Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Krakowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8099 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   RobHimself10

RobHimself10

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 październik 2013 - 15:15

Panowie,czy podczas Waszych ostatnich wypadów zauwazyliście aktywność bolenia na powierzchni? Korci zerwać się jeszcze raz w tym roku za rapą... :)

 

Łowiłem w ubiegłym tygoniu powyżej, poniżej i w samym Krakowie - żadnych ataków bolka nie było widać. Nad wodą byłem w godzinach 13-20



#202 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 28 październik 2013 - 15:34

Panowie,czy podczas Waszych ostatnich wypadów zauwazyliście aktywność bolenia na powierzchni? Korci zerwać się jeszcze raz w tym roku za rapą... :)

Moje trzy wyjazdy i miejsca o których pisałem były puste - ani jednego ataku przy powierzchni, nad wodą byłem  ~ od 10 do 18



#203 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 28 październik 2013 - 15:46

Krakusie, dzięki, poćwiczę trochę tej jesieni.

pozdrawiam

#204 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 październik 2013 - 17:24

Panowie,czy podczas Waszych ostatnich wypadów zauwazyliście aktywność bolenia na powierzchni? Korci zerwać się jeszcze raz w tym roku za rapą... :)

Kamillo, u mnie też już niewiele ataków widać na powierzchni. Rzekłbym, że na palcach jednej ręki bym policzył ataki z 2 wypadów :)

 

 

Pozdrówka

Kamil



#205 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 29 październik 2013 - 20:21

Dzis 3/h nad woda i 2 szczupaczki +/- 40cm i jedna rybka podczas holu spadla



#206 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 29 październik 2013 - 21:01

Dzisiaj się przełamałem. 2h nad wodą dały sumka 100-120cm i dwa sandacze ponad 70cm :-D

#207 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 29 październik 2013 - 21:19

Krzysku takie ryby i fotek nie zrobiles - do ukarania :)

Gratuluje :)

Ja tez sie przelamalem kupilem pinke i jade za karpiem i linem , karpiem i linem , karpiem i linem , karpiem i linem zeby nie bylo ze mi sie gatunki pomylily :) czysta premedytacja :)



#208 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 29 październik 2013 - 21:34

Próbowałam zrobić ale .... noszę 2 telefony w jednej kieszeni i osłony obiektywów są porysowane :-( a małpkę utopilem nad Ebro.

#209 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 03 listopad 2013 - 22:29

Dzis na Wisle trochu lepiej niz ostatnimi czasy karpik 60cm taki przylów do tego kilkanascie okoni 20+ i para sandaczykowego przedszkola



#210 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 03 listopad 2013 - 22:48

Ja dzisiaj wraz z Forumowym Kolegą kiepściutko :( Ja na 0, Kolega okonik 20+. Dziś było stanowczo za ciepło nad ranem choć niestety widzieliśmy beretowanie sandaczyka ok. 60 cm.



#211 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 04 listopad 2013 - 10:12

Ja wczoraj ,, pilnowalem ,, jednego z gruntówkami co myslal ze tak jak w zeszlym roku bedzie beretowal sandaczyki po 30 cm ale na szczescie nie musialem reagowac bo nic mu nie bralo :)

Co do bran sandacza to jest ich jak na lekarstwo i naprawde tam gdzie ja jezdze nie zeruje ta rybka bo jak na rybke nic lesnym dziadkom to moje 3 szt. nazwie wypracowanymi hehe :)



#212 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 04 listopad 2013 - 14:52

Dziś już lepiej, 2 sandacze (wypinane w wodzie ze względu na wścibskiego Trolla) mocno wymiarowe na białego Keitech Swing Inpact (422 - Sight Flash) z główką 7g, wielkości gumy nie pamiętam (coś ponad 2, może 3'') ale dostałem w gratisie od Naszego forumowego dilera Keitech za co dziękuję i chce jeszcze :P



#213 OFFLINE   ZAN KR

ZAN KR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 06 listopad 2013 - 17:43

Dzisiejsze biczowanie castem zaowocowało 4 "wymiarowymi" sandaczami, w "" ponieważ miały 50-58 cm a ja uznaję za sukces jedynie rybki powyżej 60 cm tego gatunku. Dobitka na znanym starorzeczu zaowocowała 8 szczupaczkami do 30 cm :(

Sandacze na gumki Kaitech + duże główki jigowe od robertd, szczupaki na zwykły spinning na Startbaity od Jacka Grzeszczyka (nie mam pojęcia czy tu się udziela) + 5-7 cm kopyta.

Wszystkie przynęty sylikonowe "oczojebne".

Ogólnie widać, że nocne przymrozki uaktywniły rybki na Wiśle, na starorzeczu zawsze małych szczupaczków jest do bólu :/

Witaj , jestem pod wrażeniem twoich wypadów nad wode.Gratuluje, co powiesz na jakiś wspólny wypadzik  nad Wisłe w kilka osób.Chiałbym z kolegami podpatrzeć twoje wyjątkowe umiejętności lowienia.I zobaczyć jakie stosujesz przynęty i jak je prowadzisz, bo mam wrażenie że tej jesieni nie wiele osób wie jak łowić , oprócz ciebie oczywiście.Czekamy(my) na odpowiedż.Pozdrawiam.



#214 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1361 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 listopad 2013 - 18:37

ZAN KR Krzyś to mistrz jedyny w swoim rodzaju :) nie zdradza miejscówek i ryb też nie pokazuje które złowił żeby ktoś nie zapeszył szczęścia he he



#215 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 06 listopad 2013 - 19:52

Witaj , jestem pod wrażeniem twoich wypadów nad wode.Gratuluje, co powiesz na jakiś wspólny wypadzik  nad Wisłe w kilka osób.Chiałbym z kolegami podpatrzeć twoje wyjątkowe umiejętności lowienia.I zobaczyć jakie stosujesz przynęty i jak je prowadzisz, bo mam wrażenie że tej jesieni nie wiele osób wie jak łowić , oprócz ciebie oczywiście.Czekamy(my) na odpowiedż.Pozdrawiam.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobre ... to jakas prowokacja



#216 OFFLINE   Kofi

Kofi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 07:38

Nie wiem czy Krzysztof zdradzi wam swoje tajne metody bo zawsze jak jest z kimś nad wodą to kończy na 0 oczywiście robi tak świadomie ;)



#217 OFFLINE   ZAN KR

ZAN KR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 07 listopad 2013 - 08:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobre ... to jakas prowokacja

Żadna prowokacja , po prostu chce widzieć jak łowie te rybki , i podpatrzeć co nie co.W końcu człowiek całe życie się uczy.A nie ma to jak uczyć się od najlepszych.



#218 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 07 listopad 2013 - 09:54

Nie wiem czy Krzysztof zdradzi wam swoje tajne metody bo zawsze jak jest z kimś nad wodą to kończy na 0 oczywiście robi tak świadomie ;)

Mnie sie wydaje ze tu bardziej chodzi o miejscówke a nie metode bo jezeli jestesmy na dobrej miejscówce pewni ze ryba w tym miejscu jest to w takim miejscu zawsze sie cos bedzie dziac choc by tylko lekkie brania lub pojedyncza ryba na brzegu :)

Krzysztof moze szkólke wedkarska otworzy  :)


  • Sławek77 lubi to

#219 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 10:16

Się napiepszacie. Wam nigdy nie zdarzyło się naginać faktów na temat ryb? ;-)



#220 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 07 listopad 2013 - 10:46

Się napiepszacie. Wam nigdy nie zdarzyło się naginać faktów na temat ryb? ;-)

 

Naginanie i przeginanie to jednak dwa różne pojęcia   ;)


  • Sławek77 lubi to