Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przyczepy SUSKI - opinie, uwagi, informacje

suski

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
329 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   12345

12345

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaZ Piątnicy, no bo skąd! ;)

Napisano 29 sierpień 2022 - 12:45

A możesz podać kto robi takie same lepszej jakości ?

#102 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 29 sierpień 2022 - 13:35

Podałem już dwa przykłady.

#103 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 780 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 29 sierpień 2022 - 22:36

Tylko jest jedno ale

 

jest temat o przyczepadch Suski

 

nie ma o Spawline czy innym który poleca kolega

 

gdyby były takie tematy pewnei kolejne babole wyszły by w produkcie konkurencji na próbce 100 uzytkowników

 

 

Pytanie zasadnicze kto ocenia ze przyczepa jest dobra czy niedobra i czy jest warta kwoty zakupu  i jakie jest kryterium oceny ?

oraz za co punktujemy i ile punktów

 

tak to sobie mozemy  pogadac

 

bo mnie sie wydaje ze przyczepa X jest lepsza .. a mnie się nie wydaje bo widziałem przyczepe Y i ta to dopiero jest przyczepa że hej z przytupem

 

i który głos lepszy ? :)

 

to mamy takie dyskusje  w stylu przewagi świąt BN nad NR i odwrotnie



#104 ONLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 30 sierpień 2022 - 04:26

Ja napiszę jako użytkownik od 2 lat . Z racji lokalizacji muszę jechać daleko i tak : prowadzi mi się super w lusterka patrzę czy jest , nie podskakuje a i po leśnych drogach daje sobie radę . Jak kupiłem to samemu wszystkie profile w środku wypryskalem żeby nic nie rdzewiało , w koła dołożyłem smaru żeby woda nie weszła , a jak kiedyś padnie łożysko jaki problem wymienić tylko trzeba kontrolować żeby luzów nie było . Duży plus że jest łódka nisko bo na płytkiej wodzie spoko woduje i nie ma zdejmowanej belki ze światłami co widzę jak niektórzy kurwią na to . Profile są solidne ta przyczepa jest sztywna , nie ważne że jest podłodziowa to musi być solidne nie wiotkie . Nie których bał bym się podpiąć z obawy że się coś rozleci . To zadecydowało że tą przyczepę wybrałem , a sam jeszcze dołożyłem trapy z wygody dla siebie i taniej mnie wyszło bo płyty alu kupiłem na złomie .

Załączone pliki



#105 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 30 sierpień 2022 - 06:29

Tyle wałkowania...a wystarczy poświęcić godzinkę czasu i po problemie.
Wystarczy zdemontować piasty, wywalić "oryginalne" 🤣🤣🤣 łożyska z GÓWNOLITU, zawieść piasty do tokarza żeby od tyłu piasty nawiercił otwory, nagwintował i wstawił kalamitkę do smarowania... zamontować porządne łożyska i zapominamy o problemie...
  • pawlo29 lubi to

#106 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 30 sierpień 2022 - 06:46

Ludzie kupili nowe i myślą że problemu nie będzie. To moja druga przyczepa i w poprzedniej jak i tej łożyska wymieniałem. Trzeba łożyska kontrolować. Woduje i wyciągam łódź po 3 razy w tygodniu, przeważnie raz na dwa lata zazwyczaj łożyska nadają się do wymiany. Nie ważne czy gównolit, SKF czy FAG - wszystkie padają. Mam przyczepę od suskiego 5 rok. Dziobownice spawałem, łożyska wymieniałem, światła mi ukradli razem z wyciągarką, dorobiłem sobie sam trap. Przeżyła dwie wycieczki do Włoch, trochę wyjazdów po Polsce i tłuczenie kilka razy w tygodniu po nadwiślańskich duktach. Ja jestem zadowolony. Tylko wtedy dałem uwaga - 3600 😁
  • Karol Krause i pawlo29 lubią to

#107 OFFLINE   Grubyziom

Grubyziom

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjaGrudZiadz
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Czerwiński

Napisano 30 sierpień 2022 - 08:22

Kurde to ja bogacz bo wymieniam łożyska po każdej trasie do Hiszpanii łącznie 5500 km.ja mam 4 letnia suski i żadnego problemu z nią nie mam . Ale nowe co pobrali w tym roku znajomi to dramat

#108 OFFLINE   Lucas

Lucas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 985 postów
  • LokalizacjaDolina Środkowej Wisły
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Lucas

Napisano 30 sierpień 2022 - 08:25

Ja wymieniam zawsze przed trasą za granicę 😉

#109 OFFLINE   sero1975

sero1975

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1461 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Sergiusz

Napisano 30 sierpień 2022 - 13:42

Ja mam Suskiego od 3 sezonów i nie widzę powodów do narzekania chociaż resory pordzewiałe jedna lampa się spaliła a lakier odszedł w wielu miejscach  . Lekko u mnie nie ma . Od maja do końca grudnia średnio 15 wypadów w miesiącu po 70 km czy to deszcz czy śnieg czy błoto . Łożysk o dziwo jeszcze nie zmieniałem ...

 

No i tak sobie kminię ,że jak rozbije cenę przyczepy na ilość wyjazdów to wychodzi mi ,że więcej wydałem na urwane przynęty na tych wypadach niż na przyczepę . Dlatego nie robię żadnych dramatów z czegoś co się normalnie zużywa ....



