscią ryby i delikatnym sprzętem, na który ją wyholowałem. A jeszcze bardziej zaskoczeni tym, że ryba wróciła do oceanu



Zamieszczam kilka większych zdjęć TPE.

Pozdrawiam
Remek

Załączone pliki

  • Załączony plik  03.jpg   111,46 KB   166 Ilość pobrań
  • Załączony plik  02.jpg   112,81 KB   173 Ilość pobrań
  • Załączony plik  01.jpg   162,54 KB   229 Ilość pobrań


#109 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 26 październik 2006 - 12:32

@tpe1, miodzio!!!

#110 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 26 październik 2006 - 13:33

Robert ten dresiarz zlowil juz ok. 30 boleni na ujsciu kanalu EP
Pozdrawiam
wizard

#111 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 październik 2006 - 15:21

Jakoś twojemu koledze dresiarzowi za specjalnie nie szło w poniedziałek. Po mojej czwartej rybie wsiadł do samochodu i pojechał w ... Wrócił po południu ale dalej mu nie szło. Z tymi 30 boleniami pewnie tyle prawdy co z tą wahadłówką. Słyszałem w niedziele w porcie, że jakieś buraki złowiły 4 bolenie i je zabili. No cóż, po wędkarzach z Połańca trudno oczekiwać cudu. Jak jest wiocha to są wieśniaki a jak śpiewał Kaziu Krześkowiak, „chłop żywemu nie przepuści...”

#112 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 26 październik 2006 - 19:13

Wahadlowka to przyneta nr 1 i nie ma bata i nie kazdy jest owym burakiem
Pozdrawiam
wizard

#113 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 październik 2006 - 23:54

No to dresiarz się przekonał na własnej skórze, że jego nr. 1 przy mojej blaszce dedykowanej na jesienne przykosy jest cienką przynętą. Pewnie to go tak wkurzyło i wymyślił tą bajkę o tym, że mi przywalił wahadłówką :lol: Ona nawet do tego się nie nadaje bo ledwo dorzucał nią do rantu przykosy. Bolenie w porcie pojawiły się po wielu latach nieobecności. Wiem dlaczego się tak stało i mam nadzieję, że więcej się tak nie zdarzy bo port to mekka mięsiarzy, specjalistów od sandaczy po 30 cm :angry:

#114 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 27 październik 2006 - 14:07

Z tymi miesiarzami zgodze sie z Toba :( Jutro ja uderzam z owym dresiarzem na port , zobaczymy co dresman pokaze :mellow:


#115 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 25 grudzień 2006 - 23:12

i jak Panowie wiadomo już kiedy ten killer będzie w sklepach, i w jakiej cenie ?:D
Pozdrawiam

#116 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 grudzień 2006 - 03:31

W kwietniu powinien być w sklepach.

#117 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 grudzień 2006 - 11:34

A ja juz, nie czekajac do wiosny, wszedlem w posiadanie kilku przynet, moge powiedziec tylko tyle, ze maja podpisy nagryzmolone pismem przypominajacym krzaki.
Akcja niektorych nie przypomina niczego, co widzialem dotychczas...
Gumo

#118 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 grudzień 2006 - 11:55

Ale działa, zwłaszcza ten srebrny BMB jest siekera. Przydało by się kilka odmian, ale trzeba będzie sobie to samemu zrobić.

#119 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 26 grudzień 2006 - 13:30

Ale działa, zwłaszcza ten srebrny BMB jest siekera. Przydało by się kilka odmian, ale trzeba będzie sobie to samemu zrobić.



Kilka odmian ? mógłbyś rozwinąć :D

#120 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 grudzień 2006 - 14:27

Inna wersja to lżejszy Thrill który będzie miał mniej drgań ale za to będzie bardziej myszkował na boki. Odciążenie woblera powinno skutkować mniejszym sterem a to się = mniejszy opór w przy prowadzeniu pod prąd. Nie opisuje jak to zrobić bo nie jestem specem od strugani. Ale koledzy na pewno wezmą ten wobler na warsztat i zrobią jego odmiany. Pytanie tylko czy potrafią uzyskać taki efekt kolorystyczny. Thrill BMB jak dynda na żyłce to 100% ukleja. Już kilka osób mnie pytało czy spinninguje żywcem :D