Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Megabass kontra reszta świata (wędki, blanki)

blank megabass

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 09 lipiec 2012 - 16:50

A co Ty kolego dwie lewe ręce masz ;) Sam nie potrafisz poszukać
A tak po za tym jak znalazł by jakąś nie ciekawą opinie o Twoim kijku to mógłbyś zrobić sobie coś złego :D Kijek już wysłany więc jaki by nie był jest już Twój.
Zycze wielkich rybek z nowego kijka :D

#202 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 17:04

Jak to dobrze, że istnieje funkcja ignor - protekcjonalny ton, prostacki ton, elementarny brak znajomości języka polskiego, niemerytoryczna treść i tryskająca żółć :lol:

#203 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Przemek

Napisano 09 lipiec 2012 - 19:50

Jak to dobrze, że istnieje funkcja ignor - protekcjonalny ton, prostacki ton, elementarny brak znajomości języka polskiego, niemerytoryczna treść i tryskająca żółć :lol:


Tez jestes ciekawa osobowoscia, ktora po kupnie badyla chce sie upewnic czy dobrze zrobila i polechtac wlasne ego :D

pozdro

#204 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 09 lipiec 2012 - 21:30

@HM80 Skoro kij za 2800 zl to spokojnie mozesz za szafe odlozyc bo raczej na pewno ryby sam lowi :lol: Bez urazy .Pozdrawiam

#205 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 21:36

Krzysiek, ale ile miałeś w życiu castingów, ile lat się tym interesujesz? Ja mam pierwszy kij Team Dragona od paru lat, nim łowię, zanim kupiłem ten kijek wszedłem jeszcze do sklepu Żbika w Łodzi, gdzie za tę kasę mogłem mieć prawie każdego St. Croix, dotykałem ich i wszystkie były fajne - te po 600 i te po 900....:D Wierzę , ze wziąłbyś do ręki i już coś wiedział o tej wędce, mnie pozostało zaufać, że to optymalny wybór. Parę kijków trzeba przerzucić, żeby się znać, a u mnie casting jest od paru lat, ale baaardzo rzadko łowiłem na niego, dopiero w tym roku jak złowiłem parę szczupaków (dla Was: szczupaczków) na Slidera, jak poczułem, że to wygodniejsza pozycja, jak przestało mi się plątać - zachorowałem na jakiś lepszy kij. Łażę odtąd z dwiema wędkami i chciałem taki, żebym mógł z jedną i składany - z różnych ofert wybrałem tę, bo zaufałem człowiekowi, jakbym dotknął kija niewiele by mi to powiedziało, na pewno jest fajny, nie robił go byle kto, ale jednak wynalazek, więc trochę się boję i chciałbym usłyszeć, że ktoś tym łowił, był zachwycony etc... Wielki grzech to to nie jest, a na studiach miałem parę przedmiotów humanistycznych i potrafię sam sobie znaleźć odpowiedni cytat - gorzej z odpowiednią stroną dotyczącą mojej wędki w internecie. Pozdrawiam :D

#206 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 09:58

Kijek jest tak cudny, że aż mnie zaparło... Koniec tematu, jestem zachwycony, jadę nad wodę porzucać wszystkim co mam; rozważałem i HM-y 80 i HM-y 69 i St. Croix... Jakieś takie nijakie seryjne wydają mi się przy tym, mało subtelne... Dzięki Wszystkim, którzy próbowali mi pomóc :D

#207 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 lipiec 2012 - 11:48

Kijek jest tak cudny, że aż mnie zaparło... Koniec tematu (...)

Jak zaparło, to faktycznie spacer nad wodą wskazany :lol: Koniec tematu? Chyba ledwie początek, bo jak połowisz, to może sam podzielisz się uwagami? Cast, nie cast, wędka. Kawał badyla do łowienia ryb i jak już coś połowisz, możesz - jeśli zechcesz - podzielić się spostrzeżeniami na temat tej egzotycznej u nas marki, a amatorów klasowego sprzętu za setki $ przecież nie brakuje :D Możesz też wstawić fotki i wszyscy ocenimy urodę, a niektórzy może nawet, czy jest dobry :mellow: Połamania!

Pozdrawiam
Grzesiek

#208 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 10 lipiec 2012 - 16:29

Krzysiek, no sorry, filmy o strzelaninach, klasy B, typu Ronin, z którego ta mądrość pochodzi, to nie jest chyba najlepsze źródło mądrości :lol:
Nie masz czegoś przynajmniej z Prousta? Wtedy się zastanowię :D


Pamietam jak pierwszy raz ogladalem ten film. To bylo na kampingu nad Rydwanem.
Eh wspomnienia.
Lezka sie w oku kreci.
Wtedy wszyscy lowilismy Okumami i Dragonami, nikt nie slyszal o Tenryu i innych takich...



#209 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 lipiec 2012 - 12:35

Miałem kilka Megabassów i każdy był mega pod każdym względem na plus.Jedyne co skłoniło mnie do sprzedaży to to że przerzuciłem się na casty dłuższe.Wizualnie też nie jest bez znaczenia co się tyczy każdego tematu-wędek,młynków,samochodów i dziewuch-im ładniejsze tym lepiej,nie ma co filozofować.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, megabass

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych