Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kulturystyka, fitness, sporty siłowe i sylwetkowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
838 odpowiedzi w tym temacie

#581 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2019 - 10:48

Godski , nie. Wg mnie jest bardzo dobrze. Przy tak niskim poziomie widać każdy zbudowany kilogram masy.

Rozumiem. Dzięki.



#582 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 15 marzec 2019 - 22:07

Siema. Moim zdaniem masz wysoki BF. Wiem wiem, zaraz mnie zjada, ale taka prawda. Piwko i paczki sa niepotrzebne, ciezko sie ograniczyc ale fasz rade, jak Ci zalezy. Wiek nie robi tutaj roznicy, nie takich widzialem. Zrob badania, sprawdz czy wszytsko w organizmie jest okej. Jesli nie, najpierw doprowadz wszytsko do ladu, a potem forma. Zadnych wegli nie podbijaj, cukier Ci wywali i Cie zaleje. Najpierw resukcja do serio niskiego BF, bedzie ciezko ale warto. Optycznie sie zwiekszysz, kondycja Ci skoczy w gore. Potem bedziesz mega reagowal na jedzenie i bedzie szla dobra masa, bo cukier bedzie nisko.

#583 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2019 - 12:42

Masz dość niski poziom BF. Zacznij budować mięśnie brzucha, wrzuć kreatyne, podbij węglowodany okolotreningowo i oczywiście trening siłowy który jest podstawą

 

 

Siema. Moim zdaniem masz wysoki BF. Wiem wiem, zaraz mnie zjada, ale taka prawda. Piwko i paczki sa niepotrzebne, ciezko sie ograniczyc ale fasz rade, jak Ci zalezy. Wiek nie robi tutaj roznicy, nie takich widzialem. Zrob badania, sprawdz czy wszytsko w organizmie jest okej. Jesli nie, najpierw doprowadz wszytsko do ladu, a potem forma. Zadnych wegli nie podbijaj, cukier Ci wywali i Cie zaleje. Najpierw resukcja do serio niskiego BF, bedzie ciezko ale warto. Optycznie sie zwiekszysz, kondycja Ci skoczy w gore. Potem bedziesz mega reagowal na jedzenie i bedzie szla dobra masa, bo cukier bedzie nisko.

To wreszcie niski czy wysoki ? Dwie sprzeczne opinie.

Ja tam u siebie nie znajduje tłuszczu. Wszędzie twardo  :rolleyes:  czyli mięśnie, kości i żyły. 

Badania super, zero problemów.

 

Piwo i czasem pączek zostaje, nie mam aż takiego parcia abym musiał to odstawiać. 


Użytkownik godski edytował ten post 16 marzec 2019 - 12:42


#584 OFFLINE   pingvinas

pingvinas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 449 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Giedrius

Napisano 16 marzec 2019 - 12:48

Śmiało masa,żaden nie jest wysoki BF.



#585 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 marzec 2019 - 13:28

Wobler130, gdzie Ty tam widzisz wysoki poziom BF? Nie porównuj naturalnego gościa po 40tce z chemicznymi sylwetkami po 4%..i to tylko do sesji czy zawodów, tak niski poziom utrzymuje się niedługo lub na czas "on"🤣
  • wojciiech lubi to

#586 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 16 marzec 2019 - 14:08

Siema. Dobra, jak już mówiłem tak, moim zdaniem bf jest wysoki. Jak sie chce budować madrze i bez problemów zdrowotnych to trzeba dobrego podejścia. Jak mówiłem, wiek tu nie ma raczej znaczenia, i nie porównuje do jakichkolwiek zawodów, bo z tego co wiem to kolega nie chce robić formy pod scene. Podtrzymuje to co napisałem, dodasz wegli, cukier skoczy i Cie zaleje. Zredukuj do faktycznie niskiego bf, potem dodasz wegli, forma bedzie mega na plus, bedziesz miał zyły i dobra jakość mieśnia. Plusem przy tym bedzie to ze cukier bedzie nisko, na masie sie tak nie zalejesz, wymiary beda na plus, a twoja np. trzustka nie bedzie wykończona. Wklejam zdjęcia na masie i redukcji, też w sumie miałem "niski" bf. Przez redukcje troszkę dołożyłem mieśnia, i zgubiłem dużo tłuszczu, widzisz jak zmieniła sie sylwetka na plus. U Ciebie bedzie podobnie, każdy organizm w jakimś stopniu jest do siebie podobny. Dobrym treningiem, i przemyślanym jedzeniem można serio dużo. Ale zaznaczam, mój staż to lekko ponad 2 lata, jestem młody, i do tego laik, kto by tam patrzył na moje zdanie  :D . Zdjęcia z neta oczywiście haha :ph34r:  :lol:

Załączone pliki



#587 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 16 marzec 2019 - 20:42

Andrzej pamiętając Twoje przyzwyczajenia w Szwecji jak brałeś z pokarmów 6 browarów i jednemu snikersa na cały dzień łowienia 😜 to jest git. Moim zdaniem będą z Ciebie ludzie,i idziesz w dobrą stronę.bez robienia z siebie kwadrata regularnie codziennie brzuszki, racjonalne jedzenie i miesa przybedzie.
  • godski lubi to

#588 OFFLINE   pingvinas

pingvinas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 449 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Giedrius

Napisano 16 marzec 2019 - 21:02

On niema wysokiego BF tylko mięsa dołożyć troszeczkę.


  • patu lubi to

#589 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 17 marzec 2019 - 14:24

Ok ja sie poddaje haha. Życzę duzo zdrówka, i powiedzenia!
  • Artech lubi to

#590 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 marzec 2019 - 15:47

Godski zrób zdjęcie w dobrym oświetleniu to wobler130 zmieni zdanie. To polowa sukcesu sesji zdjęciowych. Skosy na wierzchu, biceps podciety, z tego co pamietam nie trenuje siłowo. Takze jak zacznie dźwigać zwiększy nabicie i gęstość. Zakładając ze trzustka zdrowa, dkaczego ma mu wywalić cukier przy stopniowym podbiciu WW? To nie cukier zalewa tylko wegle i powstały glikogen wiążą wodę. Z tego co pamietam 1gr glikogenu wiaze 3gr wody... wobler130, sa ludzie z cukrzycą chudzi jak patyk...

#591 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 17 marzec 2019 - 16:42

Nie musze zmieniac zadnego zdania, to nie ja mam byc zadowolony z sylwetki tylko jej wlasciciel haha. Ok teraz trzustka zdrowa, ale przy koncu masy gdzie wegli bedzie mega duzo, zacznie nie wyrabiac. Cukrzycy sa szczupli bo biora insuline i obnizaja tym cukier.

#592 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2019 - 19:56

Spokojnie Panowie.

Wyciągam wnioski i dziękuje za porady.

Oprócz planków , wioślarza i francuskich pompek wjeżdzają hantle i sztangi. I Karate Kyokushin za chwilę, czas wrócić do źródeł ;) .  

 

Organizm zdrowy, nic nie nawala.


Użytkownik godski edytował ten post 17 marzec 2019 - 19:57


#593 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 18 marzec 2019 - 20:59

Kreatyna,- to działa  :D , przynajmniej na mnie....

Byłem dość sceptyczny jak chodzi o ten suplement ale muszę powiedzieć, że - pominąłem fazę tzw ładowania gdyż nie znalazłem dla niej żadnego logicznego uzasadnienia w fizjologi ludzkiej i po ok dwóch 4 dniowych cyklach w jakich trenuję, trzeci cykl bardzo mnie zdumiał. Faktycznie trening skrócił się o jakieś +- 15 min.

Krótsze przerwy i odczuwalne mniejsze zmęczenie bardzo mi się podobają  :)


  • patu lubi to

#594 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1590 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 18 marzec 2019 - 21:05

Kreatyna działa , to jeden z lepiej działających legalnych specyfików. Tylko Arku trening ma się nie skracać tylko jego intensywność wzrastać :)



#595 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 18 marzec 2019 - 21:11

Tak jest jak piszesz Szymon, tylko ja to niefortunnie ująłem. Powinno być tak, że zastosowaniu kreatyny znacząco wzrosła intensywność mojego treningu i skróceniu uległy przerwy. Czas poświęcony na trening skrócił się do ok 75 min   ;)


  • Szymon82 lubi to

#596 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 18 marzec 2019 - 21:24

Fajnie czuć ją przy zrywach podczas interwałów, np. Na bieżni. Wtedy atp idzie w ruch.

 

Co do suplementów z naukowo stwierdzonym działaniem,wystarczy kreatyna i odżywka białkowa. Dorzuciłbym jeszcze prekursory NO jak cytrulina, arginina, beta alanina lub mixy w postaci tzw."przedtreningowek". Choć zwykła kawa zdrowsza...



#597 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 19 marzec 2019 - 10:17

Patu, jakąś konkretną firmę polecisz jeśli chodzi o monohydrat i białko?



#598 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 19 marzec 2019 - 11:50

Mi w tym wątku polecono białko:
Biotech usa iso whey zero.
Smak waniliowy mega dobry.
Dobrze tolerowany, smaczny, żadnych problemów po tym.
Zdecydowanie godny polecenia.

#599 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2019 - 11:57

Ja od pewnego czasu stosuję najtańsze bezsmakowe WPC80 od KFD. Mieszam to z zimnym mlekiem bez laktozy z Biedry i jest OK.



#600 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 19 marzec 2019 - 12:22

Monohydrat to monohydrat, nie warto przepłacać za markę. Dobry jest z Universala, brałem Olimp a teraz allnutrition ( gratis do białka). Dobrze żeby był mesh, czyli mocno rozdrobniony w puder.
  • wobler130 lubi to