Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 17 sierpień 2008 - 20:52

Tak u Daniela da się zrobić zabawkę którą ciągle chciałoby się bawić :D


Być może, ja zbroiłem u Romka Pietrzaka
  • MichaEL lubi to

#122 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 27 wrzesień 2008 - 07:57

Dziwi mnie fakt że nikt się nie chwali wykonaniem przez Daniela patyków przecież zbroi ich dość sporo :D

muszę się pochwalić i podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami.

zamówiłem blank St.Croix - wiadomo TURNAMENT ( ten niebieski kolor hahahahaha :lol: )

więc zamówiłem TURNAMENT WALLEYE SPIN

TWS60LF Finesse Jig

6' L Fast 1 4 - 8 1⁄16 - 1⁄4

Generalnie kijek miał zastąpić IWX o podobnych parametrach.
Kiedy kijek dostałem doznałem szoku termicznego.

Ugięcie szczytowe , masakryczna moc w dolniku pobija IWX-a 2 razy z zastosowaniem. Delikatnie uzbrojony w małe przelotki

Z czystej ciekawości zabrałem kijka nad wodę , przygoda zaczęła się od 8g. zakończyła na 15g. :huh:

Załączone pliki



#123 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 27 wrzesień 2008 - 08:01



Załączone pliki



#124 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 27 wrzesień 2008 - 08:06

To nie jest wyznanie miłości lecz jestem zakochany w serii St.Croix TURNAMENT
wiele ryb mi spadło z tych patyków lecz 3 razy więcej wyholowałem

Załączone pliki



#125 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 27 wrzesień 2008 - 10:27

...fajna zabawka @spigot... ja wczoraj odebrałem uncjowego Avida ubranego w Fuji SIC, dł. 8`6 - przeznaczenie, jesienne drapieżniki z pontonu... o wykonaniu nie będe się rozwodził, każdy wie co potrafi Daniel...KLASA :D

Załączone pliki



#126 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9510 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 27 wrzesień 2008 - 12:11

Oj Patryku. Może rozwiązałeś worek z informacjami?

W każdym razie, dopiszę się, ze swoim najnowszym kijkiem.
To wędka, na blanku 4SW70MHF SCIV GRAPHITE INSHORE (St.Croix) jak sądzę .
Długość 7'0, akcja szybka, moc 10-20 lb, c.w. 1/2 - 1 1/4 oz
Rakieta do zadań specjalnych.

Załączone pliki



#127 OFFLINE   MichalB

MichalB

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 27 wrzesień 2008 - 13:18

Bardzo ładnie wykończone są kijki z XRODS.

Patu, Czy na początku i końcu rękojeści to korek BURL czy RUBBER?

...fajna zabawka @spigot... ja wczoraj odebrałem uncjowego Avida ubranego w Fuji SIC, dł. 8`6 - przeznaczenie, jesienne drapieżniki z pontonu... o wykonaniu nie będe się rozwodził, każdy wie co potrafi Daniel...KLASA :D



#128 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 27 wrzesień 2008 - 14:23

Patu ładny blank :mellow: <_<

#129 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 27 wrzesień 2008 - 15:21

Naprawdę bardzo ładne kije!!
Gratulacje Daniel!!

#130 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 wrzesień 2008 - 18:09

poppek widze w twoim patyku pare pomyslow z mojej isy... chyba musze sie przejechac do danona :mellow: po haracz :mellow:

#131 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9510 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 27 wrzesień 2008 - 18:13

poppek widze w twoim patyku pare pomyslow z mojej isy... chyba musze sie przejechac do danona :mellow: po haracz :mellow:

Ja tam nie wiem ;) .
Poprosiłem tylko, coby raz było mniej spokojnie. Więcej bajeru B)

PS
Z tego co pamiętam, to zapodałem jedynie długość rękojeści, określając dłogość od końca, do pazura. Miało być, zdaje się, 31,5cm.
No i zapodałem długość poszczególnych elementów z pianki (adaptowałem z takiego jednego MC ;) ).

#132 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18619 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 wrzesień 2008 - 18:16

Daniel od dawna robił w piance. Jak się jeszcze nikomu o X-Rods nie śniło, a ja namawiałem Daniela na pracownię i na jerkbait, oczywiscie :D teraz to doświadczenie po prostu procentuje, to się nie wzięło z niczego, to są po prostu (już) lata praktyki.

#133 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 28 wrzesień 2008 - 08:11

poppek widze w twoim patyku pare pomyslow z mojej isy... chyba musze sie przejechac do danona :mellow: po haracz :mellow:


wstawiaj lepiej fotki isy

#134 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 28 wrzesień 2008 - 08:15

Jak kiedyś będę potrafił robić dobre zdjęcia to wstawię fotkę mojej jerkówki ze stajni Daniela :D. Bez fajerwerków ale w tym tkwi jej piękno. I w tym, że zakres rzutowy ma spory (zwłaszcza w dół :D).

#135 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 28 wrzesień 2008 - 12:29

Npradę fajne uczucie jak się czyta pozytywnie o swoich wyrobach... Wielkie dzieki chłopaki, bardzo się cieszę że wielu z was zaryzykowało i zamówiło wędki z mojej firmy, a jeszcze bardziej że wsród wielu mam juz stałych klientów ktorzy zamawiają następne i wciąż myślą nad nowymi projektami które my pomagamy zrealizować.

Własnie mija rok od kiedy firma XRods pojawiła się na rynku.W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 200 projektów, mam nadzieję że w większości udanych- choć niewątpliwie kilka wpadek i niedociągnieć tez było. Ale wciąż pracujemy nad tym by nasze wędki były coraz lepsze i dokładniej wykonane, by miały swój styl i charakter. Wiele pomysłow podsuwają nam sami klienci-dzięki Wam za to. Firm wedkarskich na świecie jst mnóstwo - nie jest łatwo wymyslić w dzisiejszych czasach nowy design czy jakieś niespotykane rozwiązania, my stawiamy bardziej na klasykę niż na rewolucję, naszym priorytetem nie są szukujące kształty rękojeśći, kolory czy niespotykane przelotki. Poporostu robimy swoje. Nasze wędki to nie tylko prezentowane tutej spinningi czy castingi, robimy cały czas duzo muchówek i wędek morskich- nie prezentowanych raczej w artykułach czy na forum. Sporo naszych wedek łowi poza Polską, przez ten rok trafiali do nas klienci nawet z bardzo odległych miejsc. Jak dla mnie to co zrobiliśmy przez rok istnienia na rynku to i tak duzo i jestem z tego naprawdę dumny. Jak zauwazyliście nasza firma nie reklamuje się w prasie wedkarskiej i branżowej. Naszą główną reklamą sa poprostu zadowoleni klienci. A pracy i tak mamy duzo, coraz więcej.

Jerkbait.pl jest do dziś jedynym portalem gdzie jestem zalogowany i dzięki któremu mozna zobaczyć nasze wędki ze zdjęć naszych klientów czy przeczytać o nich w artkułach. Faktycznie udało się kilku osobom takim jak Mifek czy Friko namówić mnie na przyłaczenie się do portalu - dzięki wam za to chłopaki. Dziękuję też wszystkim którzy namówili mnie na otworzenie pracowni, mi samemu naprawdę trudno było podjąć taką decyzję.

Podobno pierwszy rok zawsze jest ciężki- dla mnie tez nie był łatwy, przede wszystkim był bardzo pracowity, na ryby mam zdecydowanie mniej czasu niż kiedyś... Dla wszystkich którzy mają , mieli i mam nadzieję że będą kiedyć mieć nasze wędki przygotowujemy z tej okazji kilka niespodzianek. Mam nadzieję że już wkrótce bedę mógł napisać o nich oficjalnie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim z którymi mieliśmy okazję wspólpracować i wymieniać doświadczenia przez ten czas, wszystkim klientom , dostawcom i przede wszystkim kolegom którzy nas wspierają, krytykują i przekazują swoją wiedzę...





#136 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 13:32

Czesc
Tak jak moi poprzednicy chce pochwalic sie wedka zrobiona w X-Rods. Z samej wedki jak rowniez z przebiegu montazu jestem bardzo zadowolony. Kij posiadam od kilku miesiecy i na dzien dzisiejszy moge napisac, ze wedka ta spelnia moje oczekiwania, a obawy, ktore mialem przed kupnem, nie potwierdzily sie. Pisze to poniewaz jest to moja pierwsza wedka zrobiona na zamowienie. Chcial bym jeszcze dodac, ze nie posiadam zadnego pojecia o budowie wedzisk, kwalifikacji,podzialow blankow itd. , itp . Opierajac sie na moich subiektywnych odczuciach i preferencjach, rodbuilder wykonal wedzisko, ktore po prostu mi odpowiada i podoba sie.
Pierwsze zdjecia zrobione sa jeszcze w Szczecinie w pracowni i przyslane na moj e-mail adres.

Załączone pliki

  • Załączony plik  x4ab.jpg   40,13 KB   1644 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x2a.jpg   49,94 KB   1641 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x3.JPG   26,51 KB   1653 Ilość pobrań


#137 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 13:41

Załączone pliki

  • Załączony plik  x7a.jpg   46,44 KB   1620 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x6ab.jpg   48,31 KB   1622 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x5a.jpg   48,46 KB   1638 Ilość pobrań


#138 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 13:45


Pozdrawiam
Daro

Załączone pliki

  • Załączony plik  x10a.jpg   48,75 KB   1631 Ilość pobrań
  • Załączony plik  x8a.jpg   49,61 KB   1627 Ilość pobrań


#139 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 28 wrzesień 2008 - 14:23

Swojego czasu Daniel wykonał wędkę również dla mnie

Wędka ma już prawie półtora roku, czas więc pomyśleć o nowej :D

#140 OFFLINE   Bezel

Bezel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 wrzesień 2008 - 18:55

Czesc
Tak jak moi poprzednicy chce pochwalic sie wedka zrobiona w X-Rods. Z samej wedki jak rowniez z przebiegu montazu jestem bardzo zadowolony. Kij posiadam od kilku miesiecy i na dzien dzisiejszy moge napisac, ze wedka ta spelnia moje oczekiwania, a obawy, ktore mialem przed kupnem, nie potwierdzily sie. Pisze to poniewaz jest to moja pierwsza wedka zrobiona na zamowienie. Chcial bym jeszcze dodac, ze nie posiadam zadnego pojecia o budowie wedzisk, kwalifikacji,podzialow blankow itd. , itp . Opierajac sie na moich subiektywnych odczuciach i preferencjach, rodbuilder wykonal wedzisko, ktore po prostu mi odpowiada i podoba sie.
Pierwsze zdjecia zrobione sa jeszcze w Szczecinie w pracowni i przyslane na moj e-mail adres.


a zdradz co to za blank, jaka moc i reszta danych bo nie widać na fotce :D
Piękny kijek, pianka mi sie coraz bardziej podoba lecz postawiłem na pianke, pianke moro i korek tyle że od Łukasza :D






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia