Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czorsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2953 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 październik 2017 - 22:22

Po lekturze tego wątku faktycznie dochodzę do pewnych wniosków .... aczkolwiek nie związanych z wędkarstwem  :unsure:


  • Gobio Gobio lubi to

#1842 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 20 październik 2017 - 17:42

W tygodniu jak wiekszosc pracuje i ryba nie bierze jest 10 :)
Na rozpoczeciu ledwo Co czlowiek manewrowal między lodziami a I trza było uwazac aby sie człowiek w holowane na linkach za łodziami sandacze nie wtryndolil.
To był widok

#1843 OFFLINE   Robbert89

Robbert89

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 październik 2017 - 17:56

Bo na rozpoczęcie zawsze biero. Gumami najedzą i dopiero przymrozki są w stanie zwiększyć apetyt, albo i nie.:)
  • Krzysiu lubi to

#1844 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 22 październik 2017 - 18:12

Zawsze nie zawsze ale na pewno nie wszystkim w tym sezonie widziałem kilka wqrwionych postaci wracajacych na zero choć i tak uważam że za dużo mięsa wyjechalo.

#1845 OFFLINE   JędrekGal

JędrekGal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 październik 2017 - 19:47

Mięsa dużo wyjechało do krakowa



#1846 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 25 październik 2017 - 20:20

Do Krakowa......a co miasto Mięso chciało zobaczyć....przecież góry ładniejsze no i powietrze czyste.


Użytkownik Piotr Boruch edytował ten post 25 październik 2017 - 20:22

  • Robbert89 lubi to

#1847 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 25 październik 2017 - 21:12

Do Krakowa......a co miasto Mięso chciało zobaczyć....przecież góry ładniejsze no i powietrze czyste.

Piotrze daj spokój, wiemy swoje :)

Ja na przyszły sezon zainwestowałem w lodówkę turystyczną :)



#1848 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 25 październik 2017 - 23:04

Ja w stara 66 chłodnie. 8 ton wchodzi bez pierdniecia, tylko metodę połowu zmieniam bo mi się uprawnienia SEP skończyły.
Z sieciami też problem bo mi Slazacy Warszawiacy Kaszubi i miejscowi c&r ciągle wyciągają i przecinają.
Popieprzony Kraj. Tylko Krakusy wiedza gdzie droga po zdrowe białko. Scyzoryk się otwiera jak widze w/w nacje i każdy tylko fotka i do wody. Żeby choć jedna wzięli... Nic.. Wszystko wypuszcza. Dobrze ze sa jeszcze Krakusy.. Normalni uczciwi miesiarze

Jędrek witamy na forum. Pierwszym postem roz...bileś bank jak Pawlak w jednorękim bandycie. Strach się bać jaki będzie drugi...
Bo trzeci to wiadomo "przedam tanio"

Użytkownik Sandre edytował ten post 25 październik 2017 - 23:12


#1849 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 816 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 26 październik 2017 - 12:14

No no właśnie widziałem Heheh Panów ze śląska idt jak wyrzucają hhehehe do wora.

No pościk niczego sobie.

Aha ja juz kupiłem lodóweczkę akumulatorową na 30 kg.

Pozdrawiam.


  • Krzysiu lubi to

#1850 OFFLINE   krupski

krupski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaKraków/Tylicz
  • Imię:Paweł

Napisano 26 październik 2017 - 14:18

Przez to głupie c&r nie mam sandacza na wigilie bo wszystko do wody musiało wrócić :) . Wiec bardzo przepraszam szanownych kolegów ale jeszcze dwie sztuki w tym roku będą musiały pojechać do Krakowa .


Użytkownik krupski edytował ten post 26 październik 2017 - 14:22

  • szczupak1 lubi to

#1851 OFFLINE   Banzaiq

Banzaiq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaWieliczka
  • Imię:Banzaiq
  • Nazwisko:\

Napisano 26 październik 2017 - 17:32

Ja mam dużą rodzinę więc będzie musiało wyjechać jeszcze 4 ... :( Tylko nie wiem co na to zendery Czorsztyńskie... :)



#1852 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 26 październik 2017 - 17:44

Panowie myślicie ze kilka zanderow wigilijnych zniszczy zbiornik?
Mądre gospodarowanie zbiornikiem i korzystanie z jego zasobów raczej krzywdy mu nie zrobi .
  • szczupak1 lubi to

#1853 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 816 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 26 październik 2017 - 17:48

Krzysztofie to kiedy walim po mięcho na wigiliję ?



#1854 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 26 październik 2017 - 18:25

Szczerze mówiąc jeszcze sie nie zastanawiałem :)
Choć wiem ze zaraz spadnie na mnie grad gromów , bluzg i obelg to mysle , ze ryba raz na czas do bierzacej konsumpcji nie ma nic wspólnego z miesiarstwem .
Sam osobiście wypuszczam ryby w 90 procentach i śmieszy mnie parcie na mięso i choć zdarza sie zabrać rybke w granicach rozsądku broń Boże nie tykając okazów to jeśli udało by sie komuś w tym smutnym jak pi... Związku wędkarskim przerobić choćby jedno konkretne łowisko w południowej Polsce na łowisko C&R podpisuje sie obiema rekami.
Mądrze gospodarować , dobrze pilnować a kłusoli odpowiednio traktować i mysle ze każdy rybke złowi i taka do konsumpcji i taka by cieszyła nas pod względem sportowym .
Tego sobie i wszystkim kolegom z forum zycze.
  • szczupak1 lubi to

#1855 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 26 październik 2017 - 19:00

Wielce szanowni Koledzy. Piszę do Was te słowa z pełnym szacunkiem, na jaki zasługujecie.

"C&R" nie jest tożsame z "No kill". Nie polega na fanatycznym wypuszczaniu wszystkich złowionych ryb. To raczej rodzaj świadomości "co" i "w jaki sposób" chcemy osiągnąć. Jest to idea, która początkowo przyciągnęła pojedyncze osoby, z czasem małe grupki. Z roku na rok jej popularność rośnie, rośnie też świadomość, że nie tylko wypuszczanie ryb jest celowe, ale również, by zrobić to w sposób dający jak największe szanse rybom na przeżycie. Nasze wzajemne doświadczenia w tej kwestii wzbogacają naszą wiedzę. Po to powstał portal jerkbait.pl By promować idee C&R. By zdobywać i szerzyć wiedzę o tej idei. 

Jak wspomniałem na początku, C&R nie oznacza "No kill", jednak każdy zrozumie, że zabicie ryby nie ma z ideą C&R nic wspólnego. Dlatego też usilnie proszę, byście nie namawiali się na naszym portalu na zabijanie ryb. Nawet nie żartowali o zapychaniu zamrażalników. W sieci jest tysiące miejsc, w których nikogo to nie razi. Jerkbait.pl jest wyjątkiem.

Uszanujcie to, bardzo proszę. 



#1856 OFFLINE   JędrekGal

JędrekGal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 październik 2017 - 20:14

drogi Januszu podzielam twoje poglądy czy jednak to nie za pozno lowilen kiedyś ryby na zywiecki i miedzedzybrockim  w latach 90 zrobiliście z tego fiszin chale ryby bralo się jak leci strażnicy rybaccy zastraszani przez miejscowych nie reagowali  i wszystko była wina slazakow tak jak taraz na czocie  wracając na Czorsztyn to jestem tam od zalania zbiornika od czerwca do pierwszych lodow  co najmniej dwa razy w miesiącu i jakos Krzysiu nie widziałem tam samochodow z rej sk sh sl sm  czyli ze slaska slazacy to mięsiarze karpiarze  po zarybieniu ale nie spinigisci  im się nie oplaca jechać po dwie ryby 200 km w jedna strone atak apropos to ze swojej stronu to bym zakazal spinningu w nocy to absurb to co w nocy wyworza miejscowi   cich wod mamna myśli to na sieci tyle nie lowia  pozdrowienia krakusy i dez urazu jedrek gal pozdrowienia na woda



#1857 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 26 październik 2017 - 20:22

drogi Januszu podzielam twoje poglądy czy jednak to nie za pozno lowilen kiedyś ryby na zywiecki i miedzedzybrockim  w latach 90 zrobiliście z tego fiszin chale ryby bralo się jak leci strażnicy rybaccy zastraszani przez miejscowych nie reagowali  i wszystko była wina slazakow tak jak taraz na czocie  wracając na Czorsztyn to jestem tam od zalania zbiornika od czerwca do pierwszych lodow  co najmniej dwa razy w miesiącu i jakos Krzysiu nie widziałem tam samochodow z rej sk sh sl sm  czyli ze slaska slazacy to mięsiarze karpiarze  po zarybieniu ale nie spinigisci  im się nie oplaca jechać po dwie ryby 200 km w jedna strone atak apropos to ze swojej stronu to bym zakazal spinningu w nocy to absurb to co w nocy wyworza miejscowi   cich wod mamna myśli to na sieci tyle nie lowia  pozdrowienia krakusy i dez urazu jedrek gal pozdrowienia na woda

 

Tego się nie da czytać, naprawdę tak trudno zachować choć podstawę interpunkcji i gramatyki, szanuj proszę użytkowników forum.  


  • Jano, drag i coma lubią to

#1858 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 26 październik 2017 - 20:23

drogi Januszu podzielam twoje poglądy czy jednak to nie za pozno lowilen kiedyś ryby na zywiecki i miedzedzybrockim  w latach 90 zrobiliście z tego fiszin chale ryby bralo się jak leci strażnicy rybaccy zastraszani przez miejscowych nie reagowali  i wszystko była wina slazakow tak jak taraz na czocie  wracając na Czorsztyn to jestem tam od zalania zbiornika od czerwca do pierwszych lodow  co najmniej dwa razy w miesiącu i jakos Krzysiu nie widziałem tam samochodow z rej sk sh sl sm  czyli ze slaska slazacy to mięsiarze karpiarze  po zarybieniu ale nie spinigisci  im się nie oplaca jechać po dwie ryby 200 km w jedna strone atak apropos to ze swojej stronu to bym zakazal spinningu w nocy to absurb to co w nocy wyworza miejscowi   cich wod mamna myśli to na sieci tyle nie lowia  pozdrowienia krakusy i dez urazu jedrek gal pozdrowienia na woda

Kolego,to co naskrobałeś...

Częściowo mógłby Cię usprawiedliwić fakt że na przykład nie jesteś Polakiem i słabo znasz "nasza język"...

Jeśli jednak jesteś-lepiej nic nie pisać niż wywalić jak powyżej.Trochę szacunku dla czytających.



#1859 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 26 październik 2017 - 20:24

Piotrek zareagował,to dobrze.Powinno się taki bełkot usuwać.



#1860 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisano 26 październik 2017 - 20:48

Drodzy Koledzy broń Boże nikt tu nie umawia sie na wypady po mięso ani nikogo na zabijanie ryb nie namawia , jesli zarty moje w tym temacie kogoś uraziły serdecznie przepraszam , jednakże jak wspomniał Kolega Woblery z Bielska portal promuje ideę C&R a nie fanatyczne no kill .
Jako iż bardzo szanuje kolegę Janusza jako moderatora zero słowa na ten temat i pozdrawiam .

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 26 październik 2017 - 20:52