Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tani sprzet/drogi sprzet, sloma z butow, czarne gumy, czapki z daszkiem itd itp...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
220 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   randomrodmaker

randomrodmaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaKrk
  • Imię:Paweł

Napisano 22 luty 2017 - 09:33

Myślę, że kol. Sławek przeszedł do historii jerkbait pisząc: "Flyfishing w Polsce nie miał szczęścia do nauczycieli."

Wypada wiedzieć kto to jest: Antropik, Sikora, Chruszczewski, Romaniszyn, Rozwadowski, Węglarski, by wymienić kilku.

Trzeba mieć wielkie cojones, by pominąć ich bezdyskusyjny wkład w rozwój ff w Polsce,

kraju który, czy się komuś to podoba czy nie - ma międzynarodowe, sportowe sukcesy.

Wypada łowić na własnoręcznie ukręcone muchy, wypada się tymi wzorami podzielić, wypada

łowić na własnoręcznie ukręcony kij, na osobiście pilnowanej, zarybianej lub sprzątanej rzece.

Czy wypada okazywać wyższość, i pogardę do myślących inaczej?



#202 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 22 luty 2017 - 11:10

Zaczelo się od jazdy po ludziach którzy łowią drogim sprzętem i chodzą w markiwych ciuchach a kończy się tym że to Ci zaatakowani są źli??

#203 OFFLINE   Alek_Art.

Alek_Art.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaZach-pom
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:S.

Napisano 22 luty 2017 - 12:06

Ja tam nie wiem, ale się mie wydawa, że jazda się zaczęła nie od tego, że wszyscy, co łowią drogim są be, a tylko ci, co łowią drogim i patrzą z góry na tych co łowią tanim. Albo jeszcze ci, co łowią drogim, bo łowić tanim to wieś i sprzedają swoją nerkę, żeby drogie zanabyć :)



#204 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 luty 2017 - 12:11

Wszyscy jestesmy zli !

 

A ten,kto sie wywyzsza, jest jeszcze gorszy sposrod nas rownie zlych.

 

:ph34r:


  • Rheinangler, Tom@son i eRKa lubią to

#205 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 22 luty 2017 - 12:35

Guzu, to wynikło później w miarę rozwoju dyskusji ;)
Źli są Ci w simmsach i z kijami powyżej 1k ceny ;)

#206 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1980 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 22 luty 2017 - 12:38

(...)

 

A ten,kto sie wywyzsza, ...)

 ja nie muszę  ;)


  • popper, Fatso i ark70 lubią to

#207 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 22 luty 2017 - 12:53

Chce sie powiedziec: moja merka, moja sprawa!

Jak ktos woli jesc stare kartofle zamiast mlodych ziemniakow i pic wode z kranu zeby oszczedzic na wymarzona wedke, to niby dlaczego mamy na niego patrzec z pogarda?

Nawet jak nie jest mistrzem muszkarstwa, ale spelnia swoje marzenia to predzej mu przyklasne niz bede strofowal.
  • Krzysiek Dmyszewicz i Zielony lubią to

#208 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów

Napisano 22 luty 2017 - 13:17

W  wędkarstwie akurat stosunkowo łatwo pogodzić być z mieć. Reszta jest samym życiem... najgorzej mają ci co im się nic nie chce poza narzekaniem jaki to świat zły :)


  • Guzu, Pavko i eRKa lubią to

#209 OFFLINE   thymalus

thymalus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 720 postów
  • LokalizacjaWałcz

Napisano 22 luty 2017 - 13:56

Guzu, to wynikło później w miarę rozwoju dyskusji ;)
Źli są Ci w simmsach i z kijami powyżej 1k ceny ;)

Znaczy na początku to źli byli ci w simmsach i z wędkami ponad 1 tysiąc. Potem źli byli ci z wędkami po jeden tysiąc kupujący je bez przemyślenia. Potem niektórzy stwierdzili że zły jest ten czy ci, którzy mówią, źle o tych co mają drogie wędki bo ich to nie powinno interesować. I wtedy  co  mają drogie wędki stwierdzili, że są źli, a dobry jest ten co mówi o nich że są źli i atakować go Boże broń nie można. I wtedy nastąpiło kilka stron samobiczowania obu stron a potem nastąpił całkowity chaos. A od niego podobno powinno się zaczynać...


Użytkownik thymalus edytował ten post 22 luty 2017 - 13:58


#210 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 22 luty 2017 - 14:23

Powiem krótko, dajcie spokój bo zaczyna to być żenujące, jak dyskusja wśród polityków.

Raz powiedziałem co o tym myślę i więcej nie zamierzam.

Zaraz robię ukłon w kierunku Moderatora by wątek zablokował :D .


  • Friko, Fatso i K.Kalisz lubią to

#211 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 22 luty 2017 - 14:23

"O ewolucji watku" @thymalusa to bardzo trafna analiza :)

Watek do zamkniecia.

Użytkownik ictus edytował ten post 22 luty 2017 - 14:27


#212 OFFLINE   jasiekcom

jasiekcom

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 365 postów
  • Lokalizacjaprzedstawiciel marki EGO
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Kasprzak

Napisano 22 luty 2017 - 16:07

Kacper proszę Cię jako przyjaciel weź zamki temat. I pamiętaj, że jeśli Ci ktoś zarzucić, że zrobiłeś to ze względów osobistych ;)  bo sam jesteś teletubisiem bo masz czapkę visiona i trochę markowego sprzętu to osobiście mu pier...... z wyskoku z główki po jajach.

 

A i jeszcze moja ostatnia wypowiedz. Fenomenem jest, że koleś który obraża innych bo mają firmowy sprzęt, bo maja odzież takiej a nie innej firmy  itp, koleś który gdziekolwiek się pojawi rozpoczyna zadymę, człowiek który ma jakąś obsesję odnośnie sprzętu markowego,  koleś który wpierd.... się do rożnych tematów niż z gruszki ni z pietruszki teraz stał się najbardziej pokrzywdzonym i godnym współczucia.

Nigdy nikogo nie obrażałem i nie traktowałem  gorzej bo ma tańszy samochód, tańsze ciuch, tańszy sprzęt, czy kupuje tańsze produkty spożywcze nie krzyczę na forach, że ludzie którzy łowią na wędki poniżej 500 zł to teletubisie, że granatem od pługa oderwani. Nie mówię nikomu, że prostak i słoma mu z butów wystaje bo ma tyłku spodniobuty gumowe za 100 zł. I tego samego oczekuje od innych.


  • Jozi i eRKa lubią to

#213 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 22 luty 2017 - 16:55

Daniel,
Nie jestem dla ciebie kolesiem.

Termin teletubisie miał zabrać poczucie pewności siebie niektórych muchowych półbogów, którzy patrzą na innych ludzi z góry. Ot choćby wspomnienie byłego redaktora SzŁ o napotkanych nad rzeką kobietach - podludziach lub klasyfikowanie ludzi jako robaczkarzy, nimfiarzy itp.

Moja krucjata polegała na tym, aby stosunkowo łagodnie sprowokować wysunięcie słomy, nie odpowiadając tym samym. I słoma się tu i ówdzie pokazała. Paru ludzi groziło nawet pobiciem. Cieszę się jednak, że u wielu ludzi nie stwierdziłem nawet źdźbła.


Pozdrawiam kumatych
Krzysiek
  • darek1 lubi to

#214 OFFLINE   MichałZ

MichałZ

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisano 22 luty 2017 - 17:06

 
Rzadko czytam te nasze wędkarskie fora, bo zaczyna mi komunijna oranżada podchodzić, zanim zacznę przeglądanie wątków, ale tutaj został osiągnięty szczyt szczytów.
Żenada to bardzo łagodne słowo określające całą tę dyskusję.

Jak to mawia mój stary:  Piękny kraj tylko ludzie chooje.
 



#215 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów

Napisano 22 luty 2017 - 17:31

Krzysiek, na te Twoje plewy to już tylko nowicjuszy możesz złapać, albo tych co się  jeszcze nie poznali na Twojej paplaninie. Pożal się krucjata... :blink: :unsure: :)


  • Guzu i jbk lubią to

#216 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 22 luty 2017 - 17:36

Kto w ostatnich dniach wędkował i coś ciekawego złowił ? Tylko szczerze . :rockon:



#217 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 22 luty 2017 - 18:07

Ja się przyznaję bez bicia, że narazie nie łowię.

Leczę kręgosłup, czekam az spłynie pośniegowa i kręcę muchy hurtem.

Pojechałem na rozpoczęcie troci, pomachałem dwururką, zaliczyłem kontuzję i czekam na lepsze czasy ;-)

W kącie leży rozbrojony i oskórowany patyk czekający na wtarcie nowej żywicy i założenie przelotek.

 

Edit:

Blank kosztował 23 dolce, kupiony w grupowym zamówieniu gdy dolar chodził po 2,15 ;-)

kiepski chiński lakier i zaczął odłazić więc trzeba było go zdjąć :P


Użytkownik venom_666 edytował ten post 22 luty 2017 - 18:09

  • Negra lubi to

#218 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 22 luty 2017 - 18:22

Na Pomorzu od dwóch dni damski wiatr bo " pi....dzi ", więc może sreberka świeże się pojawią. Przyroda powolutku budzi się / pierwszą żabę zaspaną widziałem / , trzeba czekać do żurawich śpiewów i wytargać te klamoty z jakiejkolwiek półki. To tak dla wygaszenia przepychanek. Do zobaczenia nad wodą .



#219 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 22 luty 2017 - 18:40

Daniel,
Nie jestem dla ciebie kolesiem.

Termin teletubisie miał zabrać poczucie pewności siebie niektórych muchowych półbogów, którzy patrzą na innych ludzi z góry. Ot choćby wspomnienie byłego redaktora SzŁ o napotkanych nad rzeką kobietach - podludziach lub klasyfikowanie ludzi jako robaczkarzy, nimfiarzy itp.

Moja krucjata polegała na tym, aby stosunkowo łagodnie sprowokować wysunięcie słomy, nie odpowiadając tym samym. I słoma się tu i ówdzie pokazała. Paru ludzi groziło nawet pobiciem. Cieszę się jednak, że u wielu ludzi nie stwierdziłem nawet źdźbła.


Pozdrawiam kumatych
Krzysiek

Pogratulować koledze krucjaty, widać szanowny kolega lubi dym.

Natomiast Moderatorzy bardzo lubią zadymiarzy, teraz poczekajmy co dalej będzie się działo.

Trzeba było jednak zastosować się do mojej rady i zanurzyć głowę do wiadra z zimną wodą.

 

Kolega kuma  o czym mówię?


  • Friko lubi to

#220 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 22 luty 2017 - 18:47

Na Pomorzu od dwóch dni damski wiatr bo " pi....dzi ", więc może sreberka świeże się pojawią. Przyroda powolutku budzi się / pierwszą żabę zaspaną widziałem / , trzeba czekać do żurawich śpiewów i wytargać te klamoty z jakiejkolwiek półki. To tak dla wygaszenia przepychanek. Do zobaczenia nad wodą .

U mnie to samo, w sensie damskiego wiatru, ale żurawie już od niedzieli latają. Po mojemu to na sreberko za słabo wieje, woda w Parsęcie niewiele podskoczyła. Jednak to nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć - zobaczymy ...