Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4363 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 21 maj 2020 - 23:16

Spodnie ślużą do brodzenia a nie nawalania kilometrów jak w nordic walking. Ale jak ktoś lubi biegać zamiast łowić ryby to najlepiej w krótkich spodenkach, jak sportowcy.

#462 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 maj 2020 - 23:43

Moze ci sie siku chciało a nie chcialeś wychodzić z wody i nieświadomie tarłeś kolanami. Tak, to by tlumaczyło takie dziwne przetatcia. Ja też tak czasem mam, ale jeszcze żadnych śpiochow nie udało mi się przetrzeć. Widać w porę wychodzę i sikam 😀

Użytkownik OloPe edytował ten post 21 maj 2020 - 23:43


#463 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 22 maj 2020 - 07:11

Spodnie ślużą do brodzenia a nie nawalania kilometrów jak w nordic walking. Ale jak ktoś lubi biegać zamiast łowić ryby to najlepiej w krótkich spodenkach, jak sportowcy.

Widzę teorie spiskowe w tym kraju to norma 😂
To na pewno przez ostry cień mgły..
Spodnie normalnie użytkowałem, weekendy na Sanie, wypady na małą rzeczkę, nie nie byłem w nich na pielgrzymce..
Naprawdę panowie, nie doszukujmy się niewiadomo czego. Gdyby nie to, że po dwóch miesiącach normalnego użytkowania jak dla mnie coś takiego się zrobiło, to bym nawet nie wrzucał tego zdjęcia ;)

#464 OFFLINE   dawid98

dawid98

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Witkowski

Napisano 23 maj 2020 - 16:40

Widzę teorie spiskowe w tym kraju to norma 😂
To na pewno przez ostry cień mgły..
Spodnie normalnie użytkowałem, weekendy na Sanie, wypady na małą rzeczkę, nie nie byłem w nich na pielgrzymce..
Naprawdę panowie, nie doszukujmy się niewiadomo czego. Gdyby nie to, że po dwóch miesiącach normalnego użytkowania jak dla mnie coś takiego się zrobiło, to bym nawet nie wrzucał tego zdjęcia ;)

 

u mnie ten sam problem z przecierającym się materiałem na wysokości kolan - pierwsze przetarcia pokazały się już po 5 wyjściach nad wodę i zaczęły cieknąć w tych miejscach.  Od zakupu (czerwiec 2019) były już 2 razy na serwisie,  po ostatnim powrocie z serwisu wytrzymały 3 wyjścia nad wodę i tasiemki przyklejone w serwisie zaczęły się odklejać, a wodery znowu lały... Teraz wysłali mi nowe - oby trochę dłużej wytrzymały... 

Załączone pliki



#465 OFFLINE   Alek_Art.

Alek_Art.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaZach-pom
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:S.

Napisano 23 maj 2020 - 17:06

Dzisiaj łażąc w moich Creekach zwróciłem na to uwagę, o czym piszecie. Materiał obu nogawek trze o siebie na wysokości kolan, a to wynika z tego, że nogawki są strasznie obszerne. Z jednej strony ok, bo materiał przy kucaniu się tak mocno nie napina; z drugiej strony kupa, jak widać. Ale coś wymyśliłem, jak temu zapobiegać :) Zrobię w swoich portkach i pokażę, to może komuś się pomysł spodoba i sobie skopiuje ;)

#466 OFFLINE   bezi

bezi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 23 maj 2020 - 20:12

Wystarczy przed łowieniem owinąć spodnie na wysokości kolan stretchem i po sprawie :D
  • Wobi i Forest-Natura lubią to

#467 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 maj 2020 - 12:25

Dzisiaj przyszedł  do mnie kołowrotek Traper Spider 5/6 powiem szczerze kopara mi opadła idealne spasowanie b.precyzyjny hamulec i to za 299zł.nie prawdopodobne.Niedługo przetestuję go na Piasecznie ale nie spodziewam się rozczarowania.



#468 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 25 maj 2020 - 18:03

A próbowałeś go zamoczyć i sprawdzić hamulec? Bo ja ostatnio kupiłem tańszy kołowrotek i hamulec się kończy w kontakcie z wodą. Pytam z czystej ciekawości.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#469 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 maj 2020 - 18:55

Sorka że się wetnę, a po co moczyć hamulec? 😀

#470 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 25 maj 2020 - 18:56

Sorka że się wetnę, a po co moczyć hamulec?

Podczas brodzenia wielokrotnie dochodzi do zamoczenia całego kołowrotka;) 


  • Xiaou lubi to

#471 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 maj 2020 - 19:07

Hehe, co fakt to fakt. Mało ostatnio brodzę w wiekszych głębszych rzekach, ale i mi faktycznie się zdarzało zmoczyć kręcioł.

#472 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 26 maj 2020 - 05:22

Hamulec wygląda bardzo solidnie.Jak sprawdzę dam znać.Co prawda rzadko zdarza mi się zamoczyć kołowrotek bo stary jestem i głęboko nie wchodzę.



#473 OFFLINE   zeralda

zeralda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 maj 2020 - 18:25

Tam jest zamknięty, wodoszczelny hamulec. Powinien dać radę...



#474 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 26 maj 2020 - 20:11

To jeżeli tak to wizualnie jest moim zdaniem świetnie. Będę go brał pod uwagę

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#475 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 27 maj 2020 - 07:31

Wygląd i wodoszczelny hamulec ma drugorzędne znaczenie.Łapię duże ryby na 0,16 i jeżeli hamulec nie jest precyzyjny gwałtowne branie strimera kończy się stratą muchy.Czasami coś kupuję z budżetowych rzeczy żeby sprawdzić kupiłem też kiedyś chińczyka był ładny i miał wodoszczelny hamulec i co z tego każde branie kończyło się stratą muchy.Bo bliższych oględzinach okazywało się ze hamulec ma problem z ruszaniem,na początku trzeba było użyć dużo większej siły niż póżniej jak ruszył.Mimo iż holuję ryby z ręki b.często po gwałtownym braniu jest odjazd na 40-50m i precyzyjne ustawienie hamulca ma duże znaczenie.



#476 OFFLINE   ryba7

ryba7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 27 maj 2020 - 09:05

Duże ryby, streamer, odjazdy na 50m i żyłka 0,16 ? :)

#477 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 27 maj 2020 - 09:58

Kolega łowi na Piasecznie. Tam ryba może odjechać nawet na 100 metrów.



#478 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaPL/NL

Napisano 27 maj 2020 - 10:02

Duże ryby, streamer, odjazdy na 50m i żyłka 0,16 ? :)

Bywa, na jeziorach z czysta wodą, że duże cwane tęczaki na grubiej niż 0,18mm. w ogóle nie siadają, a między 0,16mm. i 0,18 też jest spora różnica w ilości brań.


  • Richi55 lubi to

#479 OFFLINE   czis

czis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 maj 2020 - 07:39

Śpiochy i buty creek zaczęły u mnie drugi sezon. Buty po 3 użyciach rozkleiły się ale na gwarancji dostałem nowe. Spodnie służą póki co dzielnie, zwykle używane przynajmniej raz w tygodniu, trzeba zwrócić uwagę że maja dosyć szerokie nogawki od kolan w dół w porównaniu do innych firm. Z ich defektów to haczyki na do butów urwały mi się, ścięło nity chyba na drugim wyjeździe ale zaniosłem do szewca i zanitował lepiej i mocniej  i jest ok.

No to ciąg dalszy wygląda tak że na ostatnim wyjeżdzie poczułem wilgoć w lewej stopie a jak wilgoć to i zimno. Po oględzinach w domu znalazłem przetarcie taśmy uszczelniającej na pięcie. Od zakupu minęło 13 miesięcy...jesienią i wczesną wiosną nieużywane bo wtedy korzystam z neoprenów. Czyszczone po każdym wyjeździe razem z butami jak trzeba. A Traper dał 1 rok gwarancji i teraz z naprawą będę musiał bujać się sam. Oczywiście skorzystam z rękojmi ale to już odpowiedzialność sprzedawcy a nie producenta. W zakresie ubrań i butów firmę Traper skreślam.



#480 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 10 czerwiec 2020 - 19:22

Panowie, wracamy do tematu czyli produkty firmy Traper.

 

Posty dot. rękojmi i gwarancji przeniosłem do innego tematu.

http://jerkbait.pl/t...ncja-a-śpiochy/

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych