Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwisowanie kołowrotków Shimano

serwis shimano

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3055 odpowiedzi w tym temacie

#2861 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 luty 2024 - 17:31

Jeżeli wszystko byłoby ok to kołowrotek nie lądowałby na serwisie.


Mylisz się, czasami młynek leży kilka lat i trzeba przesmarować.Niekiedy ludzie wysyłają na smarowanie nawet nowe kołowrotki...A czasami jest głupota,tak jak Przemek napisał może smar na ośkę "spaść".Wystarczyło otworzyć,sprawdzić ,postawić diagnozę a nie robić spektakl...

Użytkownik Sławek77 edytował ten post 24 luty 2024 - 17:35

  • WedkarzIncognito lubi to

#2862 OFFLINE   SPMR

SPMR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2024 - 17:58

Ten tit-tokowy fachowiec to też jest dobry.U niego najważniejsze żeby korba opadała, żeby kręcił jak helikopter. Dla mnie to żaden fachowiec.Jak ktoś pisze że serwisował ten Pan to dla mnie dyskwalifikacja sprzętu na starcie...

Bardzo mnie to cieszy Ty mój mistrzu


  • Umbra lubi to

#2863 OFFLINE   SPMR

SPMR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2024 - 18:00

Pokazuje swoją pracę na różnych mediach społecznościowych przez wiele lat bez wtopy to tylko świadczy o jego profesjonalizmie. Zdecydowanie takie działania wzbudzają zainteresowanie, są reklamą to wiadomo, ale przede wszystkim budują zaufanie. Życzyłbym sobie tylko więcej takich fachowców. 

Dziękuję 


  • Pescador de caña lubi to

#2864 OFFLINE   SPMR

SPMR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2024 - 18:02

Mylisz się, czasami młynek leży kilka lat i trzeba przesmarować.Niekiedy ludzie wysyłają na smarowanie nawet nowe kołowrotki...A czasami jest głupota,tak jak Przemek napisał może smar na ośkę "spaść".Wystarczyło otworzyć,sprawdzić ,postawić diagnozę a nie robić spektakl...

Widzę kolego, że pomyliłeś teatr z cyrkiem. Nie pajacuj


  • Glova lubi to

#2865 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 luty 2024 - 18:09

Widzę kolego, że pomyliłeś teatr z cyrkiem. Nie pajacuj


Ooo,zabolało...

#2866 OFFLINE   GroPerch

GroPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaPółnocny Wschód i Wwa
  • Imię:Filip

Napisano 24 luty 2024 - 18:10

Widzę kolego, że pomyliłeś teatr z cyrkiem. Nie pajacuj


Panie Spigocie, proponuję jednak więcej merytoryki ;) fajnie byłoby poznać więcej szczegółów tej całej akcji.
  • Sławek77 i fox mulder lubią to

#2867 OFFLINE   SPMR

SPMR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2024 - 18:18

Ooo,zabolało...

Ale niby co ? Twoja głupota ? 

Wypadałoby napisać sprostowanie Panie mądraliński. Jednak pozwolisz, że to ja i właściciel będziemy decydować co robimy z kołowrotkiem, nie Ty. Apropo Stella FI C3000 XG przekładnia z wyraźnymi śladami. Kołowrotek grzebany. Blaszka oporówki nie wycentrowana. Łożyska do wymiany. Nadążasz ? Czy przeliterować. Jak już piszę to wyprzedzę Twoje mądrości odnośnie  Stella FK i szumiący MM. To też była decyzją Klienta, nie Twoja. Zrobiłem niepełny serwis dla Twojej wiadomości Ty mój idolu. Dużo zdrówka i cieszę się, że jednego buca mniej mam w obserwujących mój Fan Page. Bez urazy "Miszczu"


  • Pescador de caña lubi to

#2868 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 luty 2024 - 18:25

Ale niby co ? Twoja głupota ?
Wypadałoby napisać sprostowanie Panie mądraliński. Jednak pozwolisz, że to ja i właściciel będziemy decydować co robimy z kołowrotkiem, nie Ty. Apropo Stella FI C3000 XG przekładnia z wyraźnymi śladami. Kołowrotek grzebany. Blaszka oporówki nie wycentrowana. Łożyska do wymiany. Nadążasz ? Czy przeliterować. Jak już piszę to wyprzedzę Twoje mądrości odnośnie Stella FK i szumiący MM. To też była decyzją Klienta, nie Twoja. Zrobiłem niepełny serwis dla Twojej wiadomości Ty mój idolu. Dużo zdrówka i cieszę się, że jednego buca mniej mam w obserwujących mój Fan Page. Bez urazy "Miszczu"


I wystarczyło tak od razu merytorycznie opisać.Jeśli chodzi o FK to chyba mnie Pan z kimś pomylił,bo nie wiem o co Panu chodzi,miszczu...

#2869 OFFLINE   WedkarzIncognito

WedkarzIncognito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • Imię:Patryk

Napisano 24 luty 2024 - 18:47

Ale się porobiło... Zapytałem jedynie o prawdziwość tej transakcji, ponieważ jeżeli kołowrotek był opisany jako mocno używany, ciężko pracujący itp. to kupujący wiedział na co się pisze. Jeżeli kołowrotek był opisany jako cud, miód, malina, wszystko cacy, to nawet jeżeli byłby wystawiony za 1000 zł, to wypadałoby takiego sprzedającego uświadomić, żeby takich numerów na jerkbaitowej giełdzie nie robił i ewentualnie zbanować jego konto. Kupujący, że się napalił i dobijając targu na taką perełkę w okazyjnej cenie poczuł się jakby złapał Pana Boga za nogi, to już jego problem. Jego problem, że dał się zrobić w jajo i będzie miał nauczkę na przyszłość.
 

Napiszę specjalnie w oddzielnym poście bo zadzwonił do mnie kolega z tematem że ten tik- tokowy serwisant wrzucił fotki tej stelli i na przekładni nie ma zużycia więc się nie pomyliłem.
Niestety sam tego nie zobaczę gdyż za polubienie jednego z niepochlebnych wpisów zostałem tam zablokowany :-)

Witam w klubie zablokowanych na grupie Pana delikatnego, któremu najdelikatniejszego słowa uzasadnionej krytyki nie można na grupie napisać :lol:

 

Panie Spigocie, proponuję jednak więcej merytoryki ;) fajnie byłoby poznać więcej szczegółów tej całej akcji.

Czego? Merytoryki? Na własnym przykładzie przekonałem się, że Panu spigotowi bardzo daleko do merytorycznej wymiany zdań, lecz z drugiej strony za Panem Rafałem przemawia buta, arogancja oraz niskim poziom kultury języka.



Pozdrawiam :)


  • Adam K., Sławek77 i przemo_w lubią to

#2870 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 24 luty 2024 - 20:00

Ja kupiłem kiedyś u nas na giełdzie Twin powera nie pamiętam już od kogo

Cena była ok
Z tego co pamiętam to w opisie było że był serwisowany u jakiegoś spigota (nie znam goscia) ale dobra zaryzykowałem. Z reguły nie kupuje kołowrotków w którym ktoś grzebał.Nie ufam nikomu, a kołowrotki serwisuje sobie sam.

Wracając do kolowrotka

Jak sprzedajacy napisał że wg serwisanta stan przekładni dobry i praca ok.
Dla mnie praca ok to znaczy że nic w kolowrotku się nie dzieje i kręci w miarę gładko.
Kolowrotek przyszedł

Kręcę i ręce mi opadły
Nie będę tu przytaczał epitetów jakie wtedy leciały bo to nie wypada

Skończyło się na wymianie przekładni na nową.Kolowrotek sprzedałem bo już siedziało mi w głowie.


Nauczkę mam że nie kupuje gmeranych kołowrotków. Używane od pewnych osób, a najchętniej kupuje nowe i nie ma problemu

Tak ,że nawet tu u nas na forum nie ma okazji

Jak jest tanio to znaczy że jest coś z młynkiem jest lub było nie tak

Pozdrawiam
  • Sławek77, fox mulder i WedkarzIncognito lubią to

#2871 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 24 luty 2024 - 20:05

A tak narzekali na pewnego serwisanta, którego kiedyś pogonili z tego forum. A on dalej kręci i zawija w te sreberka. :D  :D  :D



#2872 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 24 luty 2024 - 20:07

A tak narzekali na pewnego serwisanta, którego kiedyś pogonili z tego forum. A on dalej kręci i zawija w te sreberka. :D :D :D


Pan podkładka ? :lol:

Użytkownik Rampampam edytował ten post 24 luty 2024 - 20:11


#2873 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 24 luty 2024 - 20:09

Kto to pan podkładka, bo nie znaju?



#2874 OFFLINE   saitt

saitt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł

Napisano 24 luty 2024 - 20:11

.

Użytkownik saitt edytował ten post 24 luty 2024 - 20:12


#2875 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 24 luty 2024 - 20:12

Kto to pan podkładka, bo nie znaju?

A był tu taki jeden

Nik miał @HunterPike

Teraz podobno serwisuje wszystko

Gdzieś na FB się ogłaszał

Ale też nie znam z nazawiska

Użytkownik Rampampam edytował ten post 24 luty 2024 - 20:14

  • WedkarzIncognito lubi to

#2876 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1970 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 24 luty 2024 - 20:18

A był tu taki jeden

Nik miał @HunterPike

Teraz podobno serwisuje wszystko

Gdzieś na FB się ogłaszał

Ale też nie znam z nazawiska

Ludzie robią kariery.



#2877 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 24 luty 2024 - 20:22

Ludzie robią kariery.


Kilka popsuł to może się gosc nauczył

Nikt nie jest nieomylny

Mi Sie też zdażyło coś spierd.....

Ale to były moje kolowrotki łowią dalej Tylko karasie przy federach :lol:
  • WedkarzIncognito lubi to

#2878 OFFLINE   Pescador de caña

Pescador de caña

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaBuenas Noches
  • Imię:Mrevansh

Napisano 24 luty 2024 - 20:30

Dobry fachowiec a piszecie tiktokowy serwisant albo "jakiś spigot". Bufonada. Ktoś z Was w ogóle korzystał z serwisu u niego? 



#2879 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 24 luty 2024 - 20:42

Dobry fachowiec a piszecie tiktokowy serwisant albo "jakiś spigot". Bufonada. Ktoś z Was w ogóle korzystał z serwisu u niego?


Napisze za siebie

Nie korzystałem i nie zamierzam

Jeden zakup mnie odrzucił

Albo okłamał mnie gosc co sprzedawał kolowrotek który kupiłem, albo nie koniecznie wiedział i opierał się na opini pana z serwisu.Moze prze to że napisał że był serwisowany u Spigota będzie atutem.Tez tak myślałem.

W każdym razie ani nie kupię więcej nic od tego gościa co mnie na minę wsadził i przy okazji wiem że mam unikać kołowrotków serwisowanych przez wspomnianego wyżej Pana.Nic do niego nie mam.Jak ktoś uważa że jest dobry i chce tam serwisować swoje kolowrotki to jego sprawa.Moze i faktycznie potrafi dobrze to zrobić.

Ja nie będę ryzykował wysyłając kolowrotek za 2 czy za 3 koła.
  • fox mulder i WedkarzIncognito lubią to

#2880 OFFLINE   SPMR

SPMR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Rafał

Napisano 24 luty 2024 - 21:04

Ja kupiłem kiedyś u nas na giełdzie Twin powera nie pamiętam już od kogo

Cena była ok
Z tego co pamiętam to w opisie było że był serwisowany u jakiegoś spigota (nie znam goscia) ale dobra zaryzykowałem. Z reguły nie kupuje kołowrotków w którym ktoś grzebał.Nie ufam nikomu, a kołowrotki serwisuje sobie sam.

Wracając do kolowrotka

Jak sprzedajacy napisał że wg serwisanta stan przekładni dobry i praca ok.
Dla mnie praca ok to znaczy że nic w kolowrotku się nie dzieje i kręci w miarę gładko.
Kolowrotek przyszedł

Kręcę i ręce mi opadły
Nie będę tu przytaczał epitetów jakie wtedy leciały bo to nie wypada

Skończyło się na wymianie przekładni na nową.Kolowrotek sprzedałem bo już siedziało mi w głowie.


Nauczkę mam że nie kupuje gmeranych kołowrotków. Używane od pewnych osób, a najchętniej kupuje nowe i nie ma problemu

Tak ,że nawet tu u nas na forum nie ma okazji

Jak jest tanio to znaczy że jest coś z młynkiem jest lub było nie tak

Pozdrawiam

Bardzo mi przykro z tego tytułu. Jak już tak obrzucałeś mnie błotem, warto było napisać z kiedy bya data serwisu, a kiedy kupiłeś  :D  Biorę na klatę jestem paprokiem i brak mi merytoryki jak to napisał inny Pan któremu chyba kupię chusteczki  ;) Tak czy siak Panowie serdecznie wszystkich pozdrawiam i macie rację nie wysyłajcie do tego tiktokowca. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, shimano