#110 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 30 sierpień 2022 - 14:12

Ja napiszę jako użytkownik od 2 lat . Z racji lokalizacji muszę jechać daleko i tak : prowadzi mi się super w lusterka patrzę czy jest , nie podskakuje a i po leśnych drogach daje sobie radę . Jak kupiłem to samemu wszystkie profile w środku wypryskalem żeby nic nie rdzewiało , w koła dołożyłem smaru żeby woda nie weszła , a jak kiedyś padnie łożysko jaki problem wymienić tylko trzeba kontrolować żeby luzów nie było . Duży plus że jest łódka nisko bo na płytkiej wodzie spoko woduje i nie ma zdejmowanej belki ze światłami co widzę jak niektórzy kurwią na to . Profile są solidne ta przyczepa jest sztywna , nie ważne że jest podłodziowa to musi być solidne nie wiotkie . Nie których bał bym się podpiąć z obawy że się coś rozleci . To zadecydowało że tą przyczepę wybrałem , a sam jeszcze dołożyłem trapy z wygody dla siebie i taniej mnie wyszło bo płyty alu kupiłem na złomie .

Malowałeś też dyszel, czy taki malowany dostałeś?



#111 OFFLINE   Marcin1991

Marcin1991

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 917 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:.

Napisano 30 sierpień 2022 - 14:21

Ja mam Suskiego od 3 sezonów i nie widzę powodów do narzekania chociaż resory pordzewiałe jedna lampa się spaliła a lakier odszedł w wielu miejscach  . Lekko u mnie nie ma . Od maja do końca grudnia średnio 15 wypadów w miesiącu po 70 km czy to deszcz czy śnieg czy błoto . Łożysk o dziwo jeszcze nie zmieniałem ...
 
No i tak sobie kminię ,że jak rozbije cenę przyczepy na ilość wyjazdów to wychodzi mi ,że więcej wydałem na urwane przynęty na tych wypadach niż na przyczepę . Dlatego nie robię żadnych dramatów z czegoś co się normalnie zużywa ....



Ty używasz 3 sezony wiec nawet jak coś siądzie to nie ka dramatu bo to jednak już kilka lat. Ale
Nie jak ktoś ma przyczepę od lutego i już łożyska siadły. 3 sezony a pół sezonu to jedna spora różnica
  • Radbraw lubi to

#112 ONLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 30 sierpień 2022 - 21:14

Malowałeś też dyszel, czy taki malowany dostałeś?

Zamawiając kazałem wszystko pomalować , a jest taka możliwość tylko trzeba mówić . Wiem że jak się zamawia pierwszą przyczepę to dopiero w praniu wychodzi co by się przydało . Z praktyki wiem że jest dobrze zrobić podesty z przodu tak jak to zrobiłem , skacząc po profilach  gdzie jest ślisko  łatwo się skąpać 



#113 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 31 sierpień 2022 - 09:44

Malowany dyszel wygląda moim zdaniem spójnie, fajnie. Dotychczas widziałem ich przyczepy malowane proszkowo z ominiętym tym elementem i troszkę to razi.



#114 ONLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 31 sierpień 2022 - 20:45

Mnie też to raziło jak dyszel był srebrny razem z dziobnica . Moim zdaniem wszystko czarne wygląda lepiej za nie dużą dopłatą , ale w końcu robi się to dla siebie

#115 OFFLINE   golenia

golenia

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 532 postów
  • LokalizacjaBiskupiec
  • Imię:Przemek

Napisano 31 sierpień 2022 - 21:28

Sprawdziłem swoją przyczepkę. 5 miesięcy od zakupu i łożyska do wymiany.
Jakie najlepiej kupić?

#116 OFFLINE   psiatek

psiatek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 wrzesień 2022 - 19:48

Ja wymieniłem całą oś na 1000 kg z łożyskami knot waterproof.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • M a r a s lubi to

#117 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 02 wrzesień 2022 - 10:04

Pani Suska się wypowiada w moim wątku na FB - jak ktoś ma ochotę porozmawiać - zapraszam
https://www.facebook...mment&ref=notif


Użytkownik Dano. edytował ten post 02 wrzesień 2022 - 10:05


#118 OFFLINE   nurek28

nurek28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1576 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 02 wrzesień 2022 - 18:20

Daniel nie denerwuj się.
U mnie łożyska w brenderupie wytrzymały tylko ok 12 lat, kilometrow nie liczylem.
Wodowań od maja do końca grudnia min 3 razy w tygodniu.
Na fejsie nie moge napisać bo mnie tam nie ma. Ale widze że producent szybko działa tak samo jak u innych ludzi którzy nagrali film i wrzucili do sieci.
Raptem kontakt jest wzorowy.
  • Radbraw lubi to

#119 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 10 wrzesień 2022 - 04:26

Tyle wałkowania...a wystarczy poświęcić godzinkę czasu i po problemie.
Wystarczy zdemontować piasty, wywalić "oryginalne" łożyska z GÓWNOLITU, zawieść piasty do tokarza żeby od tyłu piasty nawiercił otwory, nagwintował i wstawił kalamitkę do smarowania... zamontować porządne łożyska i zapominamy o problemie...

Jeśli to załatwia problem To powinien to robić producent przyczepy

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

#120 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 10 wrzesień 2022 - 04:27

Ludzie kupili nowe i myślą że problemu nie będzie. To moja druga przyczepa i w poprzedniej jak i tej łożyska wymieniałem. Trzeba łożyska kontrolować. Woduje i wyciągam łódź po 3 razy w tygodniu, przeważnie raz na dwa lata zazwyczaj łożyska nadają się do wymiany. Nie ważne czy gównolit, SKF czy FAG - wszystkie padają. Mam przyczepę od suskiego 5 rok. Dziobownice spawałem, łożyska wymieniałem, światła mi ukradli razem z wyciągarką, dorobiłem sobie sam trap. Przeżyła dwie wycieczki do Włoch, trochę wyjazdów po Polsce i tłuczenie kilka razy w tygodniu po nadwiślańskich duktach. Ja jestem zadowolony. Tylko wtedy dałem uwaga - 3600

A ile teraz taka

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych